امتیازات The Outer Worlds

میانگین امتیازات بازی را در چه بازه‌ای پیش‌بینی می‌کنید؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 0 0.0%
  • 86-90

رای‌ها: 11 16.9%
  • 81-85

رای‌ها: 35 53.8%
  • 76-80

رای‌ها: 16 24.6%
  • 70-75

رای‌ها: 3 4.6%
  • کمتر از 70

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
120132
Publisher: Private Division
Developer: Obsidian Entertainment
Genre: Action-Role Playing
Initial Release Date: October 25, 2019
Platforms: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
GameSpot: 9/10
The Outer Worlds is consistently compelling throughout, and it's a superb example of how to promote traditional RPG sensibilities in a sharp, modern experience.
Windows Central: 9/10
The Outer Worlds is an utterly tremendous achievement that showcases the best of Obsidian's writing wit, world-building detail, and character focus. The game borrows heavily from other major beloved RPG franchises that have fallen out of favor with shareholders in recent years, which is perhaps ironic given the game's extreme-Capitalism plot beats. Obsidian fills that forgotten niche with confidence and rigor.
Stevivor: 9.5/10
While I'll admittedly take Fallout 3 over New Vegas any day, I'll happy throw the entire Fallout series to the side for The Outer Worlds, Obsidian's own original IP.

Eurogamer Italy: 7/10
The Outer Worlds is a solid and well written experience but it lacks Fallout's depth and lore.

IGN: 8.5/10
With The Outer Worlds, Obsidian has found its own path in the space between Bethesda and BioWare's RPGs, and it’s a great one.
CGMagazine: 9/10
The long awaited follow-up from Obsidian knocks it out of the Tossball park.

1.jpg
1571750384274.png

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بحث سر این نسل نیست اما خب روند فعلی مایکرو برخلاف ۳ سال پیس برا همه اکس باکس فن ها بسیار امیدوارکننده است.
چیزیم نیست که به ضرر پی اس ۴ دارها تموم شه. مثل هر صنعتی، رقابت بهتر ینی شرایط بهتر برا هر دو دسته.
منم نگفتم مثلا مایکروسافت موفق باشه سونی فن ها ضرر میکنن! اتفاق مایکروسافت خوب عمل کنه سونی هم عقب نمیمونه همین خریدن استودیو توسسط مایکروسافت باعث شد سونی به فکر خرید بی افته! ولی من فکر میکنم که فن های xbox دارن تظاهر میکنن که از این وضع راضین امیدوارم ناراحت نشن ولی من اگه جاشون بودم تا الان هزار بار میرفتم سراغ یه پلتفرم دیگه! کل فرانچایزهاشون رو که به ضعف کشوندن و از طرفی واژه انحصاری دیگه برای xbox معنایی نداره! مدیریتشون همچنان مشکل داره نمیدونم چرا انکارش میکنید

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من همون موقع دیدم گفتم خیلی داغونه بعد تو E3 بود که @LiFE iS 5TrAnG3 یکسری لیست گذاشت که بازی ملی جایزه برده همون جا شک کردم گفتم احتمالا کیفیتش بالا باشه ولی از منظر هنری چیز خفتی میزنه امیدوارم خوب بفروشه فقط نکات مثبتی هر کی بازی کرد بگهچون انگار طرفدار نداره

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من همون موقع دیدم گفتم خیلی داغونه بعد تو E3 بود که @LiFE iS 5TrAnG3 یکسری لیست گذاشت که بازی ملی جایزه برده همون جا شک کردم گفتم احتمالا کیفیتش بالا باشه ولی از منظر هنری چیز خفتی میزنه امیدوارم خوب بفروشه فقط نکات مثبتی هر کی بازی کرد بگهچون انگار طرفدار نداره
من شخصا پلات ميكنم نظرمو ميگم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

توی پادکست اخیر GI با narrative designer و Leonard Boyarsky کارگردان بازی میگن که دلشون میخواد همین مدلی پروژه های کوچیک بردارن چون ریسک شکست خوردنشون کمه واسه همین Leonard Boyarsky میگ شک داره اگ نسخه بعدیی از این بازی در کار باشه تماما OW بشه !! به شخصه خودم دوست دارم پروژه با بودجه بالا بسازن ولی اگه اینجوری راحت تر هستن مشکلی ندارم فقط چیزی که هست از نظر فنی خودشون رو برسونن به بقیه استدیو های بزرگ :)

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600

توی پادکست اخیر GI با narrative designer و Leonard Boyarsky کارگردان بازی میگن که دلشون میخواد همین مدلی پروژه های کوچیک بردارن چون ریسک شکست خوردنشون کمه واسه همین Leonard Boyarsky میگ شک داره اگ نسخه بعدیی از این بازی در کار باشه تماما OW میشه !! به شخصه خودم دوست دارم پروژه با بودجه بالا بسازن ولی اگه اینجوری راحت تر هستن مشکلی ندارم فقط چیزی که هست از نظر فنی خودشون رو برسونن به بقیه استدیو های بزرگ :)
مي دوني بازي بزرگ ادمهايي با فكر بزرگ مي خواد و فكر بزرگ هم جاه طلبي و ريسك پذيري رو مي طلبه وقتي خودشون اينجوري موضع ميگيرن بهتره واقعا وارد بازيهاي بزرگ نشن چون همين ترسشون كارو خراب ميكنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
به به عجب امتیازاتی :D یادش به خیر، وقتی مایکروسافت این استودیو رو خرید ما اومدیم و اینا رو آوردیم جز استودیوهای خوب، بعد یه سری دوستان میگفتن با این استودیوهای متوسط مشخصه بازی های گیم پس در چه سطحی خواهند بود، بله دقیقا مشخص شد :D نکته جالب ماجرا اینه وضعیت پرفرومنس بازی خوبه، به شخصه خیلی از باگ هایی که قرار بود ببینم می ترسیدم و مثل اینکه دیگه ترسی از این بابت وجود نداره :D گرافیک تکنیکی ضعف داره که اینم با کمک مالی مایکروسافت حل میشه در آینده :D خلاصه اینکه Obsidian با یه وضعیت خیلی خوب داره به استقبال نسل بعد میره و آینده خیلی روشنی داره، امیدوارم مایکروسافت فقط و فقط از نظر فنی و تجهیز استودیو بهشون کمک کنه و بزاره همون چیزی که دلشون میخواد رو بسازن، اینا راحت میتونن بازی در حد کاندیدای Goty بسازن (البته منظورم اینه آخر سال مثلا 40-30 تا جایزه بگیرن، نه اینکه 200 تا :D)، هر چند همین الان هم این بازی با توجه به سبکی که داره احتمالا آخر سال میتونه چند تایی جایزه ببره. و در نهایت بهترین بخش ماجرا اینه که از روز عرضه و با یه هزینه خیلی کم میشه این رو روی Game Pass رفت و حالش رو برد \m/:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Gamersky 8 / 10.0
Oct 22, 2019
There is no doubt that The Outer Worlds is a decent RPG with tons of interesting missions, and I really enjoy my 30 hours spent in the game. But I think Obsidian could have done better in terms of storytelling.
Review in Chinese | Read full review

Areajugones 8 / 10.0
Oct 22, 2019
Obsidian offers a new videogame that brings back the outstanding first person RPG gameplay from Fallout New Vegas. However, due to some flaws, this game also feels like it's from 2010, making it a bit obsolete from its very launch date.
Review in Spanish | Read full review

MMORPG.com 8 / 10.0
Oct 22, 2019
Quote not yet available
Read full review

MonsterVine 4.5 / 5.0
Oct 22, 2019
The Outer Worlds isn’t reinventing the RPG wheel here, but it is an incredibly fun world to explore and sink countless hours into.
Read full review

God is a Geek 8.5 / 10.0
Oct 22, 2019
A spiritual successor to Fallout: New Vegas in every way, The Outer Worlds is better written and more polished than we've since come to expect from the franchise it emulates.
Read full review

Gamers Heroes 9 / 10

The Outer Worlds has quickly cemented it's place as one of the best RPGs of the current generation. Excellent combat, exploration that never gets stale, characters that never grow old, stories and events that hide endless secrets…The Outer Worlds is simply fantastic.

Read full review

3DNews 8 / 10.0
Oct 22, 2019
The Outer Worlds has everything Obsidian is known for: well-crafted world, interesting characters and rich nonlinear storytelling.
Review in Russian | Read full review

DualShockers 9.5 / 10.0
Oct 22, 2019
The Outer Worlds is an extremely well-written RPG and one of the best games of 2019.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
و در نهایت بهترین بخش ماجرا اینه که از روز عرضه و با یه هزینه خیلی کم میشه این رو روی Game Pass رفت و حالش رو برد \m/:D
چه فایده؟ آخه مایکروسافت سر این گیم پس ضرر میده و وقتی فروش بازی پایین شد، دلیلش همین گیم پس 1 دلاری میشه:( حیف که مایکروسافت پولش رو دور میریزه.
منطق این روزهای بازیسنتر.

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
وای وای وای وای
اینم از خریدای متوسط مایکروسافت
بنجلای بازار رو جمع کرد
با این استودیو ها کاری از پیش نمیبره
امیدی بهش نیس
سونی پادشاه
:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به به عجب امتیازاتی :D یادش به خیر، وقتی مایکروسافت این استودیو رو خرید ما اومدیم و اینا رو آوردیم جز استودیوهای خوب، بعد یه سری دوستان میگفتن با این استودیوهای متوسط مشخصه بازی های گیم پس در چه سطحی خواهند بود، بله دقیقا مشخص شد :D نکته جالب ماجرا اینه وضعیت پرفرومنس بازی خوبه، به شخصه خیلی از باگ هایی که قرار بود ببینم می ترسیدم و مثل اینکه دیگه ترسی از این بابت وجود نداره :D گرافیک تکنیکی ضعف داره که اینم با کمک مالی مایکروسافت حل میشه در آینده :D خلاصه اینکه Obsidian با یه وضعیت خیلی خوب داره به استقبال نسل بعد میره و آینده خیلی روشنی داره، امیدوارم مایکروسافت فقط و فقط از نظر فنی و تجهیز استودیو بهشون کمک کنه و بزاره همون چیزی که دلشون میخواد رو بسازن، اینا راحت میتونن بازی در حد کاندیدای Goty بسازن (البته منظورم اینه آخر سال مثلا 40-30 تا جایزه بگیرن، نه اینکه 200 تا :D)، هر چند همین الان هم این بازی با توجه به سبکی که داره احتمالا آخر سال میتونه چند تایی جایزه ببره. و در نهایت بهترین بخش ماجرا اینه که از روز عرضه و با یه هزینه خیلی کم میشه این رو روی Game Pass رفت و حالش رو برد \m/:D
این بازی هیچ ارتباطی با ماکروسافت ندارن مسکن باش بازی بعدیشون که زیر نظر ماکرو و انحصاریه خراب کاری میشه اون سرش ناپیدا

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من شکی نداشتم متای بازی قطعا بالای ۸۰ میشه چون کسایی که RPG بازن و Obsidian رو میشناسن میدونن چه استودیو با کیفیتیه.
این Obsidian به راحتی میتونه بازی با متای بالای 90 هم تحویل بده اگه از لحاظ فنی و بودجه به خوبی ساپورت بشه فقط
امیدوارم مایکروسافت جز از لحاظ بودجه و مسائل فنی دخالت دیگه ای تو کار این استودیو نکنه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب امتیاز های خوبی گرفته اما برای من یک سوالی پیش امده الان اون ویدیوی که صفحه اول من گزاشتم آیا برای همین بازی هستش یا نه ؟
یکی مشخص کنه بازی همون چیزی هستش که تو تریلر ها مبینیم یا منتقد ها به بازی دیگه ای دسترسی داشتن یا اون تریلر ها برای نسخه های قبلی بوده؟
من الان هنگ کردم واقعا دارم میگم چیزی که مبینم با امتیاز ها هیچ همخوانی نداره. :|
بازی بیاد برم بشینم بازی کنم ببینم چی خود بازی . :D

• Smile
Reactions: Arsalan_xe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر