امتیازات The Outer Worlds

میانگین امتیازات بازی را در چه بازه‌ای پیش‌بینی می‌کنید؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 0 0.0%
  • 86-90

رای‌ها: 11 16.9%
  • 81-85

رای‌ها: 35 53.8%
  • 76-80

رای‌ها: 16 24.6%
  • 70-75

رای‌ها: 3 4.6%
  • کمتر از 70

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
120132
Publisher: Private Division
Developer: Obsidian Entertainment
Genre: Action-Role Playing
Initial Release Date: October 25, 2019
Platforms: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
GameSpot: 9/10
The Outer Worlds is consistently compelling throughout, and it's a superb example of how to promote traditional RPG sensibilities in a sharp, modern experience.
Windows Central: 9/10
The Outer Worlds is an utterly tremendous achievement that showcases the best of Obsidian's writing wit, world-building detail, and character focus. The game borrows heavily from other major beloved RPG franchises that have fallen out of favor with shareholders in recent years, which is perhaps ironic given the game's extreme-Capitalism plot beats. Obsidian fills that forgotten niche with confidence and rigor.
Stevivor: 9.5/10
While I'll admittedly take Fallout 3 over New Vegas any day, I'll happy throw the entire Fallout series to the side for The Outer Worlds, Obsidian's own original IP.

Eurogamer Italy: 7/10
The Outer Worlds is a solid and well written experience but it lacks Fallout's depth and lore.

IGN: 8.5/10
With The Outer Worlds, Obsidian has found its own path in the space between Bethesda and BioWare's RPGs, and it’s a great one.
CGMagazine: 9/10
The long awaited follow-up from Obsidian knocks it out of the Tossball park.

1.jpg
1571750384274.png

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
والا مشکل همینه. نسخه کنسولی حجم پریلودش حدود ۱۹ گیگه. همون هفته پیش من دانلودش کردم و چیزی هم اضافه نشده بهش که بخوام دانلود کنم الان. حالا یا حجم نهایی رو کنسول های عادی همینه، یا یه اپدیت درست حسابی ۱۸ گیگی میدن روز اول که خب خیلی ضدحاله چون همون اپدیت رو میتونستن رو پری لود بدن دیگه.
کسی دیگه رو اکس باکس معمولی پریلود کرده ببینه حجمش همینقدره یا نه؟
اره منم دانلود كردم 17.24 گيگ دقيق :D
منتهي تو استور زده ٣٧ گيگ ...

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
والا مشکل همینه. نسخه کنسولی حجم پریلودش حدود ۱۹ گیگه. همون هفته پیش من دانلودش کردم و چیزی هم اضافه نشده بهش که بخوام دانلود کنم الان. حالا یا حجم نهایی رو کنسول های عادی همینه، یا یه اپدیت درست حسابی ۱۸ گیگی میدن روز اول که خب خیلی ضدحاله چون همون اپدیت رو میتونستن رو پری لود بدن دیگه.
کسی دیگه رو اکس باکس معمولی پریلود کرده ببینه حجمش همینقدره یا نه؟
اره منم دانلود كردم 17.24 گيگ دقيق :D
منتهي تو استور زده ٣٧ گيگ ...
حجم بازی برای کنسول معمولی همین قدره برای X بیشتره

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اون که 100% من نظرم روی شوتینگ هم نبود بیشتر به خاطر AI بود که نزدیکش این همه بمب ترکید اصلا توجه نکرد .
منی که با Fallout با اون همه باگ حال میکنم مشخصا با این هم حال میکنم اما بیشتر به نظرم امد بازی یکم مشکل AI داشته باشه برای همین به اون دقیقا گفتم دقیقه 19 اون ویدیو نگاه کنین وقتی AI بد باشه مشخصا بازی کلا تعطیل میشه .

کافر همه را به کیش خود پندارد .

خبر نداشتم این بازی انحصاری کنسول مورد علاقت یا اینکه اوه این از الان استدیو ارث پدری شماست ببخشید که به نظرم بازی مشکل داره .

برو بچه جان خدا روزیت جای دیگه بده شما ها دیگه انقدر خودتون مشکل دارین همه مثل خودتون میبینین .
Ai بازی در درجات سختی پایین بازی یکم اسون هست برای همین تو نقد ها هم اشاره شده رو درجات سخت بازی کنین که بتونین از تمام المان های بازی استفاده کنین.

• Like
Reactions: vivanred

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
همین بازی هم پروژه کوچکی نبوده و فکر کنم قبلا گفته بودن بزرگ ترین بازیشون هست و اگه اشتباه نکنم 170 نفر روش کار میکردن. ولی خب بودجه محدودی داشتن و مجبور بودن طبق همین بودجه بازی رو بسازن که نتیجه هم انصافا خیلی خوب بوده. بازی بعدی هم به نظرم بعیده از نظر عظمت (!) خیلی فرقی با TOW داشته باشه، ولی اینجا دیگه احتمالا بودجه خیلی بیشتر میشه و میتونن رو بهبود بخش های مختلف بازی کار کنن. راستی این هم جالب بود و من قبلا ندیده بودم، واسه 9 ماه قبل از معرفی بازی هست! :D
The Outer Worlds Trademarks (Obsidian's AAA RPG?)

نه محمد، این بازیو با ۸۰ نفر ساختن!!!
آبسیدین یه استودیو ۴ تیمس. یعنی ۴ تا تیم مختلف دارن که هر کدوم کارگردان اصلی. این بازی نفرات اصلیش Tim cain و Leonard Boyarski خالقای اصلی fallout‌ بودن. تیم pillars of eternity که زیر نظر josh swayer. و احتمال داره بازی بعدیشون ایزومتریک نباشه و یه aaa rpg بسازن. ۲ تا تیم دیگه هم هستن که رو پروژه های دیگه کار می کنن. (البته مشخصا یا سری افراد بین همه تیما مشترک می شن.)
فک می کنم زیر پر و بال مایکروسافت جذب نیرو داشته باشن (کما اینکه از وقتی خریده شدن ۲۰ نفر جذب کردن) و تیماشون قویتر بشه.

Outer Worlds is made by arround 80 people. Full size of Obsidian is arround 200 people

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
View attachment 120291

من معذرت میخوام ولی خب باید یجوری این برتری رو نشون میدادم :D
برتری یعنی استودیو مال مایکروسافت باشه، ولی بازیشو روی کنسول دیگه که بیشترین نقد رو داره انجام بدی :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Worth Playing 9 / 10.0
The Outer Worlds is an excellent attempt at capturing the Fallout formula in a new setting. It's honest about what it's trying to be, and it never shies away from it. While it may lack the sheer size of Bethesda's behemoth, The Outer Worlds still captures the fun and enjoyment of exploring, completing quests, finding new loot, and being a futuristic adventurer. Anyone who enjoyed the previous-generation Fallouts or is looking for a solid RPG will find a lot to like in The Outer Worlds.
Read full review

Spaziogames 8.3 / 10.0
The Outer Worlds is more than the spiritual heir to Fallout: New Vegas. Is a rich and imaginative game about politics, the influence of corporations in our lives and everything there's in between.
Review in Italian | Read full review

IGN Spain 8.2 / 10.0
Obsidian knows what to do. Knowing why Fallout New Vegas was liked, they have created a spiritual successor that focuses on its strengths and adds an exquisite sense of humor to make us spend a few entertaining hours.
Review in Spanish | Read full review

Everyeye.it 8.2 / 10.0
The Outer Worlds is a small GDR in size but great in spirit. Obsidian points to the stars of the ruolistic firmament with a razor-sharp writing, subtly refined and deliberately over the top.
Review in Italian | Read full review

GamePro 83 / 100
Emphasizes old-fashioned sci-fi role-playing game, which works despite small weaknesses in action and variety, with lots of heart and funny dialogues
Review in German | Read full review

=============================
صد رحمت به مهد کودک 8-|

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
وسط دعواهای ارزشمندتون بگم، بازی برای کسانی که Game pass دارن (چه کنسول و چه PC) با حجم 37.34 گیگ قابل پریلود شده.

View attachment 120274

پ.ن: این بازی تاپیک PC داره؟ با این نمرات حتما تاپیک براش بزنید، البته اگه تا الان نزدین.

آره از پریروز شروع شد ، تمام شد منتظرم انلاک بشه مخصوصا بعد این امتیازات.یکم نگران گان-پلیشم و کوچیک بودن بازی.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
یه نکته یه موقعی عجیب بود که مایکروسافت بازیهاشو برا pc میده اونم با وجود پایرسی.
یه زمانی گفتمم مایکروسافت نمیزاره این پایرسی همینجورادامه پدا کنه
Microsoft unveils plan to apply Xbox-like security measures to Windows PCs
مایکروسافت دنبال پایه ریزی یه چیزی نه مثل اکس باکس ولی شبیه اون رو pc هست
مایکروسافت در حال همکاری با amd اینتل و کوالکام هست تا بتونه اینو عملی کنه
هنوز معلوم نیست چه تاثیری رو gaming pc بزاره

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بذارید من تو این دعواهای دبستانی تون برتری طرفدارای فرنچایز مشابه بتسدا، یعنی فال اوت رو نشون بدم همه جاتون فر بخوره :D >:)

View attachment 120323

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
بتزدا میخواد هرچه زود تر خودش رو به استاندارد های EA و یوبی برسونه یـ وقت عقب نیوفته تو بخور بخوری که راه افتاد :)):))

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
بتزدا میخواد هرچه زود تر خودش رو به استاندارد های EA و یوبی برسونه یـ وقت عقب نیوفته تو بخور بخوری که راه افتاد :)):))
بابا حداقل تو يوبي و ea اون لابه لا دوتا بازي بدرد بخور ديده ميشه بتزدا كه از ٢٠١٦ به اينور دايورت كرده :Dالبته كلا تو اوجش هم مثله اوج ea و يوبي نبود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر