امتیازات The Outer Worlds

میانگین امتیازات بازی را در چه بازه‌ای پیش‌بینی می‌کنید؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 0 0.0%
  • 86-90

رای‌ها: 11 16.9%
  • 81-85

رای‌ها: 35 53.8%
  • 76-80

رای‌ها: 16 24.6%
  • 70-75

رای‌ها: 3 4.6%
  • کمتر از 70

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
120132
Publisher: Private Division
Developer: Obsidian Entertainment
Genre: Action-Role Playing
Initial Release Date: October 25, 2019
Platforms: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
GameSpot: 9/10
The Outer Worlds is consistently compelling throughout, and it's a superb example of how to promote traditional RPG sensibilities in a sharp, modern experience.
Windows Central: 9/10
The Outer Worlds is an utterly tremendous achievement that showcases the best of Obsidian's writing wit, world-building detail, and character focus. The game borrows heavily from other major beloved RPG franchises that have fallen out of favor with shareholders in recent years, which is perhaps ironic given the game's extreme-Capitalism plot beats. Obsidian fills that forgotten niche with confidence and rigor.
Stevivor: 9.5/10
While I'll admittedly take Fallout 3 over New Vegas any day, I'll happy throw the entire Fallout series to the side for The Outer Worlds, Obsidian's own original IP.

Eurogamer Italy: 7/10
The Outer Worlds is a solid and well written experience but it lacks Fallout's depth and lore.

IGN: 8.5/10
With The Outer Worlds, Obsidian has found its own path in the space between Bethesda and BioWare's RPGs, and it’s a great one.
CGMagazine: 9/10
The long awaited follow-up from Obsidian knocks it out of the Tossball park.

1.jpg
1571750384274.png

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بعید میدونم نمرات خوبی بگیره
از لحاظ فنی که به چشم خیلی ضعیف میاد و باید قبول کرد بعد از ویچر3 استانداردهای جدیدی از لحاظ بصری و فنی برای بازیهای نقش افرینی به وجود امد که حتی باعث شد یقه بتزدا هم سره این مورد گرفته بشه
و دوم گیمپلی بازی به نظرم انچنان خوب نمیاد

شخصا توقع همچین نمراتی نداشتم و واقعا سوپرایز کننده است!

مایکروسافت واقعا تنوع ژانری بزرگی به وجود اورده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اون تریلر ها برای نسخه های قبلی بوده؟
بازی بیاد برم بشینم بازی کنم ببینم چی خود بازی . :D
آفرین درست حدس زدی :)

ماموریتت رو خوب انجام دادی، حالا به سلامت :-h

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
GameCrate 8.3 / 10.0
If you've spent years craving the old Fallout formula, The Outer Worlds will hit the spot.
Read full review

PlayStation Universe 10 / 10.0
With a startlingly original new world to play in – combined with a warm feeling of familiarity – Obsidian has managed to deliver the one of the best first-person RPG's. This is the game that fans of this genre have been craving, and it is a pure joy to watch Obsidian plop the role-playing crown back squarely down on its head.
Read full review

GamesBeat 91 / 100
The Outer Worlds is Obsidian's final game as an independent company (it's now part of Xbox Game Studios), and it's one helluva swansong.
Read full review

Paste Magazine 8.5 / 10.0
Obsidian is on to something good with The Outer Worlds. The writing has an irresistible humanity, and the factions, skill system, and dynamic companion interactivity offer a beautifully complicated depth that makes me mourn the loss of Fallout 4 all over again. With it, I don't have to miss Fallout: New Vegas anymore—I can just enjoy what its core features have become. So far, this new horizon looks promising.
Read full review

GamePitt 9.3 / 10.0
Personally, I feel that The Outer Worlds is much more than ‘Fallout in Space’, it’s a brilliant masterpiece which strives on player-choice and morality. Whether you’re exploring the numerous planets, working your way through the many quests, trying to get on the good side of a faction, or simply having a ‘blast’ killing everyone, there’s always something to do. Visually the game is simply gorgeous, Mechanically it’s deep and highly customisable for your playstyle, and in terms of the story and lore, there’s so much to read, discover and become a part of. The Outer Worlds isn’t a simply a game, it’s another universe awaiting your direction.
Read full review

Game Revolution 4.5/5
This is a must-play for RPG fans, and an absolutely vital game for Fallout fans.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

ماموریتش از بعضیا بهتر انجام نداده که قبل ریلیز یه بازی نسخش رو پیچیده و میگفت در استودیوش باید تخته بشه :):-h

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خوب امتیاز های خوبی گرفته اما برای من یک سوالی پیش امده الان اون ویدیوی که صفحه اول من گزاشتم آیا برای همین بازی هستش یا نه ؟
یکی مشخص کنه بازی همون چیزی هستش که تو تریلر ها مبینیم یا منتقد ها به بازی دیگه ای دسترسی داشتن یا اون تریلر ها برای نسخه های قبلی بوده؟
من الان هنگ کردم واقعا دارم میگم چیزی که مبینم با امتیاز ها هیچ همخوانی نداره. :|
بازی بیاد برم بشینم بازی کنم ببینم چی خود بازی . :D
این مدل بازی ها کلا شوتینگ آنچنان خفنی ندارن ولی اتمسفر جذاب فضاسازی و از نظر هنری خیلی زیبا هست بازی و دیالوگ ها و کاراکترها
یکی از نقدها نوشته بود این بازی بهترین داستان بازی های ویدیویی در سال ۲۰۱۹ دااره

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این بازی هیچ ارتباطی با ماکروسافت ندارن مسکن باش بازی بعدیشون که زیر نظر ماکرو و انحصاریه خراب کاری میشه اون سرش ناپیدا
حالا نمیدونم از رو هیت میگی یا نه ولی واقعا حقیقت....حقیقتی که بعضی ها چشماشون رو روش بستن و به به چه چه میکنن!:-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نمرات عالیه ، حتما در اولین فرصت نسخه PS4 رو میگیرم ولی برا بازی بعدیشون دیگه فرست پارتی مایکرو هستن و نشون دادن پتانسیل ساختن بازی خفن دارن . با بودجه بیشتر رو گرافیک هم بهتر میتونن کار کنن
این 2 تا نمره خیلی جالب بوده :D
PlayStation Universe : 10/10
PlayStation LifeStyle : 10/10

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
8xv4_36.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

توی پادکست اخیر GI با narrative designer و Leonard Boyarsky کارگردان بازی میگن که دلشون میخواد همین مدلی پروژه های کوچیک بردارن چون ریسک شکست خوردنشون کمه واسه همین Leonard Boyarsky میگ شک داره اگ نسخه بعدیی از این بازی در کار باشه تماما OW بشه !! به شخصه خودم دوست دارم پروژه با بودجه بالا بسازن ولی اگه اینجوری راحت تر هستن مشکلی ندارم فقط چیزی که هست از نظر فنی خودشون رو برسونن به بقیه استدیو های بزرگ :)
پروژه ی بعدیشون یه بازی aaa هست. و نزدیک به ٢٠٠ نفر دارن روی بازی کار میکنن. بازی هم rpgیه. اینطور که بنظر میرسه پروژه کوچیکی نیست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
پروژه ی بعدیشون یه بازی aaa هست. و نزدیک به ٢٠٠ نفر دارن روی بازی کار میکنن. بازی هم rpgیه. اینطور که بنظر میرسه پروژه کوچیکی نیست.
همین بازی هم پروژه کوچکی نبوده و فکر کنم قبلا گفته بودن بزرگ ترین بازیشون هست و اگه اشتباه نکنم 170 نفر روش کار میکردن. ولی خب بودجه محدودی داشتن و مجبور بودن طبق همین بودجه بازی رو بسازن که نتیجه هم انصافا خیلی خوب بوده. بازی بعدی هم به نظرم بعیده از نظر عظمت (!) خیلی فرقی با TOW داشته باشه، ولی اینجا دیگه احتمالا بودجه خیلی بیشتر میشه و میتونن رو بهبود بخش های مختلف بازی کار کنن. راستی این هم جالب بود و من قبلا ندیده بودم، واسه 9 ماه قبل از معرفی بازی هست! :D
The Outer Worlds Trademarks (Obsidian's AAA RPG?)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این مدل بازی ها کلا شوتینگ آنچنان خفنی ندارن ولی اتمسفر جذاب فضاسازی و از نظر هنری خیلی زیبا هست بازی و دیالوگ ها و کاراکترها
یکی از نقدها نوشته بود این بازی بهترین داستان بازی های ویدیویی در سال ۲۰۱۹ دااره
اون که 100% من نظرم روی شوتینگ هم نبود بیشتر به خاطر AI بود که نزدیکش این همه بمب ترکید اصلا توجه نکرد .
منی که با Fallout با اون همه باگ حال میکنم مشخصا با این هم حال میکنم اما بیشتر به نظرم امد بازی یکم مشکل AI داشته باشه برای همین به اون دقیقا گفتم دقیقه 19 اون ویدیو نگاه کنین وقتی AI بد باشه مشخصا بازی کلا تعطیل میشه .

کافر همه را به کیش خود پندارد .

خبر نداشتم این بازی انحصاری کنسول مورد علاقت یا اینکه اوه این از الان استدیو ارث پدری شماست ببخشید که به نظرم بازی مشکل داره .

برو بچه جان خدا روزیت جای دیگه بده شما ها دیگه انقدر خودتون مشکل دارین همه مثل خودتون میبینین .

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
وسط دعواهای ارزشمندتون بگم، بازی برای کسانی که Game pass دارن (چه کنسول و چه PC) با حجم 37.34 گیگ قابل پریلود شده.

Annotation 2019-10-23 021918.png

پ.ن: این بازی تاپیک PC داره؟ با این نمرات حتما تاپیک براش بزنید، البته اگه تا الان نزدین.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
وسط دعواهای ارزشمندتون بگم، بازی برای کسانی که Game pass دارن (چه کنسول و چه PC) با حجم 37.34 گیگ قابل پریلود شده.

View attachment 120274

پ.ن: این بازی تاپیک PC داره؟ با این نمرات حتما تاپیک براش بزنید، البته اگه تا الان نزدین.
والا مشکل همینه. نسخه کنسولی حجم پریلودش حدود ۱۹ گیگه. همون هفته پیش من دانلودش کردم و چیزی هم اضافه نشده بهش که بخوام دانلود کنم الان. حالا یا حجم نهایی رو کنسول های عادی همینه، یا یه اپدیت درست حسابی ۱۸ گیگی میدن روز اول که خب خیلی ضدحاله چون همون اپدیت رو میتونستن رو پری لود بدن دیگه.
کسی دیگه رو اکس باکس معمولی پریلود کرده ببینه حجمش همینقدره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر