امتیازات The Lord of the Rings: Gollum

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
428
1685001771857.png

1685001843154.png

شرکت Nacon و استودیوی دیدالیک اینترتینمنت (Daedalic Entertainment) این شاهکار رو خلق کردن

Gamespot : 2

Initial release date: 2023
Platforms: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developers: Daedalic Entertainment GmbH, Daedalic Entertainment
Mode: Single-player video game
Genres: Action-adventure game, Role-playing game, Platform game, Adventure
Publishers: Daedalic Entertainment GmbH, Nacon, Daedalic Entertainment
Engine: Unreal Engine 4

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
من زیاد اهل LOTR نیستم، فقط همون سه گانه رو دیدم. اولین چیزی که با دیدن تریلرهای این زباله به ذهنم رسید این بود که؛
یعنی بین اون همن کرکتر خفن تو سه گانه، از گاندولف بگیر تا اون شمشیریه یا کوتولهِ یا تیرکمونیِ (اسماشون رو یادم نیست :D ) اینا باید مزخرفترین و ناکارآمدترین کرکتر رو انتخاب کنن واسه ساخت بازی؟ :|

حالا اصن هدف چیه؟ با این موجود چهار دستُ پای مفنگی قراره چه حماسه ایی خلق کنیم؟ /:)

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
من زیاد اهل LOTR نیستم، فقط همون سه گانه رو دیدم. اولین چیزی که با دیدن تریلرهای این زباله به ذهنم رسید این بود که؛
یعنی بین اون همن کرکتر خفن تو سه گانه، از گاندولف بگیر تا اون شمشیریه یا کوتولهِ یا تیرکمونیِ (اسماشون رو یادم نیست :D ) اینا باید مزخرفترین و ناکارآمدترین کرکتر رو انتخاب کنن واسه ساخت بازی؟ :|

حالا اصن هدف چیه؟ با این موجود چهار دستُ پای مفنگی قراره چه حماسه ایی خلق کنیم؟ /:)
کاری به این زباله ندارم ولی گالم یکی از مهمترین کارکتر های 3 گانه هست نقشش در داستان از امثال گیملی و لگولاس خیلی مهمتره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
کاری به این زباله ندارم ولی گالم یکی از مهمترین کارکتر های 3 گانه هست نقشش در داستان از امثال گیملی و لگولاس خیلی مهمتره
نه ببین، مهم هست بله. ولی میتونه به عنوان کرکتر اصلی گیم باشه؟؟؟

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
نه ببین، مهم هست بله. ولی میتونه به عنوان کرکتر اصلی گیم باشه؟؟؟
به عنوان کرکتر بازی حرف شما درسته. خوده من هم تعجب کردم وقتی خواستن گیمی بر مبنای گالم درست کنند چون ساختن بازی بر مبنای این شخصیت واقعا سخته مگر اینکه ایده جالبی توی ذهنشون داشته باشند.قبلا گفتم از روی این سه گانه میشه یک بازی rpg با کرکتر جدید یا rts خوب مثل bfme ها ساخت.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912

اگه یه بازی گرافیک ادونچر از روش میساختن با مسیرهای داستانی متفاوت بسته به تصمیم های پلیر و اندینگ های متفاوت، قطعا موفق میشد به نظرم اتفاقا.
چون داستان اسمیگل یا همین گالوم دقیقا بازگو کننده روایتیه که از روشنایی به اعماق تاریکی سقوط کرده. به عنوان یه بازی گرافیک ادونچر به نظرم موفق میشد حتی میتونست خطهای داستانی جدید و جذابی روایت کنه مثلا یه خط داستانی که توش اسمیگل اون قتل رو مرتکب نمیشه و یه هابیت میمونه و بر عکس حلقه داستان های دیگه ای به وجود میاره. یا خط داستانی که شخصیت خاکستری تبدیل میشه و...

پ.ن: به نظرم شرکت Nacon اگه همونیه که دسته میسازه بهتره روی همون فعالیتش تمرکز کنه و اسم خودشو خراب نکنه با این بازیها.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
اگه یه بازی گرافیک ادونچر از روش میساختن با مسیرهای داستانی متفاوت بسته به تصمیم های پلیر و اندینگ های متفاوت، قطعا موفق میشد به نظرم اتفاقا.
چون داستان اسمیگل یا همین گالوم دقیقا بازگو کننده روایتیه که از روشنایی به اعماق تاریکی سقوط کرده. به عنوان یه بازی گرافیک ادونچر به نظرم موفق میشد حتی میتونست خطهای داستانی جدید و جذابی روایت کنه مثلا یه خط داستانی که توش اسمیگل اون قتل رو مرتکب نمیشه و یه هابیت میمونه و بر عکس حلقه داستان های دیگه ای به وجود میاره. یا خط داستانی که شخصیت خاکستری تبدیل میشه و...

پ.ن: به نظرم شرکت Nacon اگه همونیه که دسته میسازه بهتره روی همون فعالیتش تمرکز کنه و اسم خودشو خراب نکنه با این بازیها.
به نظر من هم ادونچر خیلی بهتر بود مخصوصا اینکه Daedalic Entertainment توی این زمینه تجربه بیشتری هم داشت و یادمه دنیای فانتزی ای که برای the Dark Eye ساخته بودن خیلی خوب بود.

ویرایش: منظورم Memoria و Chains of Satinav هست بیشتر چون باقی رو بازی نکردم :-"

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
کلاً پدیده عجیبی هست این گالوم! :D
مثلاً اولین اطلاعات بازی، سه سال قبل توی مجله Edge منتشر شد، البته بیشتر در قالب یه سری طراحی هنری و صحبت‌های سازنده‌های بازی، چون هنوز چیز درست حسابی از خود گیم‌پلی آماده نبود.
Edge رو شاید بشه معتبرترین مجله بازی دونست و وقتی سراغ معرفی یه چیزی می‌ره، یعنی یا خود نویسنده‌هاش پتانسیل بالایی توی اون اثر دیدن یا احتمالاً سازنده/ناشر خرج بالایی کرده که یه جایی توی مجله پیدا کنه. این گالوم نه‌تنها یه مقاله نسبتاً طولانی توی مجله داشت، بلکه طرح جلد اون شماره رو هم به این بازی اختصاص داده بودن! :D چه تیتری هم زده بودن: A Stunning Next-Gen Adventure!
یعنی واقعاً وضعیت غریبی هست که بازی‌ای که روی جلد حضرت می‌ره، با میانگین ۳۰ و خورده‌ای و امتیازهایی مثل ۲ از گیم‌اسپات طرف می‌شه!

do.php
خب بالاخره شماره جدید Edge هم منتشر شد، به همراه امتیاز این شاهکار:
۳/۱۰ :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر