امتیازات The Lord of the Rings: Gollum

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
427
1685001771857.png

1685001843154.png

شرکت Nacon و استودیوی دیدالیک اینترتینمنت (Daedalic Entertainment) این شاهکار رو خلق کردن

Gamespot : 2

Initial release date: 2023
Platforms: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developers: Daedalic Entertainment GmbH, Daedalic Entertainment
Mode: Single-player video game
Genres: Action-adventure game, Role-playing game, Platform game, Adventure
Publishers: Daedalic Entertainment GmbH, Nacon, Daedalic Entertainment
Engine: Unreal Engine 4

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
اون از وضع سریالش اینم از ساخت بازیش! فکر کن یه دنیایی بسازی که بتونن n تا فیلم و سریال و بازی خفن از توش دربیارن بعد اگه سه گانه پیتر جکسون و بازیای استراتژی سرزمین میانه رو نادیده بگیریم، هر چی از دنیای تالکین ساختن یکی از یکی ترمالتر بوده! واقعا هنر میخواد :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
پیش نمایش های بازی رو دیدم فکر میکردم ۵۰-۵۵ بشه بشه تهش.
ولی الان بیشتر جذب شدم برم سمت گیمش از نزدیک ببینم چجوری میشه اینطوری گند زد.
یک نمونه جدیدی از این جکه :))
RDT_20230525_1505147119428739329396318.png

تو که قرار آشغال تحویل بدی، چرا طوری گند نزنی تو گیم که یونیک بشی :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
مشخص بود که چیز افتضاحی از آب درمیاد، ولی دیگه فکر نمی‌کردم تا محدوده ۳۰ بره! :D اصلاً کار ساده‌ای نیست رسیدن به همچین میانگینی!
تنها خوبی بازی اینه که به خاطر کیفیت داغون و قیافه گالوم، احتمالاً بازی تبدیل می‌شه به معدن میم و تا یه مدت عکس و ویدیوهای جالبی ازش می‌بینیم. :D
------------
یه نکته‌ای که اوایل تولید بازی می‌گفتن این بود که قصد داریم یه طراحی کاملاً متفاوت از گالوم ارائه بدیم که تا حالا شبیهش توی فیلم‌ها و بازی‌ها نبوده. ولی حتی از این نظر هم نتونستن موفق عمل کنن و برداشتن همون گالوم پیتر جکسون رو با یه حالت معتاد و مفنگی چپوندن توی بازی! :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
پیش نمایش های بازی رو دیدم فکر میکردم ۵۰-۵۵ بشه بشه تهش.
ولی الان بیشتر جذب شدم برم سمت گیمش از نزدیک ببینم چجوری میشه اینطوری گند زد.
یک نمونه جدیدی از این جکه :))
View attachment 294541

تو که قرار آشغال تحویل بدی، چرا طوری گند نزنی تو گیم که یونیک بشی :D
دادا این میمی که گذاشتی با کیفیتش نیست؟

فردا: میانگین دانلود رد فال افزایش یافت :))

• Like
Reactions: mqg1387

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,407
نام
aliakbar
مشخص بود که چیز افتضاحی از آب درمیاد، ولی دیگه فکر نمی‌کردم تا محدوده ۳۰ بره! :D اصلاً کار ساده‌ای نیست رسیدن به همچین میانگینی!
تنها خوبی بازی اینه که به خاطر کیفیت داغون و قیافه گالوم، احتمالاً بازی تبدیل می‌شه به معدن میم و تا یه مدت عکس و ویدیوهای جالبی ازش می‌بینیم. :D
------------
یه نکته‌ای که اوایل تولید بازی می‌گفتن این بود که قصد داریم یه طراحی کاملاً متفاوت از گالوم ارائه بدیم که تا حالا شبیهش توی فیلم‌ها و بازی‌ها نبوده. ولی حتی از این نظر هم نتونستن موفق عمل کنن و برداشتن همون گالوم پیتر جکسون رو با یه حالت معتاد و مفنگی چپوندن توی بازی! :D
237540-63bdea00c6a19721b3ad352c70925bae.jpg
گالوم بنده خدا از وقتی گالادریل رو این شکلی دید کراکی شده و عمرا به این زودیا پاک شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر