امتیازات The Lord of the Rings: Gollum

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
425
1685001771857.png

1685001843154.png

شرکت Nacon و استودیوی دیدالیک اینترتینمنت (Daedalic Entertainment) این شاهکار رو خلق کردن

Gamespot : 2

Initial release date: 2023
Platforms: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developers: Daedalic Entertainment GmbH, Daedalic Entertainment
Mode: Single-player video game
Genres: Action-adventure game, Role-playing game, Platform game, Adventure
Publishers: Daedalic Entertainment GmbH, Nacon, Daedalic Entertainment
Engine: Unreal Engine 4

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
به نظرم ایده اولیه بازی چیزی بوده که میشده ازش بازی جالبی دراورد...
افسوس که مبدل به این فاجعه شده
من هر جوری فکر کردم دیدم نمی شه ازش چیز جذابی در اورد مگه به شکل DLC یا یکی دو جا برای تنوع گیم پلی اصلی ازش استفاده می شد
شما که امتیاز خریدید لاقل یک شخصیت اصلی یا اصلا خیالی انسان با شمشیر به دستش می ساختین لاقل 60 70 می گرفت

• Like
Reactions: mqg1387

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
چیزی که برام سواله چجوری حق امتیاز همچین فرنچایزی رو به هر خری میدن
کلاً پدیده عجیبی هست این گالوم! :D
مثلاً اولین اطلاعات بازی، سه سال قبل توی مجله Edge منتشر شد، البته بیشتر در قالب یه سری طراحی هنری و صحبت‌های سازنده‌های بازی، چون هنوز چیز درست حسابی از خود گیم‌پلی آماده نبود.
Edge رو شاید بشه معتبرترین مجله بازی دونست و وقتی سراغ معرفی یه چیزی می‌ره، یعنی یا خود نویسنده‌هاش پتانسیل بالایی توی اون اثر دیدن یا احتمالاً سازنده/ناشر خرج بالایی کرده که یه جایی توی مجله پیدا کنه. این گالوم نه‌تنها یه مقاله نسبتاً طولانی توی مجله داشت، بلکه طرح جلد اون شماره رو هم به این بازی اختصاص داده بودن! :D چه تیتری هم زده بودن: A Stunning Next-Gen Adventure!
یعنی واقعاً وضعیت غریبی هست که بازی‌ای که روی جلد حضرت می‌ره، با میانگین ۳۰ و خورده‌ای و امتیازهایی مثل ۲ از گیم‌اسپات طرف می‌شه!

do.php

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من هر جوری فکر کردم دیدم نمی شه ازش چیز جذابی در اورد مگه به شکل DLC یا یکی دو جا برای تنوع گیم پلی اصلی ازش استفاده می شد
شما که امتیاز خریدید لاقل یک شخصیت اصلی یا اصلا خیالی انسان با شمشیر به دستش می ساختین لاقل 60 70 می گرفت
آفرین دقیقا اصن گاندالفم میاورد یه پیپ میزد مجیکش پر میشد متاش ازین ملعون بیشتر میشد :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
خوب مقداری این شاهکار رو بازی کردم و جدای از اینکه بردم به دوران PS2 اما ابتداش که فریم بد نمی داد با DLSS 2.0 بدون DLSS FG اما همین گرافیک بسیار بالا تماما استاتر هست یعنی کاملا استاتر داره همه جاش

جدای از این ها فیزیک بازی PRINCE OF PERSIA SANDS OF TIME به مراتب از این بازی بهتره فیزیک بازی منو به دوران PS1 برد
متای بازی همینی که هست حقشه

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
The Lord of Ring Gollum

اینا اول اسم IPـی که دارن از روش بازی میسازن رو یاد بگیرن، فیکس کردن بازی پیشکش.
عجب داستان عجیبی داریم با این بازی و سازنده هاش! :| من بررسی Skill Up رو نگاه انداختم میگفت اصلا متن های داخل بازی اشتباه گرامری دارن. :))

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
ری اکشن باقی بازیسازها برام جالبه که اومدن گفتن اینا رو اذیت نکنید و از این اتفاقا میفته و هیچ کس نمیخواد بازی بد بیرون بده و...🫠
بابا بازی آشغال بیرون دادن بیایم چی رو درک کنیم؟؟؟ همین مسخره بازیا رو‌ دراوردید کلی بازی مزخرف عرضه میشه که تهشم سازنده هاش با یه پیغام عذرخواهی و گفتن اینکه ایراداتو رفع میکنیم سر و تهشو هم میارن
دیگه دعوت به انتقاد نکردن از اینا بزرگترین جنایت در حق صنعت گیمه
امیدوارم نت پر شه از کامنتهای منفی و meme و یوزر اسکورهای صفر تو متا و... برای این بازی تا حساب کار دست این جماعت بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر