امتیازات The Legend of Zelda: Link's Awakening

پیش بینی نمرات

• مجموع رای دهنده‌ها
    38
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من که تا الان ۵ ۶ ساعت بازی کردم کوچکترین افت فریمی تا الان ندیدم
سراسر بازی افت فریمه دوست من. مخصوصا تو محیط های بزذگ، اصلا همون اول بازی که از خونه میای تو شهر افت فریم بدجور تو ذوق میزنه

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من که تا الان ۵ ۶ ساعت بازی کردم کوچکترین افت فریمی تا الان ندیدم
سراسر بازی افت فریمه دوست من. مخصوصا تو محیط های بزذگ، اصلا همون اول بازی که از خونه میای تو شهر افت فریم بدجور تو ذوق میزنه

117115

پ.ن: ویدیوی دیجیتال فاندری رو ببینید، خیلی خوب توضیح میده قضیه چیه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که چیزی ندیدم ویدئو را ول کنید من رسما دارم خودم بازی میکنم چیزی تا الان ندیدم اگه اینجور بود بعید میدونم متای ۸۸ میگرفت

• Like

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من که چیزی ندیدم ویدئو را ول کنید من رسما دارم خودم بازی میکنم چیزی تا الان ندیدم اگه اینجور بود بعید میدونم متای ۸۸ میگرفت
من خودم سوئیچ دارم دیشب هم تا swamp یه سره رفتم بازی رو. افت فریم داره خیلی هم تابلوعه

• Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من خودم سوئیچ دارم دیشب هم تا swamp یه سره رفتم بازی رو. افت فریم داره خیلی هم تابلوعه
نمیدونم من که چیزی ندیدم اگه هم بوده انقدر کم بوده که برام محسوس نبوده.حالا کاری به شما ندارم ولی تازگیا توی دنیای منتقدها خیلی روی افت فریم مانور میشه مثلا قبل از اینکه کنترل بیاد خیلی منتقد ها نوشته بودن که بازی افت فریم شدید داره و از این حرف ها ولی تو تجربه ۱۰ ۱۵ ساعتم کلا یکی دوبار بیشتر افت فریم ندیدم توی تاپیکشم دیدم خیلی از بچه ها هم افت فریم زیادی تجربه نکرده بودن.
یا مثال واضح تر روی همین سوییچ گفته بودن bloodstained افت فریم وحشتناک روی سوییچ داره و قابل بازی نیست اما من بازی کردم تو کل تجربه ۴۰ ساعتم ۳ ۴ بار بیشتر افت فریم ندیدم

• Like
Reactions: asi_1447 and Z-fan

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
منم بازی رو 1-2 ساعتی امتحان کردم، اتفاقا به نظر من افت فریم ها خیییلی محسوس هستن ولی خوب به تجربه بازی لطمه به اون صورت نمیزنن. توی ویدئوی DF هم توضیح میدن که دلیل اینقدر واضح بودن افت فریم ها اینه که بازی از 60 فریم میپره روی 30 فریم برای چند لحظه :| ولی خوب دوباره سریع برمیگرده روی 60.
از اونطرف اکثر بازی های نینتندو از نظر performance بدون مشکل هستن و یجورایی بخاطر سابقه قبلی نینتندو هست که الان به مشکلات فریم بازی زیاد اشاره میشه.
+
bloodstained جدا از افت فریم های تخیلیش روی سویچ (فریم رسما دوروبر 20 بود خیلی جاها)؛ Input lagـش بیشتر اعصاب ادمو خراب میکرد :|

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نیم ساعت اولی که من رفتم هم دقیقا افت فریم هم همونی بود که فکر می کردم... هر انتقالی که بین محیط ها رخ میده قشنگ 2 ثانیه فریم ریت از 60 میاد رو 30 بعد برمیگرده... بدون هیچ استثنایی و این ور و اون وری

به غیر از این بحث
بازی به طرز فوق وحشتناکی CUUUUUUUUUUUTE ـه :x:x:x
همون تیکه های اول بازی که مارین برات Wind Fish Ballad رو میخونه.... آآآه... چقدر خوبه این بازی :x

• Like
Reactions: mikammi and fifa13

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سال های طولانیه تو سایت هستم.همون اوایل جزو تحریریه بودم و دیگه با اون اکانت نیومدم.بیشترین چیزی که اذیتم میکرد همیشه این که با نظر های اشتباه و چرت همیشه شما چرا بن نمیشی؟یعنی اطلاعات غلط و نظر فراکنیه مسخره بعضی وقت ها از قانون شکنی و بی احترامی بدتره.واقعا نمیدونم فکرت چطوری انقدر من در آوردی کار میکنه.این عکس پروفایلی که سال هاس داری فکر کنم بیشتر نمایان هست که در چه سطحی قرار داری.عکس قلیون تو انجمن بازی...
یعنی اونموقع که بهزاد و علی و دایناسور(باز دایی ناصر خیلی منطقی تر رفتار میکرد) مدیر بودن اگه بجای بن کردن کسایی که بحث میکردن ، امثالی مثل شما که ادعای دانش کاذب دارن رو بن میکردن خیلی اوضاع سایت بهتر بود و انقدر خلوت تر نمیشد از افراد با دانش.افرادی مثل تو یدفعه واقعا خراب کردید جو بازیسنتر رو.تا ۸ ۹ سال پیش خیلی روند خوبی داشت پیش میرفت.

دقیقا هدف من سوزوندن افرادی مثل شماها هست تا یکم یاد بگیرید فن بازی و تعصب رو کنار بذارید و در برابر نظرات مخالف اینقدر بی احترامی نکنید پذیرفتن نظرات مخالف برای شما ها همون قدری سخته که به خاطرش ازادی خیلی از مردم در دنیا گرفته شده منم اینقدر به این کارم ادامه می دم تا ادم هایی مشابه شما به خودشون بیان. ادم هایی که تحمل شنیدن حرف مخالف رو ندارن و فقط می خوان طرف بن بشه یا حذف بشه شما فرض تیم فوتباله و دو طرف دارن برای هم کری می خونن پس باید هر دو طرف حذف بشن با منطق شما البته

سطحی که من قرار دارم اخرین سطح تحصیلی و می دونمم که دارم چیکار می کنم و کارمم خوب بلدم سال ها پیش مدیرهای این سایت اتفاقا هر کسی که برخلاف نظرشون بود رو بن کردن و اونا هم از این سایت رفتن به خاطر همینم این سایت فن XBOX خیلی کم داره اما تفاقا الان به اشتباهشون پی بردن و حالا هر کسی می تونه ازادانه نظرش رو اعلام کنه شما هم اگر با نظر من مشکل دارید می تونید یا بسوزید یا بسازید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دقیقا هدف من سوزوندن افرادی مثل شماها هست تا یکم یاد بگیرید فن بازی و تعصب رو کنار بذارید و در برابر نظرات مخالف اینقدر بی احترامی نکنید پذیرفتن نظرات مخالف برای شما ها همون قدری سخته که به خاطرش ازادی خیلی از مردم در دنیا گرفته شده منم اینقدر به این کارم ادامه می دم تا ادم هایی مشابه شما به خودشون بیان. ادم هایی که تحمل شنیدن حرف مخالف رو ندارن و فقط می خوان طرف بن بشه یا حذف بشه شما فرض تیم فوتباله و دو طرف دارن برای هم کری می خونن پس باید هر دو طرف حذف بشن با منطق شما البته

سطحی که من قرار دارم اخرین سطح تحصیلی و می دونمم که دارم چیکار می کنم و کارمم خوب بلدم سال ها پیش مدیرهای این سایت اتفاقا هر کسی که برخلاف نظرشون بود رو بن کردن و اونا هم از این سایت رفتن به خاطر همینم این سایت فن XBOX خیلی کم داره اما تفاقا الان به اشتباهشون پی بردن و حالا هر کسی می تونه ازادانه نظرش رو اعلام کنه شما هم اگر با نظر من مشکل دارید می تونید یا بسوزید یا بسازید.

پرفسور!! این جا انجمن ویدیو گیمه... موقع ثبت نام ازت تحصیلات آکادمیک نمیخوان!

وقتی این جا یه پست میزنی که بحث برانگیزه... خب طبیعتا باعث ایجاد بحث میشه و باید پاش وایسی :D همین
حالا اگه حس می کنی، مخالفت با موفقیت ریمیک یه بازی 26 ساله، باعث میشه CEO ـی فن بازی از ته، ریشه کن شه، امیدوارم موفق باشی :D
===
بقیه صحبت هات هم که هیچی... "چون ما حرفی که میزنیم «حقه» حتی اگه انجمن و طرفدارهای چیزهای مختلف رو به هم بریزیم و ناراحت کنیم، کسی حق نداره چیزی بهمون بگه، چون قهر میگنیم و میریم و فلان و بیسار":-@
همینو همین پریروز یکی دیگه داشت تو تاپیک انتقادات می گفت 8-|

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555

یه ثانیه فقط فکر کن درباره بازی ای هر جور که باشه با امتیازی که الان بالای ۸۵ داره مخالفت میکنی و یه بازیه نا امید کننده میدونی.ازت نمیخوام جواب من رو بدی فقط یه ثانیه به این موضوع واقعا فکر کن که اصلا مخالف چی هستی.یه بار شبا پست های قبلیت رو رندوم از دید یه آدم دیگه بخون.شما با دانش ترین ، ولی این لطف رو لا اقل به خودت بکن.با خودت سعی کن بیشتر آشنا بشی.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor

ببین پستات به قول خودت "سوزش اور " نیست ولی به قدری چرنده که بعضا ادم تریگر میشه ربطی هم به فن بازی نداره,نمیدونم تونستم منظور رو برسونم یا نه .

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
یه زلدا من فقط بازی کردم اونم رو DS بود که یه مدتی داشتم. لانگ لانگ تایم ع گو. نمی‌دونم همین بود یا نه. ولی فک کنم سفر دریایی داشت و یادمه می‌شد با قلم مسیر کشید و با فوت به کنسول آتیش خاموش کرد. لنتی هنوز مزه‌ش زیر دندون‌مه. یه ماریو خفنم داشت. هنوزم که هنوزه اصطلاح فان بودن با اینا میاد تو ذهنم و معنی می‌ده.
امیدوارم بتونم هرچه زودتر یه سوییچ بخرم. می‌دونم مشکل هزینه بازی‌م نخواهم داشت همون اول یه BOTW می‌خرم تا یه سال باهاش لاس می‌زنم:D لنتی اوپن ورد اینه گیم‌پلی اینه بقیه همه با هم عقبن ازش یه جادویی داره جای دیگه ندیدم. گیم‌پلی تا خرتناق Groundedه. اصن جایی برنمیخوری که بگی ع مثلا فلان کارم می‌شد کرد یا فلان المانم شاید تاثیر داشته باشه ولی بازی محدودت کرده باشه همیشه ازت جلوتره. چن وقت به بار می‌رم پلی‌ترو ازش می‌بینم محو می‌شم می‌دونم هندز آن کنم که قطعا گریه‌م می‌گیره:D

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad

:-$

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
نمیدونم من که چیزی ندیدم اگه هم بوده انقدر کم بوده که برام محسوس نبوده.حالا کاری به شما ندارم ولی تازگیا توی دنیای منتقدها خیلی روی افت فریم مانور میشه مثلا قبل از اینکه کنترل بیاد خیلی منتقد ها نوشته بودن که بازی افت فریم شدید داره و از این حرف ها ولی تو تجربه ۱۰ ۱۵ ساعتم کلا یکی دوبار بیشتر افت فریم ندیدم توی تاپیکشم دیدم خیلی از بچه ها هم افت فریم زیادی تجربه نکرده بودن.
یا مثال واضح تر روی همین سوییچ گفته بودن bloodstained افت فریم وحشتناک روی سوییچ داره و قابل بازی نیست اما من بازی کردم تو کل تجربه ۴۰ ساعتم ۳ ۴ بار بیشتر افت فریم ندیدم
bloodstained رو من بعد از آپدیت‌هاش بازی کردم ولی با این حال کلا فریم ریتش در حالت دستی فکر کنم روی ۲۰ بود. افت نداشت تقریبا ولی کلا اسلوموشن بود تا حدی :-D تو حالت داک خیلی بهتر بود. شاید تو حالت داک بازی کردی که افت فریم و فریم ریت پایین رو حس نکردی.

یه زلدا با دوربین ایزومتریک که ریمیک بازی n ساله پیش هست رو اومدی ترول می‌کنی؟ اصلا می‌فهمی داری چیو ترول می‌کنی؟ فکر میکنی اینجا کسی انتظار متای ۹۷ داشته؟ متای ۸۸ برای این بازی عالیه و طرفدارای زلدا هم راضین و دوست دارن بقیه نسخه‌ها مثل Phantom Hourglass و A Link to the Past رو هم همینجوری ریمیک کنن و بدن بیرون.
حقیقت اینه کسی از پست تو نمی‌سوزه، صرفا به دید یه ترول رقت‌انگیز بهت نگاه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر