امتیازات The Legend of Zelda: Link's Awakening

پیش بینی نمرات

• مجموع رای دهنده‌ها
    38
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
داشتم متاکریتیک Ocarina of time رو نگاه میکردم که امتیازش 99 هست و رنک 1 متاکریتیک که به این بر خوردم : 117296
یوزری که اومده به بازی 0 داده :D خواستم بگم آدم مریض الاحوال همه جای دنیا هست انقدر تو سر هم نزنید رفیق باشید :D
شما بی نقص ترین بازی دنیا رو هم بدی بیرون 4 نفر پیدا میشن که چرت و پرت راجع بهش ببافن . امتیاز 88 هم امتیاز بدی نیست که کشتی بعضیا غرق بشه :D

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
بازی به شدت شیرین و لذت بخشه..برای اون frame-rate و لودینگ من بازی روی حافظه داخلی نصب کردم احساس میکنم خیلی بهتر شده، گرچه از اولم همچین مشکل بزرگی نبود ولی احساس میکنم بهتر شده

• Like
Reactions: fifa13

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

"مامان، میتونم آهنگ صندوقچه باز کردن زلدا رو با فلوتم بزنم؟"
"بازم بازی؟ وقتتو تلف نکن، بشین درستو بخون"

من دوست دارم به خود پس زده شده قدیمم برگردم و بهش بگم 26 سال بعد، تو کسی هستی که فلوت ریمیک زلدا رو میزنی

_ فلوت زن حرفه ای، ایچیرو تاکوجون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این همه اذیتتون کردم اما هیچ کس نگفت متا اصلا برام مهم نیست بابا دستگاه که کرک شدش بازی کنید حال کردید بازی نکنید نکردید هم میاد 4 تا فحش اینجا می دیدید مهم اینه که شما با بازی ارتباط برقرار کردید یا نه بقیه ش مهم نیست چندان

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
این همه اذیتتون کردم اما هیچ کس نگفت متا اصلا برام مهم نیست بابا دستگاه که کرک شدش بازی کنید حال کردید بازی نکنید نکردید هم میاد 4 تا فحش اینجا می دیدید مهم اینه که شما با بازی ارتباط برقرار کردید یا نه بقیه ش مهم نیست چندان

دستگاه ما که هکی نیست ولی خب قبل تمام این وقایع پیش خرید کرده بودم
امروز از اول تا دانجن دوم و دم قلعه رفتم... تنها نکته منفی بازی به نظرم آسون بودنشه... که اونم باز برمیگرده به بازی اصلی و این که رو گیم بوی میخواستن بچه های کم سن و سال باهاش حال کنن... مخصوصا وقتی اکثر معماها رو با نسخه قبل(A Link to the Past) و بعدش (Ocarina of Time) مقایسه می کنید و این که اون ها چقدر دستشون برای آسیب زدن به روان اجتماع گیمرهای بی کار و خسته، باز بوده (اووف مخصوصا معبد روح و آب اوکارینا...دمن چه چیز عجیب غریبی بود اون)

• Like
Reactions: s.snake2

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امروز از اول تا دانجن دوم و دم قلعه رفتم... تنها نکته منفی بازی به نظرم آسون بودنشه... که اونم باز برمیگرده به بازی اصلی و این که رو گیم بوی میخواستن بچه های کم سن و سال باهاش حال کنن... مخصوصا وقتی اکثر معماها رو با نسخه قبل(A Link to the Past) و بعدش (Ocarina of Time) مقایسه می کنید و این که اون ها چقدر دستشون برای آسیب زدن به روان اجتماع گیمرهای بی کار و خسته، باز بوده (اووف مخصوصا معبد روح و آب اوکارینا...دمن چه چیز عجیب غریبی بود اون)

بابا همین نسخه ی قبلیش پدر منو دراورد 12 عکس می داد می گفت کل نقشه رو بگرد ببین کجاست این مناطق عکس بگیر برام بیار یا درگاه هایی که طرف فلوت می زد می گفت برو اون 3 جا یا اصلا برای سرما یا گرما چی کار کن کلا سازنده های مریضی داره اگر لطف youtube شامل : حال اکثرا نمی شد هیچ کس نمی تونست تا تهش بره بر فرض اون جایی که مرد راه نمی دادن حتی لعنتی بهت نمی گفت که باید دنبال چی بگردی یعنی به فکرمم نمی رسید که باید... بکنم نمی گم که اسپویل نشه.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
بابا همین نسخه ی قبلیش پدر منو دراورد 12 عکس می داد می گفت کل نقشه رو بگرد ببین کجاست این مناطق عکس بگیر برام بیار یا درگاه هایی که طرف فلوت می زد می گفت برو اون 3 جا یا اصلا برای سرما یا گرما چی کار کن کلا سازنده های مریضی داره اگر لطف youtube شامل : حال اکثرا نمی شد هیچ کس نمی تونست تا تهش بره بر فرض اون جایی که مرد راه نمی دادن حتی لعنتی بهت نمی گفت که باید دنبال چی بگردی یعنی به فکرمم نمی رسید که باید... بکنم نمی گم که اسپویل نشه.
این معماهای متنی که میگی آره، توی اینم هست. البته توی botw اون عکس‌ها یا اونی که طرف فلوت می‌زد، آپشنال بودن. اگر میخواستی بازی رو 100% کنی میرفتی دنبالشون. اون یه موردی که راه نمی دادن هم زیاد سخت نبود معماش... .(البته که کلا botw رو میشد یه کله رفت و اجباری نبود که اون ۴ منطقه بازی رو کسی بره! ولی حالا به هر حال...)
دشمن‌های بازی ساده ان، آیتم‌های به دست آوردن سلامتی زیاده، باس های بازی ساده ان، خیلی از معماها هم ساده‌ان. اما بعضی از باس‌ها قلق دارن و وقتی ندونی چه جوری باید بکشی کاری از پیش نمی‌بری! قلقش رو بفهمی ولی هیچ کاری نداره!
من به غیر از افت فریم، با استفاده از آیتم‌های بازی مشکل دارم و باید uxش ساده تر میشد. نه اینکه هر بار بخوایم مثلا از یه آیتم(مثلا اکارینا) یه بار استفاده کنیم، مجبور باشیم که اول ستش کنیم روی x یا y!
در کل من فکر کنم تا الآن ۷۵ درصد بازی رو رفتم و بخوام نمره بدم ۹ میدم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
من به غیر از افت فریم، با استفاده از آیتم‌های بازی مشکل دارم و باید uxش ساده تر میشد. نه اینکه هر بار بخوایم مثلا از یه آیتم(مثلا اکارینا) یه بار استفاده کنیم، مجبور باشیم که اول ستش کنیم روی x یا y!

اتفاقا اینش که خوبه :))
تو نسخه اصلی کلا همه اینتراکشن های بازی با A و B بود
یعنی سپر و شمشیر فقط... هر آیتم دیگه ای میخواستی استفاده کنی باید میذاشتی جای شمشیر یا سپر و هی باید آیتم عوض می کردی
این جا الان سپر و شمشیر که دکمه پیش فرض دارن... کفش هم دکمه پیش فرض داره... دستبند هم میگیری باز پیش فرض همه آیتم های سنگین رو بلند می کنه
فکر کن هر کوزه ای میخواستی تو نسخه گیم بوی بلند کنی باید جای سپرت مثلا، دستبند رو فعال می کردی :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
شما یکم رو انگلیسیت کار کن چون بازی همه چیزش رو تا حد خیلی خوبی واضح میگه بهت یا حدقل بهت سرنخ رو میده. هیچ جای بازی گیری نداشتش و مام بدون مشکل تمومش کردیم بدون حتی یه ثانیه یوتوب دیدن. در ضمن تمام بخشهای عکسها و فلوتها آپشنال هستن و برا تموم کردن بازی اجباری نیستن. بنظرم شما به همون اکشن های بی مغز مثل گیرز سرگرم بشی بهتر باشه برات:D اینجا زیاد فسفر سوزندی افتادی به ترولهای چیپ فکر میکنی چقدر هم حقایق رو داری برملا میکنی:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما یکم رو انگلیسیت کار کن چون بازی همه چیزش رو تا حد خیلی خوبی واضح میگه بهت یا حدقل بهت سرنخ رو میده. هیچ جای بازی گیری نداشتش و مام بدون مشکل تمومش کردیم بدون حتی یه ثانیه یوتوب دیدن. در ضمن تمام بخشهای عکسها و فلوتها آپشنال هستن و برا تموم کردن بازی اجباری نیستن. بنظرم شما به همون اکشن های بی مغز مثل گیرز سرگرم بشی بهتر باشه برات:D اینجا زیاد فسفر سوزندی افتادی به ترولهای چیپ فکر میکنی چقدر هم حقایق رو داری برملا میکنی:D

این چرند گفتناتون خیلی خوبه انگلیسی من اینقدری خوب هست که کامل بفهمم خیلی جالبه همه راهنمایی که گذاشتن در یوتوب خود طرف انگلیسی زبان می گه از کجا طرف این به ذهنش رسیده بعد شما چرت می گی.

بدم میاد 1 عده ادای ت... رو در میارن توی این سایت بابا شما پیامبر انگلیسی حرفه ای شماها می خواید بازی رو دور بزنید ازش لذت نبرید تمام اینایی که گفتم main بودن اگر سواد بالای زبانتون اجازه می ده که برید داخل لیست ماموریت ها ببینید side نیستن اینا main هستن.

همین شماها که ادعا می کنید اتفاقا من مطمئنم گرامر زبان انگلیسی هم بلد نیستنید اصلا فکر نمی کنم سن شما به بازی های گیرز هم بخوره.

خوشبتختانه سیوهای قدیمم هنوز هست چون برعکس شماها یاد گرفتم که بی پایه و اساس صحبت نکنم اینجا اگر سواد انگلیسی دارید هم 12 تا مموری هم فلوته هم بقیه که گقتم در شاخه ی main هستن و رنگشونم طلایی هست سایدها با رنگ سبز هستن شراین ها با رنگ ابی مشخصه اصلا شماها بازی رو بازی نکردید یا با فست ران 1 ساعته دورش زدید چون اصلا بدون رفتن اینا دروازه باز نمی شه که برید داخلش اصلا اسمش ماموریت اصلی هست یعنی حتما باید برید.
کسایی هم که نرفتن راهنمایی بازی در حد همین توضیحات زیرش هست یعنی باید همین نوشته ها بفهمید کجای اون نقشه ی به اون عظمت برید خیلی جالبه که یک زلدا باز نمی دونه که اصلا سیک و سیستم این بازی این شکلیه که کل محیط رو باید بگردی بعد ادعا هم می کنن این دیگه خیلی جالب تره

117767

117769

117770

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
این چرند گفتناتون خیلی خوبه انگلیسی من اینقدری خوب هست که کامل بفهمم خیلی جالبه همه راهنمایی که گذاشتن در یوتوب خود طرف انگلیسی زبان می گه از کجا طرف این به ذهنش رسیده بعد شما چرت می گی.

بدم میاد 1 عده ادای ت... رو در میارن توی این سایت بابا شما پیامبر انگلیسی حرفه ای شماها می خواید بازی رو دور بزنید ازش لذت نبرید تمام اینایی که گفتم main بودن اگر سواد بالای زبانتون اجازه می ده که برید داخل لیست ماموریت ها ببینید side نیستن اینا main هستن.
بازی رو دور بزنم ازش لذت نبرم؟ عزیزکم:D من 130 ساعت برای این بازی وقت گذاشتم خیالت راحت باشه کامل دورام رو زدم توش:D این شمایی که میگی نمیدونی کجا باید بری سریع گم میشی طبق گفته خودت :D عکسها کاملا جانبی هستن و فقط برای دیدن اندینگ مخفی بازی باید بدستشون بیاری. فلوت هم برای شراین ها هستش و باز هم لازم نیست همه شراین های بازی رو بری پس دوباره جانبی محسوب میشه:)
والا انگلیسی خاصی نمیخواد در حد دبیرستان هم بلد باشی کارت راه میوفته :D حالا این لول برا شما در حد پیغمبر انگلیسیه دیگه مسئله خودته. اون بخشی هم که میگی تا جایی که یادمه دقیقا نزدیک همون شهر یه بابایی بود که بهت میگه میتونی بری از یکی لباس زنونه بگیری و سرنخ میده خلاصه. حالا شما یه چیز به این سادگی رو نمیتونی پیدا کنی گردن بازی ننداز دیگه.
کسی که کارش ترول کردن توی سایته بقیه رو متهم به چرند گویی میکنه :))

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
مشخصه اصلا شماها بازی رو بازی نکردید یا با فست ران 1 ساعته دورش زدید چون اصلا بدون رفتن اینا دروازه باز نمی شه که برید داخلش اصلا اسمش ماموریت اصلی هست یعنی حتما باید برید.
:)):)) باشه من اصلا بهترین بازی تمام دورانم رو بازی نکردم. توی تاپیکش عکس پایان بازیم رو قبلا گذاشتم. البته مهم هم نیست واقعا که شما چی فکر میکنی. به همون ترول های همیشگیت ادامه بده:D

• Like
Reactions: Rohshen

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی رو دور بزنم ازش لذت نبرم؟ عزیزکم:D من 130 ساعت برای این بازی وقت گذاشتم خیالت راحت باشه کامل دورام رو زدم توش:D این شمایی که میگی نمیدونی کجا باید بری سریع گم میشی طبق گفته خودت :D عکسها کاملا جانبی هستن و فقط برای دیدن اندینگ مخفی بازی باید بدستشون بیاری. فلوت هم برای شراین ها هستش و باز هم لازم نیست همه شراین های بازی رو بری پس دوباره جانبی محسوب میشه:)
والا انگلیسی خاصی نمیخواد در حد دبیرستان هم بلد باشی کارت راه میوفته :D حالا این لول برا شما در حد پیغمبر انگلیسیه دیگه مسئله خودته. اون بخشی هم که میگی تا جایی که یادمه دقیقا نزدیک همون شهر یه بابایی بود که بهت میگه میتونی بری از یکی لباس زنونه بگیری و سرنخ میده خلاصه. حالا شما یه چیز به این سادگی رو نمیتونی پیدا کنی گردن بازی ننداز دیگه.
کسی که کارش ترول کردن توی سایته بقیه رو متهم به چرند گویی میکنه :))

نه دیگه شما که زبانت خفنه چطوری 130 ساعت بازی کردی شما که سریع می فهمیدی باید کجا بری کسایی که می دونن باید کجاها برن خیلی خیلی در زمان کمتری بازی رو به طور کامل تموم می کنن اینم 1 تناقض دیگه در حرفاتون

در ضمن تمام بخشهای عکسها و فلوتها آپشنال هستن و برا تموم کردن بازی اجباری نیستن.
شمایی که 130 بازی کردی هنوز فرق ماموریت اصلی با اپشنال نمی دونی خوشبختانه عکسشم داشتم که ضایعتون کنم شماها ضد فنید نه فن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر