امتیازات The Legend of Zelda: Link's Awakening

پیش بینی نمرات

• مجموع رای دهنده‌ها
    38
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
واقعا بعیده زیر 85 شه با توجه به خود بازی اصلی و کیفیت ریمیک اش... ولی اگه سورپرایز کنه و بره بالای 90 محشر میشه

• Like
Reactions: Cait Sith

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اسم نینتندو نماد کیفیتهB-) اگه این زلدائه ریمیک بازی "27" ساله نبود رو 90 شرط می بستم منم :D
بیشتر نماد چندتا نمره اضافه :p just kidding :p
عزیز تو که خودت انقدر منتظر بازی بودی 85_89 زدی ولی ما 90_92 قضیه چیه؟:D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بیشتر نماد چندتا نمره اضافه :p just kidding :p
عزیز تو که خودت انقدر منتظر بازی بودی 85_89 زدی ولی ما 90_92 قضیه چیه؟:D

فرقش اینه من با دونستن این که خود بازی اصلی چقدر زمان خودش خفن بود، واقع بین ام... بازی مال 27 سال پیشه... یه سری ویژگی جدید داره ولی روش حرکت RE2 و FF7 وار نزدن که پشم ملت بریزه :D
و خب در کل هم در حد OoT هم خفن نبود بازی اصلی که ریمیک اون بازی رو 3DS متای 92 گرفت!

نکته اصلی این جاست اگه مبنا بر زلدای کلاسیک بودن و اون چارم و فضای نسخه اصلی باشه، Link's Awakening از الان بازی رو برده! واقعا متاش مهم نیست :D و چیز خاصی هم پشت بازی مخفی نشده... همه چیز در مورد بازی عین شیشه شفافه و تا این جاش همه واکنش ها مثبت بوده پس تقریبا امکانش خیلی کمه که زیر 85 هم بیاد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

پیش نمایش خیلی مثبتی بود
نکته جدیدی نداشت ولی میشه گفت همون زلدای خوب دوبعدی ایه که میخواستیم ـه:x
که البته حس یونیک خودش رو داره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این همون بازی نبود که من عاشق بازسازیش شدم :D

نه اون Link's Awakening بود... این Wind Waker ـه :D این اون بازی ـه است که وقتی نینتندو داشت انجین زلدای جدید Wii U رو توسعه می داد یهو گفت :"همممم اگه WW رو روی انجین پیاده کنیم تمیز از آب درمیاد ها!!" و همین کار رو کردن و WW HD رو عرضه کردن رو Wii U... و تمیز از آب دراومد :D

• Like
Reactions: .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
نه اون Link's Awakening بود... این Wind Waker ـه :D این اون بازی ـه است که وقتی نینتندو داشت انجین زلدای جدید Wii U رو توسعه می داد یهو گفت :"همممم اگه WW رو روی انجین پیاده کنیم تمیز از آب درمیاد ها!!" و همین کار رو کردن و WW HD رو عرضه کردن رو Wii U... و تمیز از آب دراومد :D
بحث HD شدنش بماند ، بازسازیش جوری بود که منو با همون نگاه اول جادو کرد برای همین توی تاپیکش خیلی هایپ بودم براش ، تبریک و مطمئن باش بازیش می کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر