امتیازات Street Fighter V

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
کاسه داغ تر از اش:d
طرفداران sfv همین الان دارند از تجربه بی نظیر این بازی(نیاز به اثبات داره؟ گوگل) نهایت لدت می برند شایدم پرواز می کنند بعد دوستانی که مشخصه سبک فایتینگ بیشتر براشون سرگرمیه(چون به نبود توتوریال تو یک بازی فایتینگ ایراد می گیرند:d)
اومدند اینجا و گیر میدند:d البته حق دارید خودمم نمی پسندم محتوا کم باشه و بهانه ایه برای ارزون شدن بازی و 1 2 ماه دیگه می گیرم . ولی کاسه داغ تر از اش همینه:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
البته یوزر اسکور متا کاملا مشخصه که طرفدارها چقدر با بازی حال کردن!:d

3.2 میانگین یوزر اسکور

خوب اون به همت شما فن های مایکرو وابسته هست. همینطور که انرژی میزارید با ان مدل یوزر جدید میایید اینجا کامنت میدید تو حوزه یوزر اسکور هم در ابعاد جهانی حسابی فعالید.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خوب اون به همت شما فن های مایکرو وابسته هست. همینطور که انرژی میزارید با ان مدل یوزر جدید میایید اینجا کامنت میدید تو حوزه یوزر اسکور هم در ابعاد جهانی حسابی فعالید.

بالاخره یه توجیحی پیدا میکنید!:-*
طبق صحبت های شما همه اونهایی که نمره پایین دادن طرفدارهای ماکروسافت بودن و هر کسی هم که بگه بازی ضعیفه از جبهه دشمنه....:))
حالا واسه من جای سواله که این بازی با این فن بیس قوی به قول شما چجوری نتونسته میانگین امتیاز ها رو متوسط نگه داره و نزاره ما مثلا ماکرو فن ها امتیازشو بیاریم پایین؟؟؟؟(:|

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
طبق صحبت های شما همه اونهایی که نمره پایین دادن طرفدارهای ماکروسافت بودن و هر کسی هم که بگه بازی ضعیفه از جبهه دشمنه....:))
حالا واسه من جای سواله که این بازی با این فن بیس قوی به قول شما چجوری نتونسته میانگین امتیاز ها رو متوسط نگه داره و نزاره ما مثلا ماکرو فن ها امتیازشو بیاریم پایین؟؟؟؟(:|

والا ما 29 نفر یوزر ایرانی که بازیو خریدیم مشکلی ندیدیم تو بازی همه هم داریم خوش و خرم دوره هم بازی میکنیم :) شما مشکل داری بازی نکن !!! تا حاالا تو زندگیت SF زدی که نظر میدی عزیز من؟ تنها مشکل بازی نبود کانتنت هست که همش تو مارچ ریلیس میشه :)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

اساتید میشه تو یه تاپیک پست ندید و نابودش نکنید ؟ بازی ضعیف؟

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
والا ما 29 نفر یوزر ایرانی که بازیو خریدیم مشکلی ندیدیم تو بازی همه هم داریم خوش و خرم دوره هم بازی میکنیم :) شما مشکل داری بازی نکن !!! تا حاالا تو زندگیت SF زدی که نظر میدی عزیز من؟ تنها مشکل بازی نبود کانتنت هست که همش تو مارچ ریلیس میشه :)

دوستان طوری می‌گید تنها ایراد بازی کمبود کانتنت هست که انگار خیلی مشکل کوچیکیه!!! ضمن اینکه شما فکر کن من اولین باره میخوام این سری رو بازی کنم، آیا به اندازه بقیه که حرفه‌ای و قدیمی استریت فایتر اند حق ندارم؟؟؟ نمی‌تونم مطالبات به حق خودم رو داشته باشم؟!
---------------------------------------------
تحلیل VG هم تو یادداشت زیر دقیقا درباره غیر حرفه‌ای ها درسته... کپکام عملا توهین کرد با عرضه بازی به این شکل به خیل عظیمی از کسایی که حرفه‌ای این سری نبودند...
http://www.vg247.com/2016/02/24/street-fighter-5-launch-is-a-big-****-you-to-casual-players/

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان طوری می‌گید تنها ایراد بازی کمبود کانتنت هست که انگار خیلی مشکل کوچیکیه!!! ضمن اینکه شما فکر کن من اولین باره میخوام این سری رو بازی کنم، آیا به اندازه بقیه که حرفه‌ای و قدیمی استریت فایتر اند حق ندارم؟؟؟ نمی‌تونم مطالبات به حق خودم رو داشته باشم؟!
---------------------------------------------
تحلیل VG هم تو یادداشت زیر دقیقا درباره غیر حرفه‌ای ها درسته... کپکام عملا توهین کرد با عرضه بازی به این شکل به خیل عظیمی از کسایی که حرفه‌ای این سری نبودند...
http://www.vg247.com/2016/02/24/street-fighter-5-launch-is-a-big-****با-you-to-casual-players/

شما فایتینگ بازی؟ متوجه هستی که Gameplay و مکانیزم بازی مهمه ؟ برای منی که فقط میخوام با دوستام انلاین بزنمم کمبو تست کنم بازی کامل و کامل هست ولی بزای یه Casual گیمر شاید تو ذوفش بزنه که بازی سینگل نداره ( که کلا Story mode یه چیزه بیخود برای بازی فایتینگ هست) و منم باز میگم توجیح نمیکنم ولی حرفای یه مشت آدم مسخره که چیزی از بازی فایتینگ و SF نمیدونم اعصاب آدم رو خرد میکنه !!!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یکی فن استرییت فایتر هست از این نوع مدل عرضه دفاع میکنه، یکی فن nfs هست از نبود چهار تا المان استاندارد که تو همه ریسینگ ها باید باشه دفاع میکنه، یکی هم destiny فن هست از نبود محتوای استوری دفاع میکرد(که بعدا گندش در آمد اکتیویژن مجبورشون کرده بیخیال بخش داستانی بشن بعدا در قالب Dlc عرضه کنند)

در کل کلا مد شده سازنده ها میان یک هسته گیمپلی جذاب میسازند بعدش یا محتوایی که باید تو بازی باشه به صورت Dlc پولی میدن بیرون یا خیلی لطف کنند بازی ناقص شصت دلاری میدن دستت میگن بشین تا چند ماه دیگه کامل میشه، حالا یک روز بحث استرییت فایتر هست یک روزم بحث یک بازی دیگه فن هاش دفاع میکنن، ولی تو دزد بازارترین حالت ممکن دنیای گیم زندگی میکنیم.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

به جامعه 29 نفری شما تبریک میگم به خاطر این افتخار بزرگ!
نه فقط شما SF بازی کردی و هیچ کسی تا حالا بازی نکرده و امثال من که از زمان NES دارن SF بازی میکنن هم هیچی حالیشون نیست از نظر شما:|
شمام بشین تا ریلیز شه:-*

- - -ویرایش - - -

اساتید میشه تو یه تاپیک پست ندید و نابودش نکنید ؟ بازی ضعیف؟

ببخشید که تو تاپیک شما پست میدم و خبر نداشتم تاپیک ها هم تحت مالکلیت یه سری یوزر هاست:|

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
الان اواخر فوریه ست بعدش مارسه که تا اونموقع محتوای بیشتر براش میاد حالا جالبه همه کساییم که انتقاد میکنن هنوز بازی رو نخریدن! کار به درست و غلط بودن انتقادا ندارم ولی خب وقتی هنوز نخریدین چرا ناراحتین و چی رو از دست دادین؟
البته یوزر اسکور متا کاملا مشخصه که طرفدارها چقدر با بازی حال کردن!:d

3.2 میانگین یوزر اسکور

از کی تا به حال یوزر اسکور شده سند؟
الان مثلا این بازی تو چند تا تاپیک پایینتر یوزر اسکورش ارزش واقعیشو نشون میده؟
xu3vmthk03o0bqas8pdz.jpg

خواستید هزار تا مثال دیگه مثل این میتونم بیارم...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
داشتم پست ها رو میخوندم و یه سری خیلی تاکید خاصی روی موضوع خاصی داشتن. بخش آموزشی؟!

منظورتون Tutorial هست دیگه، نه؟ اگه آره که خب داره و Basic بازی رو آموزش میده. اگه هم نه که مشکل شخص شماست که نه از بازی اطلاع داری و نه میدونی Tutorial چیه.

اگه منظورتون Trial ها هست که قراره اضافه بشه (سلسله کمبوهایی که از سطح پایین تا سخت ترین سطح رو نوشته و باید اجرا کرد).
همونطور که برای IV اضافه شد، برای اینم اضافه میشه. چیزی که نه MK داره نه Tekken و در حال حاضر قصد هم ندارن اضافه کنن.
====================

برای اون دوستمون هم که برای به کرسی نشوندن حرفش به یوزر اسکور (!) رجوع میکنه، آمرزش و مغفرت از بارگاه الهی رو خواستار هستیم.

====================

نکته اینه که بازی در حال حاضر (لانچ) دقیقا وضعیت مشابه KI رو داره. اونم به عنوان لانچ تایتل X1 مجبور شد از یه سری چیزها بزنه اما الان از بهترین هاست و با قدرت داره ادامه میده. به SFV باید وقت داد تا خودش رو نشون بده. و وقتی آخر پاییز و وقت شمارش جوجه ها رسید، امیدوارم همچنان توی بازیسنتر باشین تا لحظات خوبی رو با هم بگذرونیم. تا وقت دارین با تمام وجود از کُری خوندن لذت ببرین که وقت شدیدا تنگه;)

پ.ن: راستی متا شد 77. وقتشه یه بار دیگه غریو شادی در بدین.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
به جامعه 29 نفری شما تبریک میگم به خاطر این افتخار بزرگ!
نه فقط شما SF بازی کردی و هیچ کسی تا حالا بازی نکرده و امثال من که از زمان NES دارن SF بازی میکنن هم هیچی حالیشون نیست از نظر شما:|
شمام بشین تا ریلیز شه:-*

- - -ویرایش - - -

ببخشید که تو تاپیک شما پست میدم و خبر نداشتم تاپیک ها هم تحت مالکلیت یه سری یوزر هاست:|
میشه کمتر حرف بزنی ؟ اگه بازی کرده بودی که اینقدر حرف بی خود و بی دلیل نمی زدی پسر خوب منم میشینم ریلیس میشه وو بعدم بیشتر از همین 20 نفر هم دووم نمیارن استریف فایتر بازی کنن خیالت راحت!

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
شما فایتینگ بازی؟ متوجه هستی که Gameplay و مکانیزم بازی مهمه ؟ برای منی که فقط میخوام با دوستام انلاین بزنمم کمبو تست کنم بازی کامل و کامل هست ولی بزای یه Casual گیمر شاید تو ذوفش بزنه که بازی سینگل نداره ( که کلا Story mode یه چیزه بیخود برای بازی فایتینگ هست) و منم باز میگم توجیح نمیکنم ولی حرفای یه مشت آدم مسخره که چیزی از بازی فایتینگ و SF نمیدونم اعصاب آدم رو خرد میکنه !!!

شما فکر کن اولین باره میخوام بازی کنم. مسئله اصلا مشکل شخصی با یه بازی یا یه استودیو یا یه کنسول نیست. مسئله اینجاست که کپکام تو این قضیه کمکاری کرده وگرنه هیچ عقل سالمی نمیاد بگه استریت فایتر بازی ضعیفیه یا چیز دیگه. منتهی این قضیه واقعا مسخره است. اینکه بیای یه بازی ناقص رو با قیمت بازی کامل عرضه کنی. بازم میگم، شما فرض کن من به خاطر مشکلات نت یا هر چیز دیگه، نتونم اون آپدیت‌ها رو دانلود کنم؛ الان تکلیف من چیه؟ اینقدر هم حرفه‌ای و کژوال و اینا رو نگید. جامعه مخاطبین بازی واحده. هر کسی 60 دلار داده و حق داره بازی براش لذت بخش باشه. شما نمیتونی بگی چون مثلا من حرفه‌ای نیستم پس حق ندارم اون بخشی از بازی که مورد علاقه‌ام هست رو داشته باشم از زمان عرضه و ازش لذت ببرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر