امتیازات PES 2016

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
y9teg9iiyu6o1818nldw.jpg

Publisher :
Konami

Developer :
PES Productions

Release Date :
September 15, 2015

Platform :
PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بزرگترین معظل تا به اینجای کار برای من Response Time بازیکنا بوده.زمانی که نیم تحت فشار قرار می گیره هوش مصنوعی هم تیمی های ساز خودشو می زنه و 7-8 میلی ثانیه طول می کشه تا به حرکتهای گیم پد جواب بده.همین قدر زمان کافیه تا تیم به فنا بره.
این مشکل از نسخه 2014 شروع شده و بعید می دونم به این زودیا از این وضع خلاص بشیم.
این که گفتید فکر میکنم فقط برای پی سی باشه، تابحال کنسول همچنین مشکلی نداشتن بچه ها

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
شما کلا بدیهای بازی رو میگید، مگه فوتبال چیزی غیر از ایناس؟
عجیب نیست!؟

من خوبیاشم تو تاپیک خودش 2 روز پیش گفتم ولی حس شبیه ساز فوتبال رو القا نمیکنه برام همچنان آرکید گونس بازی مثلا شدیدا با واکنش های دروازبان مشکل دارم و با فیفا و شیرجه های اون مقایسه میکنم اصلا حرفی برای گفتن نداره pes

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,628
نام
محمدرضا
خداییش بازی غیر قابل تحمله. هوش مصنوعیش افتضاحه. به معنای واقعی کلمه افتضاح :-& ببین نسخه های قبلی چه اقتضاحی بوده که این جلوی اونا شده بهترین :| من نمیدونم چرا میگن گزارشگرش خوبه. نه صدای خوبی داره نه ریتم گزارشش خوبه نه جملات و کلمه هایی که به کار میبره درست حسابیه 8-|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
خداییش بازی غیر قابل تحمله. هوش مصنوعیش افتضاحه. به معنای واقعی کلمه افتضاح :-& ببین نسخه های قبلی چه اقتضاحی بوده که این جلوی اونا شده بهترین :| من نمیدونم چرا میگن گزارشگرش خوبه. نه صدای خوبی داره نه ریتم گزارشش خوبه نه جملات و کلمه هایی که به کار میبره درست حسابیه 8-|

گویا کلاً بازی به گروه خونیت نمی‌خوره :D چرا خودتو اذیت می‌کنی؟ :D
به نظر منم گزارشگرش خیلی بریده بریده و بی‌ربط حرف می‌زنه، ولی هوش مصنوعی و باقی قسمت‌های گیم‌پلی به نظرم عالی هستن. حداقل بهترین فوتبال نسل جدید هست که تا حالا بازی کردم.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,628
نام
محمدرضا
گویا کلاً بازی به گروه خونیت نمی‌خوره :D چرا خودتو اذیت می‌کنی؟ :D
به نظر منم گزارشگرش خیلی بریده بریده و بی‌ربط حرف می‌زنه، ولی هوش مصنوعی و باقی قسمت‌های گیم‌پلی به نظرم عالی هستن. حداقل بهترین فوتبال نسل جدید هست که تا حالا بازی کردم.

روی چه درجه ی سختی بازی می کنی؟ بازیکنا با هم قاطی نمی کنن؟ نمیرن تو پای همدیگه؟دروازه بانا ساده ترین توپا رو دو ضرب دفع میکنن. از اون طرف از داوری حرف نزنیم سنگین تریم. کلا از روزی که بازیو گرفتم یدونه خطا گرفته به نفع من :| (بازی با CPU)
من که بازیو رد میکنم میره :D درسته فیفا مشکل داره ولی اعصابم نسبت به PES کمتر خورد میشه. بهترین فوتبالیم که در نسل جدید بازی کردم فیفا 14 بود.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
روی چه درجه ی سختی بازی می کنی؟ بازیکنا با هم قاطی نمی کنن؟ نمیرن تو پای همدیگه؟دروازه بانا ساده ترین توپا رو دو ضرب دفع میکنن. از اون طرف از داوری حرف نزنیم سنگین تریم. کلا از روزی که بازیو گرفتم یدونه خطا گرفته به نفع من :| (بازی با CPU)
من که بازیو رد میکنم میره :D درسته فیفا مشکل داره ولی اعصابم نسبت به PES کمتر خورد میشه. بهترین فوتبالیم که در نسل جدید بازی کردم فیفا 14 بود.

با هوش مصنوعی بازی نمی‌کنم :D
داوری مشکل داره، باهاتم تو این مورد :D شوت‌ها هم یه مقدار زیادی گل می‌شن :D
باقی موارد باهات موافق نیستم :D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,767
نام
امین
خب سایت IGN هم به بازی نمره 9.5 از 10 رو داد ...............

این سایت هم گفته بهترین بازی ساخته شده تا به امروز !!!

از گیم پلی بازی و فیزیک بازی و برخورد های فیزیکی شگفت انگیز ( خودش گفته شکفت انگیز ) بازی ، انیمیشن ها ، زمان پاسخ گویی ، پویا بودن ، زنده بودن بازی ، تمایز بازیکن ها و تیم ها نسبت به هم و رو به جلو رفتن و پیشرفت جهشی بازی و ......... بسیار تعریف کرده

تنها نقطه ضعف بازی رو هم تکراری بودن نحوه گزارش گزارشگر بازی نام برده که خب برای سال اول میشد حدس زد که تنوع گزارشگری کم باشه ولی از نحوه گزارش و جوی که میده خیلی تعریف کرده و ................

منبع : http://uk.ign.com/articles/2015/09/14/pro-evolution-soccer-2016-review

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب سایت IGN هم به بازی نمره 9.5 از 10 رو داد ...............

این سایت هم گفته بهترین بازی ساخته شده تا به امروز !!!

از گیم پلی بازی و فیزیک بازی و برخورد های فیزیکی شگفت انگیز ( خودش گفته شکفت انگیز ) بازی ، انیمیشن ها ، زمان پاسخ گویی ، پویا بودن ، زنده بودن بازی ، تمایز بازیکن ها و تیم ها نسبت به هم و رو به جلو رفتن و پیشرفت جهشی بازی و ......... بسیار تعریف کرده

تنها نقطه ضعف بازی رو هم تکراری بودن نحوه گزارش گزارشگر بازی نام برده که خب برای سال اول میشد حدس زد که تنوع گزارشگری کم باشه ولی از نحوه گزارش و جوی که میده خیلی تعریف کرده و ................

منبع : Pro Evolution Soccer 2016 Review - IGN

یه موقع نگن IGN از درجه ی اعتبار ساقط هست و جوگیر شده این نمره رو داده صلوات :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
پست اول با نمرات جدید به روز شد.

این که از نظر شما بازی ارزش این نمرات رو داره یا نه، کاملاً قابلِ احترام هست. ولی بپذیرید که عده‌ی زیادی خیلی از بازی خوششون اومده و بازی رو مستحق چنین نمراتی می‌دونن. بازی اصلی هم خیلی از دمو بهتر شده، اینو برای اونایی می‌گم که صرفاً با تجربه دمو دارن نظر می‌دن. بهترین اتفاق ممکن برای ما همینه که PES برگشته به رقابت.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
وا این pes چه خریه ... نه به اون چند سال نه به این‌نمره ها ... خوشحالم :) .. از این پس تمرکز کونامی تو بازیهای غیر موبایلی فقط روی این عنوان

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
801
نام
behrooz
امیدوارم حداقل کونامی بهای بیشتری از این به بعد به بازی بده و با تقویت تیم سازنده و تزریق بودجه به گسترش و پیشرفت بازی بیشتر کمک کنه
منتظر جهش فیفا تو سال بعد هم هستیم دیگه تنها نیست و رقیب گردن کلفتی داره
سال 2017 احتمالا بهترین سال فوتبال دوستان باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر