امتیازات PES 2016

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
y9teg9iiyu6o1818nldw.jpg

Publisher :
Konami

Developer :
PES Productions

Release Date :
September 15, 2015

Platform :
PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
بسیار عالی

من سعی میکنم ترجمه ی نقدها رو توی این پست بزارم

Gamespot 9/10

All that truly matters is what
unfolds in those virtual ninety minutes, either against a friend, an online stranger, or the computer. On that test alone, PES 2016 represents the best game in the series since the PlayStation 2 era.
چه در حال بازی با یک دوست، غریبه ای در اینترنت و یا با کامپیوتر هستید، تنها چیزی که در بازی فوتبال مهم میباشد اتفاقاتی است که در 90 دقیقه ی بازی رخ میدهد. از این لحاظ PES 2016 بهترین بازی این سری از دوران پلی استیشن 2 تا به حال میباشد.

VideoGamer 9/10

None of these problems keep PES 2016 from being the greatest football game of all time. The
question is no longer whether PES can catch FIFA, and in truth hasn't been for a while. Instead, it's the other way around, and may well be for years​

هیچ کدام از مشکلات باعث نمیشود تا PES 2016 بهترین بازی فوتبال تمام دوران نشود. دیگرنمیتوان این پرسشرا که آیا PES میتواند به FIFA برسد یا خیر مطرح نمود. بلکه برعکس آن محقق شده است و باید پرسید آیا FIFA میتواند به PES برسد؟ و این سوال ممکن است تا سالها بعد نیز پرسیده شود.

آخرین ویرایش:

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
من دمو بازی رو انجام دادم واقعا پیشرفت هایی خیلی خوبی کرده بوده هم گرافیک بازی خوب شده بود هم چمن ها که خیلی واقعی به نظر میرسید
این با دمو بازی خیلی فرق کرده یا همون هست بدون هیچ پیشرفتی؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من دمو بازی رو انجام دادم واقعا پیشرفت هایی خیلی خوبی کرده بوده هم گرافیک بازی خوب شده بود هم چمن ها که خیلی واقعی به نظر میرسید
این با دمو بازی خیلی فرق کرده یا همون هست بدون هیچ پیشرفتی؟
نسخه اصلی در بخش گیم پلی باز هم بهتر شده و هوش مصنوعی سی پی یو بهتر شده و در کل روتوش تر و بهتر از نسخه دمو شده .......

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
God is a Geek

Sure, it doesn’t have all the licenses, but on the pitch, where it actually matters, PES 2016 is phenomenal. You’ll have a day off from playing it and forget, but then return and remember how truly special it feels to just play football. It’s the best football game I’ve played in as long as I can remember (and I’ve just about played them all), and an utterly essential purchase. PES 2016 is the best there is, and the best there’s been in a very long time

درست است که PES لایسنس تمامی تیم ها را ندارد اما در زمین بازی جایی که مهم تر از هر بخش دیگری است PES 2016 یک بازی فوق العاده است. تنها کافیست یک روز از بازی با آن بگذرد تا برگردید و توجه شوید که این بازی چقدر حس ناب فوتبال واقعی را به شما القا میکند. این بهترین بازی فوتبالی است که من در عمرم تجربه کرده ام ( من تمامی بازی های فوتبال را تا به کنون تجربه کرده ام) و باید گفت که خرید این بازی مطمعنا به شما توصیه میشود. PES 2016 بهترین بازی فوتبالی است که تا به کنون ساخته شده و این امر تا مدت ها ادامه خواهد داشت.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
همونطور که از دمو مشخص بود، بازی واقعاً بهتر شده. از همون نسخه 15 معلوم شد مسیر درستی در پیش گرفتن و هسته گیم پلی خوب شده.
بر خلاف پارسال امسال هر دو تا بازی فوتبال خوب شدن و این عالیه برای طرفدارا.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
gamersglobal.de : 9/10

عالیه
اگه مشکل لایسنس نداشت احتمالا بالای 90 میرفت
در کل به نظر میرسه امسال بهترین فوتبال میشه
مرسی کونامی :x

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
عالی میتونیم برگردیم به خاطرات خوبی که ازش داشتیم چندسالی هست سراغش نمیرم اما مثل اینکه ایندفعه واقعا قدم رو به جلو برداشتن و باید برم سر وقتش :x
و همچنان این ضعف لایسنس نمیدونم کی قراره این رفع بشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
عالی میتونیم برگردیم به خاطرات خوبی که ازش داشتیم چندسالی هست سراغش نمیرم اما مثل اینکه ایندفعه واقعا قدم رو به جلو برداشتن و باید برم سر وقتش :x
و همچنان این ضعف لایسنس نمیدونم کی قراره این رفع بشه

امسال میتونید لباسا و اسم تیمها و ... رو ایمپورت کنید. الان لیگ انگلستان و آلمان رو کامل ساختن و ویدئوهای پیش نمایشش هم توی YT هست. فقط مشکل ورزشگاه‌ها رو مُخه!

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
امسال میتونید لباسا و اسم تیمها و ... رو ایمپورت کنید. الان لیگ انگلستان و آلمان رو کامل ساختن و ویدئوهای پیش نمایشش هم توی YT هست. فقط مشکل ورزشگاه‌ها رو مُخه!

چه خوب
ولی در کل حیفه بازی چنین مشکل پیش پا افتاده ای داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر