امتیازات Ori & the Will of Wisps

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
دقیقا یه نگاهی میکنیم‌ به امتیاز این سایت های جفنگ به death stranding
100 egm death stranding
Ori 80
gamer.nl death stranding 95
ori 70
gamespot death strandins 90
ori 80
واقعا کافیه یه اسم‌بزرگ‌پشت‌یه بازی باشه تا این‌سایت هاجان فشانی کنن.
این موردی که گفتی به نظرم درسته ولی سمت حرف من مستقیما با گیم اسپاته که چه پدر کشتگی با بازی های مایکروسافت داره این نسل ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
100 egm death stranding
Ori 80
ori 70
ori 80

گیم اسفالت که بعد رسوایی چندین سال پیشش کلا دیگه بیخیال ابرو شد و رید توی حیثیتش رفت البته این بابا همیشه بمال کوجیما بوده نمره الکی کم بهش نداده بقیه نقدها هم بستگی به میزان پولی داره که می گیره که البته قبلا اثبات شده

این موردی که گفتی به نظرم درسته ولی سمت حرف من مستقیما با گیم اسپاته که چه پدر کشتگی با بازی های مایکروسافت داره این نسل ؟

خوب ماکروسافت پول بابت نقد یا نمره نمی ده کسی هم که شیتیل منتقدها رو نده محکوم به نمره پایین هست. شما شیتیل بده اشغال نصف نمیه ای مشابه MGS5 یا خیلی های دیگه متای بالای 90 می گیرن.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
100 egm death stranding
Ori 80
ori 70
ori 80
وای وای الان بری چک کنی میبینی تعداد خیلی بیشتری از سایت‌هایی که به Ori نمره 9 به بالا دادن به Death Stranding امتیار 7 و 6 یا کمتر دادن! این دیگه چه مدل منطق مسخره‌ایه که شما فن بوی‌ها دارین؟!! :-j

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
وای وای الان بری چک کنی میبینی تعداد خیلی بیشتری از سایت‌هایی که به Ori نمره 9 به بالا دادن به Death Stranding امتیار 7 و 6 یا کمتر دادن! این دیگه چه مدل منطق مسخره‌ایه که شما فن بوی‌ها دارین؟!! :-j
Ori بازی ای که تو سبک مترویدوانیا مثل یه الماس میدرخشه و تو هر زمینه ای به غیر از مشکلات فنی بی نقص و کامل اما death stranding چطور؟تو سبک خودش چه حرفی برای گفتن داره به غیر از اینکه یه بازی سلیقه ایه؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
Ori بازی ای که تو سبک مترویدوانیا مثل یه الماس میدرخشه و تو هر زمینه ای به غیر از مشکلات فنی بی نقص و کامل اما death stranding چطور؟تو سبک خودش چه حرفی برای گفتن داره به غیر از اینکه یه بازی سلیقه ایه؟
آره خب، بازیی که Goty شده قطعا یه بازی سلیقه ایه که حتی در سبک خودش هم حرفی برا گفتن نداره:D اصلا سبک DS چی هست و چه بازیهایی باهاش در یه دسته قرار میگیرن میشه توضیح بدین؟:D (البته میدونم الان باز صد تا تبصره میاید ردیف میکنید:D)
این دلایل پول دادن و اسم گنده داشتن دیگه واقعا لوس شده دنبال حرفهای جدید باشین خواهشا. همین گیم اسپات به TLoU هم 8 داده وقتی همه نمرات 10 ردیف کرده بودن برا بازی. چطور اون موقع صداتون در نمیومد؟ قرار نیست همه سایتها بالاترین امتیازها رو به بازی مورد علاقه شما بدن واقعا قضیه پیچیده ای نیست که اینطوری داستان میسازید سریع!

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من خودم دل خوشی از گیم‌اسپات ندارم و این نمره ۸ هم قطعا کمه ولی خب فک نمیکنم پدرکشتگی داشته باشن با مایکرو.
کلا یه مدل سلیقه خاص و بی ‌خودی پیدا کردن.

بازی اگه مشکلات فنی نداشت قطعا متاش زیر ۹۳ که مقصرش هم خود استودیو هستش. نمیفهمم بازی ای که چند ماه پیش گلد شد، ینی لنگ پچ روز اول بود؟
عجیبه واقعا

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
بله بازی ای که متای ۸۲ میگیره و یوزر اسکر قرمز میگیره و قضیه تا جایی پیش میره که حتی سایت‌متاکرتیک هم‌مجبور به حذف بعضی‌از نقدهای کاربران میشه تا یوزر اسکر دوباره زرد بشه و کارگردان بازی هم تا این لحظه از امتیازات بازی ناراضی و گفته‌ که منتقدها بیشتر طرفدار بازی های شوترآمریکایی هستن قطعا بازی که من‌نمیتونم درکش کنم و در یک سبک ناشناخته و انقلابی قرار میگیره که نه بازیکن ها قادر به درکش هستن و نه منتقدها به غیر از فدایان استاد که نمرهای ۱۰۰‌به بازی دادن.
اما در مورد goty جوری صحبت کردی که احساس کردم این بازی رکورد the witcher 3 رو شکسته که باز هم تو این زمینه به لطف the readers picks تونست با اختلاف انگشت‌شمار از یه بازی ریمیک خودش رو بالا بکشه وگرنه resident evil 2 remake و sekiro به دفعات the critics picks بالاتری گرفتن تو مراسم‌the game award هم که sekiro جایزه رو برد.
در مورد the last of us حق با شماست گیم اسپات خیلی وقته سینوسی عمل میکنه.
همونطور که گفتم تهش صد تا تبصره میارید:D پاک کردن نمرات یوزر اسکور تا جایی که به یاد دارم چیز جدید نیست و متاکرتیک چند وقتی هست برا بازیهای مختلف داره اعمال میکنه ولی شماها تازه دارید میبینید. جالبه یوزاسکور پایین رو بلد میکنید ولی ریدرز پیک که میگیره مسخرست بنظرتون:D توی کرتیک پیک هم RE2 با اختلاف 3 تا بالاتر از DS هستش و سکیرو هم باهاش برابره ولی تو کامپیوتر شما ظاهرا به دفعات بیشتری بالاترن جفتشون:D این حرفهای "فقط فداییان استاد این بازی رو میفهمن" جدا خسته کننده و لوس شده. بازی اومد، یه سری ارتباط گرفتن یه سری هم نگرفتن وسلام. طبق آمار و ارقام مختلف من جمله همون نمرات متا و جوایز آخر سال، کسایی که حال کردن قطعا خیلی بیشتر بودن:D اینجا هم تاپیکش نیست که بخوایم بیشتر از این بحث DS ادامه بدیم.
خب مثکه از سونی فن بودن گیم اسپات رسیدیم به سینوسی بودنش خدا رو شکر بازم:D

• Like
Reactions: artour-2198

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
یه چندتا تریلر دیدم تا حدودی منو یاد مراحل زیبای rayman انداخت
بازی واقعا زیباست ای کاش رو پلتفرم های دیگه هم میومد

• Like
Reactions: Z-fan

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
GameCrate 8/10
Gameblog 8/10
Metro Game Central 9/10
Game Rant 9/10

مثل اینکه مشکلات تکنیکی با دو تا آپدیت که اومده هنوز هم رفع نشده، اکثرا گفتن بازی فوق العاده هست ولی ایراداتی که داره نمیزاره به اندازه کافی ازش لذت ببریم!

For the most part, I enjoyed my time with Ori and the Will of the Wisps even more than I did with the first game. Unfortunately, the game's performance flaws, while not fatal, are still pretty bad at times and are capable of ruining your level of engagement with the game. It's a case of gameplay quality versus performance. Ori and the Will of the Wisps is a better overall game than Blind Forest, but the problems you encounter along the way most certainly cause a dip in quality.

Even with its issues, Ori and the Will of the Wisps is an absolutely stunning and enjoyable game. Once the issues are ironed out, this game could potentially be a contender for one of the greatest adventures of the year. Until then, though, if you were a fan of the original or are just curious about this sequel, you should still check it out — just be warned that you'll probably see a few bumps along the way.

بازی اینقدر خوب بوده که با وجود این ایرادات، باز هم بهش ۸ داده. من خودم با خوندن نقدها فعلا منتظر می‌مونم تا بازم آپدیت بدن و وضعش بهتر بشه، چون مشخصه رو ایکس وان معمولی خیلی ایراد داره. به نظرم نباید تو این وضعیت بازی رو عرضه می‌کردن و یکی دو ماه دیگه تاخیر میزدن بهتر بود :D

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
GameCrate 8/10
Gameblog 8/10
Metro Game Central 9/10
Game Rant 9/10

مثل اینکه مشکلات تکنیکی با دو تا آپدیت که اومده هنوز هم رفع نشده، اکثرا گفتن بازی فوق العاده هست ولی ایراداتی که داره نمیزاره به اندازه کافی ازش لذت ببریم!

For the most part, I enjoyed my time with Ori and the Will of the Wisps even more than I did with the first game. Unfortunately, the game's performance flaws, while not fatal, are still pretty bad at times and are capable of ruining your level of engagement with the game. It's a case of gameplay quality versus performance. Ori and the Will of the Wisps is a better overall game than Blind Forest, but the problems you encounter along the way most certainly cause a dip in quality.

Even with its issues, Ori and the Will of the Wisps is an absolutely stunning and enjoyable game. Once the issues are ironed out, this game could potentially be a contender for one of the greatest adventures of the year. Until then, though, if you were a fan of the original or are just curious about this sequel, you should still check it out — just be warned that you'll probably see a few bumps along the way.

بازی اینقدر خوب بوده که با وجود این ایرادات، باز هم بهش ۸ داده. من خودم با خوندن نقدها فعلا منتظر می‌مونم تا بازم آپدیت بدن و وضعش بهتر بشه، چون مشخصه رو ایکس وان معمولی خیلی ایراد داره. به نظرم نباید تو این وضعیت بازی رو عرضه می‌کردن و یکی دو ماه دیگه تاخیر میزدن بهتر بود :D
خود بازیش شاهکاره از همه لحاظ
ولی ایرادات فنی داره
اولا این که رو hdd لگ صدا و تصویر میده بردمش رو ssd خیلی حالش بهتر شد ولی همین الان کرش کرد (۱۲ ساعت مجموعا بازی کردم تا الان)
نقشش هم باگ داره یه نمه یه سری دیواری که تخریب کردم رو بعد لود دوباره داره رو نقشه نشون میده با این که تخریب شده

کاشکی این ایرادات نبود که میشد بهتر لذت برد ازش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نمیدونم چجوریاست ماکرو QA رو تموم استدیو هاش به صورت همگانی اعمال نمیکنه ؟ به نظرم ماکرو باید یـ تیم واحد و بزرگ واسه این قضیه درست کنه و نذاره استدیو هاش بدون QA درست حسابی بازی هاشون رو منتشر کنن آزادی عمل به تیم هاش در بحث ایده و بودجه بده ولی QA رو جدی بگیره الان اینجا ضعف QA به چشم میخوره

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
من اپدیت اول رو فقط دانلود کردم تا الان (۳-۴ ساعت بازی)، مشکل حادی ندیدم تو بازی:Confused:

نمیدونم چجوریاست ماکرو QA رو تموم استدیو هاش به صورت همگانی اعمال نمیکنه ؟ به نظرم ماکرو باید یـ تیم واحد و بزرگ واسه این قضیه درست کنه و نذاره استدیو هاش بدون QA درست حسابی بازی هاشون رو منتشر کنن آزادی عمل به تیم هاش در بحث ایده و بودجه بده ولی QA رو جدی بگیره الان اینجا ضعف QA به چشم میخوره
واقعا نیاز به یه تیم بزرگ نیست و مشکلاتی که منتقد ها دارن خیلی تابلو هستش اگر یک نفر هم بازی رو یک بار روی وان معمولی تست کرده بود متوجه میشد:|:D واقعا حرکت عجیبی زدن
Moon studio هم استودیو مایکرو نیست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر