امتیازات Ori & the Will of Wisps

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
واقعا نیاز به یه تیم بزرگ نیست و مشکلاتی که منتقد ها دارن خیلی تابلو هستش اگر یک نفر هم بازی رو یک بار روی وان معمولی بازی کرده بود متوجه میشد واقعا حرکت عجیبی زدن:|:D
Moon studio هم استودیو مایکرو نیست:D
حالا اونم نه , هرچی IP که قرارـه زیر نظر برند خودش منتشر کنه ....

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
نمی‌خواستم در مورد موارد تکنیکی دیگه کامنت بزارم ولی یه چیزی دیدم که نشد نزارم! :D منتقد Gamer.no به شکل وحشتناکی با بازی حال کرده و گفته یکی از بهترین تجربه هایی بوده که تو چند سال اخیر داشته، از اون طرف گفته مشکلات تکنیکی باعث شده تو تمام لحظات انجام بازی عذاب بکشه. یعنی نقد طرف رو بخونید دلتون واسش می‌سوزه! :D قشنگ طرف تو یه برزخ گیر کرده و همون قدر که عاشق بازی شده، ازش نفرت داشته و در نهایت هم گفته نمی‌تونم این دوگانگی رو قضاوت کنم و فعلا به بازی نمره نمیدم :)):D حالا می‌ترسم واسه خودم هم همین شرایط پیش بیاد :| هر چند مشخصه بازی اینقدر عالیه که با این همه مشکل این نمرات رو گرفته وگرنه قبلا هم بازی خوب که مشکلات تکنیکی داشتن کم نبودن ولی عموما نمرات ۶ و ۷ گرفتن به همین خاطر. به نظرم Moon Studio یه کم بلندپروازی کرده و بیشتر از توان تیم خودش و انجین، بازی رو گسترده کرده.

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
يه مقدار اف تاپيكه ولي خالي از لطف هم نيست
ببينيد چقدر كار ميازاكي توي سكيرو قوي بود كه با اونهمه مشكل گرافيكي باز هم متاي بالاي ٩٠ گرفت و game award رو هم گرفت.
واقعا يه همچين افرادي الان حكم جواهر رو دارن تو اين برهوت بازيهاي با كيفيت

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
مشکل نسخه پی سی چیزی که خودم همون اول متوجه شدم لگ تصویر و صدا بود که براحتی با منتقل کردن بازی به SSD مشکلش حل شد

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
منم مشکل لگ داشتم که با این رفع شد
ولی من سه بار سافت لاک داشتم تو بازی :D که باید بازی رو باز و بسته می کردم
دیوارا هم بعد تخریب رو نقشه می مونند که رو مخه
یه دور تجربه out of bound هم رخ داد به این شکل که تا از یه ساختمون اومدم بیرون دش کردم و خب رفتم بیرون و مجبور به لود دوباره شدم
یه بارم کلا صدا کاراکترا به هم ریخت و فقط صدا موسیقی درست می اومد

در کل من مقصر هم تا حدودی انجین می دونم
هر چند مشکل داره ولی باز با این وضع بازی رو ۱۰۰ درصد تموم کردم اکثر اچیومنت به جز خیلی سختاش رو گرفتم در کل شاهکار بود حیف مشکل داشت

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
يه مقدار اف تاپيكه ولي خالي از لطف هم نيست
ببينيد چقدر كار ميازاكي توي سكيرو قوي بود كه با اونهمه مشكل گرافيكي باز هم متاي بالاي ٩٠ گرفت و game award رو هم گرفت.
واقعا يه همچين افرادي الان حكم جواهر رو دارن تو اين برهوت بازيهاي با كيفيت
سکیرو درست گرافیک تکنیکی در حد بازی های AAA نداشت ولی باز با این‌حال قویترین عنوان فرام سافت ور از لحاظ فنی بود.
حتی یه نقد متوسط هم‌بازی نداشت و به لطف امتیاز 4 سایت slant و نقد مسخرش متاش از روی ۹۱ اومد روی ۹۰.
توی نسلی که تعداد زیادی از بزرگان صنعت گیم‌ خبری ازشون نبود و یا خودشون رو بازنشست کردن این‌میازاکی بود که‌ در نسل هشت دوباره صنعت گیم‌رو چند قدم‌به جلو برد.

• Love
Reactions: Kiarash_united7

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne

این بازی کمه کم باید دو ماه دیگه پالیش میشد الان یـ بازی دو بعدی چرا با 900p با این وضع فریم ریت اجرا بشه ؟ وضعیت وان X هم اصلا جالب نیست ....

- XB1S is 900p (though ElAnalistaDeBits noted it’s a dynamic resolution) and has by far the worse performance all the way down to 28FPS and regularly below 60.
- XB1X is 2160p still with heavy drops down to 35FPS at points and regularly below 60.
- Both HDR and Dolby Atmos Supported
- Game was tested with Day One Patch

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
نمیدونم چجوریاست ماکرو QA رو تموم استدیو هاش به صورت همگانی اعمال نمیکنه ؟ به نظرم ماکرو باید یـ تیم واحد و بزرگ واسه این قضیه درست کنه و نذاره استدیو هاش بدون QA درست حسابی بازی هاشون رو منتشر کنن آزادی عمل به تیم هاش در بحث ایده و بودجه بده ولی QA رو جدی بگیره الان اینجا ضعف QA به چشم میخوره

یه تیم تست بزرگ دارن برای تمام استودیوها، حتی برای PC هم یه تیم بزرگ با انواع کانفیگها دارن و خیلی از استودیوها هم استفاده کردن ازش. ابزارش هست درست استفاده کردن ازش هم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر