امتیازات Microsoft Flight Simulator

متای نهایی بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    77
  • نظرسنجی بسته شده است .

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
عنوان Microsoft Flight Simulator تاکنون موفق به کسب امتیاز 92 از مجموع 56 نقد در وبسایت متاکریتیک شده است | جدیدترین بازی از سری شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت در تاریخ ۲۸ مردادماه برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

162731
* میانگین نمرات به مرور بروزرسانی می‌شود

آخرین ویرایش:

PrayStation

کاربر سایت
Aug 15, 2020
35
یه چیز تخصصیه در مورد موتورسیکلت و فرمول وان هم هست این نوع عناوین ولی پابلیشر گیمی نمیشن کاملا تخصصی در اختیار آموزش قرار داره .هدف آموزش و تربیت خلبان هست کسایی که سخت افزارها و علم پرواز رو ندارن فقط به جزییات دقت میکنن در حالی که اصل مطلب کنترل و هدایت و فیزیک و... ست که با موس و کیبرد قابل تجربه نیست

با واژه هایی مثل بازی کردنش موافق نیستم

چیزی که سالها در حال توسعه ست با این نوع انجین ها جای تعجب نداره جزییات و گرافیک. ولی تخصصی بخوای بهش نگاه کنی ایراداتی در هندلینگ و فیزیک هست اینجور که اهل فن که تجربه هدایت هواپیما رو خارج از فضای مجازی دارن . اون چالشی که در هوای بارانی و باد و.. وجود داره آنچنان توسعه نیافته که مشابه واقعیت باشه با وجود سخت افزارهای فعلی هنوز جای کار داره . این بره اهل فن ش مهم هست بیشتر تا گرافیک

از زاویه دید گیمری بهش نگاه کردن چیزی جز گرافیک و جزییات نیست

جز خوده بازی 3هزار دلار باید هزینه سخت افزارهای مجزا و تخصصی کنی تا اون موقع عصاره کار رو بچشی . اینجوری فقط هوه فان بریم فلان گوشه دنیارو ببینیم که حرکت خاصی نیست

PrayStation

کاربر سایت
Aug 15, 2020
35
در مورد ریویوو تخصصی هم باید منتظر نظرات امثال ایر فکت جورنال و امثال اعهم باشید که با اون سخت افزارهای تخصصی بررسی میکنن

شخصا نیم نگاهی به سایتهایی که از نیدفوراسپید تا ریمن نقد میکنن نخواهم داشت چون اصلا تخصصی تو حوزه پرواز ندارن

نمیدونم چرا باید از گیم استاپ تا مولتی پلیر دات ایتالیا باید تو این حوزه تخصصی نظر بدن

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
یه چیز تخصصیه در مورد موتورسیکلت و فرمول وان هم هست این نوع عناوین ولی پابلیشر گیمی نمیشن کاملا تخصصی در اختیار آموزش قرار داره .هدف آموزش و تربیت خلبان هست کسایی که سخت افزارها و علم پرواز رو ندارن فقط به جزییات دقت میکنن در حالی که اصل مطلب کنترل و هدایت و فیزیک و... ست که با موس و کیبرد قابل تجربه نیست

با واژه هایی مثل بازی کردنش موافق نیستم

چیزی که سالها در حال توسعه ست با این نوع انجین ها جای تعجب نداره جزییات و گرافیک. ولی تخصصی بخوای بهش نگاه کنی ایراداتی در هندلینگ و فیزیک هست اینجور که اهل فن که تجربه هدایت هواپیما رو خارج از فضای مجازی دارن . اون چالشی که در هوای بارانی و باد و.. وجود داره آنچنان توسعه نیافته که مشابه واقعیت باشه با وجود سخت افزارهای فعلی هنوز جای کار داره . این بره اهل فن ش مهم هست بیشتر تا گرافیک

از زاویه دید گیمری بهش نگاه کردن چیزی جز گرافیک و جزییات نیست

جز خوده بازی 3هزار دلار باید هزینه سخت افزارهای مجزا و تخصصی کنی تا اون موقع عصاره کار رو بچشی . اینجوری فقط هوه فان بریم فلان گوشه دنیارو ببینیم که حرکت خاصی نیست
تا جایی که من تجربه کردم حتی به لحاظ کنترل و هندلینگ و فیزیک توی تنظیماتش قابل تنظیم هست که چقدر واقعی باشه ... حتی میزان سوخت شما در باک هواپیما تاثیر گذار هستو حتی یه قسمتی داره که به طور رندم و تصادفی در حین پرواز یک سانحه هوایی اتفاق بیفته (مثلا یک موتور از کار بیفته و ...)
البته نمیدونم دقیقا منظور شما چیه ؟ قرار نیست بعد استفاده از این شبیه سازها طرف بره بشینه پشت هواپیمای واقعی
ولی تا جایی که من میدونم در تمام دنیا از همین نرم افزارهای شبیه ساز استفاده میشه برای آموزش(Fs یا Xplane و...):-??

PrayStation

کاربر سایت
Aug 15, 2020
35
کلا اگه داری با موس و کیبرد و گیم پد بررسی میکنی حرفی نیست. ظلم میکنید در حق خودتون و عنوان:D چیزی که من با گیم پد تجربه کردم اهانته به عنوانو اسم رسم ش یعنی شبیه ساز پرواز:D حالا یکی از اساتیدی که نقد کرده گیم پدنسل قبل دستش میگرفته:D

سیمولیشن چه در پرواز چه ریسینگ نیاز به کنترلرهای تخصصی خودش داره .خوده ماکروسافت و سازنده این عناوین هم همیشه تاکید میکنن به این موضوع با پارو قایق که بیلیارد بازی نمیکنن

فرمول وان هم یک نسخه تخصصی داره که با هیچ گیم پدی قرار نیست کار کنه ولی نسخه ای هم به اسم گیم هرساله میدن بازار

You really got the point.
As a real former pilot, yes it's not for real training nor professionnal.
But I think there is 2 kinds of simulators: professional or with an aviation authority agreement and a simulation for the wide audience which doesn't mean it's not a sim.
To me, the interest is that I can do in the sim what I can't in real world: fly like a test pilot, fly extremely low, push the limits, disregard constraints for areas etc...
In real life, it would take a whole carreer just to test a plane and push it to the limits.
We have to remember that study level that so many are criticizing it's not, has no need for beautiful landscapes, many airports...
Study level doesn't need beautiful graphics but accurate circuit brakers, systems, failures, instruments etc...
And yes learning to fly a real plane first need to learn correctly the theory seriously. This flight Simulator can help to get some idea of how it works. But become a private pilot is another thing even if it can be accessible. But not cheap !​

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
کلا اگه داری با موس و کیبرد و گیم پد بررسی میکنی حرفی نیست. ظلم میکنید در حق خودتون و عنوان:D چیزی که من با گیم پد تجربه کردم اهانته به عنوانو اسم رسم ش یعنی شبیه ساز پرواز:D حالا یکی از اساتیدی که نقد کرده گیم پدنسل قبل دستش میگرفته:D

سیمولیشن چه در پرواز چه ریسینگ نیاز به کنترلرهای تخصصی خودش داره .خوده ماکروسافت و سازنده این عناوین هم همیشه تاکید میکنن به این موضوع با پارو قایق که بیلیارد بازی نمیکنن

فرمول وان هم یک نسخه تخصصی داره که با هیچ گیم پدی قرار نیست کار کنه ولی نسخه ای هم به اسم گیم هرساله میدن بازار

You really got the point.
As a real former pilot, yes it's not for real training nor professionnal.
But I think there is 2 kinds of simulators: professional or with an aviation authority agreement and a simulation for the wide audience which doesn't mean it's not a sim.
To me, the interest is that I can do in the sim what I can't in real world: fly like a test pilot, fly extremely low, push the limits, disregard constraints for areas etc...
In real life, it would take a whole carreer just to test a plane and push it to the limits.
We have to remember that study level that so many are criticizing it's not, has no need for beautiful landscapes, many airports...
Study level doesn't need beautiful graphics but accurate circuit brakers, systems, failures, instruments etc...
And yes learning to fly a real plane first need to learn correctly the theory seriously. This flight Simulator can help to get some idea of how it works. But become a private pilot is another thing even if it can be accessible. But not cheap !​
من الان متوجه نشدم الان مشکل شما با موس و کیبورده یا خود شبیه ساز؟؟
منکه اولش حرف شمارو تایید کردم و گفتم باید با تجهیزات تجربه کرد ... ولی با موس و کیبورد هم خالی از لطف نیست
بعد شما در خصوص فیزیک و هندلینگ شبیه ساز صحبت کردین من گفتم تا جایی که تجربه کردم اونا هم در وضعیت خوبی قرار دارند تا تو نسخه قبلی چه برسه به این نسخه ...

PrayStation

کاربر سایت
Aug 15, 2020
35
بیخیال دادا من همچنان نمیدونم شما با کیبرد یا گیم پد چجوری فیزیک و هندلینگ طیاره رو بررسی کردید :D

البته تو ایران هم اصل کارهای پیدا نمیشن مردم حق دارن با گیم پد یا کیبرد سر کنن

ولش کن اصن:D

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
بیخیال دادا من همچنان نمیدونم شما با کیبرد یا گیم پد چجوری فیزیک و هندلینگ طیاره رو بررسی کردید :D

البته تو ایران هم اصل کارهای پیدا نمیشن مردم حق دارن با گیم پد یا کیبرد سر کنن

ولش کن اصن:D
من فیزیک و هندلینگ رو در خصوص خود شبیه ساز گفتم نه موس و کیبورد ...

منم هنوز متوجه نشدم که مشکل شما با خود شبیه ساز هست یا موس و کیبورد ؟؟؟

من دارم ویژگی های شبیه ساز رو میگم که در صورت داشتن تجهیزات اون هندلینگ و فیزیک به خوبی شبیه سازی شده ... چه ربطی به تجربه من با موس و کیبورد داشت؟؟

ولی به نظر من هم ولش کن اصلن :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
در مورد ریویوو تخصصی هم باید منتظر نظرات امثال ایر فکت جورنال و امثال اعهم باشید که با اون سخت افزارهای تخصصی بررسی میکنن

شخصا نیم نگاهی به سایتهایی که از نیدفوراسپید تا ریمن نقد میکنن نخواهم داشت چون اصلا تخصصی تو حوزه پرواز ندارن

نمیدونم چرا باید از گیم استاپ تا مولتی پلیر دات ایتالیا باید تو این حوزه تخصصی نظر بدن
واسه اینکه اینا از دید یه «بازی» بهش نگاه کردن، خیلی ساده :D سایت‌های تخصصی بیشتر از دید شبیه‌ساز بودن بررسی می‌کنن، این دو موضوع هیچ منافاتی با همدیگه نداره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
حالا باز این دوستمون بیاد بگه این بازی شبیه ساز نیست و بهترین بازی شبیه ساز هم نیست
متای بازی مشت محکمی بر دهن استکبار است:D
خب چرا منشن نمیکنی؟
میری تو کمد قایم میشی و پتو میکشی رو سرت، بعد صحبت از مشت محکم میکنی؟ :))
همونطور که تو این پست گفتم که بازهم متوجه نمیشی، این پستت هم کامل مشخصه که چقدر خوب مسایل از هم تشخیص میدی.
من کی گفتم MFS شبیه ساز نیست و آرکید هست؟!
گفتم پکیجی که بصورت دیفالت از این تعداد پرنده که در اختیار ما قرار میگیره اون عمق شبیه سازی سیستم های پروازی یا بروز خطا و... در هواپیماهایی که مثلا تیم های PMDG ,FSLabs و... میسازن نداره.
که این عوامل مهمترین بخش پرواز به حساب میاد تا مدل کردن محیط یا آسمان، ابر و...

از این لحاظ هس که میگم بازی خیلی دردسترس تر هست.
رو این حساب بازی اون شبیه ساز هاردکوری نیست که شما برای پروندن هرکدوم از هواپیماها چندین ساعت نیاز به آموزش داشته باشی.
همیشه تو این سری هواپیماهای با کیفیت تر توسط باقی تیمها ساخته میشن و منتشر میشن.

بنظر من Asobo مهمترین کاری که کرده این هست که بیس کاملا با کیفیتی آماده کرده که هر 2 گروه طرفدار شبیه ساز و طرفدارهای گیم راضی میکنه.
این وسط این شرایط محیا کرده که تیم های مستقل هم بتونن برای MFS محتوا تولید کنن مثل نسخه های قبل.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خب چرا منشن نمیکنی؟
میری تو کمد قایم میشی و پتو میکشی رو سرت، بعد صحبت از مشت محکم میکنی؟ :))
همونطور که تو این پست گفتم که بازهم متوجه نمیشی، این پستت هم کامل مشخصه که چقدر خوب مسایل از هم تشخیص میدی.
من کی گفتم MFS شبیه ساز نیست و آرکید هست؟!
گفتم پکیجی که بصورت دیفالت از این تعداد پرنده که در اختیار ما قرار میگیره اون عمق شبیه سازی سیستم های پروازی یا بروز خطا و... در هواپیماهایی که مثلا تیم های PMDG ,FSLabs و... میسازن نداره.
که این عوامل مهمترین بخش پرواز به حساب میاد تا مدل کردن محیط یا آسمان، ابر و...

از این لحاظ هس که میگم بازی خیلی دردسترس تر هست.
رو این حساب بازی اون شبیه ساز هاردکوری نیست که شما برای پروندن هرکدوم از هواپیماها چندین ساعت نیاز به آموزش داشته باشی.
همیشه تو این سری هواپیماهای با کیفیت تر توسط باقی تیمها ساخته میشن و منتشر میشن.

بنظر من Asobo مهمترین کاری که کرده این هست که بیس کاملا با کیفیتی آماده کرده که هر 2 گروه طرفدار شبیه ساز و طرفدارهای گیم راضی میکنه.
این وسط این شرایط محیا کرده که تیم های مستقل هم بتونن برای MFS محتوا تولید کنن مثل نسخه های قبل.

چرا قایم شم منو که می شناسی با مدیرای این سایت مستقیما کل کل می کنم و در نهایتم بن می شم:D

چرا باید ازت بترسم؟ :))
این پست رو باهات شوخی کردم جدای از شوخی خیلی خوبه که سازنده ها همه چیز رو دلبخواه کرده تا همه راضی باشن هاردکور هست اما برای کسی که بخواد مثل: اینکه شما لست 2 بازی کنی روی درجه پشم بری یا خیلی سخت اینم دقیقا همینه حق انتخاب به شما می ده می خوای کاملا شبیه ساز بازی کنی یا نه هیچی بلد نیستی فقط می خوای از بازی لذت ببری چون اپشن EASY توی بازی هست دلیل نمی شه که بگیم بازی هاردکور نیست.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
نمای شهر شیراز در بازی Microsoft Flight Simulator

ببخشید گرافیک رو Medium هست یکم دیگه ببرم بالا CPU ذوب میشه :D:D

View attachment 161320

اول از همه تشکر که این تجربه قشنگ رو با ما به اشتراک گذاشتی

دوم اینکه اگه اشتباه نکنم روبرو بافت تاریخی شیراز و شاه چراغ باشه؟؟

و سوم یه سوال داشتم؟ الان این رو حالت آنلاین هست؟ یعنی جزئیات هر شهر در لحظه داره لود میشه؟ آیا حالت آفلاین هم داره؟

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
برو تهران خودتو بکوبون به برج میلاد:D

فیزیک crash نداره ولی اگر پیداش کردم میرم سمتش :D

اول از همه تشکر که این تجربه قشنگ رو با ما به اشتراک گذاشتی

دوم اینکه اگه اشتباه نکنم روبرو بافت تاریخی شیراز و شاه چراغ باشه؟؟

و سوم یه سوال داشتم؟ الان این رو حالت آنلاین هست؟ یعنی جزئیات هر شهر در لحظه داره لود میشه؟ آیا حالت آفلاین هم داره؟

ممنون ، مطمئن نیستم ولی فکر کنم اون زمین فوتبال حافظیه باشه سمت چپ

بازی حالت آفلاین داره ولی با حالت آنلاین دیگه آب و هوا زنده هست ، در 72 ساعت کل زمین توسط هوش مصنوعی blackshark رندر میشه ، البته کیفیت شون به سرعت اینترنت و قدرت سیستم تون بستگی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر