امتیازات Microsoft Flight Simulator

متای نهایی بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    77
  • نظرسنجی بسته شده است .

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
عنوان Microsoft Flight Simulator تاکنون موفق به کسب امتیاز 92 از مجموع 56 نقد در وبسایت متاکریتیک شده است | جدیدترین بازی از سری شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت در تاریخ ۲۸ مردادماه برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

162731
* میانگین نمرات به مرور بروزرسانی می‌شود

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
نقد بازیسنتر کوتاه بود.باید یکم از عکسهای ایران میزاشت. یکسری از ایراداش به آپدیت نبودن نقشه ها برمیگرده تو بازی و یکسری دلایل امنیتی داره مثل کاخ باکینگهام که میخوندم حتی برای استفاده از عکس تو مجلات نیاز به مجوز داره و حتی مبلغی دریافت میشه.
بهمین خاطر ممکنه یکسری از نقاط رسمی اپدیت نشه.

تو نقد به خاطر همین موضوع سیستم بالا 5 تا بازیسنتر کم کرده ولی این مهم ندونسته و کم نکرده.

ایشالله وقت بشه آیتم اختصاصی از ایران می‌گیرم ، متاسفانه ضبط footage نیازمند سیستم خیلی بالاست چون CPU و GPU همه 100% با رم کار میکنن ، اما در مورد نکات آزاردهنده بازی باید بگم که دانلود in-game اش خیلی اذیت کرد من را 50 گیگ اول بخاطر error پرید و از

اول مجبور شدم دانلود کنم ، ولی مهم تر از همه به نظرم این هست که بازی به اندازه کافی tutorial نداره مخصوصاً در بخش ATC که پیچیده ترین قسمته به نظرم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
ایشالله وقت بشه آیتم اختصاصی از ایران می‌گیرم ، متاسفانه ضبط footage نیازمند سیستم خیلی بالاست چون CPU و GPU همه 100% با رم کار میکنن ، اما در مورد نکات آزاردهنده بازی باید بگم که دانلود in-game اش خیلی اذیت کرد من را 50 گیگ اول بخاطر error پرید و از

اول مجبور شدم دانلود کنم ، ولی مهم تر از همه به نظرم این هست که بازی به اندازه کافی tutorial نداره مخصوصاً در بخش ATC که پیچیده ترین قسمته به نظرم
انشاالله.بازی قراره ده ساله مود و آپدیت میگیره،احتمال داره موارد آموزشی هم بیشتر اضافه بشه
بابت نقد و نمره هم مرسی. فقط جا براش تو هادر زیاد بزار که مدها کم کم میرسه.و برا اینترنت شرکت خیلی خوبی نیست ولی حجم بالا میده.الان سه ماهه ویژه زده 110 تومن سه ترا سه ماهه دیده بان. برا حجم خور این بازی بکار میاد.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
انشاالله.بازی قراره ده ساله مود و آپدیت میگیره،احتمال داره موارد آموزشی هم بیشتر اضافه بشه
بابت نقد و نمره هم مرسی. فقط جا براش تو هادر زیاد بزار که مدها کم کم میرسه.و برا اینترنت شرکت خیلی خوبی نیست ولی حجم بالا میده.الان سه ماهه ویژه زده 110 تومن سه ترا سه ماهه دیده بان. برا حجم خور این بازی بکار میاد.

یه رم 32 هم باس اضافه کنی با هارد SSD ، کمش 10 تومن باید خرج کنم ولی حتماً میگیرمش کلا وقتی از فرودگاه شهید دستغیب پرواز کردم حس عجیبی داشتم ، یه روش هست که میتونی اول data نقشه و همه چی را با سه کیفیت low و medium و high دانلود کنی ولی وای که

مثل چی ترافیکی میخوره ، مجبورم شب 1 به بعد با نا محدود برم تا کارم بشه. من دوست داشتم روی Game Pass خودم برم ببینم چه جوریه ، کد نگرفتم ، واقعاً گیم پس مفته واسه همچین بازی ولی خب استیم یه چیز دیگه است. بازی هم آپدیت میشه شکی نیست ولی آیا مجانی

باشه همش را نمیدونم ، همین الان نقشه خوب لندن را زدن 7 دلار

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
یه رم 32 هم باس اضافه کنی با هارد SSD ، کمش 10 تومن باید خرج کنم ولی حتماً میگیرمش کلا وقتی از فرودگاه شهید دستغیب پرواز کردم حس عجیبی داشتم ، یه روش هست که میتونی اول data نقشه و همه چی را با سه کیفیت low و medium و high دانلود کنی ولی وای که

مثل چی ترافیکی میخوره ، مجبورم شب 1 به بعد با نا محدود برم تا کارم بشه. من دوست داشتم روی Game Pass خودم برم ببینم چه جوریه ، کد نگرفتم ، واقعاً گیم پس مفته واسه همچین بازی ولی خب استیم یه چیز دیگه است. بازی هم آپدیت میشه شکی نیست ولی آیا مجانی

باشه همش را نمیدونم ، همین الان نقشه خوب لندن را زدن 7 دلار
چند روز پیش تعداد dlc ها رو میشمردیم برا قطار 560 تا بود. برا ets2 بود 71 ای.
اینم از اونا هست که تو این 10 سال قشنگ توانایی ارائه 200-300 تا دی ال سی رو داره. و قسمت مود پولی هم براش گذاشتن. یکی از نکات جالبش اینه
I can see my house from here! Microsoft Flight Simulator has laid strong foundations for the nerdy scene's next generation
تو بررسیهاشون میرن دنبال خونشون میگردن.

2020-08-24_1-06-36.jpg

حق داره ترافیک بخوره،خونشو طرف پیدا کرده.خیلی خوبه این سطح از جزییات و این بازی،تا مدتها میتونه برا بنچمارک استفاده بشه و یه عنوان نسل بعدیه واقعا.یه پرواز از دبی بزن به لوس انجلس. یه گروه تست کرده بودن 16 ساعته و فوق العاده جذابه
اینم برو
10 places every Microsoft Flight Simulator player should visit first
10 مکان دیددنی ای هست که پی سی گیمر پیشنهاد داده باید حتما ببینی.یکیش یه فرودگاهه دم پرتگاه.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
چند روز پیش تعداد dlc ها رو میشمردیم برا قطار 560 تا بود. برا ets2 بود 71 ای.
اینم از اونا هست که تو این 10 سال قشنگ توانایی ارائه 200-300 تا دی ال سی رو داره. و قسمت مود پولی هم براش گذاشتن. یکی از نکات جالبش اینه
I can see my house from here! Microsoft Flight Simulator has laid strong foundations for the nerdy scene's next generation
تو بررسیهاشون میرن دنبال خونشون میگردن.

View attachment 161948

حق داره ترافیک بخوره،خونشو طرف پیدا کرده.خیلی خوبه این سطح از جزییات و این بازی،تا مدتها میتونه برا بنچمارک استفاده بشه و یه عنوان نسل بعدیه واقعا.یه پرواز از دبی بزن به لوس انجلس. یه گروه تست کرده بودن 16 ساعته و فوق العاده جذابه
اینم برو
10 places every Microsoft Flight Simulator player should visit first
10 مکان دیددنی ای هست که پی سی گیمر پیشنهاد داده باید حتما ببینی.یکیش یه فرودگاهه دم پرتگاه.

خیلی دوست دارم روی Ultra برم ولی ...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
تریلر جدید رسمی در مورد آسیا و خاورمیانه که تهران هم هست توش :D

پ.ن: بدترین ویو واسه همین تهران خودمون بود :))
اتفاقا به نظرم دوبی هم خیلی خوب در نیومده ... درکل خاورمیانه کلا جای کار داره هنوز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر