امتیازات Microsoft Flight Simulator

متای نهایی بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    77
  • نظرسنجی بسته شده است .

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
عنوان Microsoft Flight Simulator تاکنون موفق به کسب امتیاز 92 از مجموع 56 نقد در وبسایت متاکریتیک شده است | جدیدترین بازی از سری شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت در تاریخ ۲۸ مردادماه برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

162731
* میانگین نمرات به مرور بروزرسانی می‌شود

آخرین ویرایش:

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
از لحاظ گرافيكي نسل نهمي ترين گيم هست تا الان
و اسوبو مثل پليگ تيل نشون داده كه تو سطح بسيار بالايي قرار داره

كاملا هم به عنوان شبيه ساز موفق و عالي كاركردن
هر چند باب ميل خيليها ممكن هست نباشه كه طبيعيه...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
نظرات برخی از سایت های ثبت شده در متاکریتیک:

Player2: This is a game like no other when it comes to sheer graphical power and is quite possibly the best-looking game ever seen on a console.

Pressstart Australia: The PC version wasn’t the strongest offering visually – with some of the latest cards even struggling to hit 60FPS, but the Xbox Series X experience feels better optimised. While it’s capped at 30FPS, I still preferred the overall experience over what I had on my PC when I played the game last year with a 2080.

Stevivor: Microsoft Flight Simulator on Xbox Series X and S is the first current-gen game that feels like it would have been impossible last-gen. It not only looks like a current-gen exclusive – it’s the first game that plays like one all the time. there’s no way the Xbox One could have delivered any version of Flight Simulator as we know it.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
باید ترسید از این به بعد از گرافیک بازی های انحصاری مایکرو‌ سافت؛ معلومه عمو فیل گرافیک بازه ،😀😂 تصور‌کنید idبخواد انحصاری بزنه با بودجه عظیم تو جهان Halo!!یا پلی گراند رو من اصلا فورزا ۵من ندیدم تو هیچ بازی رایانه ای تا الان محاله نورپردازی یا سطح تکسچر ورک یا کلا طراحی محیط واقعا کیفیت رو خیلی خوب کارکرده اند این فلایت سیم اصلا شاهکار بصریه کاری عظیم واقعا جای تحسین داره ‌‌.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دوستان نمرات کنسولش هم بسیار رفته بالا هم یوزر هم منتقد جالبه یک دونه منفی یا میکس نداره .،🙏من که بازی کردم مو به تنم سیخ شد چه کرده اند عجب طراحی محیط هاش اسکی باکس اقیانوس ها نورپردازی تکسچر هاش تو یک لول دیگه است کلا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر