امتیازات Horizon: Forbidden West

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    260
  • نظرسنجی بسته شده است .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
این دوستانی که بازی رو در حد تغییر آنچارتد 1 به 2 بزرگ میدیدن یه لطفی بکنن برن 30 ثانیه گرافیک و انیمیشن و باقیه چیزای آنچارتد 1 و 2 رو مقایسه کنن . اون بازی ها تازه تو یک نسل بودن .
سازنده های Forbidden West حتی به خودشون زحمت ندادن یه ذره انیمیشن های راه رفتن Aloy یا ظاهر و Outfit هاش رو بهتر کنن بعد توقع متای 90 به بالا هم داشتن رفقای ما .
خدایی Outfitهایی که نشون دادن تو تریلرها به شدت خوب و خفن بودنا! :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این دوستانی که بازی رو در حد تغییر آنچارتد 1 به 2 بزرگ میدیدن یه لطفی بکنن برن 30 ثانیه گرافیک و انیمیشن و باقیه چیزای آنچارتد 1 و 2 رو مقایسه کنن . اون بازی ها تازه تو یک نسل بودن .
سازنده های Forbidden West حتی به خودشون زحمت ندادن یه ذره انیمیشن های راه رفتن Aloy یا ظاهر و Outfit هاش رو بهتر کنن بعد توقع متای 90 به بالا هم داشتن رفقای ما .

من خودم با این جمله ای که دوستان می گفتن موافق نیستم

ولی این که انیمیشن شخصیت ها رو تغییر ندی کار اتفاقا مثبتیه
مگه مرض ـه چیزی که این قدر تر و تمیزه و درست کار می کنه رو عوض کنی
اتفاقا باعث میشه پروسه ساخت بازی سریعتر و بهتر بره جلو

اگه مشکلی هم باشه که الان بازی متاش 88 شده قطعا کم کاری سازنده تو عوض کردن "هـــــــمــــــه چـــــیــــز" نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خلاصه نقد یوروگیمر
While it's undoubtedly another accomplished game in terms of technical achievement and sheer visual spectacle - I'm reminded again of those incredible faces, and one particularly outstanding underwater level - I've enjoyed Forbidden West less than Zero Dawn. The main story has major issues, and the level design made it difficult for me to play the way I had previously enjoyed, while making a lot of the newer systems feel redundant. Beyond that, the sense is of a game where Guerrilla has cobbled together RPG building blocks often without making them work within the context of its own game, and in some cases actively worsening Horizon Forbidden West as a result. I don't expect groundbreaking innovation, but with using well-established elements there's always the danger of them having been done better elsewhere. Unfortunately, with Horizon Forbidden West that's often the case.

Horizon Forbidden West review - a gorgeous sequel that continues to borrow more than it adds

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
خدایی Outfitهایی که نشون دادن تو تریلرها به شدت خوب و خفن بودنا! :D
امیر من کلا با این کرکتر Aloy حال نمیکنم :D . اصلا تو کتم نمیره نه قیافش نه دیالوگاش نه لباساش . برعکس دنیای بازی که قشنگه .
کاش میشد رو PS هم ماد گذاشت . قیافش رو عوض میکردم لباسای ژاپنی طوری و هات تنش میکردم و از بازی لذت میبردم lol

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
امیر من کلا با این کرکتر Aloy حال نمیکنم :D . اصلا تو کتم نمیره نه قیافش نه دیالوگاش نه لباساش . برعکس دنیای بازی که قشنگه .
منم با قیافش خیلی حال نمیکنم. دوست داشتم کلا بکوبن از نو بسازن یا کاراکترش کلا عوض بشه :D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
کاری به سایتای زرد ندارم که برای جلب توجه هرچی میاد یه شش ول میدن :-"
به گیم اسپات هم کار ندارم همیشه عادت داره ایرادات مسخره بگیره :))
ولی یکی بهم بگه اون منتقدی که پیشرفت بازی رو با آنچارتد دو مقایسه کرد الان کجاست؟ یا آنچارتد رو بازی نکرده یا الکی خواسته هایپ کنه که بعد گند بزنه به توقعات ما :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خود کاراکترش آره چیز خاصی نیست، یعنی شخصیت پردازی خفنی نداشت شماره اول به نظرم
اما با این حال مخالف عوض شدنش هم هستم:-"

ولی لباس های این شماره ش خیلی خوبن که تو تریلر نشون دادن خیلی خاص تر و جذاب تر از لباس های شماره اول بودن که چندان با هم تفاوتی نداشتن :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من انتظار داشتم بعد از تاخیر بازی، حداقل از نظر تکنیکی مشکلی نداشته باشه. توی نقدها هم گفتن که انتظارشون از بازیهای فرست پارتی سونی متفاوته...یعنی اگه بازی واسه یه ناشر دیگه بود، احتمالا گیر نمیدادن به این موارد که به گفته خودشون جزئی هست و روی تجربه کلی بازی چندان تاثیری نداره!
ولی به هر حال ناامیدکنندست واسه من و انتظار بیشتری داشتم. در مورد بقیه موارد هم باید بازی کنیم تا ببینیم چطور بوده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بازم شد 89 که:D یه هل بدن بره رو 90:D

اج مردونگی کنه یه 10 بده میانگین رو بکشه بالا. وگرنه انتحاری ها بیان میکشنش پایین:D

حیف Windows Central به بازی های غیر ایکس باکسی نمره نمیده
وگرنه از اونا بیشتر میشه انتظار مردونگی داشت تا EDGE
خیلی تو EDGE بی رحمن نامردا :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اگه بتونن یه داستان خوب ، جذاب و با کشش ( بر خلاف نسخه اول ) در بیارن . یه دستی هم رو سر و روی میشن های فرعی بکشن متای بالای ۹۰ دور از دسترس نیست واسه کمپانی مثل گیرلا که تو کارنامش شاهکاری مثل کیلزون ۲ داره ، ولی احساس خودم اینه متا نسخه اول تکرار میشه . ۸۷ تا ۸۹ ! البته امیدوارم حسم اشتباه بگه !

@( Layken ) منتظر پیش بینیت هستم :D
زدم وسط خال !
گیم خوبیه قطعا و ازش لذت میبریم ولی واسه تیم‌ملی برزیل چیزی جز قهرمانی جهان ارضا کننده نیست :D ما واسه متای ۸۹ هم خوشحال نمیشیم‌ ! ننواز گیرلا ما اینطوری دوست نداریم بنوازی ! ما مثل ناتی داگ و سانتا دوست داریم بنوازی 😂

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من انتظار داشتم بعد از تاخیر بازی، حداقل از نظر تکنیکی مشکلی نداشته باشه. توی نقدها هم گفتن که انتظارشون از بازیهای فرست پارتی سونی متفاوته...یعنی اگه بازی واسه یه ناشر دیگه بود، احتمالا گیر نمیدادن به این موارد که به گفته خودشون جزئی هست و روی تجربه کلی بازی چندان تاثیری نداره!
ولی به هر حال ناامیدکنندست واسه من و انتظار بیشتری داشتم. در مورد بقیه موارد هم باید بازی کنیم تا ببینیم چطور بوده.

89 ناامید کننده است؟:D

خیلی تو EDGE بی رحمن نامردا :D

آره ممکنه یه 8 بدن و دنده معکوس بکشن:D

ما واسه متای ۸۹ هم خوشحال نمیشیم‌ !

این "ما" یعنی کیا؟:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
داستان اینه اینور بازی ۸۹ فنا رو ناراحت می‌کنه ، اونور متای ۸۷ باعث جشن و پایکوبی میشه.
یه فرقی هست :D
اونور بازی رو تحت لوای f2p و زیر سایه عمو فیل نقد میکنن ، اینور تحت عنوان قیمت فشاری ۷۰ دلاری ، ما مثل هم نیستیم ۔۔۔۔

Screenshot_۲۰۲۲۰۲۱۴-۱۲۱۷۴۵.jpg

Screenshot_۲۰۲۲۰۲۱۴-۱۲۱۲۴۴.jpg

چقدر این چند روز اینو گفتم ، واقعا دیگه چطور میشه به این نقد ها اتکا کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر