امتیازات Halo 4

• Thread starter Thread starter Behrooz
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behrooz

کاربر سایت
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:
بزار با یه مثال کمکت کنم. یه بازی داریم با وجود کموفلاژ; یه بچه 10-12 ساله میتونه بدون دردسر روی سخترین حالت ممکن بازی رو تموم کنه. لول دزاین ایراد داره کمپین به هیچ وجه بالانس نیست. یه همچین ایرادی از Halo 4 در اوردید مارو ام در جریان بزارید.

کوتاه - تکراری - بدون نو آوری - سازنده های کم دل و جرات - یه بچه 8 ساله هم میتونه رو لجندری بعد از چند بار مردن تمومش کنه و... میخای بازم بشمرم . اگه نمره 8 واسه بازی برازنده نبود حداقل تعداد 8 ها باید کم میبود ولی نیس .

به نظر من از لحاظ نمره حق اين بازي خورده نشده به يغما رفته
واقعاً توقع يه 5ديگه رو نداشتم .
اگر به هيلو ٤ نمره 5 داده اين سايت واقعاً به BO2 چند ميخواد بده ؟
اخه منتقد عزيز يه ذره انصاف !!!!!!!!!!!!!!

راستی اینم نظر یه بنده خدا در مورد همین ایراد و امتیاز و ... فکر کنم طرف رو قبول داشته باشی :
بله دقیقا. بازی میتونه بدون ایراد باشه ولی ارزش امتیاز بیشتر از 8 رو نداشته باشه!. به عنوان مثال uncharted drake's fortune ایراد خاصی که بشه بهش پیله کرد و نمره رو اورد پائین نداره ولی نمیشه نمره بیشتر از 8-8.5 بهش داد.
برعکس. یه بازی مثل GTA IV ایرادات عجیب غریب زیادی داره ولی نمیشه ازش نمره کم کرد!.

انتظارم ندارم درک کنید چی به چیه ولی خبف من تلاشم رو میکنم :دی.

پ.ن. ایرادات GTA IV از نظرم نداشتم Health Pack در اینونتوریش هست (درحالی که چند میلیون تن اسلحه و مهمات همراه داره). چک پوینت های خیلی دور. هزاران دلاری که نه میشد ماشین خرید و نه خونه. رانندگی بینهایت افتضاح. دواندن بازیباز در فاصله های طولانی در مپ. و چیزهای دیگه که یادم نمیاد.

البته نمیدونم ، شاید این قضیه در مورد بازیهایی که از استاندارد نسل بالاتر هستند صدق نکنه ...

راستی اینم نظر یه بنده خدا در مورد همین ایراد و امتیاز و ... فکر کنم طرف رو قبول داشته باشی :

البته نمیدونم ، شاید این قضیه در مورد بازیهایی که از استاندارد نسل بالاتر هستند صدق نکنه ...

اوه ینی با این پست یه بنده خدا باید چند هفته ای بره تعطیلات یه هوایی تازه کنه :))

خوب آقا نیما خودتون به این نقل قولی که گرفتید اعتقاد دارید !؟ یعنی نظر شما هم همینی هست که نقل قول میگه !؟

این بحث راجع به متا و امتیاز سایت X و Y بحث مسخره ایه نظر منتقد هر چیزی میتونه باشه حتی طرف میتونه فن بوی باشه کسی اجازه داره بهش بگه تو چون فن بویی حق نداری فلان بازیو نقد کنی؟ ویدئو گیم یه صنعته توش هزارتا اقتصاددان و روانشناس و کسایی که اصلا شاید از گیم خوششون نیاد فعالیت میکنن یه استودیو بازی رو میسازه که به اهدافش برسه سود رو بالا ببره یا تو فروش پلتفرمش تاثیر بزاره نظر نهایی و رای نهایی رو کسایی میدن که بازیو میخرن اگه بازی خوب باشه تو فروشش تاثیر میزاره و الی آخر به قول معروف به حرف گربه سیاه بارون نمیاد.
نظر من در مورد امتیازا اینه که اولا امتیازایی که این بازی از سایتها و مجله ها گرفته خیلی عالین تا اونجایی که من خوندم اون تعداد منتقدیم که به بازی امتیاز پائینتر از حقش دادن توی نقدشون به چیز خاصی اشاره نکردن و اگرم اشاره کردن بهانه هایی بوده که میشه باهاش به هر بازی ای امتیاز پائین داد قبلا هم از این اتفاقا زیاد افتاده بار اول نیست بار آخرم نخواهد بود...

آخرین ویرایش:
این دقیقا فلسفه خود من در مورد امتیاز یک نقده ...

پس به سلامتی به جز مورد هیلو 4 (!) در بقیه ی موارد در باب امتیازدهی با جناب fratos هم نظرید ! :دی
ولی به نظرتون چنین عقایدی راه را برای سفسطه باز نمی کنن !؟ چون با این دیدگاه هر وقت امتیاز نقدی باب میلمون باشه هرچند بازی مورد نقد ارزش امتیاز مورد نظر را نداشته باشه از چنین منطقی (!) می تونیم بهره برداری کنیم ....
با اجازتون من به چنین پدیده ای فلسفه نمیگم بلکه اسمشو سفسطه میذارم ...

اخه ببينيد مثلاً u1 كه مثال أورده شده در زماني كه عرضه شد (سال 2007) نسبت به بازي هاي ديگه اون سال چيز خيلي خاصي نداشت كه متمايزش كنه نه مثل U2گرافيكش در سال عرضش يه سرو گردن از بازي هاي ديگه سرتر بود نه انميشن هاي فوق العاده نرم U2 و به خصوص u3 رو داشت و روايت داستان قدرتمندي هم u1 نداشت براي همين هم u1 متاش 88 شد اما همونطور كه گفتم مثلاً U2 در سالي عرضه شد تقريباً همه چي تموم بود به شدت سينمايي وجذاب بود متاش شد96
وهمين طور u3 كه در سال 2011 استاندارد جديدي از انميشن ها رو از لحاظ نرمي و زيبايي به نام خودش ثبت كرد متاش شد92
حالا ميايم سراغ سال 2012 شما اگر هيلو رو بازي كرده باشي مي فهمي كه از چند وجه نسبت به عناوين fps چه در امسال يا سأل هاي قبل يه سرو گردن سرتره
اوليش كه كاملاً به چشم مياد شرايط بصري بازي هست واقعاً فوق العاده هست نورپردازي عالي انيميشن دشمن ها خود گرافيك محيط و... مثال هي تكنيكي ديگه كه دوستاني كه اهل فن هستن بهتر توضيح بدن
ازلحاظ روان و لذت بخش بودن گيم پلي كه واقعاً اعتياد اوره
داستان هم كه قطعاً هيچ fps به گرد پاي داستان وروايت داستان هيلو 4 نخواهد رسيد در واقع شما وقتي كه با دنياي هيلو اشنا ميشيد تازه مي فهميد كه داستاني كه توي fpsهاي ديگه به خورد شما ميدن فكا هي بيش نبوده.
به نظر من نبايد هيلو ٤ رو با u1سنجيد كه يه بازي خوب اما نه شاهكار يا عالي هست درحالي كه هيلو انصافاً عالي هست واگر بگم يه fps شاهكار به گذاف نگفتم و بعد بگيم كه بله متاي 87حق اين بازيه به نظر شخصي من اين بازي بايد با u3 يا U2 قياس بشه يا هر بازي ديگه اي كه وقتي در يه سالي عرضه شدن نسبت به بازي هاي ديگه اون سال متمايز بودن.
انصافاً هيلو٤ نسبت به بازي هاي امسال متمايز.

آخرین ویرایش:
بالاتر از حد استاندارد این نسله. امتیاز زیر 8 غیرطبیعی و عجیب و مضحک و خنده‌آوره.

.

یا امامزاده بیژن! ! ! ! !! ! !! ! ! ! !! دقیقا چطوری این حرفو زدی؟؟ چند تا دلیل بگو که این بازی فرای این نسله!

البت به جز دلایل زیر
خب من فن بوی زبون نفهم (LOL) ماکروسافت و Halo هستم نمیتونم ایرادهای بازی انحصاری Halo 4 رو که برای کنسول عزیزم اومده ببینم. [/SPOILER]

یا امامزاده بیژن! ! ! ! !! ! !! ! ! ! !! دقیقا چطوری این حرفو زدی؟؟ چند تا دلیل بگو که این بازی فرای این نسله!

البت به جز دلایل زیر
حالا خوبه این بنده خدا این بازیو بازی کرده نظرش اینه که فرای این نسله البته فکر میکنم یکی دو تا از منتقدا هم تو ریویو هاشون همچین چیزایی گفته بودن مخصوصا در مورد گرافیک الان یه سری از دوستان هستن که برای بازیایی که هنوز نیومده از روی دوتا دمو به این نتیجه رسیدن.

گفتم که کم آوردم ، یعنی اشتباه میکردم ... راست میگید ، بقول مولانا قضیه مغرضانه و بوداره ... چی بگم دیگه ؟

فقط یه چیز دیگه هم هست اینه که معمولا بازیهای بزرگ و عظیم که بعضا یه سری هم در حقشون ظلم میکنن حداقل 15 تا امتیاز کامل و 15 تا هم 9.5 به بالا دارند ، اما این کلا تا اینجا 13 تا 9.5 به بالا داره ( شامل 7 امتیاز کامل ) ... خب چرا اینجوریه واقعا ؟! مگه این بازی بدون ایراد نیست ؟ مگه نمیگید از استاندارد این نسل بالاتره ؟ خب پس مشکل اینا چیه ؟

شما تا حالا بازی داشتید که ign براش بده 9.8 و میانگین بازی زیر 90 باشه ؟!

مورد دوم فکر نکنم مخالفت کنی که halo4 از لحاظ ثبت امتیاز یکی از بدشانسترین بازیها بوده ؟! مثلا این سایتهایی که قبلا ثبت میشدند همشون 9 به بالا و 10 دادند ولی تو متا دیگه ثبت نشدند که میتونست راحت متا را بیاره بالاتر از طرفی سایتهای که تو شیکمشون کرم 10 متری دارن ! این کرم بودنشون را بیشتر برای هیلو 4 عملی کردند ! یعنی خودت با حساب انگشتی بری میبینی که هیلو میتونست متاش بالای 9 باشه ولی همه چی با بدشانسی دست به دست هم داد که هیلو میانگینش بیاد زیر 9 .

در ضمن ما بازی هم نداشتیم که بین نقد ها این همه اختلاف نظر داشته باشه مثلا برعکس بازی های x.y اگه بیشتر نقدها را بخونی هیلو 4 را با کلمات بسیر پر رنگ ستایش کردند یعنی نظر منتقدها در مورد این بازی فرق میکنه اگه دقت کنی .

گفتم که کم آوردم ، یعنی اشتباه میکردم ... راست میگید ، بقول مولانا قضیه مغرضانه و بوداره ... چی بگم دیگه ؟
بزار قضیه فکاهی بمونه. جنائی/دارم ـش نکن :دی.
فقط یه چیز دیگه هم هست اینه که معمولا بازیهای بزرگ و عظیم که بعضا یه سری هم در حقشون ظلم میکنن حداقل 15 تا امتیاز کامل و 15 تا هم 9.5 به بالا دارند ، اما این کلا تا اینجا 13 تا 9.5 به بالا داره ( شامل 7 امتیاز کامل ) ... خب چرا اینجوریه واقعا ؟! مگه این بازی بدون ایراد نیست ؟ مگه نمیگید از استاندارد این نسل بالاتره ؟ خب پس مشکل اینا چیه ؟
15 تا نقد 9 به بالام داره که یهو به بصورت کاملا خودجون اون رسانه ها از متا حذف شدن!.
بازم میگم با زدن به خاکی و کوچه علی چپ و صحرای کربلا و صغرا کبرا چیدن و اسمون ریسمون بافتن و اینا نمیتونی ایراد از بازی دربیاری. حاجی شما از منتقد IGN و Game Spot بیشتر میدونی؟ ایرادش رو بگو. شما بیشتر از Digital Foundry تجربه داری در مسائل فنی؟ ایرادش رو بگو. چیزی واسه گفتن نداری؟ پست بچه گونه و تمسخر امیز نده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or