امتیازات Halo 4

• Thread starter Thread starter Behrooz
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behrooz

کاربر سایت
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:
شما تا حالا بازی داشتید که ign براش بده 9.8 و میانگین بازی زیر 90 باشه ؟!

مورد دوم فکر نکنم مخالفت کنی که halo4 از لحاظ ثبت امتیاز یکی از بدشانسترین بازیها بوده ؟! مثلا این سایتهایی که قبلا ثبت میشدند همشون 9 به بالا و 10 دادند ولی تو متا دیگه ثبت نشدند که میتونست راحت متا را بیاره بالاتر از طرفی سایتهای که تو شیکمشون کرم 10 متری دارن ! این کرم بودنشون را بیشتر برای هیلو 4 عملی کردند ! یعنی خودت با حساب انگشتی بری میبینی که هیلو میتونست متاش بالای 9 باشه ولی همه چی با بدشانسی دست به دست هم داد که هیلو میانگینش بیاد زیر 9 .

در ضمن ما بازی هم نداشتیم که بین نقد ها این همه اختلاف نظر داشته باشه مثلا برعکس بازی های x.y اگه بیشتر نقدها را بخونی هیلو 4 را با کلمات بسیر پر رنگ ستایش کردند یعنی نظر منتقدها در مورد این بازی فرق میکنه اگه دقت کنی .
god of war ghost of sparta از ign نمره 9.5 از 10 گرفت ولی میانگینش شد 86
خیلی بازی های دیگه هم از ign نمره 9 گرفتن ولی متاشون زیر 80 شد.

حاجی شما از منتقد IGN و Game Spot بیشتر میدونی؟
نیما رو نمی دونم، اما من بیشتر می دونم.
9.8ـی که IGN داده جوگیرانه بوده.
ایراداش هم قبلا گفتم که باعث میشه بازی اون قدّیسه ای که یه عده فکر می کنن نباشه.

ویرایش: عه فریطوس تویی؟! اوتار عوض کردی نشناختم عاقا...

حالا خوبه این بنده خدا این بازیو بازی کرده نظرش اینه که فرای این نسله البته فکر میکنم یکی دو تا از منتقدا هم تو ریویو هاشون همچین چیزایی گفته بودن مخصوصا در مورد گرافیک الان یه سری از دوستان هستن که برای بازیایی که هنوز نیومده از روی دوتا دمو به این نتیجه رسیدن.

اولا سوال از شما پرسیده نشد!
ثانیا, بنده در مورد امتیازات شخصا بی توجهم یعنی اعتقاد دارم الان که هیلو امتیازات پایین گرفته از ارزش بازی کم نمیکنه (البته مثال بود چون کلا هیلو واسه من قد نخود زیبایی نداره) اما دارم به این این فکر میکنم که اگه الان این بازی متاش 90 به بالا بود امثال شما چیکار که نمیکردن, واویلا!

ثالثا: آخه اون بازی که الان داری میگی حیرت همگان رو بر افروخته بزرگان دنیای گیم دهان به ستایشش گشودن , رکورد زده , e3 رو میگما میدونی که! هیمنجوری که کسی پیش بینی نمیکنه!!

آخرین ویرایش:
حالا خوبه این بنده خدا این بازیو بازی کرده نظرش اینه که فرای این نسله البته فکر میکنم یکی دو تا از منتقدا هم تو ریویو هاشون همچین چیزایی گفته بودن مخصوصا در مورد گرافیک الان یه سری از دوستان هستن که برای بازیایی که هنوز نیومده از روی دوتا دمو به این نتیجه رسیدن.
یکی از مدیرها gaf که یه فن بوی نینتندو ام هست گفته بود اگر این بازی رو بهم نشون میداد و میگفتن نسل بعدی هست، من باور میکردم!. البته نظر این بابا ارزش انچنانی نداره، مردک اجنوی :دی.

---------- نوشته در 06:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:02 PM ارسال شده بود ----------

یه بچه 8 ساله هم میتونه رو لجندری بعد از چند بار مردن تمومش کنه و... .
درود بر اون مادر لبنانی که همچین فرزندی رو پرورش داده. از فرمایشات افشین.

خب شاید شما لباس تعصب به تن داری که این بازی فراتر از این نسل بنظرت میرسه ، چرا فکر میکنی اونی که 10 و 9 داده حتما الان عاشق یه کنسول دیگه و ... باید باشه ؟!
شاید هم شما ادم فرصت طلبی هستی و میای واسه 2-3 نمره متا که کمتر بوده رو به اندازه 20-30 نمره کم میکنی و میای اینجا برهمگان نشونش میدی! شاید این حرفت نظر شخصی باشه ! ولی برای ما که خیلی ها رو میشناسیم (از قول یکی از بچه ها) خصومت شخصیه !.

فقط یه چیز دیگه هم هست اینه که معمولا بازیهای بزرگ و عظیم که بعضا یه سری هم در حقشون ظلم میکنن حداقل 15 تا امتیاز کامل و 15 تا هم 9.5 به بالا دارند
ظلم؟:-/ تو مگه به ظلم تو متا (!) اعتقاد داری؟:-/ :دی مثلا چه بازی ای ظلم در حقش شده؟!

البته اینو من قبلا هم گفتم ولی بازم میگم امتیازات Games Master و Eurogamer de که امتیاز 10 و 9.7 دادند هنوز تو متا ثبت نشده . حتما همین لحظات اخر metaciritic تصمیم گرفته که دیگه ثبتشون نکنه ؟ ;;) البته ظاهرا ضریب امتیاز Games Master بالاتره .

خداییش نمیخوام جو الکی بدم و تعصبم نسبت به HALO رو قاطی بحثم کنم ،ولی هر چه قدر درباره متای HALO 4 ،فکر میکنم بیشتر شک میکنم که همه اینا از قبل برنامه ریزی شده بود .شاید به حرفم بخندید و بگید که کاملا ناشیانه است ولی آیا این همه اتفاق که سر امتیازات این بازی اومد رو میتونید توجیه کنید ؟!

میشه یکی بگه این همه سایتی که تا دیروز عضو جدایی ناپذیر لیست متا کریتیک بودن ، چرا سر HALO 4 ، از لیست حذف شدن و امتیازشون ثبت نشد ؟!

یکی میتونه بگه چرا امتیازات حذف شده تقریبا از همون سایت هایی بود که امتیاز بالا به این شماره از سری داده بودن ؟!

یکی میتونه بگه کدوم شماره از سری ، تغییر زیادی در سری ایجاد کرده بود که این شماره فاقد این دست آورد بوده؟!

من میگم باشه ! فرض میکنیم همه اون سایت هایی که از لیست حذف شدن باید حذف میشدن چون مثلا امتیازات فضایی و بالایی داده بودن و عدم صلاحیتشون رو با این کار نشون داده بودن ، حالا با در نظر نگرفتن اون امتیازا ، متا کریتیک چطوری میتونه امتیازای 2 - 5.5 -5 و.... رو توجیه کنه ؟!؟!؟! نکنه این امتیازا نشان از نقد حرفه ای یه مشت آدم بیکاره؟! آیا الان متا کریتیک تونسته با کسر 8 نمره از امتیاز این بازی توسط Tom Chick ،کنار بیاد که هنوز هم که هنوزه ، امتیاز این بشر تو لیست جا خوش کرده؟؟!!!

خیلی از دوستان هیلو هیتر میان میگن : "چی شد پس ؟ تا دیروز متا خوب بود الان بد شد؟!" این افراد نمیان پیش خودشون فکر کنن که آیا تا دیروز این ادا و اطوار های مسخره از جانب META دیده میشد ؟!

نمیدونم چه اصراریه که از متا کریتیک واسه خودمون بت بسازیم و به هر دلیلی خودمونو به امتیازات .....ش راضی کنیم !!

خب من فن بوی زبون نفهم (LOL) ماکروسافت و Halo هستم نمیتونم ایرادهای بازی انحصاری Halo 4 رو که برای کنسول عزیزم اومده ببینم. شما کمکم کن. 4 ایراد اساسی بیار که چرا این بازی میتونه 8 بگیره. مثلا افت فریم داره یا گرافیکش sub-HD هست و .... .
شما (همتون) اگر تونستید ایراد موجه و قابل قبول از این بازی بکشید بیرون اون وقت به تمام نمره های زیر 9.5 این بازی رو توجیح کردید.

پ.ن. حالا اون C: Lords of Shadow رو بهش ایراد افت فریم بستید که ما ندیده قبول کردیم (واقعاً داشت؟). این یه مورد رو ام کنکاش بکنید ممنون میشیم.

ویرایش:
چارت هفتگی فروش UK ام اومد:

1. Halo 4 (Microsoft)
2. Assassin’s Creed III (Ubisoft)
3. FIFA 13 (EA)
4. Need for Speed: Most Wanted (EA)
5. Football Manager 2013 (Sega)
6. Skylanders Giants (Activision)
7. WWE ’13 (THQ)
8. Borderlands 2
9. Just Dance 4 (Ubisoft)
10. Medal of Honor: Warfighter (EA)
11. Forza Horizon (Microsoft)
12. Moshi Monsters: Moshlings Theme Park (Activision/Mind Candy)
13. Resident Evil 6 (Capcom)
14. Dishonored (Bethesda)
15. The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda)
16. Professor Layton and the Miracle Mask (Nintendo)
17. F1 2012 (Codemasters)
18. New Super Mario Bros 2 (Nintendo)
19. Forza Motorsport 4 (Microsoft)
20. LEGO Batman 2: DC Super Heroes

من همون LOS رو مثال میزنم که خودمم مثل خودت بیشتر از هر کسی قبولش دارم . متاش رو بیخیال ؟! تو به من بگو بر چه اساسی این بازی از GS امتیاز 7.5 رو گرفت ؟! مگه حق خوری ، شاخ و دم داره ؟! مگه یه منتقد میاد به من و تو که چندین برابر خودش از بازی ای که فنش هستیم لذت میبریم ، دلیل نمره کم کردنش رو بگه ؟!

وقتی از یه سایت با این سابقه درخشان ، همچین نامردی در حق یه بازی بی نقص مثل Lords Of Shadow میبینی ، از یه میانگین که توش ممکنه n تا از این نامردی ها دیده بشه ، چه انتظاری داری؟!

کدوم منتقدی میاد و جواب کامنت های بازدید کننده های سایتشو میده ! واقعا باید واسه متای HALO 4 دنبال دلیل بگیردیم تا به باور قلبی برسیم که امتیاز 2 ، حقشه ؟؟؟!!!!!

مگه اون منتقد از طرف خدا اومده که حرفش سند باشه ؟! اگه تا دیروز پز متای شماره های قبلی HALO رو میدادیم واسه این بود که این مسخره بازی ها رو نمی دیدیم! هر منتقدی میومد مثل بچه آدم نقدشو میکرد و یه امتیاز منطقی می داد و تموم . هیچ فنی هم نمیگفت چرا متا بازی من ، مثلا شد 93 ، نشد 96 !!! الان بحث سر 2-3 نمره نیست که بگیم این اختلاف فرق من گیمر با یه منتقد رو نشون میده ! الان بحث سر 10 -11 نمره اون هم در میانگینه !!!!

آخرین ویرایش:
یکی از مدیرها gaf که یه فن بوی نینتندو ام هست گفته بود اگر این بازی رو بهم نشون میداد و میگفتن نسل بعدی هست، من باور میکردم!. البته نظر این بابا ارزش انچنانی نداره، مردک اجنوی :دی
.....
GAF... I think Halo 4 has reached Uncharted territory visually. This is serious voodoo.

:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or