امتیازات Halo 4

• Thread starter Thread starter Behrooz
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behrooz

کاربر سایت
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:
بازی رو از این دید ببینید که یه Halo ی عالیه ، اما واسه کسی که طرفدار Halo نیست نمیتونه اون چیزی باشه که شما میبینید . Halo یا هر بازیه دیگه ای تا ابد که نمیتونه از یه فرمول پیروی کنه و همینطوری 10 و 9 بگیره ، فقط گرافیکش جهش بزرگی داشت .

خب قرار هم نیست اونی که از هیلو خوشش نمیاد یدفعه خوشش بیاد ! هر بازی تو سبک خودش طرفدار داره . الان فقط هیلو نیست خیلی از بازی ها بودند سبکه خودشون را ادامه دادند ولی این قضاوتهایی که سر هیلو 4 کردند برام منطقی نیست ! یعنی هرچقدر هم بخوای سختگیرانه عمل کنی ولی کیفیت ساخت بازی را بزاری کنارش بازی نباید امتیاز 5 حتی به نظرم زیر 8 بگیره . مثلا همون سایته میاد به هیلو 3 میده 9 و به هیلو ریچ میده 9.5 که به نظر خیلی ها هیلو ریچ گیم پلیش از هیلو 3 ضعیفتر بوده ! حالا هرچی .........بالاخره همون فرمول گیم پلی ادامه داشته ولی نیم نمره نسبت به نسخه قبل اضافه داده شده 9.5 بعد یدفعه میاد به هیلو 4 میده 5.5 ؟!!! خوب خودت حساب برو یعنی اگه حرفه تو هم کاملا راست باشه ولی دلیل نمبینم که بخواد این همه از امتیازش کسر بشه ! طرف بنابه کدوم استاندارد های سبکی که Halo توش قرار داره اومده مقایسش کرده ؟ مثلا تو سبک Sci-Fi First-Person Shooter اومده هیلو 4 را کنار کدوم بازی گذاشته ؟ حتی اگه بخواد با شماره های قبلیش هم مقایسه کرده باشه در بدترین حالت که اگه انتظار نواوری اینا را هم ازش داشته باشه دیگه امتیازش نمیشه 5.5 !

اون 2 و دو تا 5.5 نبود الان متاش 89 میشد و احتمال 90 هم بود. هر بازی بزرگی یه سایت نخاله پیدا میشه که بهش نمره پایین میده، اینجا فعلا 3 تا سایت نخاله داشتیم :دی فکر نمیکنم بازی که 70 تا امتیاز بالای 8 داشته باشه لیاقتش 2 یا 5.5 باشه. حتی یه بازی مثل Alan Wake که متاش 83 هست، نمره زیر 60 دیگه نداشته.

ببین من اصلا بحثم این نیست ، من که خودم گفتم شما میتونید اونا رو در نظر نگیرید و طبیعی هم هست ، ضمن اینکه اون 2 رو فکر کنم برای همه بازیهای بزرگ باید در نظر بگیری از این به بعد حالا یا 2 یا 4 ...
اما بحث اینجاست که تعداد 8 هایی هم که گرفته زیاد بوده و خیلیا این 8 ها رو هم غیرطبیعی و عجیب میدونن ! من منظورم این بود که اگه بازی رو 9.5 یا 10 میبینند ، به عنوان یه Halo Fan این دید رو دارن ( که فکر میکنم دید درستی هم هست ) اما دلیل نمیشه که یه منتقدی که علاقه خاصی به Halo نداره و در عین حال قصد سرکوب بازی رو هم نداره ، همین دید رو داشته باشه .

ببین من اصلا بحثم این نیست ، من که خودم گفتم شما میتونید اونا رو در نظر نگیرید و طبیعی هم هست ، ضمن اینکه اون 2 رو فکر کنم برای همه بازیهای بزرگ باید در نظر بگیری از این به بعد حالا یا 2 یا 4 ...
اما بحث اینجاست که تعداد 8 هایی هم که گرفته زیاد بوده و خیلیا این 8 ها رو هم غیرطبیعی و عجیب میدونن ! من منظورم این بود که اگه بازی رو 9.5 یا 10 میبینند ، به عنوان یه Halo Fan این دید رو دارن ( که فکر میکنم دید درستی هم هست ) اما دلیل نمیشه که یه منتقدی که علاقه خاصی به Halo نداره و در عین حال قصد سرکوب بازی رو هم نداره ، همین دید رو داشته باشه .
من هیچ مشکلی با 8 ندارم، حتی 7 رو هم دیدگاه شخصی نویسنده میدونم ولی زیر 7 واسه این عنوان دیگه نقد و نظرشخصی نیست، اون دیگه میشه خصومت شخصی :دی متا هم به نظرم میتونست 90 رو بگیره ولی خب شرایط جوری شد که کمتر از 90 شد ولی همون سه تا نخاله نبودن بازم شانس 90 رو داشت که خب الان دیگه نداره :دی

سایت About.com به بازی 5/5 داد.
  • Pros: Incredible presentation; solid campaign; same great Halo gameplay; awesome multiplayer; tons of content
  • Cons: Bland campaign objectives; story a bit hard to follow

Halo 4 is an absolutely stunning game visually. The Halo games have always looked good, but never really challenged this generation's heavy hitters graphically. Halo 4 changes that. With fantastic textures, excellent lighting, and outstanding character models (really, really outstanding character models) it is right up there with Gears of War or Uncharted as the best graphics of the current generation.

Halo 4 Review (X360)

مجله Game informer:
9.25/10

---------------------------------------------

gaming ogre
9.1/10

Halo 4 is one of the best, if not best, offerings in the series

--------------------------

boothammer.com
10/10

343 has accomplished the impossible and delivered the greatest Halo experience on their first outing with the series. The campaign is absolutely thrilling while the multiplayer scene has been executed to near perfection

Graphically Halo 4 is an absolute beast. The colors, shadows, lighting, cinematics and effects look brilliant. The presentation of the game is practically flawless. I’m amazed what 343 has been able to derive from the Xbox 360.

Speaking of, the campaign is paced wonderfully mixing up the action, story and cinematics to deliver one of the finest FPS experiences to date.
Halo 4 Review | BootHammer -

------------------------------

thesun.co.uk
10/10

With Halo 4, 343 Industries have made the biggest gaming debut in a generation — creating the definitive Halo for Xbox 360.

Multiplayer is better than ever and the new Spartan Ops mode lets teams band together to confront story-based missions.
Halo 4 feels more mature than any previous instalment. Gone is the cartoony tone, in its place a harder, more sinister edge.
There is no doubt that 343 were the right people for the job.

--------------------

onlysp
8.5/10

Story – 8/10

Gameplay/Design – 10/10
Visuals – 10/10
Sound – 8/10
Lasting Appeal – 9.5/10

Graphically, Halo 4 is without a doubt the best looking game on the Xbox 360 to date. There’s literally not another game on the system that can match it in terms of lighting, texture, or just overall world design. 343 outdid themselves in this department. Cut scenes are beautifully rendered and offer up some of the most realistic-looking characters to date. You can even tell on one of the Commanders that his teeth are a little bit crooked. (Yes, the IGN review pointed that out and I can confirm I saw it too). The game consistently runs at 30FPS without a hitch, even when the screen is chock full of action.

Halo 4 | Review | Only Single Player

آخرین ویرایش:
اما بحث اینجاست که تعداد 8 هایی هم که گرفته زیاد بوده و خیلیا این 8 ها رو هم غیرطبیعی و عجیب میدونن !
این بازی عملاً هیچ ایرادی نداره کسی بخواد پوینت کنه. یه پکیج فوق العاده آنلاین و آفلاین هست که با کانتنت مجانی/پولی تا مدتها ساپورت میشه و تمام المنهایش (موسیقی-گیم پلی- مالتی پلیر و...) بالاتر از حد استاندارد این نسله. امتیاز زیر 8 غیرطبیعی و عجیب و مضحک و خنده‌آوره.
اما دلیل نمیشه که یه منتقدی که علاقه خاصی به Halo نداره و در عین حال قصد سرکوب بازی رو هم نداره ، همین دید رو داشته باشه .
علاقه داره یا نه مشکل ما نیست. مشکل اینکه نظر شخصی منتقد روی قضاوتش تاثیر مستقیم میزاره در واقع هنوز نتونسته لباس تعصب رو از تنش در بیاره.

trendy gamers
10/10

As for the in game graphics, they are stunning. Every single enemy has lots of visual flair, the Prometheans die in a very awesome way, and the draw distance and vistas you’ll see on the horizon are absolutely breathtaking.

Halo 4 Review | Trendy Gamers | Video Games Reviews, News, Sales, Deals, Previews

---------- نوشته در 08:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 AM ارسال شده بود ----------

gamer limit
9/10
Halo 4 successfully combines elements of modern FPS games with its own signature Halo style: and in that mixture, it never betrays itself or goes too far.

review-score-9.jpg

---------- نوشته در 08:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:14 AM ارسال شده بود ----------

Review: Halo 4 | Gamer Limit

------------------------------------------

Gaming Bolt
9/10

From the outset you’ll be staggered by the game’s aesthetic. The visuals are amazing with lovely looking cutscenes, animation and motion capture making this the best looking game of the series, in my humble opinion – and perhaps the most attractive release on the 360 this year. As I touched upon above, I was particularly impressed by the facial detail, which on many occasions caused me to question whether real actors were talking at me or whether they were computer generated – they really are THAT good. Everything from the eyes, mouths, wrinkles, emotions and expressions are perfectly replicated and recreated – and I’m pushed to think of any better examples.The environments are big, bold and gorgeous, thanks to their variety, colouring and lighting effects. Sand, grasses, mountainous settings, flames… it all looks incredible and you’ll be forgiven for wanting to gawp at the scenery, ignoring the fact that you’re under heavy fire. The fine detail on Master Chief’s armour or the metal frames of the vehicles is equally impressive.

Halo 4 Review � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

این بازی عملاً هیچ ایرادی نداره کسی بخواد پوینت کنه. یه پکیج فوق العاده آنلاین و آفلاین هست که با کانتنت مجانی/پولی تا مدتها ساپورت میشه و تمام المنهایش (موسیقی-گیم پلی- مالتی پلیر و...) بالاتر از حد استاندارد این نسله. امتیاز زیر 8 غیرطبیعی و عجیب و مضحک و خنده‌آوره.

علاقه داره یا نه مشکل ما نیست. مشکل اینکه نظر شخصی منتقد روی قضاوتش تاثیر مستقیم میزاره در واقع هنوز نتونسته لباس تعصب رو از تنش در بیاره.

خب شاید شما لباس تعصب به تن داری که این بازی فراتر از این نسل بنظرت میرسه ، چرا فکر میکنی اونی که 10 و 9 داده حتما الان عاشق یه کنسول دیگه و ... باید باشه ؟!

معیارهای بازی مشخصه ! تعصب و و طرفداری و ... که نباید در انتشار یک نمره ی رسمی تاثیرگذار باشه !
به شخصه به عنوان کسی که بهترین بازی زندگیم همین سری هیلو بوده و هست اما امتیازهای 8 و 9 را مغرضانه نمیدانم و به منتقدانی که 8 دادن هم احترام میذارم هرچند آنها را کم سلیقه می دانم اما دیگه 5 و 2 دیگه مشخصه از کجا آب میخوره !
یعنی واقعاً دوستان فکر می کنن کسی که به این بازی 2 داده آدم متعادلی بوده و منصفانه رای داده !؟
ولی من فکر می کنم نه تنها متعصب و بودار بوده بلکه یقین در ابله بودن طرف دارم !
یه بازی چی باید داشته باشه که شاهکار تلقی بشه و هیلو 4 نداره !؟
یه ناشر چه خدمات ایده آلی باید برای یک شاهکار ترتیب ببینه که برای هیلو 4 نادیده گرفته شده !
ناشر و سازنده بعد از انتشار بازی چه حمایتهایی باید از بازی بکنن که از هیلو 4 نمیکنن
اون از سینگل اون از مولتی اون از پایبندی به اصالت و احترام به فن ها اون از spartan ops اون از forward unto dawn اون از coop و ... و داستان و کات سین و روایت کم نظیر و گرافیک کم نظیر و فروش و پیش فروش عالی و ... و ...
دیگه از یه بازی بزرگ چه انتظاری دارید که هیلو 4 برآورده نمیکنه !؟

خب شاید شما لباس تعصب به تن داری که این بازی فراتر از این نسل بنظرت میرسه ، چرا فکر میکنی اونی که 10 و 9 داده حتما الان عاشق یه کنسول دیگه و ... باید باشه ؟!
خب من فن بوی زبون نفهم (LOL) ماکروسافت و Halo هستم نمیتونم ایرادهای بازی انحصاری Halo 4 رو که برای کنسول عزیزم اومده ببینم. شما کمکم کن. 4 ایراد اساسی بیار که چرا این بازی میتونه 8 بگیره. مثلا افت فریم داره یا گرافیکش sub-HD هست و .... .
شما (همتون) اگر تونستید ایراد موجه و قابل قبول از این بازی بکشید بیرون اون وقت به تمام نمره های زیر 9.5 این بازی رو توجیح کردید.

پ.ن. حالا اون C: Lords of Shadow رو بهش ایراد افت فریم بستید که ما ندیده قبول کردیم (واقعاً داشت؟). این یه مورد رو ام کنکاش بکنید ممنون میشیم.

ویرایش:
چارت هفتگی فروش UK ام اومد:

1. Halo 4 (Microsoft)
2. Assassin’s Creed III (Ubisoft)
3. FIFA 13 (EA)
4. Need for Speed: Most Wanted (EA)
5. Football Manager 2013 (Sega)
6. Skylanders Giants (Activision)
7. WWE ’13 (THQ)
8. Borderlands 2
9. Just Dance 4 (Ubisoft)
10. Medal of Honor: Warfighter (EA)
11. Forza Horizon (Microsoft)
12. Moshi Monsters: Moshlings Theme Park (Activision/Mind Candy)
13. Resident Evil 6 (Capcom)
14. Dishonored (Bethesda)
15. The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda)
16. Professor Layton and the Miracle Mask (Nintendo)
17. F1 2012 (Codemasters)
18. New Super Mario Bros 2 (Nintendo)
19. Forza Motorsport 4 (Microsoft)
20. LEGO Batman 2: DC Super Heroes

خب من فن بوی زبون نفهم (LOL) ماکروسافت و Halo هستم نمیتونم ایرادهای بازی انحصاری Halo 4 رو که برای کنسول عزیزم اومده ببینم. شما کمکم کن. 4 ایراد اساسی بیار که چرا این بازی میتونه 8 بگیره. مثلا افت فریم داره یا گرافیکش sub-HD هست و .... .
شما (همتون) اگر تونستید ایراد موجه و قابل قبول از این بازی بکشید بیرون اون وقت به تمام نمره های زیر 9.5 این بازی رو توجیح کردید.

پ.ن. حالا اون C: Lords of Shadow رو بهش ایراد افت فریم بستید که ما ندیده قبول کردیم (واقعاً داشت؟). این یه مورد رو ام کنکاش بکنید ممنون میشیم.

ایراد ؟! حتما باید یه بازی ایراد داشته باشه تا امتیاز بقول تو زیر 9.5 بگیره ؟! باشه ... الان که فکر میکنم راست میگی ، اصلا زیر 9.5 قابل قبول نیست ... مرگ بر ضد ولایتِ Halo :)

من هر جوری فکر می کنم halo 4 میانگین بالای 9 حقشه حداقل با halo های قبلی که مقایسه می کنم به این نتیجه می رسم فکر می کنم خیلی ها هم این رو قبول داشته باشن حالا البته مد شده هر کی تعریف کنه یا فنه یا تعصبیه یا دشمن

ایراد ؟! حتما باید یه بازی ایراد داشته باشه تا امتیاز بقول تو زیر 9.5 بگیره ؟! باشه ... الان که فکر میکنم راست میگی ، اصلا زیر 9.5 قابل قبول نیست ... مرگ بر ضد ولایتِ Halo :)

آقا نیما پس به من فنِ نوبِ هیلو یاد بدید به چه دلایلی بازی ای که نمیتونیید ازش ایرادی بگیرید نمره ی پایین را براش توجیه می آورید !؟
یعنی همین که منتقد بگه این نظر شخصیشه براتون کفایت می کنه !؟
یعنی جایی مثل سایت متاکریتیک که منبع ارزش گزاری برای خیلیها ممکنه باشه می تونه با نظرات شخصی بعضاً مغرضانه و بودار پر بشه !؟
یعنی دلیل و منطق کشک !؟

کم اوردی زدی به صحرای کربلا؟ این بچه بازیهای چیه حالا. بازی ایراد داره، بگو مام بدونیم. نداره; بگو. "مرگ بر ضد ولایتِ Halo :) " چی بود این وسط !!.

بزار با یه مثال کمکت کنم. یه بازی داریم با وجود کموفلاژ; یه بچه 10-12 ساله میتونه بدون دردسر روی سخترین حالت ممکن بازی رو تموم کنه. لول دزاین ایراد داره کمپین به هیچ وجه بالانس نیست. یه همچین ایرادی از Halo 4 در اوردید مارو ام در جریان بزارید.

گفتم که کم آوردم ، یعنی اشتباه میکردم ... راست میگید ، بقول مولانا قضیه مغرضانه و بوداره ... چی بگم دیگه ؟

فقط یه چیز دیگه هم هست اینه که معمولا بازیهای بزرگ و عظیم که بعضا یه سری هم در حقشون ظلم میکنن حداقل 15 تا امتیاز کامل و 15 تا هم 9.5 به بالا دارند ، اما این کلا تا اینجا 13 تا 9.5 به بالا داره ( شامل 7 امتیاز کامل ) ... خب چرا اینجوریه واقعا ؟! مگه این بازی بدون ایراد نیست ؟ مگه نمیگید از استاندارد این نسل بالاتره ؟ خب پس مشکل اینا چیه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or