امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
jmq4_screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۶-۱۲۰۸۲۰_crop_540x455.png

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
یه نکته ای راجب مقایسه فروش اسپایدرمن با GOW بگم , خیلی سخته بشه حدس زد درسته اسپایدرمن 18+ نیست و کاراکتر خیلی محبوبیه و کیفیت و متای بازی هم مشخصه که بالا میشه ولی بتمن هم همین شرایط رو داشت مثلا arkham knight بعید میدونم جمع سه تا نسخش رو هم 10 میلیون فروخته باشه در حالی که خیلی محبوبه و کیفیت بازی هم خیلی خوب بود , احتمال فروش رقمایی مثل 9 یا 10 میلیون برا اسپایدرمن جدید هست
GOW هم طبق چیزایی که دارم میبینم اگر فروشش ادامه دار بشه شاید بتونه از U4 بیشتر بفروشه (یعنی مثلا حدودای 13 و 14 باید بفروشه:D)
میگن بازی در ژاپن هم خیلی هایپ شده الان چک کردم در کمال تعجب 4 روز قبل ریلیز حتی در آمازون ژاپن هم اوله !
g5bc_godsale.png

آمازون US دوباره برای بار چندم موجودی تموم شده (من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم که چند بار موجودی یه بازی چندین روز قبل از ریلیز تموم بشه) , در آمازون UK همچنان موجود نیست تو فروم ها چک میکردم خیلی شاکی بودن ملت که چرا Available نمیشه ! دقیق نمیدونم واقعا فرانسه هست یا نه ولی میگن یه جایی گویا زودتر از موعد بازی رو خواستن بفروشن ملت صف بستن

oi51_godsaf.jpg

در کل هایپ بازی یه چیز فضایی بالاس !

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
اون بالا رو نگاه کن! متای GOW رو درست پیش‌بینی کردما! مطمئنی می‌خوای شرط ببندی؟ :D

اگه اسپایدرمن بیشتر فروخت، اون آواتارتو به هر چیزی که خودت خواستی عوض کن تا از شرش راحت بشیم :D

خودِ اسپایدرمن (!) + Open World بودن بازی + حمایت Marvel + درجه‌ سنی زیر 18 سال (برخلاف GOW)...همه‌ی اینا جزو عناصر مهم واسه فروش بیشتر بازی محسوب می‌شن...حالا از اونورم که متای بالا، تقریبا تضمین شدست (نه به اندازه‌ی متای GOW ! :D)
با توجه به چیزایی که بالا گفتم، به نظرم اسپایدرمن خیلی واسه پلیرهای Casual خواهان داره...تو غرب کلا امکانش خیلی کمه یه بچه‌‌ای Spider-Man رو روی قفسه‌ی فروشگاه ببینه و به سمتش شیرجه نزنه :D شاید بین خودمون (مخصوصا اگه بازیسنتر رو که پر از طرفدارای GOW هستش رو در نظر بگیرید) و کلا گیمرها، GOW الان بیشتر سر زبونا باشه ولی درصد بالایی از PS4 دارا‌ی Casual اصلا نمیدونن GOW چیه :D یا حتی شاید ندونن که چیزی به اسم Spider-Man قراره امسال عرضه بشه...ولی وقتی بحثش داغ بشه و تبلیغات مارول و سونی شروع بشه و کلا اسمش به گوششون بخوره، خیلیا در مقابل خریدش نمی‌تونن مقاومت کنن. البته خود گیمرا هم نزدیک دو دهه‌ست دارن رویای ساخته شدن همچین عنوانی از اسپایدرمن رو می‌بینن...
حالا الان تب و تاب GOW بالاست و بحثش داغه...ولی بعدا متوجه می‌شید که حرفم اصلا عجیب غریب نیست.
از این حرف من هم بد برداشت نکنید...نمیگم GOW قرار نیست خوب بفروشه! حتی مطمئنم که چند برابر نسخه‌های قبلی قراره فروش داشته باشه...ولی وقتی بحث مقایسه با فروش Spider-Man میاد، اگه اتفاق عجیبی نیفته، یه جورایی مطمئنم Spider-Man بیشتر می‌فروشه :-"

@ps34 فن بازی کجا بود...از فروش Spider-Man مگه به من چی میرسه؟ :D امضا هم به میزان هایپ بستگی داره، هر لحظه ممکنه عوض بشه :D

البته اینم دقت کنین که کلا قضیه بازی های کامپیوتری جداست با سینما و بقیه مدیوم ها. وگرنه الان باید بتمن پرفروش ترین بازی باشه با درجه سنی +12 تا GTA و COD و ... :D مگه اینکه تبلیغات خیلی عجیبی داشته باشه بازی. حرفم اینه که مثل سینما نیست صنعت گیم، درجه ی سنی اونقدر تاثیر نداره مخصوصا اینکه انحصاری هم هست (چون اونور معمولا اگه بخوان برا درجه سنی پایین بازی بگیرن، کنسول کودکانه تر مثل Wii و اینا میگیرن تا اینکه ps4 بگیرن و بازی های درست حسابیشو نگیرن!)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه نکته ای راجب مقایسه فروش اسپایدرمن با GOW بگم , خیلی سخته بشه حدس زد درسته اسپایدرمن 18+ نیست و کاراکتر خیلی محبوبیه و کیفیت و متای بازی هم مشخصه که بالا میشه ولی بتمن هم همین شرایط رو داشت مثلا arkham knight بعید میدونم جمع سه تا نسخش رو هم 10 میلیون فروخته باشه در حالی که خیلی محبوبه و کیفیت بازی هم خیلی خوب بود , احتمال فروش رقمایی مثل 9 یا 10 میلیون برا اسپایدرمن جدید هست
GOW هم طبق چیزایی که دارم میبینم اگر فروشش ادامه دار بشه شاید بتونه از U4 بیشتر بفروشه (یعنی مثلا حدودای 13 و 14 باید بفروشه:D)
میگن بازی در ژاپن هم خیلی هایپ شده الان چک کردم در کمال تعجب 4 روز قبل ریلیز حتی در آمازون ژاپن هم اوله !
g5bc_godsale.png

آمازون US دوباره برای بار چندم موجودی تموم شده (من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم که چند بار موجودی یه بازی چندین روز قبل از ریلیز تموم بشه) , در آمازون UK همچنان موجود نیست تو فروم ها چک میکردم خیلی شاکی بودن ملت که چرا Available نمیشه ! دقیق نمیدونم واقعا فرانسه هست یا نه ولی میگن یه جایی گویا زودتر از موعد بازی رو خواستن بفروشن ملت صف بستن

oi51_godsaf.jpg

در کل هایپ بازی یه چیز فضایی بالاس !

همیشه برام سوال بوده بازیای ۱۸. سال به بالا رو چطوری میفروشن ! کارت شناسایی باید با خودشون ببرن؟!

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
درسته اسپایدرمن 18+ نیست و کاراکتر خیلی محبوبیه و کیفیت و متای بازی هم مشخصه که بالا میشه ولی بتمن هم همین شرایط رو داشت مثلا arkham knight بعید میدونم جمع سه تا نسخش رو هم 10 میلیون فروخته باشه در حالی که خیلی محبوبه و کیفیت بازی هم خیلی خوب بود , احتمال فروش رقمایی مثل 9 یا 10 میلیون برا اسپایدرمن جدید هست
AK فقط تو 4 ماه اول عرضه، بیشتر 5 میلیون نسخه فروخته.

Batman: Arkham Knight was the highest-selling game for June 2015 and became the fastest-selling game of 2015, beating the record previously held by The Witcher 3: Wild Hunt. It also was the second-best-selling game of 2015 behind Mortal Kombat X and the fastest-selling game of the Arkham franchise. The PlayStation 4 sales were the highest for a single SKU across any Batman game since the NPD Group began tracking the industry. By October 2015, the game had sold over 5 million units globally

با گذشت 3 سال و عرضه ی نسخه ی GOTY این عدد باید خیلی بیشتر هم شده باشه.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
God of War Review: Game of the Generation
While some might not like the grounded take, long-term fans should be engrossed in the changes and outstanding story elements! The god of war has returned and brings with him the best video game experience in the last decade, without question a masterclass in the PS4 echo system

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی Horizon تا الان ۹ میلیون نسخه فروخته God Of War راحت ۱۵ تا ۲۰ میلیون نسخه رو باید بفروشه طی یکسال

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
شاید در بازه زمانی مشابه درست باشه (مثلا 4 سال) ولی عرضه The last of us part II نزدیک تر به پایان نسل هست (عمر مفید PS4). شاید در عرض فروش بیشتری داشته باشه ولی به خاطر ضرب الاجل ایی که تعیین کردید فروش طولی کمتری خواهد داشت.

و جدا از اون واقعا سخته Spiderman پرفروشترین بازی نسل سونی نشه! دوستمون علیرضا یکسری نکات رو گفت و تو تاپیک امار فروش بازیها یک چندباری درباره اش صحبت شده که چرا میتونه تبدیل به پرفروش ترین بازی سونی در نسل هشتم بشه.

چیزی که من فرض میکنم کسی که مخاطب انچارتد هست، مخاطب خدای جنگ و اخرین ما و Days gone و... هم هست انچنان تفاوتی بین جامعه اماری مخاطبین این بازیها نمیکنه (برای مثال خودم و افراد مشابه ایی که تو تاپیک این بازیها فعال هستند) ولی spiderman یک نکته متفاوت داره اینکه برامده از یک مدیوم دیگه ایی هست که یک جامعه چند ده میلیونی رو داره و صرفا همه چیز برمیگرده به کیفیت نهایی خود بازی، اونقدر میتونه قدرتمند باشه که میلیون ها اسپایدرمن فنی که تریلر بازی رو قبل فیلم اونجرز جنگ بینهایت میبینند حاضر به یک خرج 200 خرده دلاری کنه یا نه
حالا دوست عزیز منم بر اساس یه سری تئوری ها که راجب TLOU 2 بهشون ایمان دارم اینطوری میگم .
همونطوری که دوست عزیزمون راجب Spider man اون موارد رو مطرح کرد .
ولی خب اره به نظر من فروش TLOU منطقی هست که بگیم تا حدی به عمر PS4 هم بستگی داره ولی خب از طرفی هم فروش ۱۵-۲۰ میلیونی بازی های نامبرده و یا احتمالی مثل UN4 ، GOW , Spider-Man تو بازه زمانی چند ساله به دست نیومدن و احتمالا نخواهند آمد . یک سال ، مقداری هم بیشتر احتمالا کفایت میکنه .

————————————-
این نقد نمره نداره ؟
https://www.business2community.com/entertainment/god-of-war-review-game-of-the-generation-02047572

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
5/5 : dailystar
Best 2018 release to date may also be the Game of the Generation
10/10 : itavisen

متاسفانه هیچ کدوم ثبت نمیشه (dailystar فکر کنم یه زمانی ثبت میشد)
اینم لاو ترکوندن دیوید جفی و کوری بارلوگ برا همدیگه :D
xl5o_coryjeffy.png

یه زمانی ثبت میشد ولی دیگه ثبت نمیشه متاسفانه

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
این که دلست اواخر عمر کنسول میاد و فرصت فروش نداره درست نیست.
البته مخاطب داشتن اسپایدر من تا حدی درسته ولی به نظر من اونم تا حدی نیست که بتونه دلست و یا انچارتد و گاو رو پشت سر بگذاره.
به طور مثال gtav که اواخر عمر ps3 اومد که هم درجه سنی بالا داشت و مخاطبینش بچه های 10 12 ساله نبودن تونست توی همون مدت کم که از عمر نسل هفتم باقی مونده بود بیشتر از 21 میلیون نسخه بفروشه.

• Like
Reactions: voldmort and SPILL

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
یه آف تاپیک هم برم با اجازه :)))

photo_۲۰۱۸-۰۴-۱۶_۱۸-۱۰-۴۰.jpg

کریتوش و اتریوس در دربی دیشب رم :)))

مرد بودید میرفتید برا بازی پرسپولیسی چیزی تو تهران 4 تا گیمر با هم هماهنگ میکردید و میکاپ میکردید پرچم بازیو بالا میبردید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر