امتیازات Doom 3 BFG Edition

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
430x270xthumb.php,qsrc=,hsknr.net,_wp-content,_uploads,_2012,_08,_doom-3-bfg-edition.jpg,ah=270,aw=430,azc=1.pagespeed.ic.Q-LB9ehUF8.jpg

The Controller Online 6/10
DigitalTrends 7/10
God Is Geek 8/10
Nowgamer 6.9/10
Playstation Official Magazine UK 5/10 Playerslink – No score given.
Gamereactor Sweden: 6/10
Gamereactor Denmark: 6/10
4Players.de 5.8/10
Destructoid 8/10
Forbes 8/10
Machinima 7/10

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیزان همچین میگن بی سر و صدا اومد و این حرفا !!
انگار هنر کرده !!
خواسته یه لطفی بکنه به کسایی که تا حالا بازی نکردن !!
والله سونی اچ دی میکنه و لطف میکنه ! اینام اچ دی کردن !!!
اونا کالکشن میدن، اینام دادن !
برو ببین ایکو و شَدو آو کلوسوس رو چه کرده بودن باهاش !
برو ببین رزیدنت ایولا رو چطوری روی wii اچ دی کردن !!!
همون ورانیکا اکس و 4 روی همین کنسولای فعلی !!!
سایلنت هیلا
id هیچ لطفی نکرده، یه 3دی زده تنگ همون بازی و داره میده به خورد ماهایی که بازی کردیم و اونایی که بازی نکردن !!!!!!
انقدر بزرگش نکنید !
فکر کن الان بیان سول ریور رو با همون گرافیک بدن بیرون بگن اینم واسه شما که تا حالا بازیش نکردین !!!!!!
خودتون خندتون نمیگیره؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اولین و آخرین باری که id من رو نا امید کرد DOOM3 بود:cry::cry::cry:

1 و 2 کجا 3 کجا

ایشالا تو 4 جبران میکنه:victory:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
باشه بازم کارمک شده ادم بده ! اون یکی ها فقط hd نکردند و بازی را چندین بار با همون ورژن نداختن به همه ! لول .
ولی این بازی که هیچی نداشت نمیدونم تو بین بهترینهای سال اخر چیکار میکرد ؟! نمیدونم شاید سال 2004 کمبود بازی بوده به همین خاطر این هیچی را هی نامزد کردند مثلا !

Best First-Person Action
Halo 2
Doom 3
Far Cry
Half-Life 2
Unreal Tournament 2004

Best PC Game

Half-Life 2
Doom 3
Rome: Total War
The Sims 2

بازی فقط گرافیک بود ! ولمون کنید بابا بازی اصلا نه جو داشت ! نه افکتهای سوتی داشت نه شوتینگ قوی داشت ! نه سلاح داشت ! و نه فروش داشت و نه ................. !

جوش خوب بود.صداگذاری عالی بود.تنوع سلاح عالی بود.ولی روند گیم پلی فوق العاده تکراری بود.فرخ اینو من نمیگم.همون موقع که بازی اومده بود،هرکسی رو که میدیدی میگفت دوم 3 خسته کنندست.
اون نظره خودته ولی همین تکراری را میلیون ها گیمر اول تا اخر رفتند و دوباره از اول رفتند ! بازی روند تکراری هم داشته باشه برای من بسیار جذاب و گیرا بود که باعث شد اون زمون 3 بار از اول تا اخرش برم ! شخصا برای من دلهره اورترین بازی ای بود که تا به الان بازی کردم !

این میلیون نفر رو شخصا شمردی
yahoo_7.gif
yahoo_4.gif

دقیقا معادل این حرفت !
هرکسی رو که میدیدی میگفت دوم 3 خسته کنندست.
هرکسی , هرکسی نیست ! لطفا جمع نبندید !

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
بازی فقط گرافیک بود ! ولمون کنید بابا بازی اصلا نه جو داشت ! نه افکتهای سوتی داشت نه شوتینگ قوی داشت ! نه سلاح داشت ! و نه فروش داشت و نه ................. !
جوش خوب بود.صداگذاری عالی بود.تنوع سلاح عالی بود.ولی روند گیم پلی فوق العاده تکراری بود.فرخ اینو من نمیگم.همون موقع که بازی اومده بود،هرکسی رو که میدیدی میگفت دوم 3 خسته کنندست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
اون نظره خودته ولی همین تکراری را میلیون ها گیمر اول تا اخر رفتند و دوباره از اول رفتند ! بازی روند تکراری هم داشته باشه برای من بسیار جذاب و گیرا بود که باعث شد اون زمون 3 بار از اول تا اخرش برم ! شخصا برای من دلهره اورترین بازی ای بود که تا به الان بازی کردم !
منم تمومش کردم.ولی این تیکه:
و دوباره از اول رفتند
این میلیون نفر رو شخصا شمردی:-/:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دوستان DOOM 1 و DOOM 2 هم باهاش هست؟ بعد مولتی پلير هم داره؟ من كه حتما بازيش رو می گيرم بدون توجه به نمرات!
Trolling Doom....

Because Trolling David Cage Is So Mainstream....
مرتضی جان خدایی ديويد كيج و طرفداراش ربطی به اين تاپيك ندارن، الان اولين طرفدار كيج خودمم كه اينجا پست می دم-شايدم يكی دو نفر از دوستان صفحات قبل-كه اونا هم ترولی نكرده بودن و تعريف كرده بودن-اينجور حرف ها باعث می شه جو منفی به وجود بياد...!
من كه كلا ترولی نديدم والا:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دوستان DOOM 1 و DOOM 2 هم باهاش هست؟ بعد مولتی پلير هم داره؟ من كه حتما بازيش رو می گيرم بدون توجه به نمرات!

مرتضی جان خدایی ديويد كيج و طرفداراش ربطی به اين تاپيك ندارن، الان اولين طرفدار كيج خودمم كه اينجا پست می دم-شايدم يكی دو نفر از دوستان صفحات قبل-كه اونا هم ترولی نكرده بودن و تعريف كرده بودن-اينجور حرف ها باعث می شه جو منفی به وجود بياد...!
آره هست، مولتی هم علاوه بر مپ های Doom 1&2&3 هشت مپ جدید هم داره که مربوط به lost mission هست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
باشه بازم کارمک شده ادم بده ! اون یکی ها فقط hd نکردند و بازی را چندین بار با همون ورژن نداختن به همه ! لول .
ولی این بازی که هیچی نداشت نمیدونم تو بین بهترینهای سال اخر چیکار میکرد ؟! نمیدونم شاید سال 2004 کمبود بازی بوده به همین خاطر این هیچی را هی نامزد کردند مثلا !

Best First-Person Action
Halo 2
Doom 3
Far Cry
Half-Life 2
Unreal Tournament 2004

Best PC Game

Half-Life 2
Doom 3
Rome: Total War
The Sims 2

الان داریم در مورد یک بازی خوب با استاندارد های سال 2004 حرف میزنیم یا یک نسخه ی اچ دی pack که 6 سال بعدش عرضه شده؟
کامنتت نکته ای در مورد این نسخه ای که به اصطلاح اچ دی شده نداشت
یا حتی خوب و بد بودن کارمک !! :d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
الان مشکل شما چیه ؟!
دلیل انتشار اینه که یه امادگی ذهنی به گیمرها بدند تا اماده شماره 4 باشند و اینا هم اومدند چون کپی بازی سال 2004 نشه بازی را اول از همه hd کردند و نسبت تصویری 16:9 دادند و کمی ارتقاء گرافیکی دادند همراه با 3d تا کسی که میخواد سال 2004 تجربه نکردتش حداقل یکم براش حس تازگی داشته باشه .چون نزدیک 8 سال از شماره جدید بازی خبری نیست اینا مطمئنا میخوان doom را تو ذهنها یادواوری کنن تا معرفیه رسمی شماره 4 . doom4 سال 2007 معرفی شده ولی تا الان هیچ نمایش و حتی شاتی ازش بیرون نیومده حالا با نزدیک شدند به اواخر نسل حاضر کاملا مشخصه که سیاست های سازنده بازی چیه و هیچ کس هم مجبور نیست حتما بخره و تجربش کنه و هیچ هایپی و تبلیغاتیی هم انجام نشده که بگیم اله و بله !
مشكل من امثال شماست !
وقتي يك بازي مثلاً مثل COD منتشر ميشه ( كه لااقل از نظر بصري و داستاني با نسخه ي قبلش فرق كرده) و به عنوان بهترين شوتر سال هم معرفي ميشه ميايد ميگيد اَه دوباره تكرار مكررات و نمي دونم چي و چي ولي وقتي يه كالكشن بي سر و ته كه هيچ قابليت استاندارد زمان خودش را حمل نمي كنه و نميدونم چرا بايد همون مراحل 8 سال قبل را دوباره تكرار كنيم بدون هيچ بهبودي؛ اومديد داريد براش سينه ميزنيد !!!
من يه مثال ساده از Halo Combat Evolved زدم به قول آقا كوروش ميشه از كالكشن هاي سوني هم مثال آورد و ... كه اصلاً كارشناسان اعظم سايت متوجه منظورم نشدند كه مي خوام بگم اگر هم قراره خاطرات تكرار بشه و نمي دونم سازنده براي طرفداراش بازي اي رو مجدد منتشر كنه يا كسايي كه هنوز فلان بازي زيرخاكي را تجربه نكردن بخوان انتحانش كنن بايد چنين كيفيتي داشته باشه ! كاري به ماكروسافت و سوني و غيره ندارم ولي آيا كار ماكروسافت براي فن هاي هيلو قابل تقدير نبود !؟ ديگران هم اگر قراره براي فن هاشون كاري بكنن لااقل بايد چنين الگويي را رعايت كنند واگر هم هدفشون فن ها نيست و براي كساني كه تا الان بازي نكردن اين كالكشن را بيرون دادن كه بايد بازي را به استانداردهاي روز نزديك ميكردند ! چرا به خاطر جانبداري از شخص يا بازي يا شركت خاصي حاضريد هر كمبودي را توجيه كنيد !!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مشكل من امثال شماست !
وقتي يك بازي مثلاً مثل COD منتشر ميشه ( كه لااقل از نظر بصري و داستاني با نسخه ي قبلش فرق كرده) و به عنوان بهترين شوتر سال هم معرفي ميشه ميايد ميگيد اَه دوباره تكرار مكررات و نمي دونم چي و چي ولي وقتي يه كالكشن بي سر و ته كه هيچ قابليت استاندارد زمان خودش را حمل نمي كنه و نميدونم چرا بايد همون مراحل 8 سال قبل را دوباره تكرار كنيم بدون هيچ بهبودي؛ اومديد داريد براش سينه ميزنيد !!!
من يه مثال ساده از Halo Combat Evolved زدم به قول آقا كوروش ميشه از كالكشن هاي سوني هم مثال آورد و ... كه اصلاً كارشناسان اعظم سايت متوجه منظورم نشدند كه مي خوام بگم اگر هم قراره خاطرات تكرار بشه و نمي دونم سازنده براي طرفداراش بازي اي رو مجدد منتشر كنه يا كسايي كه هنوز فلان بازي زيرخاكي را تجربه نكردن بخوان انتحانش كنن بايد چنين كيفيتي داشته باشه ! كاري به ماكروسافت و سوني و غيره ندارم ولي آيا كار ماكروسافت براي فن هاي هيلو قابل تقدير نبود !؟ ديگران هم اگر قراره براي فن هاشون كاري بكنن لااقل بايد چنين الگويي را رعايت كنند واگر هم هدفشون فن ها نيست و براي كساني كه تا الان بازي نكردن اين كالكشن را بيرون دادن كه بايد بازي را به استانداردهاي روز نزديك ميكردند ! چرا به خاطر جانبداري از شخص يا بازي يا شركت خاصي حاضريد هر كمبودي را توجيه كنيد !!

شما چرا گیرتون را دادید به هیلو ؟! بیا برات n تا بازی نام ببرم که با هیچ تغیری دوباره عرضه شدند ! شما چرا نمیخوای قبول کنی الان سالهاست که داره مجموعه ها به صورت کالکشن عرضه میشن و سری doom هم همینطور استثنا نیست !
یعنی شما وقتی اینو میخری هم doom1,2 و هم doom3 با مراحل اضافه که تو نسخه اورجینال حذف شده بود به علاوه نورپردازیه بهینه شده به علاوه تجربه 3D دارید .

شما چندتا از اون کالکشن ها که داره عرضه میشه با این تغیرات به من نام ببرید مممنون میشم !

الان داریم در مورد یک بازی خوب با استاندارد های سال 2004 حرف میزنیم یا یک نسخه ی اچ دی pack که 6 سال بعدش عرضه شده؟
کامنتت نکته ای در مورد این نسخه ای که به اصطلاح اچ دی شده نداشت
یا حتی خوب و بد بودن کارمک !!
yahoo_4.gif

پسته بالا ! پس تا الان بازی نبوده که دوباره به صورت کالکشن و Hd شده بیاد ؟! حالا اینا لطف را کردند چیزهای بیشتر هم اضافه کردند !
مشکل از pack شش ساله هست یا از جای دیگه ؟!

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
Troll های عزیز خودتون رو آماده کنید! با توجه به عرضه ی BFG Edition و قول های قبلی کارمک احتمالا اولین رونمایی رسمی Doom IV امسال و در VGA Awards اتفاق می افته ، انرژی ها رو نگه دارید برای اونوقت.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

سهیل جان منظور من فقط دیوید کیج نبود! الان مد شده تو BC، هر بازی یا بازیسازی که طرفدار زیاد داره یه سری میان ترولش می کنن. این کار برای اونایی که ترول می کنن فقط جنبه ی اذیت کردن و سرگرمی داره. یعنی میان یه پست می دن یه ملت رو می اندازن به جون هم، تاپیک 16 صفحه جلو میره آخرش هم تاپیک قفل میشه. در آخر هم پست ها رو که بخونی می بینی اون کسی که ترول ر شروع کرده سر جمع 5 تا پست هم نداده! کلا منظورم فقط دیوید کیج نبود، به جای اسم دیوید کیج میشه اسم هر بازی ساز بزرگ دیگه ای رو گذاشت! :D
بازم اگه پستم مناسب نبود معذرت می خوام... قصد نداشتم جو رو به هم بریزم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر