امتیازات Doom 3 BFG Edition

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
430x270xthumb.php,qsrc=,hsknr.net,_wp-content,_uploads,_2012,_08,_doom-3-bfg-edition.jpg,ah=270,aw=430,azc=1.pagespeed.ic.Q-LB9ehUF8.jpg

The Controller Online 6/10
DigitalTrends 7/10
God Is Geek 8/10
Nowgamer 6.9/10
Playstation Official Magazine UK 5/10 Playerslink – No score given.
Gamereactor Sweden: 6/10
Gamereactor Denmark: 6/10
4Players.de 5.8/10
Destructoid 8/10
Forbes 8/10
Machinima 7/10

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
همین الانه که عده ای باز سروکلشون پیدا بشه و بیان بگن ، بازم جان کارمک گل کاشت ... !!!

متاسفانه الان یه عده خیلی تابلو پیداشون نشن بهتره ! چون با هیچ قانون و اساسی نمیشه این اشخاص را قانع کرد !

transparent narcissism much ?d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اصلا این مثالی که میزنین هیچ ربطی به این بازی نداره. هیلو کامبت کاملا نوسازی شد. یعنی از بیخ و بن ریمیکش کردن اما این بازی به هیچ چیزش دست زده نشده و همونطور که بالاتر گفتن فقط یه سری المان های خیلی خیلی ریز بهش اضافه شده. نه گرافیکش ارتقا پیدا کرده نه ریمیک شده نه چیزی.

خوب آقا فردین منم دارم همینو میگم !! مثالم از CE به این دلیله که می خوام بگم اینطور نیست که اگه یه بازی بعد از 10 سال بخواد منتشر بشه الزاماً باید نمرات ضعیف بگیره !! اینا اگه می خواستن هیچ کاری نکنن خوب دیگه انتشار مجددشون چی بوده !؟ همون نسخه ی 2004 که بود ! با مودهایی که منتشر شد حتی از نظر گرافیکی با عنوان های 4-5 سال بعد از خودش هم برابری می کرد ولی الان در سال 2012 حداقل انتظار طرفداران سری اینه که بازی لااقل تغییراتی کنه که کلاس بازی را به این سال نزدیک کنه .. حداقل بهتر بود با کیفیتی مشابه مودها منتشر میشد ، اگه قرار بوده صرفاً یه 3D و کمی نورپردازی اضافه بشه که با یک پچ هم می شد این کارو کرد! تازه مودها به مراتب بهتر از این عمل کردند !
فقط می مونه بحث Ressurection of Evil و The Lost Mission که من خودم تجربشون نکردم و احتمالاً هم تنها دلیل تجربه ی این عنوان برام خواهند بود ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینا اگه می خواستن هیچ کاری نکنن خوب دیگه انتشار مجددشون چی بوده !؟
الان مشکل شما چیه ؟!
دلیل انتشار اینه که یه امادگی ذهنی به گیمرها بدند تا اماده شماره 4 باشند و اینا هم اومدند چون کپی بازی سال 2004 نشه بازی را اول از همه hd کردند و نسبت تصویری 16:9 دادند و کمی ارتقاء گرافیکی دادند همراه با 3d تا کسی که میخواد سال 2004 تجربه نکردتش حداقل یکم براش حس تازگی داشته باشه .
چون نزدیک 8 سال از شماره جدید بازی خبری نیست اینا مطمئنا میخوان doom را تو ذهنها یادواوری کنن تا معرفیه رسمی شماره 4 .
doom4 سال 2007 معرفی شده ولی تا الان هیچ نمایش و حتی شاتی ازش بیرون نیومده حالا با نزدیک شدند به اواخر نسل حاضر کاملا مشخصه که سیاست های سازنده بازی چیه و هیچ کس هم مجبور نیست حتما بخره و تجربش کنه و هیچ هایپی و تبلیغاتیی هم انجام نشده که بگیم اله و بله !

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
الان مشکل شما چیه ؟!
دلیل انتشار اینه که یه امادگی ذهنی به گیمرها بدند تا اماده شماره 4 باشند و اینا هم اومدند چون کپی بازی سال 2004 نشه بازی را اول از همه hd کردند و نسبت تصویری 16:9 دادند و کمی ارتقاء گرافیکی دادند همراه با 3d تا کسی که میخواد سال 2004 تجربه نکردتش حداقل یکم براش حس تازگی داشته باشه .
چون نزدیک 8 سال از شماره جدید بازی خبری نیست اینا مطمئنا میخوان doom را تو ذهنها یادواوری کنن تا معرفیه رسمی شماره 4 .
doom4 سال 2007 معرفی شده ولی تا الان هیچ نمایش و حتی شاتی ازش بیرون نیومده حالا با نزدیک شدند به اواخر نسل حاضر کاملا مشخصه که سیاست های سازنده بازی چیه و هیچ کس هم مجبور نیست حتما بخره و تجربش کنه و هیچ هایپی و تبلیغاتیی هم انجام نشده که بگیم اله و بله !
درسته بازی هیچ تبلیغاتی نداشته و کاملا چراغ خاموش منتشر شده. دقیقا هدفشون همین بوده، یعنی با این پکیج فقط خواستن Doom رو represent کنن واسه ی طرفدارا و اونایی که دوست داشتن نسخه های 1و 2 رو هم داشته باشند و انتشار اونو رو کنسول ها هم انجام دادن تا آمادگی برای انتشار نسخه ی بعدی رو روی کنسول های نسل بعد(احتمالا) ایجاد کنن. هدفشون ایجاد چیز جدیدی و حرف تازه اینبوده در کل. باید دیگه یواش یواش منتظر خبرهایی از شماره ی 4 باشیم.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
از id بعیده
خیلی بهتر از اینا میتونست اچ دی کنه !
الان عکساو رو ببینی زیاد تفاوتی نمیبینی، جز تغییرات بروز رسانی gameplay، مثل checkpoint و مرحله جدید و ...
کلا این نسل کم کاری کرده

نسل پیش سر و تهش یه Doom3 بود و این نسل یه Rage بود و همون دووم 3 ....
نسل بعد هم احتمالا Doom 3+Rage+Doom 4 ... آی دی تموم شدس ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
نسل پیش سر و تهش یه Doom3 بود و این نسل یه Rage بود و همون دووم 3 ....
نسل بعد هم احتمالا Doom 3+Rage+Doom 4 ... آی دی تموم شدس ...
البته امیر این را هم در نظر داشته باش که با هر مد یاپچ .dlcو ........طرفدارهاش خیلی خوشحال می شوند شرکت هم دلیلی نمیبینه بشینه چیزی بسازه !

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
واسه چنین بازی ای اصلا نمره مهم نیست که. باید بازی کرد.

چرا باید بازیش کرد؟ به کدوم دلیل؟ همون موقع هم که اومد فقط پول گرافیکشو خورد وگرنه اصلا چیز مالی نبود...
حالا چه برسه به الان که واقعا من نمیتونم حتی یه دلیل برای انجام دوباره اون مراحل بی مزش پیدا کنم.

rezaoffi

کاربر سایت
Aug 25, 2012
5
اون زمان که بعضیا به غذای غنچه میگفتن قاقانونوچه ما doom بازی میکردیم .حکایت حکایت عشق و خاطره است والا کی میتونه الان سوفیا لورن رو با آنجلینا جولی مقایسه کنه=(( آره doom از اسب افتاده ولی از اصل نمیوفته.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بيخيال امتيازات و ... شويد

اين بازي هموني هست كه نسل قبل اومده ! با كمترين تفاوت !

اصلش اينه كه مي تونيم روي X360 و Ps3 بازي كنيم

بريد خوش باشيد ;)

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اون زمان که بعضیا به غذای غنچه میگفتن قاقانونوچه ما doom بازی میکردیم .حکایت حکایت عشق و خاطره است والا کی میتونه الان سوفیا لورن رو با آنجلینا جولی مقایسه کنه=(( آره doom از اسب افتاده ولی از اصل نمیوفته.

اصلا بحث اسب و اصل و... اینا نیست. والا من نمیخوام بحثی با کسی بکنم چون اصلا وقت و حال و حوصلشو ندارم ولی یه عده ای هستن اینجا که اسم HL و valve یا id و DOOM که میاد بصورت خیلی خودجوش تو تاپیک های مربوطه میان و این بازی ها و شرکت های سازندشون رو طوری نقد میکنن که باید منتقدین سایت هایی مثل GS و IGN و... یه دوره بیان پیش این عزیزان. بذارید واضحتر بگم الان بازی ای مثل همین DOOM 3 BFG که تقریبا میشه گفت یه کالکشن پک هست و نه تبلیغاتی داشته ونه.... و تنها و تنها برای عده ای که نتونستن به هر دلیلی این بازی هارو اون زمان بازی کنن و یه عده فن و طرفدار این عنوان که دنبال کالکشن کردنش هستن دقیقا مثل هر عنوان دیگه ای، یه عده کاربر خاص میان نتیجه گیری و حتی پیشگویی میکنن که آره id داره نابود میشه و با توجه به اینکه هنوز حتی 1 نمره هم در متا ثبت نشده میان برای بازی ای که در حقیقت بازی نیست( یه کالکشن پکه) نظریه صادر میکنن که من پیش بینیه این وضع رو کرده بودم . به هر حال این بازی زمانی که باید طوفان به پا میکرد ، کرده، کاندید شدنش به عنوان بهترین بازی pc و همینطور بهترین گرافیک که از بسیاری سایت ها دریافت کرده. Doom 1&2 هم که دیگه جای خود دارن. در کل باید در جواب اون عزیزی که گفت وقتی با یه ماد و dlc و... طرفدارها شاد میشن بگم همونطور که شما بازی ای مثل BF3 که از نظر سلیقه ی من (فقط سینگل) اصلا در حد یه بازیه خوب نبود رو بهترین شوتر تاریخ میدونین من و افرادی مثل من هم HL و DOOM و.... بهترین شوترهای تاریخ میدونیم و آره با هر حرکتی از سوی سازندش هم خوشحال میشیم. بحثی هم با کسی ندارم و اگه خواستید هم نقل قول کنید ولی دیگه در این رابطه پستی نمیدم چون خیلی روشن منظورم رو رسوندم. والسلام.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به به doom اومد . اگه این halo4 و dishonored اجازه بدن میرم سراغش . یادش به خیر چه روزایی داشتیم با دوم 3 . مرسی id

پ.ن : چه ترافیک FPSی شده این ماه !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چرا باید بازیش کرد؟ به کدوم دلیل؟ همون موقع هم که اومد فقط پول گرافیکشو خورد وگرنه اصلا چیز مالی نبود...
حالا چه برسه به الان که واقعا من نمیتونم حتی یه دلیل برای انجام دوباره اون مراحل بی مزش پیدا کنم.
نظر شخصیت بود دیگه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر