امتیازات Batman: Arkham Origins

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی

49831384981886358552.jpg

Xbox 360 Achievements - 9.2/10
MondoXbox - 9/10
OXM US - 9/10
NZGamer - 8.8/10
GameTrailers - 8.7/10
GameFront - 8.6/10
Gameinformer - 8.5/10
3DJuegos - 8.5/10
Cheat Code Central - 8.4/10
Vandal Online - 8.1/10
Gamestar - 8.1/10
Post Arcade - 8/10
LevelUp - 8/10
Gameblog - 8/10
GamesRadar - 8/10
The Globe and Mail - 8/10
4Player.De - 8/10
IGN Italy - 8.10
VideoGamer - 8/10
OPM - 8/10
Meristation - 8/10
Eurogamer Italy - 8/10
Meristation - 8/10
GRY Online - 8/10
Toronto Sun - 8/10
OXM - 8/10
IGN - 7.8/10
AusGamers - 7.8/10
NowGamer - 7.5/10
Eurogamer.de - 7/10
GamesTM - 7/10
GameReactor - 7/10
CVG - 7/10
Polygon - 7/10
Eurogamer - 7/10
LazyGamers - 6.9/10
EGM - 6.5/10
Gamespot - 6/10
Destructoid - 3.5/10

96134967594545936974.jpg

50013446173108980687.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
من حدود 50 درصد از بازی را رفتم ، به جز یه مقدار پیشرفت گرافیکی، بازی کاملا تکراری هست و عجیب اینکه سازندگان نمیدونستن (یا خودشون را زدن به ندونستن) که batman کاملا نسبت به چند سال بعدش! پیشرفته تر شده!؟؟؟؟؟ (فقط در بازی ها میشه همچین کارهایی انجام داد) البته داستان بازی از نقاط مثبت بازی میباشد. فعلا هنوز تموم نشده ولی تا اینجا که داستان واسه ام جالب بوده!
به نظرم نمرات بازی منهای GSpot ! کاملا منصفانه داده شده!

یعنی چه؟بعضی چیزاش قبول دارم به جای این که وسایل بتمن قدیمی تر بشه جدید تر شده ولی این همه شخصیت اضافه شده به بازی و موضوع تغییر کرده

- - -ویرایش - - -

خب چرا باید یه سو استفاده بشه و به عنوان prequel معرفی بشه ( البته دلیلش روشنه واسه اینکه تمام کارکترهای قبلی را دوباره بیارن تو بازی تا داستان کم نمیارن) این کار برا کسی که تا به امروز این سری را بازی نکرده خیلی میتونه جذاب باشه ولی واسه کسی که نسخه های قبلی را دنبال کرده واقعا تو ذوق میزنه که بتمن به جای اینکه از یه آدم کم تجربه به یه آدم پر تجربه تبدیل بشه، کاملا برعکس عمل میشه! (مگه اینکه طرف یه شاسگول باشه و بگه من فقط میخوام بازی کنم و لذت ببرم!) واقعا بمن تا به امروز همچین چیزی ندیده بودم. حتی تو فروم های خارجی هم که بحث میکردیم همه میگفتن بتمن تو این نسخه باید پس یه آدم بی تجربه با امکانات سطحی باشه ولی الان به شکل مبتذلی این عکس این کار انجام شده! خواهشا نگین که این کار خیلی خوب بوده، که باید یه تجدید نظر اساسی در تفکرات خودتون بکنین! حداقل cod و assassins اگه تکراری شدن دیگه از این حرکات سخیف در این بازی ها انجام نگرفته!

تو داری بازی با این عظمت رو با اون اساسین چرت مقایسه میکنی که سر و تهش عین همه؟در ضمن شما میخوای ساز مخالف بزنی بزن ولی جمع نبند چون من میخوام از این بازی لذت ببرم پس شاسگول رو پاک کن از نوشتت بعد این که تو انتظار داشتی چی کار کنن؟؟؟تو برو سازندش بشو ببینم چی کار میکنی نه اگه میتونی برو دیگه !!!

- - -ویرایش - - -

اکثرا کسایی که میگن بازی به درد نمیخوره یه جا نشستند میگن بازی این طوره و اون طوره در صورتی که خودشان بخوان بازی رو بسازن یه چیز خیلی داغون ممکنه بسازن در بهترین شرایط پس لطفا به جای این که الکی انتقاد کنین با دلیل حرف بزنین.من هنوز موندم از بازی چه انتظاری دارین

• Wow

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یعنی چه؟بعضی چیزاش قبول دارم به جای این که وسایل بتمن قدیمی تر بشه جدید تر شده ولی این همه شخصیت اضافه شده به بازی و موضوع تغییر کرده

به نظرم شما دیگه بیش از حد داریی طرفداری بازی رو میکنی. اضافه شدن شخصیت و تغییر داستان بازی که نشد تغییر. قبول دارم بازی خوبیه ولی نه در این حدی که بعضی ها ازش طرفداری میکنن. اونطوری که تو نقدها خوندم بازی همون فرمول موفق سری رو ادامه داده که مشخصه سازنده ها نخواستن ریسک کنن و همون فرمول قبلی رو ادامه دادن و منتقدا هم نشون دادن که با این قضیه اساسی مشکل دارن.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تو داری بازی با این عظمت رو با اون اساسین چرت مقایسه میکنی که سر و تهش عین همه؟در ضمن شما میخوای ساز مخالف بزنی بزن ولی جمع نبند چون من میخوام از این بازی لذت ببرم پس شاسگول رو پاک کن از نوشتت بعد این که تو انتظار داشتی چی کار کنن؟؟؟تو برو سازندش بشو ببینم چی کار میکنی نه اگه میتونی برو دیگه !!!

Batman عظمت ؟ AC چرت ؟
البته این شرایط سنیه که شما اینطوری داری خودت رو اذیت می کنی، باید قبول کنی بازی اونقدر هم که سنگش رو به سینه می زنید تغییرات عجیب و غریب نسبت به نسخه قبل نداشته واضح ِ و در ضمن حتماً شما بیشتر از نقدهایی که سایتهای معتبر کردن می دونی ؟، اینارو دارم میگم که کمتر اینطوری پست بدی و منم کمتر پست اسپم ببینیم وگرنه جواب نیست به حرفات.
و اینکه حتماً سعی کن لفظت رو نسبت به پست هایی که کاملاً مودب و با منطق بهت جواب میدن عوض کنی، چون اینطوری هر کسی این طرز صحبت شمارو ببین ِ مطمئن باش هم از بازی زده میشه و هم از فن هاش، البته فکر می کنم این بازی برای رنج سنی شما کمی زود باش ِ، اینم از مشکلات کشور ماست که امیدوارم زودتر رفع و رجوع شه.
ذر کل اگه رازیت می کنه این بازی بهترین بازی سال ِ و کلاً الجمعین نقادان همه نتونستن با اون سن و سال و سابفه عظمت این بازی رو درک کنن ما هم که در مقابل اون ها چیزی نیستم و همه ما باهم در مقابل منطق شما خرده سنگی در مقابل آتشفشان نیستیم.
یه جوری صحبت کن که نگن طرف سنش پایینه، بگن با این سن چقدر خوب حرف می زنه و اصلا بهش نمی خوره !!
موفق باشی

آخرین ویرایش:
  • Like

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
Batman عظمت ؟ AC چرت ؟
البته این شرایط سنیه که شما اینطوری داری خودت رو اذیت می کنی، باید قبول کنی بازی اونقدر هم که سنگش رو به سینه می زنید تغییرات عجیب و غریب نسبت به نسخه قبل نداشته واضح ِ و در ضمن حتماً شما بیشتر از نقدهایی که سایتهای معتبر کردن می دونی ؟، اینارو دارم میگم که کمتر اینطوری پست بدی و منم کمتر پست اسپم ببینیم وگرنه جواب نیست به حرفات.
و اینکه حتماً سعی کن لفظت رو نسبت به پست هایی که کاملاً مودب و با منطق بهت جواب میدن عوض کنی، چون اینطوری هر کسی این طرز صحبت شمارو ببین ِ مطمئن باش هم از بازی زده میشه و هم از فن هاش، البته فکر می کنم این بازی برای رنج سنی شما کمی زود باش ِ، اینم از مشکلات کشور ماست که امیدوارم زودتر رفع و رجوع شه.
ذر کل اگه رازیت می کنه این بازی بهترین بازی سال ِ و کلاً الجمعین نقادان همه نتونستن با اون سن و سال و سابفه عظمت این بازی رو درک کنن ما هم که در مقابل اون ها چیزی نیستم و همه ما باهم در مقابل منطق شما خرده سنگی در مقابل آتشفشان نیستیم.
یه جوری صحبت کن که نگن طرف سنش پایینه، بگن با این سن چقدر خوب حرف می زنه و اصلا بهش نمی خوره !!
موفق باشی

تازه متوجه این قضیه شدم که چرا بعضی ها میگن Skyrim مزخرفه و Assassins Creed چرته! با این حساب من هم میگم این batman origins بهترین بازی ای بوده که دیدم! :-&

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا بازی واقعا خیلی خوبه !! همه چیزش . این بخش حل کردن ـه پرونده های قتل خیلی لذت بخشه من اصلا تو دو شماره قبلی زیاد با این بخش حال نکردم ولی تو این نسخه خیلی جالبه . روند پیشروی داستان , فوق العاده سینماتیکی , باس هاش , ...

واقعا خاک تو سر ـه این منتقدایی که زیر 8 دادن :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من تا فردا دانلودم تمومه! ولی تا حالا کسی رو ندیدم که بگه بازی بد بوده!

من که حدس میزنم سایت ها و مجلات بخاطر تغییر استدیو اینقدر نمراتشونو آوردن پایین! و فقط گله الکی کردن!

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
Batman عظمت ؟ AC چرت ؟
موفق باشی

یه چیزی گفتی چشم دراومد !!!گفتی لفظ ؟؟؟؟؟شما چه جوری لفظ منو متوجه میشی؟؟در ضمن باز هم میگم میگن عقل مردم به چشمشونه نمونش شمایی ... اومدی سن منو دیدی میگی من بچه ام ولی مطمین باش اشتباه میکنی در ضمن میگن بالای ۱۸ سال نگفتن که اجباره؟؟در ضمن من هر چی ac بازی کردم سر و تهش عین هم بود.داداش من اصلا من نگفتم هیچ وقت این بازی بهترینه پس به شما هم پیشنهاد میکنم جمله های منو کامل بخونی چون من گفتم ارکهام سیتی از خیلی جهات از اوریجینز بهتره و اوریجینز هم از بعضی جهات از سیتی بهتره.در ضمن خیلی ها بتمن رو به اساسی ترجیح میدن.اگه ربطی به سن داشت پس من چرا نرفتم اسپایدرمن بازی کنم؟؟؟؟در ضمن من هنوز در تعجبم شما چه جوری لفظ منو میفهمی؟؟؟؟در اخر هم از همه اگه فکر میکنن من توهینی کردم معذرت میخوام.

بعد این که شما گفتی همه بگن نسبت به سنش بیاد بزرگ حرف بزنه؟؟؟من این طور متوجه شدم که بگم بتمن اشغاله اساسین عالیه.

در ضمن کیا سری بتمن رو به جز ارکهام اوریجینز به اساسین ترجیح میدن؟

- - -ویرایش - - -

من تا فردا دانلودم تمومه! ولی تا حالا کسی رو ندیدم که بگه بازی بد بوده!

من که حدس میزنم سایت ها و مجلات بخاطر تغییر استدیو اینقدر نمراتشونو آوردن پایین! و فقط گله الکی کردن!

مطمین باش پشیمون نمیشی

- - -ویرایش - - -

به نظرم شما دیگه بیش از حد داریی طرفداری بازی رو میکنی. اضافه شدن شخصیت و تغییر داستان بازی که نشد تغییر. قبول دارم بازی خوبیه ولی نه در این حدی که بعضی ها ازش طرفداری میکنن. اونطوری که تو نقدها خوندم بازی همون فرمول موفق سری رو ادامه داده که مشخصه سازنده ها نخواستن ریسک کنن و همون فرمول قبلی رو ادامه دادن و منتقدا هم نشون دادن که با این قضیه اساسی مشکل دارن.
نه برای چی بیش از حد؟عزیزم اگه اضافه شدن شخصیت های جدید و تغییر داستان تغییر نیست مگه عقلشون کم بود ارکهام اوریجینز رو دادند؟؟ :d بله همون فرمول راک استیدی رو ادامه داده ولی مگه شما انتظار معجزه داشتی؟اگه این بازی توسط راک استیدی ساخته میشد که من میگفتم تلاش نکردند و یه چیز تکراری تحویل مردم دادند ولی راک استیدی هیچ دخالتی نداشته و این وارنز مونترال فقط بوده!!!تازه شما زمان ساخت بازی های سری ارکهام رو با هم مقایسه کن با این ببین این یکی بیش تر بوده یا کم تر.بعدش میفهمی که زمان ساخت این خیلی کم تر بوده و صد در صد میشه گفت کل وقتشون رو گذاشتند رو بازی!!این ارزش هست و من بیش تر به خاطر این میگم و گرنه خود منم میدونم که بازی خیلی چیزاش مثل فایتینگ و بعضی گدجت ها تکراریه!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه چیزی گفتی چشم دراومد !!!گفتی لفظ ؟؟؟؟؟شما چه جوری لفظ منو متوجه میشی؟؟در ضمن باز هم میگم میگن عقل مردم به چشمشونه نمونش شمایی ... اومدی سن منو دیدی میگی من بچه ام ولی مطمین باش اشتباه میکنی در ضمن میگن بالای ۱۸ سال نگفتن که اجباره؟؟در ضمن من هر چی ac بازی کردم سر و تهش عین هم بود.داداش من اصلا من نگفتم هیچ وقت این بازی بهترینه پس به شما هم پیشنهاد میکنم جمله های منو کامل بخونی چون من گفتم ارکهام سیتی از خیلی جهات از اوریجینز بهتره و اوریجینز هم از بعضی جهات از سیتی بهتره.در ضمن خیلی ها بتمن رو به اساسی ترجیح میدن.اگه ربطی به سن داشت پس من چرا نرفتم اسپایدرمن بازی کنم؟؟؟؟در ضمن من هنوز در تعجبم شما چه جوری لفظ منو میفهمی؟؟؟؟در اخر هم از همه اگه فکر میکنن من توهینی کردم معذرت میخوام.

بعد این که شما گفتی همه بگن نسبت به سنش بیاد بزرگ حرف بزنه؟؟؟من این طور متوجه شدم که بگم بتمن اشغاله اساسین عالیه.

در ضمن کیا سری بتمن رو به جز ارکهام اوریجینز به اساسین ترجیح میدن؟

- - -ویرایش - - -

مطمین باش پشیمون نمیشی

- - -ویرایش - - -

نه برای چی بیش از حد؟عزیزم اگه اضافه شدن شخصیت های جدید و تغییر داستان تغییر نیست مگه عقلشون کم بود ارکهام اوریجینز رو دادند؟؟ :d بله همون فرمول راک استیدی رو ادامه داده ولی مگه شما انتظار معجزه داشتی؟اگه این بازی توسط راک استیدی ساخته میشد که من میگفتم تلاش نکردند و یه چیز تکراری تحویل مردم دادند ولی راک استیدی هیچ دخالتی نداشته و این وارنز مونترال فقط بوده!!!تازه شما زمان ساخت بازی های سری ارکهام رو با هم مقایسه کن با این ببین این یکی بیش تر بوده یا کم تر.بعدش میفهمی که زمان ساخت این خیلی کم تر بوده و صد در صد میشه گفت کل وقتشون رو گذاشتند رو بازی!!این ارزش هست و من بیش تر به خاطر این میگم و گرنه خود منم میدونم که بازی خیلی چیزاش مثل فایتینگ و بعضی گدجت ها تکراریه!!

من موندم شما اصلا چرا بازی +15 رو بازی میکنی؟

انقدر طوماری پست ننویس دوست من چون اینطوری هیچکس نمیخونه و فقط یه نیشخند میزنن و از کنارش رد میشن.
Arkham City > Arkham Origins

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
من موندم شما اصلا چرا بازی +15 رو بازی میکنی؟

انقدر طوماری پست ننویس دوست من چون اینطوری هیچکس نمیخونه و فقط یه نیشخند میزنن و از کنارش رد میشن.
Arkham City > Arkham Origins
یه سوال دارم امیدوارم ناراحت نشی میگم من بازی بالای 18 هم بازی کنم دارم به شما اسیب میزنم؟؟شما منو دیدی تو انجمن طرف رو میشناسم 11 سالشه هوی رین رو بازی کرده.یعنی به من هم نمیخوره هوی یا جی تی ای وی بازی کنم؟؟؟ :d

- - -ویرایش - - -

همانطور که می دانید این هفته عنوان Batman: Arkham Origins منتشر شد و با نقدهای متوسط و رو به بالایی نیز رو به رو شد.اما از آنجا که بتمن یک سوپرقهرمان معروف کمیک های DC می باشد و طرفداران زیادی نیز دارد مردم به هیچ وجه به نمرات(نمرات هم در حد خوب بود) اهمیت نمی دهند و خواستار خرید این بازی هستند. پس از ورود خفاش گاتام به جدول عنوان GTA V در عرض چندثانیه به رده دوم سقوط کرد و جای خود را به عنوان Batman: Arkham Origins داد.شما می توانید این چارت فروش هفتگی در بخش Uk را در قسمت پایین مشاهده نمایید.

1. Batman: Arkham Origins
  2. Grand Theft Auto V
  3. FIFA 14
  4. Skylanders Swap Force
  5. Pokemon X
  6. Pokemon Y
  7. Minecraft: Xbox 360 Edition
  8. Lego The Lord Of The Rings
  9. Moshi Monsters: Katsuma Unleashed
  10. Just Dance 2014
  11. Disney Infinity
  12. F1 2013
  13. Beyond Two Souls
  14. Lego Batman 2: Dc Super Heroes
  15. Rocksmith 2014 Edition
  16. Max Payne 3
  17. Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
  18. The Sims 3: Into The Future
  19. Animal Crossing: New Leaf
  20. Sonic: Lost World

من امیدوارم همین طور باقی بمونه ولی همین هم اگه حتی 1 روز هم باشه خیلی جالبه که تونسته جی تی ای که این قدر طرفدار داره رو پایین بکشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من امیدوارم همین طور باقی بمونه ولی همین هم اگه حتی 1 روز هم باشه خیلی جالبه که تونسته جی تی ای که این قدر طرفدار داره رو پایین بکشه
اولا اینکه GTA هنوز داره فروش میکنه. همین که توی چارت هست نشون میده که بعد از این همه مدت هنوزم داره مثل اسب میفروشه و همچنان رتبه اول و دومه.
دوما بتمن هم یه سری پرطرفداره و تازه هم اومده. در واقع اینکه رتبه اول شده اصلا جای تعجبی نداره.
و سوما، اینطوری باقی نمیمونه. خیالت راحت.

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
نمره 8.5 برای این بازی خوبه . کمتر از 8 بی انصافی . بعضی بازی ها مثل GTA و FIFA پتانسیل نا محدود برای پیشرفت دارند ولی بعضی بازی ها مثل بتمن بعد از مدتی به حد کمال می رسند و پیشرفت خیلی سخت میشه . پس اگر این بازی در حد نسخه قبلی باشه خیلی خوبه .
اینم اضافه کنم که تیمارستان ارخام برای من و خیلی ها بهترین بازی بتمن هست واقعا این بازی فوق العاده بود حتی از شهر ارکام هم بهتر بود .

كاملا تأييد ميشه، درسته كه به جذابيت AA نيست، ولي فاصلش اونقدرها هم زياد نيست. بهترين نمره براش 8.5 هست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه سوال دارم امیدوارم ناراحت نشی میگم من بازی بالای 18 هم بازی کنم دارم به شما اسیب میزنم؟؟شما منو دیدی تو انجمن طرف رو میشناسم 11 سالشه هوی رین رو بازی کرده.یعنی به من هم نمیخوره هوی یا جی تی ای وی بازی کنم؟؟؟ :d

- - -ویرایش - - -

همانطور که می دانید این هفته عنوان Batman: Arkham Origins منتشر شد و با نقدهای متوسط و رو به بالایی نیز رو به رو شد.اما از آنجا که بتمن یک سوپرقهرمان معروف کمیک های DC می باشد و طرفداران زیادی نیز دارد مردم به هیچ وجه به نمرات(نمرات هم در حد خوب بود) اهمیت نمی دهند و خواستار خرید این بازی هستند. پس از ورود خفاش گاتام به جدول عنوان GTA V در عرض چندثانیه به رده دوم سقوط کرد و جای خود را به عنوان Batman: Arkham Origins داد.شما می توانید این چارت فروش هفتگی در بخش Uk را در قسمت پایین مشاهده نمایید.

1. Batman: Arkham Origins
  2. Grand Theft Auto V
  3. FIFA 14
  4. Skylanders Swap Force
  5. Pokemon X
  6. Pokemon Y
  7. Minecraft: Xbox 360 Edition
  8. Lego The Lord Of The Rings
  9. Moshi Monsters: Katsuma Unleashed
  10. Just Dance 2014
  11. Disney Infinity
  12. F1 2013
  13. Beyond Two Souls
  14. Lego Batman 2: Dc Super Heroes
  15. Rocksmith 2014 Edition
  16. Max Payne 3
  17. Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
  18. The Sims 3: Into The Future
  19. Animal Crossing: New Leaf
  20. Sonic: Lost World

این آمار 100درصد تخیلی هستش و معلوم نیست تو کدوم فروم فارسی یکی نوشته. Pokemon X and Y تونست GTA V رو هم پشت سر بذاره و فعلا اوله (فروش GTA در کل بیشتره)

ضمن اسنکه اون رده بندی رو واسه عمه من نذاشتن. اصلا بازی هم میکنی به جهنم، اینجا نیا عین بچه ها برو رو اعصاب بقیه و تاپیک رو خراب کن. این تاپیک رو شما نابود کردی دوست عزیز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر