امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امتیازات بازی کی میاد؟
تا اونجایی که من در جریان هستم فردا ریویو کد هارو میفرستن و ایمبارگو بازی هم گویا پنجشنبه (یک روز قبل از عرضه) برداشته میشه.
اما از اونجایی که خیلی دیر کد هارو میفرستن احتمالا تعدادی از نقد ها بعد از عرضه منتشر بشن.

البته این رو هم اضافه کنم که تاریخ دقیق برداشته شدن ایمبارگو بعد از ارسال کد ها مشخص میشه. ممکنه زودتر یا دیرتر از تاریخ بالا باشند.

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
ign که رایان مکفری دیونه شده پریویوش میگه خارق العاده است . والا از این تیمی کهThe Oldest House رو در اورد با اون اتمسفر انتظار کمی ندارم . کنترل عجیب غریب بود واقعا موضوع نبرد جسی با نیرو های هیس , و اون تم سوپر نچرال و بعد خود بیورو کنترل اصلا کولاک بود . طراحی چنین بازی خیلی سخته .

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اينكه يه شخصيت زن سياهپوست به بازى چپونده شده به شدت خورده توى ذوق من! بابا بسه ديگه
چپونده شده چیه دیگه دقیقا ؟ طرف یونیورس خودشه کرکتر رو خودش خلق کرده. باید از ملت اجازه بگیره؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
نسخه اول که به نظر من شاهکار بی بدیل و یک 10/10 بی چون و چرا بود.
اگه چندتا بازی نام ببریم که به معنای واقعی شیره xbox360 رو کشید یکیش همین آلن ویک بود که یه معجزه بود رو اون کنسول.طراحی محیط ،فضا سازی و گیم پلی همه و همه عالی و درگیر کننده.
نقطه عطف بازی هم که داستانش بود که نوع روایتش هم خیلی جالب و درگیرکننده بود. برخی نوشته هایی که از محیط بازی پیدا می‌کردیم و از صفحات بعدی کتاب بود که مثلا از وجود یه دشمنی خاص یا اتفاقی خبر میداد. مثلا یه جا یادمه از دشمن اره برقی به دست خبر میداد و من تا برسم بهش و مواجه بشم باهاش کلی استرس می‌کشیدم.
به نظرم آلن ویک به حق خودش نرسید و امیدوارم تو نسخه دوم جبران بشه.
پیش بینی من ۸۷_۸۸ هست ولی امیدوارم حداقل ۹۰ بشه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اينكه يه شخصيت زن سياهپوست به بازى چپونده شده به شدت خورده توى ذوق من! بابا بسه ديگه
چیزی که تو پریویو ها دیدم از قسمتی که این کرکتر رو کنترل میکنیم خوب تعریف میشد مخصوصا اینکه میشه بدون لودینگ رفت داخل اتاقک سرنخ ها!

ولی خوب چپونده شده یعنی چی؟ :D بازی داستان اوریجینال داره، ریمیک/ریمستر نیست، برگرفته از داستان خاصی هم نیست.
این سوپر ووک شدن مدیا قطعا رو اعصابه ولی وقتی داری کرکتر کاملا جدید میسازی چه فرقی میکنه طرف زن سیاه باشه یا مرد سفید سیبیلو اهل تگزاس :-"

اگه مثلا کاراگاه زن سیاهپوست تو دنیا نداشتیم و اینا میخواستن بزور فورسش کنن اون موقع میشد چپوندن بنظرم :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,813
نام
شیخ صدرا
چیزی که تو پریویو ها دیدم از قسمتی که این کرکتر رو کنترل میکنیم خوب تعریف میشد مخصوصا اینکه میشه بدون لودینگ رفت داخل اتاقک سرنخ ها!

ولی خوب چپونده شده یعنی چی؟ :D بازی داستان اوریجینال داره، ریمیک/ریمستر نیست، برگرفته از داستان خاصی هم نیست.
این سوپر ووک شدن مدیا قطعا رو اعصابه ولی وقتی داری کرکتر کاملا جدید میسازی چه فرقی میکنه طرف زن سیاه باشه یا مرد سفید سیبیلو اهل تگزاس :-"

اگه مثلا کاراگاه زن سیاهپوست تو دنیا نداشتیم و اینا میخواستن بزور فورسش کنن اون موقع میشد چپوندن بنظرم :D

حالا نميدونم قصد اينا چى بوده ولى انقد كه اين مدت مديا هاى مختلف هى كاركتر سياهپوست و زن و همجنسگرا كردن تو حلقمون من شخصا آلرژى دارم.
البته در دنياى واقعى هم سياهپوستا تو اون خراب شده به اين گستردگى مشاغل مهم ندارن :D

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
نسخه اول رو یادمه روی PC تجربه کرده بودم و بشدت بازی خوبی بود... البته هنوز یادمه مدل انیمیشن نشستن الن خیلی رو مخ بود :D منتهی باقی چیزاش از جمله فضای سازی، داستان و ایناش واقعا عالی بود

رمدی استودیوی خوبیه منتهی هنوز نمیشه با اطمینان گفت الن ویک 2 میترکونه چون دوتا آی پی آخرش هم بازی های متوسطی بودن

اگر الن ویک 2 بتونه خوب در میاد میشه به وضعیت آینده بازی های رمدی هم امید داشت (از جمله ریمیک مکس پین و دوال شاک 2 (کنترل 2) :D)

پیش بینی خودم متا 86 تا 88

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MrElectricWizard

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

High Ray Tracing specs (2160p/60fps)​

HARDWAREREQUIREMENT
OSWindows 10/11 64-bit
RAM16 GB
CPUAMD Ryzen 7 3700X or Intel equivalent
GPUGeForce RTX 4080, 16GB VRAM
Storage90 GB SSD

Ultra specs (2160p/60fps, high graphics preset)​

HARDWAREREQUIREMENT
OSWindows 10/11 64-bit
RAM16 GB
CPUAMD Ryzen 7 3700X or Intel equivalent
GPUGeForce RTX 4070 or Radeon RX 7800 XT, 12GB VRAM
Storage90 GB SS

سیستم غول میخواد
من نمیدونم شما چقدر با استدیو رمدی از قدیم آشنایی داری ولی این استدیو از قدیم همین بوده بازیاش همیشه تو تکنولوژی پیشرو بوده همون مکس پین ۱ هم زمانی که اومد تو تنظیمات نهاییش همه سیستمای اون زمان له میکرد درست با کارت گرافیکای پایین رده ای مثل TNT2 که اون زمان خیلی رواج داشت هم اجرا میشد ولی در حد potato :D زمانی که تو هیچ بازی T&L سخت افزاری وجود نداشت مکس پین ساپورتش میکرد، الانم AW2 تو تنظیمات نهایی RT داره Path tracing میده خدا میدونه فیزیک بازی هم چه هیولایی شده، قشنگ همه باید آماده باشیم واسه یه پکیج پشم ریزون دیگه، رمدی همیشه کارش درسته :D

واسه اینکه آف تاپیک هم نشه
حدس من بین ۸۴ تا ۸۶ هستش
هر چی بالای این بشه واسه بازی رمدی یعنی شاهکار

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
برعکس بقیه دوستان، به نظر من این بازی پتانسیل اینو داره که بالای 90 بشه :-"
به نظر میاد رمدی به بازی خیلی مطمئنه و یه سری پیش نمایش ها هم از بازی خیلی تعریف میکردن. برعکس کنترل که به اون صورت عامه پسند نبود (ولی بازی عالی بود در کل)، به نظر میاد منتقدا با یه بازی خطی تر خیلی بیشتر حال کنن.
در کل بازی یه کلکسیون از همه چیز های خوبی هست که رمدی توی 10-15 سال اخیر تست کرده (گیم پلی، میکس لایو اکشن و بازی، گرافیک و مسائل تکنیکی خفن و ...)، و با تجربه ای که کسب کردن راحت میشه انتظار داشت این دفعه دیگه بازیشون به شدت مورد استقبال منتقد ها و ملت قرار بگیره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بازی رو آخرین تنظیمات رو فک کنم کلا 4 نفر تو این فروم بتونن اجرا کنن :-"
ولی خب دیدن بازی رو حالت Path Tracing رو یوتوب هم قراره یه بخشی از فان باشه :> یه چیز عجیب غریبی هست لعنتی.

• Like
Reactions: amirmahmood

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
من نمیدونم شما چقدر با استدیو رمدی از قدیم آشنایی داری ولی این استدیو از قدیم همین بوده بازیاش همیشه تو تکنولوژی پیشرو بوده همون مکس پین ۱ هم زمانی که اومد تو تنظیمات نهاییش همه سیستمای اون زمان له میکرد درست با کارت گرافیکای پایین رده ای مثل TNT2 که اون زمان خیلی رواج داشت هم اجرا میشد ولی در حد potato :D زمانی که تو هیچ بازی T&L سخت افزاری وجود نداشت مکس پین ساپورتش میکرد، الانم AW2 تو تنظیمات نهایی RT داره Path tracing میده خدا میدونه فیزیک بازی هم چه هیولایی شده، قشنگ همه باید آماده باشیم واسه یه پکیج پشم ریزون دیگه، رمدی همیشه کارش درسته :D

واسه اینکه آف تاپیک هم نشه
حدس من بین ۸۴ تا ۸۶ هستش
هر چی بالای این بشه واسه بازی رمدی یعنی شاهکار
درود بر شما خیلی آشنام باش من مکس 1 با tnt 2 32 mb بازی کرد م بعد با mx 480 !
همیشه مرزهای گرافیکی رو میشکنه رمدی - علاوه برا بعد تکنیکی همه چیز شون عالی است = کوانتوم بریک هنوز از بعد گرافیکی خارق العاده است و طراحی مینیمالیستی شون در کنترل فقط باید بهش احسنت گفت. من حدسم روی نمره همین بین 8 تا 9 است - امیدوارم که بایک شاهکار طرف باشیم /

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر