امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من خودم بازیو پیش خرید کردم. همه بازیهای رمدی هم بازی کردم ولی اگه بحث سر متا و سطح بازیهای اخیر رمدی باشه حرفش کاملا درسته. نیازی هم نیست دست به بازیاش زده باشه نمره متای عناوین قبلی مشخصه سطح رمدی چیه.

View attachment 315967

از نظر خودم هم بازی زیر ۸۰ نیاد میشه گفت در سطح عناوین قبلی موفق عمل کرده. بشخصه خودم از کوانتوم بریک بیشتر از کنترل لذت برم.
کنترل با هیچ متر و معیاری کلانکی نبود و نیست. کوانتوم رو قبول دارم. متای کنترل در مقایسه با الن ویک 1 خیلی آنفره ولی هیچ دخلی بهم ندارن بنظرم. کنترل یه سر و گردن بالاتر بوده و هست

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,587
کنترل با هیچ متر و معیاری کلانکی نبود و نیست. کوانتوم رو قبول دارم. متای کنترل در مقایسه با الن ویک 1 خیلی آنفره ولی هیچ دخلی بهم ندارن بنظرم. کنترل یه سر و گردن بالاتر بوده و هست
حالا کی گفت کنترل کلانکیه؟ اینکه از یک بازی بیشتر لذت برده دلیل بر بد بودن بازی دیگه نیست

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
بازی رو آخرین تنظیمات رو فک کنم کلا 4 نفر تو این فروم بتونن اجرا کنن :-"
ولی خب دیدن بازی رو حالت Path Tracing رو یوتوب هم قراره یه بخشی از فان باشه :> یه چیز عجیب غریبی هست لعنتی.
من سیستم ام بد نیست تست میزنم نتیجه میزارم حتما ولی هر چی باشه مهمه من که اصلا به کارایی اهمیتی نمیدم برای بازی رمدی - چون بازهاشون رو بسیار دوست دارم.

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
378
نام
فرنود
Screenshot_20231024_114919_Reddit.jpg

به نظرم واقعا الان زوده بخوایم بگیم مهندسی نمرات در کاره و وضعیت اجراش رو کنسولا بده. حداقل تاجایی که میدونم استودیوهای فنلاند اهل پیچوندن و دوز و کلک نیستن (امیدوارم این دفعه هم همینطور باشه)
حدسی هم که درمورد فرستادن نمرات پیسی میزنم اینه که چون Epic ناشر بازیه یه جورایی Epic Store رو لید پلتفرم میدونه و بیشتر دوست داره این سمت رو پروموت کنه تا کنسول هارو.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,140
نام
آرمان
نسخه اول با رزولوشن 544p و فریم ریت بین 20 تا 30 با screen tearing روی کنسول نسل هفتمی مایکروسافت اجرا میشد! :D حالا من که امیدوارم این یکی روی کنسول ها و سیستم های معمولی قابل بازی باشه و نمرات رو هم مهندسی نکرده باشن و به سرنوشت cp2077 دچار نشه

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,522
نام
عرفان
نمره بازی های رمدی برای من مهم نیست، همه بازی هاش برای من تجربه 90+ هست. رمدی از معدود استودیوهایی هست که سعی داره فراتر از چیزی که معمول روز هست حرکت کنه( یک جنون اولیه در بازی هاش دیده میشه)و این کارشون برام قابل تقدیره، مخصوصا در قسمت روایت که هیچ استودیویی نزدیکشون هم نیست..

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
571
نام
Dani
خیلی به دلتون صابون نرنین بابت متا اونم بنظرم اگر بتونه 85 هم بگیره خیلی ترکونده منم خودم بازیو پیش خرید کاردم چون تم کارگاهیی و سینماتیک خیلی دوست دارم ولی بنظرم بتونه حتی 85 بگیره ترکونده ولی فکر کنم هشتاد یا زیر هشتاد میشه

• Poker Face
Reactions: cameronx65

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
امیدوارم اشتباه کنم، با توجه به نمایش بازی روی گیم پلی نمی شه حساب چندانی باز کردو درسته که یک سری خصوصیت ها رو حفظ کرده ولی اونطور که بایدوشاید برای من جذابیتی نداشت و طورایی برای الان کلانکی محسوب می شه. زیر 80 نیاد از نظر من بازی موفق عمل کرده و انتظار بیشتری هم ندارم با توجه به سابقه عناوین قبلی
با توجه به چیزایی که تو چند تا از تریلرای بازی دیدم، به نظرم کلیت مکانیزم روایی بیشتر سمت کنترل رفته تا نسخه اول. یه رگه‌هایی از مترویدوانیا توش هست به نظرم. احتمالا اکسپلوریشن و گشتن تو محیط واسه آیتما و برگشتنای متعدد به لوکیشنای قبلی و ساید کوئست و اینا. رِمدی همه ساخته هاش یه گلوگاه یکسان دارن به نظرم. مکانیزمای گیم‌پلی محدود و لِول دیزاین با الگوی دائما تکرار شونده. ولی تو پیاده سازی اون مکانیزمای محدود، واقعا خوبه کارشون. البته کنترل خیلی از این نظر بهتر شده بود مخصوصا که نسبت به بازیای قبلی استودیو خیلی بیشتر به چالش میکشید گیمرو و مجبور میشدی از خیلی از این مکانیزما استفاده کنی

• Like
Reactions: Mick

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
استدیوی REMEDY یه استودیوی کوچیکیه و یادمه قسمت اول رو با ۵۰ نفر ساخته بودن و وقتی تعداد کارمنداش اینقدر کمه پس قطعا محدودیت بودجه دارن پس نمیشه انتظار نمراتی در حد عناوین ناتی داگ و راکستار رو ازش داشت .

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
استدیوی REMEDY یه استودیوی کوچیکیه و یادمه قسمت اول رو با ۵۰ نفر ساخته بودن و وقتی تعداد کارمنداش اینقدر کمه پس قطعا محدودیت بودجه دارن پس نمیشه انتظار نمراتی در حد عناوین ناتی داگ و راکستار رو ازش داشت .
دقیقا همین طوره. بودجه ساخت control فقط 30 میلیون یورو بود.

این در حالیه که وقتی نتیجه کار رو با این بودجه اندک مقایسه میکنیم، متوجه کیفیت و ارزش کارشون میشیم.

همین چند هفته پیش بود که فاش شد بودجه ساخت the last of us part 2 حدود 220 میلیون دلار بوده.

The Last of Us 2 and Horizon Forbidden West's Budgets Accidentally Revealed in Poorly-Redacted Document - IGN.

https://gamerant.com/505-games-budg...'s budget was a,for Remedy's follow-up titles.

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
دقیقا همین طوره. بودجه ساخت control فقط 30 میلیون یورو بود.

این در حالیه که وقتی نتیجه کار رو با این بودجه اندک مقایسه میکنیم، متوجه کیفیت و ارزش کارشون میشیم.

همین چند هفته پیش بود که فاش شد بودجه ساخت the last of us part 2 حدود 220 میلیون دلار بوده.

The Last of Us 2 and Horizon Forbidden West's Budgets Accidentally Revealed in Poorly-Redacted Document - IGN.

https://gamerant.com/505-games-budget-control-sequel-multiplayer-condor/#:~:text=The game's budget was a,for Remedy's follow-up titles.
دقیقا یه همچین خروجی از یه همچین استدیویی مثل معجزه میمونه

مثل مرغی میمونه که برات تخم شترمرغ میذاره

• Smile
Reactions: cameronx65

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
سم لیک و مکس پین اولین دلیل گیمر شدن من هستند و قطعا از AW2 با اتمسفر خاصش و همچنین وجود مکس پین در داستان لذت زیادی خواهم برد اما امیدوارم متای بازی برخلاف تصوری که دارم بشه.
پیش بینیم ۸۱-۸۳ بود، با این وضعیت پرفورمنس و مهندسی نقد ها، ۷۵-۷۷ پیش بینی میکنم
فقط بحث پرفورمنس نیست، وقتی یک استودیو سعی می‌کنه نقد ها رو مهندسی کنه قطعا مشکلات بازیش فقط به پرفورمنس ختم نمیشه

بنظرم رمدی با یکسری مشکلات داره دست و پنجه نرم میکنه،بهونه آوردن و رو دیسک ریلیز نکردن، نقد ها هم مهندسی کردن
ریمیک مکس پین گفتن 1&2 تو یک نسخه ریمیک میکنیم، کلا یک وایب عجیب و نه چندان خوشایندی داره رفتارشون، بنظر رو پیشبرد پروژه ها و درآمدزایی عجله دارند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dark souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر