امتیازات سایت ها و مجلات به Alan Wake

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

عنوان بزرگ Alan Wake اولین امتیاز خودش رو از مجله اسپانیایی Hobby Consolas در یافت کرد.
93/100

Spanish magazine Hobby Consolas has the first printed review of the upcoming action thriller Alan Wake. Hobby Consolas says Alan has spectacular lightning, atmosphere and sounds combined with big scares and a perfect story rhythm that will leave you glued to the controller from start to finish. Alan Wake receives a 93/100. The length of the game according to 2 reviewers was 10-16 hours.

خوب:
داستان: جذاب و اسکریپت شده
مبارزه: استفاده جالب از نور در بازی و همچنین مبارزات

بد:
طول بازی: نسبتاً کوتاه, نزدیک به 10 ساعت!
نوع پیشروی و بیان: صورت بیان بازی به همان شدت پیشروی در بازی نیست!

Graphics - 92
Sound - 94
Lenght - 82
Fun - 93

آخرین ویرایش:

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
اولا که تا قبل از پست من حرف از ماريو هم فکر کنم شده بود
رشته اي بود که سره درازی داشت
ولی همين توجيه منطقی را هم بعضی از دوستان ... قبول ندارند
پس تاسفش را به حال من نخريد​

بله دیدم و خوندم و ....
دیگه سر پست شما به حرف اومدم
ولی پای حرف تعویض عنوان هستم
کلا تاپیک شده بحث آزاد
من عذر میخوام روی صحبتم با شما نبود کلی حرف زدم
شرمنده

کاش همه مثل این پست با منطق و سند صحبت میکردن

خب فرخ من هم همون صفحات قبل گفتم گرافیک کلی مهم تر از همه چیزه. به قول دوستان هر بازی ای نقطه قوتی داره. U2 انیمیشن های فوق العاده و رنگ آمیزی بی نظیر داره با محیط های با جزییات بالا , MW2 گرافیک خیلی خوب داره در کنار 60 فریم بر ثانیه که ارزشش رو چند برابر میکنه , AW هم به قول خودت جلوه های محیطی عالی و نورپردازی فوق العاده داره ولی به جاش نقطه ضعف هم داره. در مورد رزولوشن نمیدونم بحث به کجا رسید و چطور هست رزولوشنش. ولی یکی از اولین چیزهایی که من توی هر بازی بهش توجه میکنم , تآثیر گرفتن محیط هست. توی AW به انواع محیط ها شلیک کردم. از شیشه تلویزیون تا دیوار و در و ماشین و درخت و ... ولی کوچکترین تآثیری ندیدم. حتی یک سوراخ کوچیک که توی بازی های سال 2000 هم وجود داشت روی محیط به وجود نیومد. مطمئنآ همچین چیز واضحی از نظر سایتها دور نمیمونه. خودت که بازی کنی یه سری مشکلات توی سایه ها (مثل لرزیدن بعضی سایه ها یا سایه های بی کیفیت در بعضی جاها) رو میبینی. همین طور طراحی شخصیت ها و انیمیشن هاشون مشکلاتی داره. همه اینا در کنار هم گرافیک رو تشکیل میدن و مجموعش طبق امتیاز سایتها بهترین نیست.
اصلآ PS3 رو میذاریم کنار . الآن برو 3 تا سایتی که بیشترین امتیاز رو به AW دادن و توی Metacritic ثبت شدن رو ببین.
اینها 3 سایت اول از نظر امتیاز به AW هستن. پایین هر کدوم امتیاز گرافیکی که سایتها به AW و ME2 دادن رو میذارم :
GamingTrend :
AW : 97
ME2: 98

XboxAddict :
AW : 9.2
ME2 : 9.5

Planet Xbox :
AW : 9
ME2 : 9.9

حالا از اینها بگذریم. می رسیم مثلآ به IGN ها :

IGN US :

IGN UK :
AW : 9.5

IGN AU :
AW : 8.5

VideoGamer :
ME2 : 10
دیگه اینا رو که از خودم درنمیارم !!! سایتها سر جاشون هستن و بعیده ناپدید بشن ! هیچ سایتی هم نمیاد به خاطر مناظر و محیط های زیبا یا نورپردازی عالی نمره کامل گرافیک رو بده. بلکه میشینن تجزیه تحلیل میکنن و بعد از جمع بندی نمره رو میدن.

:smile:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
فرخ ، اینایی که گذاشتی و قرمز کردی هیچ کدوم نگفتن بهترین ! گفتن یکی از بهترین که شما اون یکی از رو قرمز نکردی !
و همگی هم بیشترین تاکیدشون روی همون نورپردازی هست که گفتم . حالا باز همینا رو تکرار کن .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الله و اکبر !!!!!!!!!!!!
از تعریفی که از یه بازی میکنه میشه حرف را کشید بیرون قرار نیست سایتها بیاند حتما بگن اقا دیگر بازی ها را له کرد مالید زمین شد بهترین !
یکی از را تو یکی گفته ولی بقیه رسما کف کردن ! اینجا بازی های PC را هم مد نظر میگیرن وقتی میگن , فقط کنسول را در نظر نمیگیره و میگه یکی از بهترین های که , همه پلتفرمها را شامل میشه .
مثلا سایته میاد میگه وقتی از بالا به محیط اطراف نگاه میکنی ادم مات و مبحوت میمونه و به زیبایی ها و جزئیات خارق العاده بازی همچی یه تکون ریز داره همه چی زندس بازی فوق العاده زندست . هم چی واقعی طراحی شده نورپردازی بین شاخ و درختا منظره ی بس دیدنی تولید میکنه . دیگه چطور بازی را محیطش را تعریف کنه بگه حتما بهترین شد مالید زمین همه را ؟

مثال ساده مثلا IGN میاد به گرافیک MW2 میده 10 ولی در کنارش به KILLZONE2 یا GOW3 و GEARS 2میده 9.5 , میبینید که امتیازش کمتره ولی IGN اومد گفت چون MW2 10 گرفته پس بهترین گرافیک را داره ?!
CVG
At points, thanks to gorgeous visuals, a standout score and deafening, psychedelic sound effects, Alan Wake really does feel like an interactive Hollywood disaster movie. During the review process our television screen attracted a crowd of slack-jawed games journos more than once.

A special nod should also go to the beautiful world that developer Remedy's created, which still shows its open-world roots and is vast and detailed in unprecedented measure.

.videogamer
Much has been made of Alan Wake's less-than HD resolution, but the bottom line is that it's a stunning looking title. No game released so far this generation features lighting effects more impressive, or so much going on. At times, with the wind blowing, smoke in the air, objects flying around, flares alight and enemies coming at you, there'd be an argument for this being one of the most visually striking games ever released. It's that impressive. During certain dramatic moments the game even pauses and pans around Alan, giving you a chance to take it all in.

thehdroom
Saying the setting of Alan Wake is idyllic is one thing but executing it on Xbox 360 is another. We have known since E3 2005 that Remedy was putting together something special and the final result is one of the best looking games to ever grace the console. While there are some obvious repeated elements like gates and logs in episode one, the textures and detail are off the charts. It's the type of place you would actually want to take a virtual walking tour of to soak up the ambiance.

gamingtrend
Graphically, Alan Wake was an absolute impossibility on any home console in 2005. With the Xbox 360, there is enough graphic power to bring Wake’s world to life. Much of the game is spent in the dark, but this isn’t a Resident Evil knockoff - the world looks like what you’d see in a forest illuminated by stars and the moon, and not just pitch black like Doom 3. There is a bluish hue to the world, and the forest is absolutely choked full of foliage. Full size trees, bushes, plants, leaves, signs, debris, and more sway in the wind, providing a shocking amount of ambush points for the creatures in this game. It isn't just black, it's darkness the way you and I would perceive it in the real world. You’ll spend a fair amount of time in the town of Bright Falls, and it is well populated, both with people and things to see. The town is excited about their annual Deerfest celebration, and it is decorated accordingly. Somehow the city feels alive, not just filled with pre-placed objects. While it isn't the sandbox city that was initially planned, it feels focused without ever putting your feet on rails.
The incredible lighting engine I mentioned above is the heart of the game. Day and night cycles cast absolutely perfect shadows. Most games do such a weak job with shadows, putting simple circles under the feet of the protagonist. Alan Wake was built around the concepts of light and dark, and it shows. Your flashlight has small concentric circle distortions from the lens, and the light realistically bends across objects. It pales, however, in comparison to when the real fireworks start.

gamersyde توسط Blim
Got to watch and play the game yesterday. While my full preview will have to wait for a few hours, I can already say that technically this game is maybe at the top of what I ever saw running on consoles this generation. It's definitely up there with Killzone 2. I was in awe most of the time, it's just crazy how much stuff they managed to get into their engine while still having it run already almost perfectly smoothly (still some slight tearing from time to time, but the final build should be better).
I've always been a big fan of Remedy (ever since Future Crew) and how they could push hardware like no others, but I wasn't expecting this game to be that impressive in terms of lighting, draw distance and effects.
-------------------------------------------
آریا پست افتاده بود اخر ندیدم ! من واقعا نمیدونم چرا پستهای منو نمیخونید . من 100000 بار گفتم اینم 1000001 بار اقا جان من خودم میگم ALAN WAKE را فقط از منظر محیطی و تکنیکیش در نظر میگیرم و میگم بهترین نه چیزه دیگه . منم برات گفتم که سایتها از تکنیکهای بازی بسیار تعریف کردند و بعضا بهترینش دونستند ولی در مجموع که انیمیشنها و غیره را حساب میکنن به بازی 10 ندادن . نگفتم که سایتها باید به خاطر محیط بهش 10 میدادن ! کی گفتم ؟
من فقط دارم از تکنیکهاش میگم نه کاری با فزیک دارم و نه انیمیشن . والا چطور بگم دیگه ؟!
در مورد فیزیک هم باید بگم از سبکهایی مثل این بازی اتظار تحریب و تاثیر گذاری را نداشته باش .
اینا را هم یادت باشه یه بازی که کامل باشه امتیاز گرافیکی را هم میکشه بالا و شاید برعکس کلا تا یه حدودای ارتباط دارن باهم مثلا میای ME2 را مثال میزنی برو ببین در حد ALAN WAKE ازش تعریف شده ؟ من کلا کم دیدم که یه بازی مثلا بقیه قسمتهاس 8 ,7, 8 , بگیره بعد به گرافیکش بدن 10 .
--------------------------------------------

آخرین ویرایش:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
به شخصه توقع بالایی از بازی جز داستان بی نظیرش ندارم!

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
یه روز خوب میاد...(بازی برا پی سی میاد)

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
راستی چرا gamespot هنوز نمره نداده؟
حتما داره استخاره میکنه چه نمره ای بده:biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
امتیازات جدید :
.escapistmagazine امتیاز 10
destructoid :9

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
آریا پست افتاده بود اخر ندیدم ! من واقعا نمیدونم چرا پستهای منو نمیخونید . من 100000 بار گفتم اینم 1000001 بار اقا جان من خودم میگم ALAN WAKE را فقط از منظر محیطی و تکنیکیش در نظر میگیرم و میگم بهترین نه چیزه دیگه . منم برات گفتم که سایتها از تکنیکهای بازی بسیار تعریف کردند و بعضا بهترینش دونستند ولی در مجموع که انیمیشنها و غیره را حساب میکنن به بازی 10 ندادن . نگفتم که سایتها باید به خاطر محیط بهش 10 میدادن ! کی گفتم ؟
من فقط دارم از تکنیکهاش میگم نه کاری با فزیک دارم و نه انیمیشن . والا چطور بگم دیگه ؟!
در مورد فیزیک هم باید بگم از سبکهایی مثل این بازی اتظار تحریب و تاثیر گذاری را نداشته باش .
اینا را هم یادت باشه یه بازی که کامل باشه امتیاز گرافیکی را هم میکشه بالا و شاید برعکس کلا تا یه حدودای ارتباط دارن باهم مثلا میای ME2 را مثال میزنی برو ببین در حد ALAN WAKE ازش تعریف شده ؟ من کلا کم دیدم که یه بازی مثلا بقیه قسمتهاس 8 ,7, 8 , بگیره بعد به گرافیکش بدن 10 .
--------------------------------------------
امتیازات جدید :
.escapistmagazine امتیاز 10
destructoid :9

من بازی کردم و باید بگم اینایی فقط میتونی راجع به نورپردازیش همچین ادعایی بکنی ... حتی اگه Screen Tearing هم نداشت باز هم به هیچ وجه نمیشد بگی بهترین !

برای بار چندم ! هیچ سایتی بهترینش ندونسته ، یعنی نگفته Best گفته One of the Best ... اینا با هم فرق دارن ، درسته ؟ تو میخوای بزور بچپونی که همه گفتن از نظر تکنیکی بهترینه ! که اصلا همچین چیزی نیست ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من بازی کردم و باید بگم اینایی فقط میتونی راجع به نورپردازیش همچین ادعایی بکنی ... حتی اگه Screen Tearing هم نداشت باز هم به هیچ وجه نمیشد بگی بهترین !

برای بار چندم ! هیچ سایتی بهترینش ندونسته ، یعنی نگفته Best گفته One of the Best ... اینا با هم فرق دارن ، درسته ؟ تو میخوای بزور بچپونی که همه گفتن از نظر تکنیکی بهترینه ! که اصلا همچین چیزی نیست ...

انتظار نداشتم که بگی بهترین ! دیگه حداقل منو 360 زده بدونی خودت را دیگه همه میدونن PS3 زده هستی . جدی میگم من اصلا انتظار ندارم ازت !
جلوه های بصری ALAN WAKE بگو ببینیم چی کم داره که نتونم بگم بهترین ؟
CVG به سراحت در اخرش میگه در یک بازی این جزئیات بی سابقه بوده . یا مثلا GAMERSYDE .
gamingtrend به سراحت میگه امکان ناپذیر هست چنین گرافیکی روی کنسول ساخت 2005 .
اینا همش کشکه یا مغلته میگن و شما راست میگی ؟

شما فکر کن اون همه سایت دارن مغلته میفرمایند .

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
انتظار نداشتم که بگی بهترین ! دیگه حداقل منو 360 زده بدونی خودت را دیگه همه میدونن PS3 زده هستی . جدی میگم من اصلا انتظار ندارم ازت !
جلوه های بصری ALAN WAKE بگو ببینیم چی کم داره که نتونم بگم بهترین ؟

شما فکر کن اون همه سایت دارن مغلته میفرمایند .

عزیزم ، کدوم سایت گفته بهترین ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هاااا ؟!!!!!!!!!!!!! اصلا خودت بازی کردی ؟!!! یا مثل همیشه عکس و فیلم دیدی ؟!

Gears of war مال چیه ؟ Gears of war از این بهتره ، حالا گور بابای هر بازیه دیگه ای که اگه اسمش بیاد کهیر میزنی .

بعد چطوریه که تویه 360 زده اگه بگی بهترینه قبوله ، من که PS3 زده هستم بگم بهترین نیست قبول نیست ؟ طبق کدوم قانون ؟

نگفتی ... کدوم سایت گفته بهترین ؟!!!!!! نمیخوای بگی ؟! دوباره بیا همونا رو قرمز کن با فونت 2000 ، که به علت بهم ریختن صفحه بن بشی منم راحت بشم .

بگو دیگه ... کجا گفته بهترین ؟! کدوم اینهمه رو میگی که من مخالفش میگم ؟!

بگو فرخ جان ، بگو .....

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
به نظر من همه این بحث ها کشکه چون اگه فلان سایت به بازی 10 بده یا 5 حتی یک فریم از بازی بالا پایین نمیشه یا یه بافت بهتر یا بدتر نمیشه.... این فقط خود شما هستین که باید ازش لذت ببرین همون طور که ممکنه از یه بازی با گرافیک چند نسل قبل مثله Zuma لذت میبریم و شاید حتی چند برابر زمان گیم پلی Alan Wake یا Uncharted وقت پاش میزاریم یا حتی هر بازی دیگه.................والسلام

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خواهشا امتیازاتی بذارید که توی metacritic و gamerankings ثبت میشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خوش باشید , شبتون بخیر و سرم درد کرد , سرتون درد کرد ! کلا اشتباه از منه , بازم اشتباه , اونم از نوع بزرگش , چرا باید بحث میکردم ؟ تو که میدونستی ؟ با کیها طرفی ماشالا همشون PS3 فن ! یکی نه , همش ! خوشبحال سبزها !

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,519
نام
میلاد
وای خدای من اینجا داره چی میگذره!؟:sick: بابا به خدا تاپیک امتیازاس اینجا .خودتون خندتون نمیگیره که بحث رسیده به دموی killzone 2 توی e3 سال 2005! خواهشا یکی بزرگی کنه بیخیال این بحث مقایسه ای بشه. بزارین حداقل 2 تا امتیاز تو هر چند صفحه! ببینیم.
ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر