امتیازات بازی Uncharted 2: Among Thieves

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
سلام!

image-3B75_4AAEAC00.jpg

این بازی بزرگ که کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 فرانسه به این بازی امتیاز فوق العاده عجیب 21 از 20 داده است.

394102_1_hs.jpg

این هم توضیحاتی که در مورد بازی داده شده:
Code:
[LEFT]The latest edition of the french PSM3 magazine has published the review of the highly anticipated PS3 exclusive Uncharted 2: Among Thieves. Below will find a scan of the rating the magazine has attributed to the title.

21/20: Monstruous.

The conclusion of the test reads [english translation]:

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history." 
[/LEFT]
=================
=================
سایر امتیازات:
Playstation: The Official Magazine 10 Of 10
Games Radar 10 Of 10
IGN 9.5 Of 10

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نه بابا Edge هم انگار صمیمی تر شده،به ODST 9 داد،بعد از مدتها یه امتیاز 9 از Edge دیدم...
به این هم 9 کمتر نمیده...
ODST با این فرق می کنه محمد جان :D به هر حال ماکروسافتی گفتن ، سونی گفتن :D
نقد های EDGE رو قبول دارم ولی به هیچ وجه به نمره هاش نگاه نمی کنم چه بخواد بهش 0 بده چه بخواد 11 بده :D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
9.5 میده..

من خودم بین تمام سایت GS و EDGE رو برای نمره دادن قبول دارم..

حداقل مثل بعضی از سایت ها از روی معده نمره نمیده (به صفحه اول مراجعه کنید)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کم مونده تو بیای EDGE رو ببری زیر سوال:D
باز تو پیدات شد امین :D
معلومه که تو باید ازش خوشت بیاد :D
دیگه تو این چند وقت با این انتیاز دادنش همه شناختنش ، البته یه سری باید هم خوششون بیاد :D
به این بازی 11 هم بده بازم من قبولش ندارم تو امتیاز دادن .

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
کم مونده تو بیای EDGE رو ببری زیر سوال:D

من هم EDGE رو میبرم زیر سوال ، کاری ندارم چی مینویسه ، ولی امتیازاش در اکثر مواقع خیلی با میانگین امتیازات یک بازی اختلاف داره و اصلا نرمال نیست .
که چی مثلا ؟
حالا کدوم یکی از شما نشستین نقدهاش رو خوندین ؟! ادا درآوردن کاری نداره ...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Meristation امتیاز 9.5 داد.

در metacritic:
y1bpd.png

Full Review

یه نکته جالب داره این Review ، یکی از نکات منفی رو به این صورت نوشته که Single Player بازی کوتاهه ( 12 - 13 ساعت ) یعنی با اینکه خودش نوشته 12 تا 13 ساعت ولی کوتاه میدونه بازی رو !!!
من نمیدونم کدوم یکی از بازیهای Action بیشتر از این طول میکشیده ؟! تازه متوسط بازیها حول و حوش 10 ساعته ....

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سایت Gray Online هم بازی رو نقد کرده و به اون امتیاز فوق لعاده 97/100 رو داده.
+:
Very well narrated story and flow
Excellent character acting
memorable characters
Dialogues and the humor
The polish dub is apparently very good
The intensity of the events
Alot of game time to be gotten from the game (I think he means it has a very good longlivity in terms of hours in gameplay)
Soundtrack, voice acting, backdrop sound effects?
Multiplayer (inlucing Co-op online)

-:
Lack of offline/local split-screen co-op (Not sure about this)
At time some few insignificant graphical glitches

Full Review

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من هم EDGE رو میبرم زیر سوال ، کاری ندارم چی مینویسه ، ولی امتیازاش در اکثر مواقع خیلی با میانگین امتیازات یک بازی اختلاف داره و اصلا نرمال نیست .
که چی مثلا ؟
حالا کدوم یکی از شما نشستین نقدهاش رو خوندین ؟! ادا درآوردن کاری نداره ...

نیما جان شما هم تا یکی خواست به یکی از بازی های PS3 حرفی بزنه نارنجک ببند خودت برو زیر طرف:smile:
در کل حق دارین EDGE نون خوره مایکروسافت و دشمن خونی سونی ببخشید عذر میخوام...

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
نيما جان وقتي يه سايت احمق مياد 21 از 20 ميده معلوه كه خيلي ها رو وادار ميكنه كه دنبال ايراد الكي بگردن!!!
خداييش يكي بشينه باشون بحث كنه كه چرا 12 تا 13 ساعت گيم پلي كمه؟ لابد 17 18 ساعت گيم پلي متوسط حساب مياد و 25 تا 26 ساعت زياد!!!!
يا يكي ديگه از صدا گذاري بازي ايراد گرفته بود:confused::eek:
حساسيت سر آنچارتد خيلي زياد شده شايد بعضي از ايراد ها منصفانه نباشه.حالا كه نميشه به گرافيك و فيزيك بازي و.... ايراد گرفت حتما بايد از يه چيز ديگه ايراد گرفت....گاهي Hype زيادي واسه يه بازي خوب نيست

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
سازنده های بازی هر کاری بکنن باز اینا یه چیزی پیدا میکنن که گیر بدن بهش :laughing:

جالبه که نوشته تازه این مورد رو مطمئن نیست !!!!! مگه میشه یکی بازی رو کامل انجام بده و نقد کنه و مطمئن نباشه که Coop offline داره یا نداره ؟!!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
جالبه که نوشته تازه این مورد رو مطمئن نیست !!!!! مگه میشه یکی بازی رو کامل انجام بده و نقد کنه و مطمئن نباشه که Coop offline داره یا نداره ؟!!
آره ، نیما 5 دقیقست دارم میخندم به این یه تیکه که نوشته Not sure about this :D
آخه مگه میشه مطمئن نباشی :D پس چجوری بازی رو نقد کردی ، امتیاز هم میدی :D
ای خدا :D

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
یه نکته جالب داره این Review ، یکی از نکات منفی رو به این صورت نوشته که Single Player بازی کوتاهه ( 12 - 13 ساعت ) یعنی با اینکه خودش نوشته 12 تا 13 ساعت ولی کوتاه میدونه بازی رو !!!
این هم نظر Gray Online در مورد مدت بازی:
Alot of game time to be gotten from the game (I think he means it has a very good longlivity in terms of hours in gameplay)
ظاهرا بعضی سایتها برای اینکه باکس نکات منفی خالی نباشه هر چرت پرتی مینویسند:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر