امتیازات بازی Uncharted 2: Among Thieves

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
سلام!

image-3B75_4AAEAC00.jpg

این بازی بزرگ که کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 فرانسه به این بازی امتیاز فوق العاده عجیب 21 از 20 داده است.

394102_1_hs.jpg

این هم توضیحاتی که در مورد بازی داده شده:
Code:
[LEFT]The latest edition of the french PSM3 magazine has published the review of the highly anticipated PS3 exclusive Uncharted 2: Among Thieves. Below will find a scan of the rating the magazine has attributed to the title.

21/20: Monstruous.

The conclusion of the test reads [english translation]:

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history." 
[/LEFT]
=================
=================
سایر امتیازات:
Playstation: The Official Magazine 10 Of 10
Games Radar 10 Of 10
IGN 9.5 Of 10

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ها:eek: من میدونستم بازی خوبی میشه یعنی تا این حد:eek: خدا کنه به بازی کردنش برسم:((

مدیران محترم من امتیاز را از اینجا دیدم، و البته از نظر خودم یه مقدار عجیب میاد اگه احیانا فکر می کنید مشکلی داره لطفا تاپیک را پاک کنید.

با حساب این که عکس مجله هستش مشکلی نباید باشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
مدیران محترم من امتیاز را از اینجا دیدم، و البته از نظر خودم یه مقدار عجیب میاد اگه احیانا فکر می کنید مشکلی داره لطفا تاپیک را پاک کنید.

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
وای، با این چیزی که من دیدم .......
نمیتونم تا 13 اکتبر صبر کنم
این مجله به infamous 71% داد در حالی که میانگین امتیازاتش 85% بود حالا فکر کنید این مجله به خاطر این بازی قوانین امتیازدهی را شکوند پس بقیه سایت ها حداقل 10 بهش میدن
ps3 امسال با بازی هاش کولاک کرده

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

مشکلی نیست... درسته.
----------------
bow to Naughty Dog

emo-worshipme337.gif

منتظر بقیه review ها هستیم.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,752
نام
کیارش
وای، با این چیزی که من دیدم .......
نمیتونم تا 13 اکتبر صبر کنم
شاید باورتون نشه ولی تو این چند وقته انقدر حال و هوای uncahrted بهم دست داده تو یه هفته 3 بار تمومش کردم!! به تنهایی همه گنجها رو گرفتم. این بازی انقلابی هست تو سبک Action Adventure

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اغراق که از سر و روی این امتیاز میباره دیگه 21 از 20 ندیده بودیم :D .
البته چون مجله مخصوص Playstation 3 هست باید منتظر سایت های معتبری مثل IGN و 1UP و ... بمونیم .
با توجه به جایزه هایی که این بازی از طرف سایت ها و مجله های مختلف توی E3 و Gamescom امسال گرفت واقعا باید منتظر یه شاهکار از یه استودیو شاهکار باشیم !

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ربطی نداره که
یعنی بیان به همه انحصاریا یه همچین امتیازی بدن چون مخصوص ps هست
این مجله به infamous 71 داده بود که میانگین امتیازاش 81 بود
میبینی که تازه مجله سختگیری هست
خوب آره درسته ولی اینکه اغرا توشه شکی نیست البته قطعا منتفد خواسته با این روش شوکه شدن خودش رو از این بازی نشون بده .
قطعا یه سایتی مثل IGN و 1UP معتبر تر از PSM هستش .
منظورم این بود !

Last edited by a moderator:

iman.it2006

کاربر سایت
Sep 2, 2007
61
اغراق که از سر و روی این امتیاز میباره دیگه 21 از 20 ندیده بودیم :D .
البته چون مجله مخصوص Playstation 3 هست باید منتظر سایت های معتبری مثل IGN و 1UP و ... بمونیم

ربطی نداره که
یعنی بیان به همه انحصاریا یه همچین امتیازی بدن چون مخصوص ps هست
این مجله به infamous 71 داده بود که میانگین امتیازاش 81 بود
میبینی که تازه مجله سختگیری هست

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
کار اشتباهی بود بنظرم این امتیاز ! هر چقدر هم که عالی باشه نباید اینطوری امتیاز میداد .
ضمنا خواهشا زیادی جنجالیش نکنید ، حالا یکم بحث و جدل که باعث دعوا و توهین نشه جایز است
:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر