امتیازات بازی Uncharted 2: Among Thieves

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام!

image-3B75_4AAEAC00.jpg

این بازی بزرگ که کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 فرانسه به این بازی امتیاز فوق العاده عجیب 21 از 20 داده است.

394102_1_hs.jpg

این هم توضیحاتی که در مورد بازی داده شده:
Code:
[LEFT]The latest edition of the french PSM3 magazine has published the review of the highly anticipated PS3 exclusive Uncharted 2: Among Thieves. Below will find a scan of the rating the magazine has attributed to the title.

21/20: Monstruous.

The conclusion of the test reads [english translation]:

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history." 
[/LEFT]
=================
=================
سایر امتیازات:
Playstation: The Official Magazine 10 Of 10
Games Radar 10 Of 10
IGN 9.5 Of 10

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
زیادم مهم نیست... تو metacritic که ثبت نشده.
بعد در آخر review یه سری مطلب نوشته و نمره 10/10 به چشم میخوره...

Uncharted: Drake's Fortune is still one of the three best games I enjoyed the Playstation 3. Nathan's journey through the lush jungle in the first game was exciting and visually striking and game control was almost perfect. When Naughty Dog returns to let Tom Petty look-a-corpses Drake hunt mytomsspunna relics once everything is inflated, upputsat and polished. It is wonderful to see how the graphics managed to become even more attractive and how the control pad now feels even more responsive. In combination with a terribly interesting story and very good variety, it is hard for me not to reward this with Gamer Actors honors. 10/10

من که نفهمیدم بالاخره منظورش چیه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
زیادم مهم نیست... تو metacritic که ثبت نشده.
بعد در آخر review یه سری مطلب نوشته و نمره 10/10 به چشم میخوره...
من که نفهمیدم بالاخره منظورش چیه.

اون یه تیکه نقد کوچیک از یه Editor دیگه شونه به اسم Mikael Sundberg که 10 از 10 داده به بازی . ولی نمره نهایی سایت همون 8 ...

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
به نظر من این امتیاز ها همه کشکه:biggrin1: برا اینکه هرکی بازی رو بخواد بخره میخره (منظورم اینه که کسی نظرش با امتیاز دوتا سایت برنمیگرده)

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
به نظر من این امتیاز ها همه کشکه:biggrin1: برا اینکه هرکی بازی رو بخواد بخره میخره (منظورم اینه که کسی نظرش با امتیاز دوتا سایت برنمیگرده)
ولي يه تازه كار نمرات رو نيگاه ميكنه و بعد بازي ميخره...
خداون انشاالله دشمنان بازي زو (زليل)(ظليل)(ضليل) بكنه.(املاش رو بلد نيستم :biggrin1:)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
چــــــــــــــــــی؟ این کی رو مسخره کرده؟ما رو یا خودش رو؟؟؟؟؟؟؟
به گبم پلی 8 و صداگزاری 7 داده؟اون آخری هم نفهمیدم چیه!
کلا این سایته حالش خوش نیست!واقعا قصد تخریب بازی رو داشته!اصلا توش شکی نیست با بازی مشکل داشته! :evil: :evil: :evil:

رفتارتون طبیعیه کلا تو ایران هر کس خلاف جمع نظر بده اینطور باش برخورد می شه.شما که نه نقد سایتو خوندی نه بازی رو انجام دادی چطور این حرفا زدی؟من در اینکه آنچارتد بازی بزرگیه شکی ندارم ولی این رفتارتون اصلا قشنگ نیست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
رفتارتون طبیعیه کلا تو ایران هر کس خلاف جمع نظر بده اینطور باش برخورد می شه.شما که نه نقد سایتو خوندی نه بازی رو انجام دادی چطور این حرفا زدی؟من در اینکه آنچارتد بازی بزرگیه شکی ندارم ولی این رفتارتون اصلا قشنگ نیست.
اولا فقط برای اطلاعت میگم که ایشون ایران نیستن. بعدش هم وقتی IGN میاد به این بازی 9.5 میده به بعضی سایت ها میان این جور امتیاز میدن که چی؟ به صداگذاری بازی 7 داده. امتیازش از Uncharted قبلی هم کمتر بود که یک فکر کنی با عقل جور در نمیاد.
موفق باشی

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
رفتارتون طبیعیه کلا تو ایران هر کس خلاف جمع نظر بده اینطور باش برخورد می شه.شما که نه نقد سایتو خوندی نه بازی رو انجام دادی چطور این حرفا زدی؟من در اینکه آنچارتد بازی بزرگیه شکی ندارم ولی این رفتارتون اصلا قشنگ نیست.[/QUOTE]

الان شما معلوم نیست کدوم طرفید؟در ضمن مگه من گفتم این بازی بده؟میگم باید اینو رعایت کنین که هر کسی که نظر شما رو نداشت رو مسخره نکنین...
در ضمن بحث هم بی فایده هست با اون جمله ی آخرتون کاملا دیدگاه تون مشخص شد!
پ.ن:آخ راستی نمیدونم آنچارتد چیه؟اصلا RPG هست یا RTS?یکی بیاد منو از گمراهی دریاره!
اعتراض و رفتار همه ی ما طبیعی هست. این نظر این سایت هست که غیر طبیعیه . وقتی همه ی سایت ها و مجلات به این بازی9 به بالا دادن و این میاد همچین امتیازی میده باید در سایتش تخته شه.
اینجا کسی هم نیازی به ارشاد شما نداره.
یک نظر وقتی قابل احترامه که منطقی باشه.
سبک بازی هم ورزشی هست.
خداون انشاالله دشمنان بازي زو (زليل)(ظليل)(ضليل) بكنه.(املاش رو بلد نيستم :biggrin1:)
آخر سر هم درستشو ننوشتی:biggrin1:

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
آخرشم درستش رو ننوشتی !! ذلیل !! از ذلت میاد ! ;):biggrin1:

نه بابا . جون من . من فکر کردم که از بمب اتم می آید . :biggrin1:

در کل یکش که این ... که به بازی نمره کم داده گفته حالا که یکی 21 داده ما کم بدیم شاخ شیم . :cheesygri

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
اولا فقط برای اطلاعت میگم که ایشون ایران نیستن. بعدش هم وقتی IGN میاد به این بازی 9.5 میده به بعضی سایت ها میان این جور امتیاز میدن که چی؟ به صداگذاری بازی 7 داده. امتیازش از Uncharted قبلی هم کمتر بود که یک فکر کنی با عقل جور در نمیاد.
موفق باشی

ایرانی که هستن!
گفتم که می دونم بازی بزرگی هست!فقط گفتم تخونده و بازی نکرده نیاید بگید خواسته بازی رو تخریب کنه و اینا... edge هم امتیازاش عجیبه ولی در عین حال از معتبرترین هاست.پس دادن نمره ی کم دلیل بر اینکه خواسته بازی رو تخریب کن نیست.بازی اینقدر بزرگ هست که حالا اگه یه مجله هم اومد بش داد 7 آب از آب تکون نخوره.من فقط می خوام بگم که اگه نظری مخالف با چیزی بود که ما بش عقیده داریم نیایم بش بپریم و انگ بزنیم!اگه به نظرمون غیر منطقی بود می تونیم باش بحث کنیم و دلیل بیاریم اما نمی تونیم بگیم که غلط کردی اینطور فکر می کنی!
(مثل قضیه ی اینکه برا بعضی وبلاگ های طرفدار م.ا کامنت حاوی فحش ناموسی می ذارن!)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بابا انها خواستن یک امتیازی بدن بگن ما هم هستیم! شما چرا جدی میگیریدشون؟

وقتی IGN میگی بازی رو بزنی "فکت میفته!" یعنی بازی خفنی هست دیگه!:biggrin1: همین بسته...

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اخه ادم لجش میگیره که وقتی یه سایت همچین امتیازی میده الکی باعث میشه متوسط امتیازات بازی پایین بیاد که خیلی سوزش داره.حالا چه ایرادهایی گرفته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر