امتیازات بازی Uncharted 2: Among Thieves

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
سلام!

image-3B75_4AAEAC00.jpg

این بازی بزرگ که کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 فرانسه به این بازی امتیاز فوق العاده عجیب 21 از 20 داده است.

394102_1_hs.jpg

این هم توضیحاتی که در مورد بازی داده شده:
Code:
[LEFT]The latest edition of the french PSM3 magazine has published the review of the highly anticipated PS3 exclusive Uncharted 2: Among Thieves. Below will find a scan of the rating the magazine has attributed to the title.

21/20: Monstruous.

The conclusion of the test reads [english translation]:

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history." 
[/LEFT]
=================
=================
سایر امتیازات:
Playstation: The Official Magazine 10 Of 10
Games Radar 10 Of 10
IGN 9.5 Of 10

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
ایول IGN سرود ساز ملی مینوازد!!!!
این امتیازارو دیدم شک کردم اینم مثلGS اومده سیستم امتیاز دهیشو عوض کرده!!!همش نیم داره!
من که میگم GS 9.5 میده و EDGE بهش 9 میده!
چه خوب میشه باندلش بیاد ما هم فیض خریدنشو رو ببریم!:d
واقعا گل کاشته.فقط خیلی مسخرست که این بازیها تو ژاپن اصلا فروش ندارن و بازیهای مسخره و کودکانه ای مثل tov فروش میرن.اینا دیگه کین
مرسی از اینکه همیشه ساز مخالف هستید:smile:
من میدونم حتما اگه فروش PS3 هم از درو دیوار بالا بزنه میگید چه فایده من نمیدونم چرا فروش PS3 تو ایران ماهی 100 تا بیشتر نمیشه!
دوست من ظاهرا سوء تفاهم شده بابا.
من دارم از ps تعریف میکنم.منظورم اینه که بازی ایی به این عالی ایی (uncharted2) بیشتر فروشش تو اروپا و آمریکا هست ولی در ژاپن زیاد طرفدار نداره.ولی مثلا یه بازی مزخرف مثل tales vesperia (مطمئن نیستم درست نوشته باشم) خیلی بیشتر طرفدار داره
دوست عزیز بقوله دوستمون تاپیک منحرف میشه اما شما همونطور که این سبک بازیارو میپسندی اونجا هم JRPG رو می پسندن پس دلیل خوی نیست .به نظرم اینگونه صحبتا اولش یک پ.ن بزارید تا کسی بهتون تیکه و اینجور مسائل نندازه به نفع خودتونه;)

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
من حدس میزدم 9.5 بده ولی فکر میکردم حداقلش این باشه و میتونه 10 هم بگیره اما بعید میدونم gs با این امتیازی ign بیاد به بازی 10 بده یا بیشتر از امتیاز ign.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
امتیاز ign خیلی نا امید کننده بود .اگه درست یادم باشه به uncharted 1 هم 9.5 داده بود .یعنی بین این 2 شماره فرقی نبود؟بعدش اگه نقد رابخونید فقط از بازی تعریف کرده فقط یجا گفته که پلت فرم بازی خیلی خطیه و این یکم ادم را اذیت می کنه.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
امتیاز ign خیلی نا امید کننده بود .اگه درست یادم باشه به uncharted 1 هم 9.5 داده بود .یعنی بین این 2 شماره فرقی نبود؟بعدش اگه نقد رابخونید فقط از بازی تعریف کرده فقط یجا گفته که پلت فرم بازی خیلی خطیه و این یکم ادم را اذیت می کنه.

به شماره قبلی 9.1 داده

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
امتیاز ign خیلی نا امید کننده بود .اگه درست یادم باشه به uncharted 1 هم 9.5 داده بود .

نا امید کننده ؟!!! :eek:.... شما حالت خوب نیست انگار ;)..Uncharted1 بازی فوق العاده ای بود گرافیک خوبی هم داشت جزو بازی های مورد علاقه من هم بود .... واقعا فوق العاده بود:love:

احتمال می دم تا حالا Uncharted بازی نکرده باشی ؟!:cool:

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
اولا که آنچارتد 1 از IGN نمره 9.1 گرفته بود ثانیا اگه نمره دو بازی در دو زمان متفاوت یکی باشه هیچ ربطی به مساوی بودن کیفیت اون بازیها نداره.برای مثال شاید الان GTA IV آز خیلی سایتا نمره 10 گرفته باشه ولی مثلا GTA V از همون سایتا نمره 9.5 بگیره.با اینکه شاید خیلی هم نسبت به GTA IV پیشرفت کرده باشه.نمره ها بر اساس زمانی که توش قرار داریم محاسبه میشن.مطمئنا دو سال دیگه کپیفیت بازیها از اینی که هست بیشتر میشه ولی نمره دهی فرق نمیکنه و بازی ها بر اساس همون ملاک ها نمره میگیرند.مثلا بازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time بیشترین میانگین نمره در تاریخ بازی های کامپیوتری رو داری و در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 منتشر شده....حالا فکر میکنی اگه این بازی برای همین کنسول الان میومد میانگین نمره هاش باز هم 97.69 میشد؟!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
باید به همه شما دوستان بخاطر داشتن یک چنین بازی زیبا و با کیفیتی روی کنسولتون تبریک بگم ! امیدوارم که از بازی کردن باهاش لذت ببرید !! :biggrin1:

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نوشته شده توسط vayne solidor
بعدش اگه نقد رابخونید فقط از بازی تعریف کرده فقط یجا گفته که پلت فرم بازی خیلی خطیه و این یکم ادم را اذیت می کنه.
بنظرم یکی از کمبود های U: DF این بود که بعد از اتمام بازی بهانه باقی نمیومند تا دوباره اون رو شروع کنیم ( داستان تروفی بعداً راه افتاد ). وجود Item های بازشدنی مثل، اسلحه، لباس و ... لازمه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بنظرم یکی از کمبود های U: DF این بود که بعد از اتمام بازی بهانه باقی نمیومند تا دوباره اون رو شروع کنیم ( داستان تروفی بعداً راه افتاد ). وجود Item های بازشدنی مثل، اسلحه، لباس و ... لازمه.
خوب اون گنج ها برای چی بود؟ شما تونستی همون بار اول همه رو پیدا کنی؟ چون اگه از روی Guide نری مسلما چند تا از گنج ها باقی میمونه و باید بازی رو تمام کنی تا بعضی آیتم ها مثل لباس و .... که در بازی وجود داشت باز بشه. فکر کنم تو منو زیاد چرخ نزدی که اینا رو ندیدی

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این مشکل که تو Uncharted 2 اصلا وجود نداره ، بخش Multiplayer واقعا قوی و پر پیمونی داره . پر از مو و مپ و Unlockable که گرفتن همشون حداقل 3 4 ماه طول میکشه .
Multiplayer بازی پر از لباس ها و Item های جالبه که کلی طول میکشه تا بتونید اکثرشون رو باز کنید .
در ضمن بازی نسبا به نسخه اول طولانی تر شده که خودش مزیت به حساب میاد .
IGN که گفته 10 ساعت ولی توی Qore این ماه که با سازندگان این بازی مصاحبه کرده بودند گفتند که بازی بین 15 تا 17 ساعت Gameplay داره .
واقعا با وجود بخش Multiplayer و به خصوص Co-op قوی که من دیدم با یه بازی همه چی تموم طرفیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر