امتیازات بازی Pro Evolution Soccer 2010

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

pes-2010.jpg

این بازی که روز 23 اکتبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 Magazine به بازی امتیاز 89 از 100 داده است. توضیحات بیشتر در مورد این امتیاز را از اینجا می توانید بخوانید.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آخه 6.5 ؟:eek: بدبخت ها اینقدر زحمت کشیدن و پیشرفت کردن اگه ببینن از نظر gamespot نیم نمره هم تازه پس رفت داشتن که از بازی سازی و زحمت هایی که کشیدن دلسرد میشن ...=:(

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چه زحمتی؟ کاملا مشخصه چندتا تغییر کوچولو رو 09 کردن دادن به خورد ملت!
اگه میخواستن زحمت بکشن ترس رو میزاشتن کنار سبک بازی رو عوض میکردن جایه اینکه هی بگن بازگشت اژدها!
اژدهائه مارمولکم نبود:biggrin1:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دیگه امتیاز گیم اسپات خیلی مسخره است.چیزی که عیان است و همه متفق القول قبول دارند اینه که این شماره بهترین pes تو این نسل بود حالا چه جوری امتیاز به این پایینی گرفته عجیبه.
من که دارم با این بازی حال میکنم حالا میخواد 10 بگیره میخواد 2 بگیره.

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
این مقداری از خورده گیریه Videogamer
For all the changes Konami has implemented, traits that have marred the series for years have been frustratingly ignored. Keepers can quickly underarm roll the ball to defenders, but, seemingly uncontrollably, sometimes they will annoyingly bounce it before throwing it out. Konami has slowed down the pace of the game in an effort to make it more realistic, but the ball still zips about as if bouncing around a grass covered pinball table. 360 degree dribbling allows more control over player movement, but the animations that come with it aren't convincing. It's easier to successfully nail slide tackles, but they often send recipients flying off in silly directions. Keepers are vastly improved shot-stoppers, but they still parry shots into onrushing strikers' paths with annoying regularity. It seems that for every minor gameplay improvement Konami has implemented, there's a frustration denting its impact.​
اینم مقداری از ایراد گیری در Gamespot
After first showing signs of stagnation in 2008, it's subsequently been overtaken by FIFA in the area it always dominated: gameplay. While Pro Evolution Soccer 2010 doesn't stop the rot, it's a step in the right direction. The gameplay returns the series to its simulation roots and the online mode boasts much improved features and functionality. That said, major issues persist, including the stilted animation, terrible commentary, and a lack of licenses that have long spoiled the series​

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من خودم نسخه 2010 فیفا یا پرو رو بازی نکردم ولی تو نسخه هایه قبلیشون همیشه با پرو بیشتر حال کردم. البته ناگفته نماند فیفا 2009 خیلی پیشرفت داشت و کاملا میشد احساس کرد کم کم داره به پرو میرسه. حالا ببینیم این سال چطور شدن. تا بازی نکنم نمییتونم نظر بدم. اینجوری که از امتیازات معلومه، فکر کنم باید یه کم بیشتر رو فیفا وقت بذارم.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
جالبه نمرات این گیم اسپات از رده ذهن منم خارج شده و فکر کنم خیلی منافع پیش ea پیدا کرده و البته معلوم بود شما نمرات فیفا را از 2000 ببین تا 2010 همش نمرات بالایی هست در صورتی که من تضمین میدم بیشترش افتضاح بود:cheesygriاگه نقد های همه سایت ها را بخونید که نمرات پایین به pes 2010 دادند همشون با فیفا مقایسه کردند اخه این نقد هست یا مقایسه؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
After first showing signs of stagnation in 2008, it's subsequently been overtaken by FIFA in the area it always dominated: gameplay. While Pro Evolution Soccer 2010 doesn't stop the rot, it's a step in the right direction. The gameplay returns the series to its simulation roots and the online mode boasts much improved features and functionality. That said, major issues persist, including the stilted animation, terrible commentary, and a lack of licenses that have long spoiled the series
من کل نقدشونو خودنده بودم.
اول گفته بازی درکل یه قدم مثبت به جلو حساب میشه توی سری که این یعنی مسلما از PES 2009 بهتر شده.
سه تا ایراد اساسی هم که میگیره انیمیشن های بد - گزارشگر افتضاح - نبود لایسنس تیم هاست و مهمتر از همه گیم پلی ضعیف.
برای خیلی ها فیفا گیم پلی و انیمیشن ضعیفی داره و خیلی هام برعکس.
بنظر من فوتبال بازی نیست که راحت بشه گفت خوبه یا بد و توی این انتخاب سلیقه مهمترین اثرو میذاره.
برخلاف بقیه سبک بازی ها.
پس نمیشه ایراد گرفت از نقد و نمره ی هیچ سایتی!
باید دید هر کس چه نمره ای میده به بازی!

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,344
نام
مهدی
بابا این نمره ها چه فایده ای داره
اونی که fifa بازه fifa بازی میکنه اونیم که pro بازه مثل من pro میزنه.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آخه چه نمره ایه جان من 6.5!!!!!:eek::eek:
البته از یه لحاظ هم راست میگه گزارشگری رو که بیخیال خداییش قبول ندارید هیچ تغییر نکرده!یکی دو کلمه جدید شاید شنیده باشم تو بازی.:((:mad:
انیمیشن ها هم که بیخی اما لایسنسا چرا اونجوریه:mad: آخه برای یه همچین بازی خدایی لایسنس ؟...
من الانم تو چمپیونز لیگ با FC London بازی دارم نه با چلسی!:biggrin1:تو فینال

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
Time.................
العان منظورتون رو میشه دقیق تر بگین چون هر دو بازی رقیب هم اومدن و دیگه نیازی به وقت نیست:confused:
تابلویه که امتیاز الکی داده...

گیم اسپات خیلی وقت پیش روش سیاه شده بود
هیچ کسی الکی امتیاز نمی ده مگر اینکه ....
میشه دلیل رو سیاه بودنشو با منبع بگی.
من خودم نسخه 2010 فیفا یا پرو رو بازی نکردم ولی تو نسخه هایه قبلیشون همیشه با پرو بیشتر حال کردم. البته ناگفته نماند فیفا 2009 خیلی پیشرفت داشت و کاملا میشد احساس کرد کم کم داره به پرو میرسه. حالا ببینیم این سال چطور شدن. تا بازی نکنم نمییتونم نظر بدم. اینجوری که از امتیازات معلومه، فکر کنم باید یه کم بیشتر رو فیفا وقت بذارم.
چی؟:eek: نه ولی حرفتون خودش یه نظریه است به بزرگیه نظریه ی نسبیت انیشتین:laughing:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا اگه مثلا 9 میداد همه به به و چه چه را ه مینداختن که از قدیم به امتیاز های گیم اسپات اعتقاد داشتن

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
حالا اگه مثلا 9 میداد همه به به و چه چه را ه مینداختن که از قدیم به امتیاز های گیم اسپات اعتقاد داشتن
گیم اسپات یه موقعی نقد هاش منصفانه بود ولی بعد از قضیه کین و لینچ معلوم شد خیلی ابزیره کاره
در مورد این نمره افتضاح هم بگم کسی که هم فیفا و پرو را نقد میکنه یکی هست Guy Cocker این کاملا قطعی هست که طرف موضع بگیره روی یکیش و تمام نقدش بر اساس مقایسه هست و کاملا معلومه وقتی به فیفا نمره 9 میده میگه یعنی من طرفدار فیفا هستم حالا بیاد به pes هم نمره بالا بده چون کاملا نظر شخصی فرد تائیر میذاره و متاسفانه نقدی که میکنه بی طرفانه نیست.درمورد ea هم وقتی تمام لیسانس تیم ها را کامل گرفته و نمیذاره کنامی هم کامل بگیره چه انتظاری دارید این سایت ها را هم کاری نکنه به طرف خودش بیاند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر