امتیازات بازی Pro Evolution Soccer 2010

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

pes-2010.jpg

این بازی که روز 23 اکتبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 Magazine به بازی امتیاز 89 از 100 داده است. توضیحات بیشتر در مورد این امتیاز را از اینجا می توانید بخوانید.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود...

والا من جرات نداشتم تو این چندروز نظر بدم تو این تاپیک گفتیم ترکشش ما رو میگیره...

ولی نظرم رو میدم ... توی این نسل ... بهترین PES كه امده این 2010 هست... خیلی بهتر شده مثل اون فیفا ۰۹ كه به من حال داد اینم به من خیلی حال میده ... تقریبا هرشب توی PSN چند اساسی بازی میکنم ...

در کل عالی نشده بازی ولی انصافا بهتر شد... خیلی خیلی بهتر شده ... در کل ... کسی كه PES باز هست چیزی حالیش نمیشه و میره میخره ... کسی هم كه نیست خوب نمیگیره ... فکر کنم فیفا و PES جزو بازی هایی هستن كه هرچی باشه طرفدار هاش میگیرن

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
بیخیال باگاش که 2 برابر شده؟ اصلا نصف گیم پلی رو باگ تشکیل داده!
اره :) واقعا 2 برابر شده !! :) بشین یه دست 09 بازی کن ببین چقدر تکل اتوماتیک برات می زنن تو محوطه و پنالتی های بیخودی می دن . تا جایی که اعصاب واست نمی مونه !! برو ببین یه اتوو واسه 11 تا بازیکن بسه . برو سیستم دفاعی تیمت رو ببین . ببین اصلا بازی تاکتیک پذیر هست ؟ گرافیک هم مقایسه کن . بعد خودت بیا اینجا و بگو ببینم 09 بهتر هست یا 10 ؟ بهتره خودمون رو مسخره نکنیم !! دیگه راحت می شه فهمید 10 از 09 سرتر هست . اینکه گیم اسپات میاد به 10 کمتر از 09 امتیاز می ده واقعا مشخصه چقدر خنده داره .
راستشو بخوای خوب که نگاه میکنم میفهمم که کسی که شور حسینی گرفته شما هستی نه بنده.
آدم اگر چشمش رو روی حقایق ببنده و هی بشینه بگه به به چه چه همین میشه، بازی ای که نسبت به نسخه قبلیش هیچ پیش رفتی نکرده 6.5 که هیچی 5 هم زیادش هست.
حالا شما میگی رفع چهار باگ و طراحی بهتر بازیکن ها نشان پیش رفته؟ این که واقعا Konami زحمت کشیده همین الان بازیساز های خودمون بهتر از این شرکت دارن بازی میسازن.

واقعا که من نمیدونم چرا سعی می کنید ضعف بازی رو با تهمت زدن به سایت ها بپوشونید البته مشکل از شما نیستا کل ایران همینه.
چی می گی شما !؟ اصلا منظور من رو فهمیدی ؟ من می گم 10 از 09 صد در صد برتر هست. ولی گیم اسپات اومده امتیاز کمتری به 10 داده !! شما کلا موضوع رو نمی گیری مثل اینکه ...

پ.ن : بازیساز های خودمون بهتر از کونامی بازی می سازن ؟ :laughing: ای خدا ... :-"

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
شما هم برو 2 تا فوتبال ببین خواهشا !! خوبه همیشه بازی های این دوتیم با نتایج پر گل تموم می شه . همین پارسال بارسلونا 6 بر 2 رئال ماردید رو شکست داد !! شما احتمالا فرداش می خواستی بری مدرسه !! خوابت گرفته بازی رو ندیدی !!
جناب اولا این تیکه از پستت را میزارم به حساب کسرت سن چون کسی که بزرگ باشه از این حرف ها نمیزنه
ثانیا من چی میگم جنال عالی چی میگی من دارم مثال میزنم توی میای میگی آره همه بازی های رئال باراسا 10 .20 میشه برو فوتبال ببین خوب اگر اینطور بود همه بازی کردن را کنار میزاشتن میرفتن شبکه 3 نگاه میکردن آقای قشنگ خان چهارتا پست دادی یکی از یکی فن بازی تر خوب بیا حداقل با دلیل حرف بزن هی آره گیم اسپات میخواسته ea را بالا ببره پول گرفته
از قدیم گفتن آن چیز که عیان هست چه حاجت به بیان هست

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بعد از کدوم ماجرا؟ یکی برای این که اسم خودش رو بزاره سر تیتر سایت های گیم اومد یک سری دری وری گفت و رفت پی زندگیش حالا همه گرفتید ماجرای کین و لینچ می کنید؟ یعنی چی اصلا؟ بگید به بازی مورد علاقم نمره پایین داده قبولش ندارم دیگه الکی تو سر سایت نزنین اگر یک سایت نمره درست بده همین GS هست هرچقدر هم که افتضاح باشه تا به امروز به هیچ بازی ای نمره ای نداده که لیاقتش نبوده باشه.

PES10 رو هم نمره های آنچنان بالایی نگرفته تو صفحه قبل که نمراتش رو گذاشته بودن یک نمره ی 9 نداشت. حالا وقتی بازی مزخرف توقع دارید GS ازش تعریف کنه؟ شایدم از EA پول گرفته بزنه تو سر PES !؟
دوست من شما هم یه چیزی از خودت میپرونی میخواست اسمش را بزاره اول سایت ها؟من این نقدش را خوندم کاملا حقایق را گفته بود شما مگه خونده بودی که میگی دری وری؟گیم اسپات معلومه فکر منافعشه این را همه میدونند شما نگاه کنی بازی هایی که نسخه پی سی بهتره کنسول هست نمره نمیده چون اینجوری فروش کنسول تحت تائیر قرار میگیره و 1 ماه بعد که قضیه فروش حل شد نمره بالاتر میده یا اصلا نمیده.شما برو به نمرات فیفا از سری 2000 تا 2008 پی سی نگاه کن میفهمی روی حقه یا نا حق.ea هم خوب می تونه سایت ها را طرف خودش کنه وقتی نمیذاره لیسانس به کنامی کامل برسه فکر میکنی 4 تا سایت مثل گیم اسپات کاری داره.در مورد نمره pes هم شما اگه منطق داشته باشی میفهمی کسی که به فیفا نمره 9 میده به pes چند میده؟مگه مقایسه هست یا نقد؟کسانی که تو گیم اسپات نقد میکنند فکر میکنند هرچی نمره بدتر بدند نشون میدند خیلی حرفه ای هستند

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوست من شما هم یه چیزی از خودت میپرونی میخواست اسمش را بزاره اول سایت ها؟من این نقدش را خوندم کاملا حقایق را گفته بود شما مگه خونده بودی که میگی دری وری؟گیم اسپات معلومه فکر منافعشه این را همه میدونند شما نگاه کنی بازی هایی که نسخه پی سی بهتره کنسول هست نمره نمیده چون اینجوری فروش کنسول تحت تائیر قرار میگیره و 1 ماه بعد که قضیه فروش حل شد نمره بالاتر میده یا اصلا نمیده.شما برو به نمرات فیفا از سری 2000 تا 2008 پی سی نگاه کن میفهمی روی حقه یا نا حق.ea هم خوب می تونه سایت ها را طرف خودش کنه وقتی نمیذاره لیسانس به کنامی کامل برسه فکر میکنی 4 تا سایت مثل گیم اسپات کاری داره.در مورد نمره pes هم شما اگه منطق داشته باشی میفهمی کسی که به فیفا نمره 9 میده به pes چند میده؟مگه مقایسه هست یا نقد؟کسانی که تو گیم اسپات نقد میکنند فکر میکنند هرچی نمره بدتر بدند نشون میدند خیلی حرفه ای هستند
چرا جک میگی ؟؟؟ حتما همه سایت های دنیا رو ea خریده ! ولی کونامی مثل مظلوم ها نشسته نگاه کرده ! اخه برادر من چرا وقتی حرصت گرفته و از شدت حسادت نمیتونی حرفی بزنی میای و این حرف ها رو میزنی شده قضیه زمانی که بازی های مایکروسافت امتیازات بالا میگرفتند همه میگفتند نگاه کن مایکرو چه جوری سایت ها رو میخره ! کلا بحث با شما بی فایدست ها ولی برو یکم fifa بازی کن تا بفهمی قوتبال یعنی چی ! ادم وقتی میشینه از pes 2007 به بعد نگاه میکنه میبینه که این pes همه چی داشته به جز پیشرفت !

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
با سلام به دوستان

من یه آدمی بودم که به شدت طرفدار PES بودم اما از وقتی که PES 2008 اومد تا همین PES 2010
انصافا روی فیفا رو سفید کرد:( و من به شدت ناراحت شدم که PES تو این سه سال اینقدر نزول کرده و اینطوری از فیفا عقب موند من یه دو هفته ای میشه که fifa 10 ps3 رو خریدم حالا شاید شما بگید که من از طرفداران فیفا هستم ولی نه اشتباه میکند تو این دو هفته هر روز یه پیشرفت تو این fifa 10 میبینم که نشان دهنده ی پیشرفت انصافا قابل چشم گیر fifa تو این دو سال نسبت به PES است شرکت بزرگ کونامی حتما باید به داد ما PES دوستان برسه که مجبور نشیم از ضعف بسیار شدید pes 10 به fifa 10 روی بیاریم :( خود دوستان عزیر که ps3 یا xbox دارن میتونن بشینن و بین pes 2009 با fifa 09 و pes 2010 با fifa 10 با دید حق و روشن بنگرند و قضاوتی منصفانه کنن.
ما که حرف دل خودمونو گفتیم و خداحافظ شما :(

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
چرا جک میگی ؟؟؟ حتما همه سایت های دنیا رو ea خریده ! ولی کونامی مثل مظلوم ها نشسته نگاه کرده ! اخه برادر من چرا وقتی حرصت گرفته و از شدت حسادت نمیتونی حرفی بزنی میای و این حرف ها رو میزنی شده قضیه زمانی که بازی های مایکروسافت امتیازات بالا میگرفتند همه میگفتند نگاه کن مایکرو چه جوری سایت ها رو میخره ! کلا بحث با شما بی فایدست ها ولی برو یکم fifa بازی کن تا بفهمی قوتبال یعنی چی ! ادم وقتی میشینه از pes 2007 به بعد نگاه میکنه میبینه که این pes همه چی داشته به جز پیشرفت !
دوست من شما انگار شما جک میگی میفهمی معنی 6.5 چیه؟اگه به خواهم حرص بخورم که باید 3 سال پیش گیم اسپات به فیفا مزخرفتون نمره بالا میداد میخوردم و اونی که حسوده متاسفانه شمایی که نمیتونی حرف حق را بفهمی حالا بازی ندیده هستی فیفا دیدی حداقل تعصبی نباش منم اگه فن pes بودم به فیفا نمره افتضاح داده بودن ولی حقش نبود می اومدم دفاع میکردم و جالبه شما تعصبی هستی که هر سایتی به بازی مورد علاقتون نمره بالا میده بیایی تو هر بحثی ازش دفاع کنی.من جایی که باید از pes دفاع میکنم جایی هم که باید از فیفا یا هر بازی که باشه میخواد بیونیک کماندو یا نید فر اسپید شیفت.راستی به شما هم بگم بردار من تمام سری های فیفا پی سی و کنسول(هم ps3 هم xbox 360)را هم بازی کردم فقط شما نیستی(;))با اینکه فن Pes نیستم ولی یه جمله بهت میگم شما فکر کنم همیشه تو ذهنت تصویر میکنی فن های pes عقب افتاده هستند و تا حالا فیفا کنسول را ندیدند که pes بازی میکنند.در مورد گیم اسپات شما برو نمرات کل فیفا ها را ببین یه نمره پایین تر از 8.5 میبینی؟؟نکنه میخوای بگی فیفا از همون سری اولش فوق العاده بوده که نمرات حقش بوده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دوست من شما انگار شما جک میگی میفهمی معنی 6.5 چیه؟

به نظره شما این نمرات پایین با نمره gamespot خیلی فرقیه ؟

Total Video Games:7
Eurogamer:7
VideoGamer:7
XGN:7
Teletext GameCentral:7
Console Obsession:7

حالا شما این نیم نمره میتونی بزاری به حساب سخت گیر بودن gamespot . با این نمره هم چیزی نمیشد که بخواد فروش میلیونی کنه !

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
با سلام به دوستان

من یه آدمی بودم که به شدت طرفدار PES بودم اما از وقتی که PES 2008 اومد تا همین PES 2010
انصافا روی فیفا رو سفید کرد:( و من به شدت ناراحت شدم که PES تو این سه سال اینقدر نزول کرده و اینطوری از فیفا عقب موند من یه دو هفته ای میشه که fifa 10 ps3 رو خریدم حالا شاید شما بگید که من از طرفداران فیفا هستم ولی نه اشتباه میکند تو این دو هفته هر روز یه پیشرفت تو این fifa 10 میبینم که نشان دهنده ی پیشرفت انصافا قابل چشم گیر fifa تو این دو سال نسبت به PES است شرکت بزرگ کونامی حتما باید به داد ما PES دوستان برسه که مجبور نشیم از ضعف بسیار شدید pes 10 به fifa 10 روی بیاریم :( خود دوستان عزیر که ps3 یا xbox دارن میتونن بشینن و بین pes 2009 با fifa 09 و pes 2010 با fifa 10 با دید حق و روشن بنگرند و قضاوتی منصفانه کنن.
ما که حرف دل خودمونو گفتیم و خداحافظ شما :(
شما طوری حرف میزنید که انگار خدایی نکرده دوچار بیماری لاعلاج فیفا شدید یاکسی مجبورتون کرده از پرو طلاق بگیرید وبا فیفا زندگی رقت باری رو تجربه کنید:eek:
خب دوست عزیز من شما فیفا رو هم بازی نکن تا پرو پیشرفت کنه تا بتونه به سطح فیفا برسه اونوقت پرو بازیکن کونامی شما رو مجبور کرده فیفا بزنید؟خدایا توبه این فیفا چقدر بدبخت شده که این جوری نسبت بهش نظرمیدن حالا من التماس میکنم شما فیفا رو بزار کنار تا بیشترازاین ناراحت نشی;)

به هرحال بازی که هنوز نمیتونه ونمیخواد که پیشرفت کنه وروی هم 20تیم رو هم نمیتونه لایسنس کنه نباید توقع نمره خارق العاده ای داشته باشه هرکس به هیکل بازیکنها تو پرو نگاه کنه متوجه میشه که چقدر رو این بازی کار شده من نمیدونم درکجای جهان فوتبال بازیکنها اینقدر گنده ویغور هستن که این بازی اینطور بازیکنها رو شبیه سازی کرده
بعد هم فنهای سوپردولوکس بازی میان نظریه میدن که ea همه دنیا رو خریده تا برعلیه پرو جبهه بگیره ادم این کامنتها رو میبینه یاد اخبارگوهای شبکه صداقت ودرستی یعنی شبکه خبر میافته:sick:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
به نظره شما این نمرات پایین با نمره gamespot خیلی فرقیه ؟

Total Video Games:7
Eurogamer:7
VideoGamer:7
XGN:7
Teletext GameCentral:7
Console Obsession:7

حالا شما این نیم نمره میتونی بزاری به حساب سخت گیر بودن gamespot . با این نمره هم چیزی نمیشد که بخواد فروش میلیونی کنه !
دوست من تو کل نمرات pes تو سایت های معتبر نمره زیر 7 نداره به جز این سایت پر ادعا که کسی که نقد کرده حداقل نخواسته وقت بزاره روی بازی که نقدش را بنویسه که یه صفحه را هم با زور پر کرده من سوالم اینه چرا کسی که فیفا را نقد میکنه میاد pes را نقد میکنه؟معمولا فوتبال از اون دسته بازی هایی هست که طرف حتما باید موضع بگیره بین فیفا یا pes و جالبه نشونه بازر این موضع گیری از این شروع میشه که 2 خط اول نقد pes شروع نشده اسم فیفا توش میاره حالا هر موضوعی را اشاره کنه و سوال بعدیم اینه که کسی که به فیفا نمره 9 میده و وقتی هم بین فیفا و pes تفاوت اشکاری وجود داره که نمیشه باهم مقایسه کرد چجوری میتونه نمره منصفانه بده؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
شما طوری حرف میزنید که انگار خدایی نکرده دوچار بیماری لاعلاج فیفا شدید یاکسی مجبورتون کرده از پرو طلاق بگیرید وبا فیفا زندگی رقت باری رو تجربه کنید:eek:
خب دوست عزیز من شما فیفا رو هم بازی نکن تا پرو پیشرفت کنه تا بتونه به سطح فیفا برسه اونوقت پرو بازیکن کونامی شما رو مجبور کرده فیفا بزنید؟خدایا توبه این فیفا چقدر بدبخت شده که این جوری نسبت بهش نظرمیدن حالا من التماس میکنم شما فیفا رو بزار کنار تا بیشترازاین ناراحت نشی;)

به هرحال بازی که هنوز نمیتونه ونمیخواد که پیشرفت کنه وروی هم 20تیم رو هم نمیتونه لایسنس کنه نباید توقع نمره خارق العاده ای داشته باشه هرکس به هیکل بازیکنها تو پرو نگاه کنه متوجه میشه که چقدر رو این بازی کار شده من نمیدونم درکجای جهان فوتبال بازیکنها اینقدر گنده ویغور هستن که این بازی اینطور بازیکنها رو شبیه سازی کرده
بعد هم فنهای سوپردولوکس بازی میان نظریه میدن که ea همه دنیا رو خریده تا برعلیه پرو جبهه بگیره ادم این کامنتها رو میبینه یاد اخبارگوهای شبکه صداقت ودرستی یعنی شبکه خبر میافته:sick:
دوست من کسی نمیگه ea همه سایت ها را خریده ولی هرکسی میدونه هر سایتی یه منافعی داره که فقط پول و غیره نیست شما راحت میتونی بفهمی وقتی کنامی نمیتونه لیسانس کامل تیم ها را بگیره چه دلیلی داره ؟ea که نمیتونه کل تیم ها را بخره بگه به کنامی لیسانس ندید ولی منافع راحت میتونه این مرز را از بین ببره که حتی کنامی با پول دادن بیشتر هم نتونه لیسانس کامل تیم ها را بگیره.نمیدونم نمرات بالای سری های قبلی فیفا که شخصا به افتضاحی اون سری ها یقین دارم از روی چی بوده؟یکی از دوستان هم در مورد مایکروسافت گفته بود که براتون بگم من خیلی بررسی هایی کردم تو 90 درصد بازی ها نسخه های ایکس باکس 360 در اوایل اومدنش نمرات این نسخه ها بیشتر ps3 و پی سی بود که خیلی خیلی برام جالب بود و اگر مایکروسافت این کار را نمیکرد من شک میکردم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
هرکس به هیکل بازیکنها تو پرو نگاه کنه متوجه میشه که چقدر رو این بازی کار شده من نمیدونم درکجای جهان فوتبال بازیکنها اینقدر گنده ویغور هستن که این بازی اینطور بازیکنها رو شبیه سازی کرده
اتفاقاً به نظر من و خیلی های دیگه که تو این سایت خودم نظرشونو خوندم تناسب اندام بازیکن ها توی فیفا غیر طبیعی و تو pes طبیعی تره
یکی از دوستان هم در مورد مایکروسافت گفته بود که براتون بگم من خیلی بررسی هایی کردم تو 90 درصد بازی ها نسخه های ایکس باکس 360 در اوایل اومدنش نمرات این نسخه ها بیشتر ps3 و پی سی بود که خیلی خیلی برام جالب بود و اگر مایکروسافت این کار را نمیکرد من شک میکردم
میشه درمورد این جملتون یکم بیشتر توضیح بدین ؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اتفاقاً به نظر من و خیلی های دیگه که تو این سایت خودم نظرشونو خوندم تناسب اندام بازیکن ها توی فیفا غیر طبیعی و تو pes طبیعی تره

میشه درمورد این جملتون یکم بیشتر توضیح بدین ؟
تو اوایل اومدن ایکس باکس 360 وقتی هنوز چندان به اندازه ps3 جا نیفتاده بود 90 درصد بازی هایی که برای ps3 و pc و xbox 360 منتشر میشد نمرات ایکس باکسش از 2 نسخه ps3 و pc بالاتر بود اولش فکر میکردم اتفاقی هست ولی دیدم تعداد زیادی بود(البته فقط گیم اسپات را بررسی کرده بودم ولی چندتا سایت های دیگه هم همین طور بود)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دوست من تو کل نمرات pes تو سایت های معتبر نمره زیر 7 نداره به جز این سایت پر ادعا که کسی که نقد کرده حداقل نخواسته وقت بزاره روی بازی که نقدش را بنویسه که یه صفحه را هم با زور پر کرده من سوالم اینه چرا کسی که فیفا را نقد میکنه میاد pes را نقد میکنه؟معمولا فوتبال از اون دسته بازی هایی هست که طرف حتما باید موضع بگیره بین فیفا یا pes و جالبه نشونه بازر این موضع گیری از این شروع میشه که 2 خط اول نقد pes شروع نشده اسم فیفا توش میاره حالا هر موضوعی را اشاره کنه و سوال بعدیم اینه که کسی که به فیفا نمره 9 میده و وقتی هم بین فیفا و pes تفاوت اشکاری وجود داره که نمیشه باهم مقایسه کرد چجوری میتونه نمره منصفانه بده؟

خب الان ما خیلی از بازی داریم که هم سبک هستند و در نهایت ممکنه فقط یکی نقدشون کنه . قرار هم نیست از روی تعصب نمره بده . مطمعن باش وقتی تو این سایت ها یکی داره به یه بازی نمره میده نظر بقیه ی همکاراش هم مهمه و میپرسن . مطمعن باش اگه کسی دیگه ای تو gamespot نقدش میکرد بیشتر از 7 براش نمیداد و نیم نمره هیچی را عوض نمیکرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر