امتیازات بازی Pro Evolution Soccer 2010

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
سلام!

pes-2010.jpg

این بازی که روز 23 اکتبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 Magazine به بازی امتیاز 89 از 100 داده است. توضیحات بیشتر در مورد این امتیاز را از اینجا می توانید بخوانید.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اقا من بازی را روی 360 بازی کردم خداییش چه تغییری کرده بود هیچی به خدا هیچی جز پوز بازیکناش که اونم وقتی داری از بالا بازی میکنی خداییش اصلا مگر شما پوز اینها را میبینید گرافیک که همون بود گیم پلی خنده دار تر شده بود بازیکن انگار یکی از پشت گرفتتش گل زدن هم که طبق معمول آب خوردن هست دفاع هم باز میشه عین ماست گذشت گزارش هم که همون هست نو آوری هم که صفر یک چیز جدید توش بگید ما هم بفهمیم در مورد نمره gamespotdیک چیزی هست اخه چیزی که قبلش بد بوده حالا یکم بهبودش دادن که دلیل نمره بالا نمیشه وقتی میبینید فیفا نمره بالا میگیره چون چیز هایی جدید داره فقط برای اینکه بگم الکی چنین سایتی خودش را زیر سوال نبرده دقیقا با مثال صحبت میکنم همه اینها درباره fifa 10 < pes 10هست
فیفا در گزارش ها جدیدا بازیکن های مهم را یک حرف هایی از زندگی شخصی یا مثلا اینکه توی چه تیم ها بودن میگه خداییش توی pes جز این گل بگه و بگه آفساید و اسم بازی کن ها چیچی میگه
2: سیستم 360 درجه به fifa اضاف شده توی این هنوز مثل لک لک دریبل میزنن
3:دفاع توی fifa بهتر شده توی pes هرچه بیشتر رفته به سمت آسون گل زدن تا جایی که من با یکی از دوستام که شدیدا فوتبال باهم کل داریم و حرفه ای هم بازی میکنیم توی فیفا ماکس گل هامون 6 تا هست یعنی مثلا 3.3 یا4.2
ولی قسم میخورم توی این pes یک بازی 5.5 شدیم اقا خداییش رئال و بارسا توی کل تاریخشون کی تونستن به هم 5 تا بزنن ولی توی فیفا چون نتایج به علت دفاع مستحکم و منطقی و شوت ها واقعی شما توی pes از پشت 18 هرچی بزنید توی گل هست بی برو برگشت مگر اینکه بلد نباشی شوت بزنی توی فیفا که از این خبر ها نیست با اینکه توی 10 یکم بهرت شده شوت ها و از پشت 18 هم میشه گل زد و دروازه بان ضد ضربه نیست

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من فکر میکنم اگه پرو یکی دو ساله دیگه این روند کج رو ادامه بده هم محبوبیتش به شدت به خطر میفته و هم بازار فوتبال گیم رو فیفا به راحتی از چنگ کونامی در میاره.یادمون نره که با اینهمه گندی که پرو زده فقط برای فن های دو اتیشش مهم نبوده و با ادامه این روند مطمئنا تمایل به سمت فیفا چندبرابر میشه پس بهتره کونامی به جای اینهمه ادعا یه فکر اساسی کنه و با تغییر موتور بازی به فکر ایده الهای جدیدی برای بازیبازها باشه تا بیش ازاین کوچیک نشه و طرفدارانشو سر کار نزاره.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
چی؟:eek: نه ولی حرفتون خودش یه نظریه است به بزرگیه نظریه ی نسبیت انیشتین:laughing:

چی حالا تو مثلا فن بویه فیفا هستی با این خنده هایه قشنگت؟
من میگم قبلا با پرو بیشتر حال میکردم ولی با این امتیازات احتمالا بیشتر رو فیفا وقت بذارم. حالا این حرف به کجات برخورد که باید یه چیزی بپرونی؟

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
دلایل یک بازی خوب
1.امتیاز و نقد سایت ها و مجلات
2.فروش بازی
3.نظر شخصی
در مورد اول که کاملا مشخص است نقد سایت ها و مجلات نشان دهنده اینه که PES چه وضعیتی دارد.
در مورد فروش هم تا اینجا که با بازی رقیبش مقایسه کنیم و اینکه در اروپا فقط عرضه شده آن هم مشخص است کدام نسخه چقدر بیشتر فروخته.تاپیک فروش بازی ها در خود سایت را دنبال کنید تا مشخص شود.
در مورد آخر هم که نظر شخصی است.پس وقتی نظر شخصی شد باید به نظر دیگران اهمیت بدیم و نگیم چرا دیگران نظر دیگری دارند.در نتیجه نباید به امتیاز GAMESPOT(و دیگر سایت ها) اشکال بگیریم چون نظر اون ها این طور هست مگر اینکه بگوییم چون من این بازی را دوست دارم دیگران نباید اشکال بگیرند که اون فن بوی بودن کامل هست.خود من دو سه بار شده از بازی خیلی خوشم آمده ولی امتیازش با سلیقه من جور نیامده یا برعکسش هم صدق می کند.
(خود من تا چند سال پیش PES را خیلی خوب می دانستم ولی چند سالی هست که این بازی در جا می زند و در مقابل رقیبش هر سال پیشرفت زیادی دارد.)

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
در مورد فروش هم تا اینجا که با بازی رقیبش مقایسه کنیم و اینکه در اروپا فقط عرضه شده آن هم مشخص است کدام نسخه چقدر بیشتر فروخته.تاپیک فروش بازی ها در خود سایت را دنبال کنید تا مشخص شود.
خوب خسته نباشی ! چیزی که مشخصه اینه که فروش عمده pes در ژاپن هست . و زمانی که بازی در ژاپن عرضه بشه . اونموقع خواهیم دید که چه جوری گیمر های اونجا حمله ور می شن به سمت فروشگاه ها برای خرید بازی we ! اونموقع است که مشخص می شه امتیاز این سایت ها برای افرادی مثل ژاپنی ها که دارن در کشور گیم زندگی می کنن . کوچکترین اهمیتی نداره . البته اون ژاپنی ها این چیزارو نمی فهمن !! فقط 4 تا فن فیفا از این قضایا سر در میارن!!
اقا خداییش رئال و بارسا توی کل تاریخشون کی تونستن به هم 5 تا بزنن
شما هم برو 2 تا فوتبال ببین خواهشا !! خوبه همیشه بازی های این دوتیم با نتایج پر گل تموم می شه . همین پارسال بارسلونا 6 بر 2 رئال ماردید رو شکست داد !! شما احتمالا فرداش می خواستی بری مدرسه !! خوابت گرفته بازی رو ندیدی !!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
خوب خسته نباشی ! چیزی که مشخصه اینه که فروش عمده pes در ژاپن هست . و زمانی که بازی در ژاپن عرضه بشه . اونموقع خواهیم دید که چه جوری گیمر های اونجا حمله ور می شن به سمت فروشگاه ها برای خرید بازی we ! اونموقع است که مشخص می شه امتیاز این سایت ها برای افرادی مثل ژاپنی ها که دارن در کشور گیم زندگی می کنن . کوچکترین اهمیتی نداره . البته اون ژاپنی ها این چیزارو نمی فهمن !! فقط 4 تا فن فیفا از این قضایا سر در میارن!!

خوب ژاپنیها چیشیون عجیب نیست که این دومیش باشه:biggrin1:مزخرفترین بازیهارو که کل دنیا بهش نگام نمیندازه براش سرودست میشکنن ولی اون چیزی که واضحه پرو امسال هم خراب کرده.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
آقایون لطف کنید الکی به حاشیه نپردازید . حرف خودتونو بگید .
این بازی به عقیده من یه ضعف داره و اون هم اینه که در برخورد اول شما یه مقداری سرعت پایینی درش احساس می کنید . تمام دوستان من که بازی خور هستند و روزی چندین و چند ساعت فیفا و pes بازی می کنند در این چند روز Pes رو قبول کدند .
همه معتقدند مسائلی مثل دیریبلینگ ، پنالتی ، دفاع ، سیستم های حمله و ... همگی تغییر کردند و به کلی پیشرفت کرده اند .مثل قدیم نیست با مسی از یه طرف حمله کنی هر کی هم اومد جلوت چون یارت مسی هست ازت دریبل بخوره . این داستان ها دیگه تمومه . کار تیم باید بلد باشی . نه اینکه سرعت رو بگیری و یا علی از تو مدد .... .
یه بار دیگه هم گفتم این امتیازات پشیزی نمی ارزه .
شما دوست عزیز اگه می تونی 10تا بزنی یه نگاهی به لول بازی بنداز یه موقع سطح پایین نباشه . اگر روی سخت ترین حالت به تیم های خوب چند تا گل می زنی لطف کن و برو مسابقات مربوطه اسم نویسی کن

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
العان منظورتون رو میشه دقیق تر بگین چون هر دو بازی رقیب هم اومدن و دیگه نیازی به وقت نیست:confused:

هیچ کسی الکی امتیاز نمی ده مگر اینکه ....
میشه دلیل رو سیاه بودنشو با منبع بگی.

چی؟:eek: نه ولی حرفتون خودش یه نظریه است به بزرگیه نظریه ی نسبیت انیشتین:laughing:
منظورم دقیقا اینه که این بحث ها وقت تلف کردن چون به جایی نمیرسه:smile:
یعنی من ندیدم کسی قانع بشه فیفا باز فیفا رو بازی میکنه پرو بازهم پرو بازی میکنه الانم که امتیازاتش از فیفا کمتره همه اومدن میگن که همه سایتها ونقدها مغرضانه هستند چون به بازی مورد علاقه من کم نمره دادن یا بلعکس بنظرمن هرکی بازی خودش رو بکنه بهتره چون این 2بازی از خیلی جهات باهم فرق دارن وازهم فاصله گرفتن پس مقایسه کردنش کار بیهوده ای بنظر من

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گیم اسپات یه موقعی نقد هاش منصفانه بود ولی بعد از قضیه کین و لینچ معلوم شد خیلی ابزیره کاره
در مورد این نمره افتضاح هم بگم کسی که هم فیفا و پرو را نقد میکنه یکی هست Guy Cocker این کاملا قطعی هست که طرف موضع بگیره روی یکیش و تمام نقدش بر اساس مقایسه هست و کاملا معلومه وقتی به فیفا نمره 9 میده میگه یعنی من طرفدار فیفا هستم حالا بیاد به pes هم نمره بالا بده چون کاملا نظر شخصی فرد تائیر میذاره و متاسفانه نقدی که میکنه بی طرفانه نیست.درمورد ea هم وقتی تمام لیسانس تیم ها را کامل گرفته و نمیذاره کنامی هم کامل بگیره چه انتظاری دارید این سایت ها را هم کاری نکنه به طرف خودش بیاند.
بعد از کدوم ماجرا؟ یکی برای این که اسم خودش رو بزاره سر تیتر سایت های گیم اومد یک سری دری وری گفت و رفت پی زندگیش حالا همه گرفتید ماجرای کین و لینچ می کنید؟ یعنی چی اصلا؟ بگید به بازی مورد علاقم نمره پایین داده قبولش ندارم دیگه الکی تو سر سایت نزنین اگر یک سایت نمره درست بده همین GS هست هرچقدر هم که افتضاح باشه تا به امروز به هیچ بازی ای نمره ای نداده که لیاقتش نبوده باشه.

PES10 رو هم نمره های آنچنان بالایی نگرفته تو صفحه قبل که نمراتش رو گذاشته بودن یک نمره ی 9 نداشت. حالا وقتی بازی مزخرف توقع دارید GS ازش تعریف کنه؟ شایدم از EA پول گرفته بزنه تو سر PES !؟

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
خوب ژاپنیها چیشیون عجیب نیست که این دومیش باشه:biggrin1:مزخرفترین بازیهارو که کل دنیا بهش نگام نمیندازه براش سرودست میشکنن ولی اون چیزی که واضحه پرو امسال هم خراب کرده.
خوب اینم از اون حرف ها بود دیگه :) کشوری که همه می دونن در صنعت گیم از همه جاها جلوتر هست . و بهترین شرکت های بازیسازی و سازنده ها و ... رو داره . همه چیزشون عجیبه ولی نظر شخص شما درسته ؟ :laughing: اون بازی های مذخرف هم از نظر شما مذخرفه . مثلا چون سبک jrpg در ژاپن خیلی طرفدار داره و بقیه دنیا دوستش ندارن . jrpg مذخرفه ؟ :laughing: و ژاپنی ها عجیب هستن ؟
خواهشا فکر کنید بعد پست بدید . اینجوری براتون بهتره !
بعد از کدوم ماجرا؟ یکی برای این که اسم خودش رو بزاره سر تیتر سایت های گیم اومد یک سری دری وری گفت و رفت پی زندگیش حالا همه گرفتید ماجرای کین و لینچ می کنید؟ یعنی چی اصلا؟ بگید به بازی مورد علاقم نمره پایین داده قبولش ندارم دیگه الکی تو سر سایت نزنین اگر یک سایت نمره درست بده همین GS هست هرچقدر هم که افتضاح باشه تا به امروز به هیچ بازی ای نمره ای نداده که لیاقتش نبوده باشه.

PES10 رو هم نمره های آنچنان بالایی نگرفته تو صفحه قبل که نمراتش رو گذاشته بودن یک نمره ی 9 نداشت. حالا وقتی بازی مزخرف توقع دارید GS ازش تعریف کنه؟ شایدم از EA پول گرفته بزنه تو سر PES !؟
شما هم نمی خواد سریع شور حسینی بگیردت ! بحث اصلی سر اینه که گیم اسپات اومده به این نسخه کمتر از نسخه قبلی امتیاز داده . و همین معیار کافی هست برای اینکه از خوشحال بودن این امتیاز مطمئن بشیم .از نظر گیم اسپات حذف شدن اونهمه باگ و پیشرفت های چشمگیر گرافیکی و تیمی شدن بازی و ... همشون نه تنها مهم نیست . بلکه بد هم هست که با تمام این اتفاقات نسخه 10 از 09 امتیاز کمتری گرفته :laughing::laughing:

موفق باشید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شما هم نمی خواد سریع شور حسینی بگیردت ! بحث اصلی سر اینه که گیم اسپات اومده به این نسخه کمتر از نسخه قبلی امتیاز داده . و همین معیار کافی هست برای اینکه از خوشحال بودن این امتیاز مطمئن بشیم .از نظر گیم اسپات حذف شدن اونهمه باگ و پیشرفت های چشمگیر گرافیکی و تیمی شدن بازی و ... همشون نه تنها مهم نیست . بلکه بد هم هست که با تمام این اتفاقات نسخه 10 از 09 امتیاز کمتری گرفته :laughing::laughing:
راستشو بخوای خوب که نگاه میکنم میفهمم که کسی که شور حسینی گرفته شما هستی نه بنده.
آدم اگر چشمش رو روی حقایق ببنده و هی بشینه بگه به به چه چه همین میشه، بازی ای که نسبت به نسخه قبلیش هیچ پیش رفتی نکرده 6.5 که هیچی 5 هم زیادش هست.
حالا شما میگی رفع چهار باگ و طراحی بهتر بازیکن ها نشان پیش رفته؟ این که واقعا Konami زحمت کشیده همین الان بازیساز های خودمون بهتر از این شرکت دارن بازی میسازن.

واقعا که من نمیدونم چرا سعی می کنید ضعف بازی رو با تهمت زدن به سایت ها بپوشونید البته مشکل از شما نیستا کل ایران همینه.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بازی ای که نسبت به نسخه قبلیش هیچ پیش رفتی نکرده 6.5 که هیچی 5 هم زیادش هست.

دوست عزیز حتی تو نقده گیم اسپات هم نوشته شده پرو در یه سری قسمتهایه کلیدی و مهم پیشرفت داشته. (This year's Pro Evo improves upon its predecessor in some key areas)
حتی میگه بازی تو مسیره درستی قرار گرفته(it's a step in the right direction)

اگه فیفا و پرو 2010 رو با هم مقایسه کنیم و اصلا هم به نسخه هایه قبلیشون کاری نداشته باشیم، بنظرم 2.5 نمره اختلاف توسط گیم اسپات خیلی زیاد و غیرطبیعیه. واقعا متنه نقدشونو بخونی خیلی تعریف کردن. اصلا امتیازی که دادن با متنه نقد نمیخونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر