امتیازات بازی Pro Evolution Soccer 2010

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

pes-2010.jpg

این بازی که روز 23 اکتبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 Magazine به بازی امتیاز 89 از 100 داده است. توضیحات بیشتر در مورد این امتیاز را از اینجا می توانید بخوانید.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوست من کسی نمیگه ea همه سایت ها را خریده ولی هرکسی میدونه هر سایتی یه منافعی داره که فقط پول و غیره نیست شما راحت میتونی بفهمی وقتی کنامی نمیتونه لیسانس کامل تیم ها را بگیره چه دلیلی داره ؟ea که نمیتونه کل تیم ها را بخره بگه به کنامی لیسانس ندید ولی منافع راحت میتونه این مرز را از بین ببره که حتی کنامی با پول دادن بیشتر هم نتونه لیسانس کامل تیم ها را بگیره.نمیدونم نمرات بالای سری های قبلی فیفا که شخصا به افتضاحی اون سری ها یقین دارم از روی چی بوده؟یکی از دوستان هم در مورد مایکروسافت گفته بود که براتون بگم من خیلی بررسی هایی کردم تو 90 درصد بازی ها نسخه های ایکس باکس 360 در اوایل اومدنش نمرات این نسخه ها بیشتر ps3 و پی سی بود که خیلی خیلی برام جالب بود و اگر مایکروسافت این کار را نمیکرد من شک میکردم
اون افتضاح بودن سری های قبلی فیفا همون نظر شخصی شما هست وگرنه من قبول ندارم اون برتری که شما ازش دم میزنی پرو فقط رو پلتفرم پی سی داشته نه رو کنسول بنابراین هی سریهای قبلی فیفا رو زیر سئوال نبرید لطفا چون من تجربه کردم اونارو و با شما هم نظر نیستم درمورد سایتها باید بگم همچنان مثل اخبارهای شبکه خبر میمونه این بهانه ای که میارید که همه دنیا دشمن هستن و صهیونیست و.....شماهم هی میگی همه سایتها با فیفا هستن پرو مظلوم واقع شده این پذیرفتنی نیست فیفا تو نسل جدید خودشو کاملا از پرو جداکرده و سطح دیگه ای داره بنابراین مقایسه این دوبازی اصلا درست نیست ضمنا اینم بگم که لایسنس کردن تیمها مستلزم خرج کردن پوله که کونامی نمیکنه وگرنه اگر بنابراین بود که ea اجازه نده به کونامی همین لیورپول وبارسا رو هم نمیتونست لایسنس کنه پس بازهم ربطی به ea نداره بازی که جزییاتش ضعیف باشه و تغییرات مهمی درش بوجود نیاد نمره پایینی میگیره فرقی نمیکنه که چی باشه درمورد منافع که گفتید باید بگم شما وارد مرز توهم وخیال شدید کدوم منافع؟میگم مثل شبکه خبره نگید نیست اقای عزیز این حرفها کدومه تو بازار ازاد هرکی بیشتر پول بده برنده است منافع کدومه لابد تو کامنت بعدی بحث حمایت سیاستمداران و کاخ سفید و نفت وقراردادهای تجاری فی مابین دولتین و حقوق بشر رو میخواید وسط بیارید....والا من معتقدم باید رفت وبه تیم سازنده کونامی نگاهی انداخت وهمچنین به تیم سازنده فیفا من معتقدم از ژاپنی ها فوتبال درنمیاد هرچندکه درساخت بازیهای دیگخ نظیرندارن
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقاً به نظر من و خیلی های دیگه که تو این سایت خودم نظرشونو خوندم تناسب اندام بازیکن ها توی فیفا غیر طبیعی و تو pes طبیعی تره

ازنظرشما ورفقای شما که بعله اگر کونامی جای بازیکن از خرس وشیر وپلنگ هم استفاده میکرد به به وچه چه شما به راه بود......مشعوف شدیم

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
خب الان ما خیلی از بازی داریم که هم سبک هستند و در نهایت ممکنه فقط یکی نقدشون کنه . قرار هم نیست از روی تعصب نمره بده . مطمعن باش وقتی تو این سایت ها یکی داره به یه بازی نمره میده نظر بقیه ی همکاراش هم مهمه و میپرسن . مطمعن باش اگه کسی دیگه ای تو gamespot نقدش میکرد بیشتر از 7 براش نمیداد و نیم نمره هیچی را عوض نمیکرد .
اره سبک های دیگه همین مشکل هست ولی بین 2 تا بازی موضع گیری انجام نمیشه ولی بازم مقایسه میشه اما بین pes و fifa شما کی را دیدید که طرف دار هر 2 بازی باشه؟همیشه بین فن های هر دو بحث هست و شخصی که هر دو بازی را نقد میکنه صد درصد روی یکیش موضع گیری کرده از قبل و بازی دیگر را با خواسته های خودش که تو یکی بازی هست می سنجه و به شما میگم 90 درصد سایت هایی که به pes نمره 7 دادند بازی را با فیفا مقایسه کردند که این اصلش اشتباهه

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اون افتضاح بودن سری های قبلی فیفا همون نظر شخصی شما هست وگرنه من قبول ندارم اون برتری که شما ازش دم میزنی پرو فقط رو پلتفرم پی سی داشته نه رو کنسول بنابراین هی سریهای قبلی فیفا رو زیر سئوال نبرید لطفا چون من تجربه کردم اونارو و با شما هم نظر نیستم درمورد سایتها باید بگم همچنان مثل اخبارهای شبکه خبر میمونه این بهانه ای که میارید که همه دنیا دشمن هستن و صهیونیست و.....شماهم هی میگی همه سایتها با فیفا هستن پرو مظلوم واقع شده این پذیرفتنی نیست فیفا تو نسل جدید خودشو کاملا از پرو جداکرده و سطح دیگه ای داره بنابراین مقایسه این دوبازی اصلا درست نیست ضمنا اینم بگم که لایسنس کردن تیمها مستلزم خرج کردن پوله که کونامی نمیکنه وگرنه اگر بنابراین بود که ea اجازه نده به کونامی همین لیورپول وبارسا رو هم نمیتونست لایسنس کنه پس بازهم ربطی به ea نداره بازی که جزییاتش ضعیف باشه و تغییرات مهمی درش بوجود نیاد نمره پایینی میگیره فرقی نمیکنه که چی باشه درمورد منافع که گفتید باید بگم شما وارد مرز توهم وخیال شدید کدوم منافع؟میگم مثل شبکه خبره نگید نیست اقای عزیز این حرفها کدومه تو بازار ازاد هرکی بیشتر پول بده برنده است منافع کدومه لابد تو کامنت بعدی بحث حمایت سیاستمداران و کاخ سفید و نفت وقراردادهای تجاری فی مابین دولتین و حقوق بشر رو میخواید وسط بیارید....والا من معتقدم باید رفت وبه تیم سازنده کونامی نگاهی انداخت وهمچنین به تیم سازنده فیفا من معتقدم از ژاپنی ها فوتبال درنمیاد هرچندکه درساخت بازیهای دیگخ نظیرندارن
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقاً به نظر من و خیلی های دیگه که تو این سایت خودم نظرشونو خوندم تناسب اندام بازیکن ها توی فیفا غیر طبیعی و تو pes طبیعی تره

ازنظرشما ورفقای شما که بعله اگر کونامی جای بازیکن از خرس وشیر وپلنگ هم استفاده میکرد به به وچه چه شما به راه بود......مشعوف شدیم
دوست من نمیدونم مثلا شما تو فیفا 07 چی دیدی که 8.5 میگیره و pes 2007 یا همون pes 6 که یکی از بهترین سری های pes هست نمره 8.1 میگیره. من یه خواهشی از دوستان دارم که به من بگویند فیفا 07 بهتر بود یا pes 6 یا یه چیز واضح براتون میگم فیفا 06 نمره 8.9 گرفته و pro 5 که اصلا نمره نسخه پی سی را نداده(نمی دونم به نظر شما چرا یکی از بهترین سری های فوتبال تو پی سی را سایتی نمره نده) و اونم نسخه ایکس باکس را بگیریم داده 9.1 خدائیش از دوستان میپرسم بهترین سری pes تو کل دوران میگیره 9.1 و fifa 06 یکی از بازی های متوسط به نظر من میگیره 8.9 و pes 4 یا eleven 8 میگیره 8.7 ولی فیفا 2005 میگیره 8.9 حالا چی بازم گیم اسپات بی طرف بوده؟البته از سری 2008 هم کسی که نقد میکرد عوض شد
نمی دونم ولی اگر شما فیفا این سری ها را در سطح pes ها می دونید نباید با این نمره مشکلی داشته باشید

آخرین ویرایش:

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
داشتم تاپیکو می خودم کلی خندیدم.:laughing:
حالا این بحث ها رو بی خیال ولی یکی از سایتا (Acegamez که البته در Gameranking هم حساب میشه)بهش 9 از 10 داده نقدشو بخونید بد نیست . شاید بعد بهتر بتونید بگید کی درست میگه کی غلط
http://www.acegamez.co.uk/reviews_x360/Pro_Evolution_Soccer_2010_X360.htm

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
همیشه بین فن های هر دو بحث هست و شخصی که هر دو بازی را نقد میکنه صد درصد روی یکیش موضع گیری کرده از قبل و بازی دیگر را با خواسته های خودش که تو یکی بازی هست می سنجه
پس با این حساب از کجا معلوم که شما هم فن pes نیستید ؟ و یا میخواید صادقانه برخورد کنید ؟
دوما قرار نیست حتما یکی فن یه بازی باشه همون کسی که نقدش کرده . امتیاز کمتر نیم نمره چیزی نیست که بخواد نتیجه را عوض کنه . چیزی که عیانه حداقل تو این سری ( با سال های قبل کاری نداشته باشیم ) fifa خیلی بهتر عمل کرده چون که اینو میانگین امتیازات میگه.
به شما میگم 90 درصد سایت هایی که به pes نمره 7 دادند بازی را با فیفا مقایسه کردند که این اصلش اشتباهه

منم برات تو پست قبلی همون سایت ها را که 7 دادن نام بدم ولی اینجا یه 6.5داریم آیا به نظرت خیلی با 7 فرق میکنه . به خاطر یه نیم نمره ایا ارزش بازی بیشتر از اینی میشد که شما انتظار داشتید ؟! این نیم نمره را همبزار به خاطر سخت گیر بودن gamespot که صادقانه ست .
قرار نیست نمره ها همه یکی باشه ممکنه یه سایت از همه بالاتر بده و دیگری پایینتر از همه .

سرجمع ازت یه سوال دارم آیا نیم نمره پایینتر ارزش این همه بحث را داره ؟ ایا نتیجه برات عوض میکنه ؟ آیا با نیم نمره پایینتر میشه کسی را متهم کرد ؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
پس با این حساب از کجا معلوم که شما هم فن pes نیستید ؟ و یا میخواید صادقانه برخورد کنید ؟
دوما قرار نیست حتما یکی فن یه بازی باشه همون کسی که نقدش کرده . امتیاز کمتر نیم نمره چیزی نیست که بخواد نتیجه را عوض کنه . چیزی که عیانه حداقل تو این سری ( با سال های قبل کاری نداشته باشیم ) fifa خیلی بهتر عمل کرده چون که اینو میانگین امتیازات میگه.

منم برات تو پست قبلی همون سایت ها را که 7 دادن نام بدم ولی اینجا یه 6.5داریم آیا به نظرت خیلی با 7 فرق میکنه . به خاطر یه نیم نمره ایا ارزش بازی بیشتر از اینی میشد که شما انتظار داشتید ؟! این نیم نمره را همبزار به خاطر سخت گیر بودن gamespot که صادقانه ست .
قرار نیست نمره ها همه یکی باشه ممکنه یه سایت از همه بالاتر بده و دیگری پایینتر از همه .

سرجمع ازت یه سوال دارم آیا نیم نمره پایینتر ارزش این همه بحث را داره ؟ ایا نتیجه برات عوض میکنه ؟ آیا با نیم نمره پایینتر میشه کسی را متهم کرد ؟
من خودم همیشه ترجیح دادم بی طرف باشم من قبول دارم فیفا 2010 بهتر از pes 2010 هست و هر دو را هم بازی میکنم ولی با اینکه از فیفا 2010 بیشتر خوشم میاد دلیل نمیشه قابلیت های pes 2010 را زیر سوال ببرم و با اینکه فیفا 10 نسخه پی سی چندان خوب نیست ولی در بعضی جاها ازش دفاع میکنم.
منم برات تو پست قبلی همون سایت ها را که 7 دادن نام بدم ولی اینجا یه 6.5داریم آیا به نظرت خیلی با 7 فرق میکنه
بهت گفتم که این سایت ها بر اساس مقایسه نمره دادند و موضوع بحث من هر سر نمره گیم اسپات نیست که 6.5 را باید 7 میداد موضوع یک طرفه به قاضی رفتن گیم اسپات هست معمولا این جور سایت ها که مقایسه میکنند همیشه یه برنده داره یا فیفا یا pes و اینجوری متاسفانه ارزش های بازی بازنده به زیر سوال میره و این درست نیست که بگیم چون فیفا عالیه بازی های دیگه خوب نیستند(متاسفانه منطق مقایسه با تعصب همینه)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بی خیال
مشعوف بمانید ...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من خودم همیشه ترجیح دادم بی طرف باشم من قبول دارم فیفا 2010 بهتر از pes 2010 هست و هر دو را هم بازی میکنم ولی با اینکه از فیفا 2010 بیشتر خوشم میاد دلیل نمیشه قابلیت های pes 2010 را زیر سوال ببرم و با اینکه فیفا 10 نسخه پی سی چندان خوب نیست ولی در بعضی جاها ازش دفاع میکنم.

بهت گفتم که این سایت ها بر اساس مقایسه نمره دادند و موضوع بحث من هر سر نمره گیم اسپات نیست که 6.5 را باید 7 میداد موضوع یک طرفه به قاضی رفتن گیم اسپات هست معمولا این جور سایت ها که مقایسه میکنند همیشه یه برنده داره یا فیفا یا pes و اینجوری متاسفانه ارزش های بازی بازنده به زیر سوال میره و این درست نیست که بگیم چون فیفا عالیه بازی های دیگه خوب نیستند(متاسفانه منطق مقایسه با تعصب همینه)
دوست عزیز دیگه خیلی داری کش دارش میکنی،خب طبیعیه که هر بازی با بهترین بازی سبکش مقایسه بشه چون انتظارات از یه سبک بالا میره...
ول کنید دیگه لطفاً...

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست عزیز دیگه خیلی داری کش دارش میکنی،خب طبیعیه که هر بازی با بهترین بازی سبکش مقایسه بشه چون انتظارات از یه سبک بالا میره...
ول کنید دیگه لطفاً...
دوست من اینکه دیگه نقد نمیشه میشه مقایسه
البته این موضوع خیلی کش دار شد

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
دوست من اینکه دیگه نقد نمیشه میشه مقایسه
البته این موضوع خیلی کش دار شد
دوست بزرگوار خوب یکمی هم حق رو به بقیه بدین .
چد تا سوال دارم . یه سایت بر چه اساسی باید نقد کنه یه بازی رو ؟ اگه بر اساس عیوب و نقات بارز ان بازی باید این کار رو بکنه خوب این عیوب چگونه مشخص میشن مگر این که با مقایسه و برتری ها هم به همین صورت .
کلا و در یک کلام تا دزر و تبهکار و بی قانونی نباشه پلیس و قانون معنی نداره یا تا بدی نباشه خوبی معنا نداره.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
والا من این 9صفحه رو خوب دنبال کردم . اما چیزی به اسم دلیل منطقی ندیدم . همه یا می گن خوبه یا می گن بده . خوب دلیل بیارید . فیزیک بده؟ بازی بده؟ دلیل؟ گیم اسپات شد دلیل؟ نه برادر من / شما که می گی خوبه ، دلیلت چیه؟
درسته که اینجا تاپیک امتیازات هست اما وقتی وارد بحث نقدبازی می شید نصفه کار ولش نکنید . بهتر نیست هم دیگه رو با دلیل های منطقی مجاب کنید؟ درصد فروش یک بازی هم دلیل نمی شه . چیزی که شما بهش نمره خوب یا بد می دید چیه؟ کاری کنید که چهار نفرم که میان اینجا اینها رو می خونن بی خودی دلسرد نشن . اینجا 90% اسپم دیده می شه

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بازی نسبت به 2009 خیلی بهتر شده.اما پر باگه.من جزو اینکاره های PES هستم.نسخه قبلی فرقی با آشغال نداشت.دلیل میخواین؟؟چرا نباید با یک دفاع سرعتی یا قدرتی نشه Ronaldo ,messi,kaka,ibrahimovic رو گرفت؟رو سخترین درجه یا 2نفره به راحتی میشه با یکی از ین افراد 4,5 نفر رو دریبل کرد.مگه شبیه سازی نیست؟بنظرتون منطقیه؟در ضمن سرعت بازی وحشتناک بالا بود.2010 از این لحاظ خیلی بهتر شده.کار گروهی تو 2010 جز واجباته.ولی تو 2009 اصلا خبری نبود.توپو مینداختی گوشه با messi یا ronaldo و یا علی مدد:biggrin1:بدبختی 2010 هم اشکال زیاد داره.من اگه از اول با winning بازی نمیکردم حتما میرفتم سمت fifa.اما چکنم که نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر