امتیازات بازی Mafia II

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,549
نام
محمد
سلام!

Mafia_II_Boxart.jpg

این بازی بزرگ اولین امتیازش را گرفت. مجله PC Zone به بازی امتیاز 80 از 100 داده است. توضیحات بیشتر را از اینجا می توانید بخوانید.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
متأسفانه من نميدونم اين امتيازارو از کجا دوستان ميآرن چون EMBARGO هنوز تموم نشده و سايتای درست حسابی هنوز امتياز ندادن!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,549
نام
محمد
سلام!
البته نمرش هيچجا ثبت نميشه :biggrin1:
نمره این مجله در Meta Critic ثبت میشه.

متأسفانه من نميدونم اين امتيازارو از کجا دوستان ميآرن چون EMBARGO هنوز تموم نشده و سايتای درست حسابی هنوز امتياز ندادن!
امتیازها تو فروم رسمی بازی اعلام میشه.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقایون ما n بار تذکر دادیم بازم تکرار می کنیم .. از بحث های بیهوده و بی هدف خودداری کنید. والا ما انقدر بیکار نیستیم هی بشینیم توی این تاپیک پست (اسپم) پاک کنیم ...

سعی کنید در ارسال پست هاتون بیشتر دقت کنید چون ما هم صبرمون حدی داره ... مطمئن باشید با بحث های بیهوده در این تاپیک نه امتیازات این بازی بیشتر میشه و نه کمتر پس کمی مراعات کنید

Erfan9O

کاربر سایت
Jun 28, 2010
6
آقایون ما n بار تذکر دادیم بازم تکرار می کنیم .. از بحث های بیهوده و بی هدف خودداری کنید. والا ما انقدر بیکار نیستیم هی بشینیم توی این تاپیک پست (اسپم) پاک کنیم ...

سعی کنید در ارسال پست هاتون بیشتر دقت کنید چون ما هم صبرمون حدی داره ... مطمئن باشید با بحث های بیهوده در این تاپیک نه امتیازات این بازی بیشتر میشه و نه کمتر پس کمی مراعات کنید

شما تا حالا Demo Mafia2 رو بازی کردید ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اون FIRST OPINION نظر اولشون بوده بعد تجدید نظر کردند (یا همون SECOND OPINION ) و تو نظر دومشون نمره 9 دادن.:d...
:))=)) یعنی اینقدر تحول ییهویی ایجاد شد؟؟؟:))
چه چیزایی که ادم نمیبینه#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر