امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Spider man
سری بتمن ارخام نه تنها روی بازیهای ابرقهرمانانه تاثیر گذاشت بلکه استانداردهای جدیدی رو معرفی کرد که باعث شد بازی های زیادی در سبک های مختلف ازش استفاده کنند. بازی مردعنکبوتی اینسامنیاک یکی از اون بازیهایی هست که با الگو برداری و تکیه بر مکانیزم های سری ارخام و دمیدن روح مردعنکبوتی به بازی باعث شده یکی از لذت بخش ترین و بهترین سری بازی های اسپایدرمن رو بسازه. با اینکه بازی از طراحی برخی مراحل گرفته تا سیستم کامبت و حتی نحوه ی ارائه اطلاعات جانبی به گیمر شبیه سری بتمن هست اما به هیچ وجه احساس بازی بتمن بهتون دست نمیده چونکه دنیای بازی کاملا یونیک و مخصوص اسپایدرمنه. تار زدن بین ساختمون ها با مردعنکبوتی انچنان حس رضایت درونتون ایجاد میکنه که حتی پرواز با بتمن هم همچون حسی بهتون نمیده. داستان بازی و شخصیت پردازی ها خیلی خوبن و کاملا اون حسی که باید از شخصیت های دنیای مردعنکبوتی بگیرید رو بهتون منتقل میکنن. یکی از جالب ترین و باحال ترین و خوش دیالوگ ترین شخصیت بازی جی جونا جیمسونه که محشره واقعا! :D چهره شو هیچ وقت نمیبینید ولی یه رادیو داره که وقتی دارید ازادانه میچرخید پخش میشه. در رابطه با بقیه ی شخصیت های بازی از پیترپارکر خیلی خوشم اومد. همه چیزش خود پیترپارکره و گوینده ی کارکتر بخوبی اون حس رو منتقل میکنه. ویلین های بازی هم خوب بودن خوشم اومد، انگیزه هاشون بخوبی اعمالشون رو توجیح میکرد.
درکل بازی اسپایدر من با گیم پلی خیلی روون و لذت بخش و دنیای باورپذیری که ساخته یکی از بهترین بازی های سوپرهیرویی این نسله.
8.5 از 10

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
بتلفیلدv اگه از طرفدارهای بتلفیلد3 هستید این سری باگیم پلی عالی و گرافیک خوبش شما رو یاد bf3میندازه شما توی بازی تک تک تیرهاتون رو میتونید ببینید که به طرف دشمن شلیک میشه قسمت کانکوست بازی شما رو وارد یه جنگ تمام عیار میکنه و با اینکه مپهاش زیاد نیست ولی راضی کنندس من آنلاینش رو بازی کردم که بخش اصلی و مهم bf v هستش در مقایسه با بتلفیلد1 سری جدید بدون شک یک سرو گردن بالاتره و موقع بازی کردن حتما متوجه میشید امتیازم 8/5

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
A plague tale:Innocence:
واقعا از یه استدیو ایندی که پیشتر برا کینکت و تو بعضی گیما کمک استدیو بوده یه چنین مسترپیسی انتظار نداشتم!
داستان بازی عالی و تکه ,کمتر گیمی تو قرن 13 اروپا اتفاق می افته ..
گرافیک خیلی خوب ولی جای بهتر شدن داشت
گیم پلی متفاوت و بدون گان پلی که خسته کننده شدن واقعا و AI قوی..
موسیقی هم عالی !!
ایرادایی هم داره ولی بخاطر ایندی بودن استدیو و کم بودن بودجه میشه ازش چشم پوشی کرد.
10/10

:Judgment
ساخته جدید استدیو یاکوزا ..که شباهت زیادش به یاکوزا برا من خسته کننده بود..
تعقیب و گریزا قفل باز کردن انتخاب کلید!!هیدن ابجکت drone همه اینا بعد دو سه بار اول تکراری میشن..
مشکل بازی فقط بخش گیم پلی و بقیه بخشا مشکلی ندارن..
6.5/10

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
A Plague Tale: Innocence --------------------------- 8

+ داستان و شخصیت پردازی خیلی خوب

+ گرافیک بصری زیبا
+ گیمپلی خلاقانه و خاص
+ موسیقی

+ موش ها

- کمبود محتوا و کوتاهی بازی
- نسبتا آسان و بدون چالش

قیمت جهانی این بازی 40 دلار هست و 20 دلار از بازیهای دیگه ارزونتره ولی متاسفانه اینجا 600 - 650 فروخته میشه و خیلی هم کمیابه.
با توجه به قیمتش عنوان با ارزشیه و حتما حتما پیشنهاد میکنم بازی کنید چون تجربه خاص و متفاوتی است.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Horizon Zero Dawn

بلاخره تمام شد ، بعده 84 ساعت.بازی 100% شد مونده DLC که اون هم از فردا :D
اینجا نظرمو گفتم.

باید اضافه کنم که داستان عالی بود ، واقعا کوئست هارو آخر هر چه سریع تر میرفتم تا تمامش کنم و ببینم چی میشه.

نکات مثبت :

• گیم پلی معتاد کننده
  • گرافیک تکنیکی قوی که هنوز بعده 2 سال بازم عالیه
  • داستان درگیر کننده و جذاب که مجابت میکنه بازی رو ادامه بدی
  • ازادی توی مخفی کاری و یا اکشن رفتن مراحل
  • تنوع دشمنان
  • نبود سیستم upscaling برای دشمنان
  • فارم و لوت هر چیزی که میبینین یا میکشین
  • موسیقی زیبا
  • فوتو مود کامل
  • وجود Newgame+
  • و کلی نکته مثبت دیگه ...
نکات منفی :

• Aloy
  • صورت ها بدون روح و بدون هیچگونه میمیکی ، بین صورت خوشحال و ناراحت تفاوتی حس نمی کنین
  • Aloy
  • صدای گذاری بدون روح ، تن صدا عوض نمیشه و فرقی بین صدای خوشحال و ناراحت و ... نمیبینین ، یک سری از دیالوگ ها خیلی پوچ و بچگانه هستن
  • Aloy
  • حق انتخاب زیادی وجود نداره توی کل بازی ، اگرم باشه تاثیرشون حداقله
  • Aloy
  • ریوارد کوئست ها منطقی نیست و کاملا رندوم داده میشه ، بهتر بود آیتم پوشیدنی هم دراپ میشد
  • Aloy
  • بازی پر از Fetch Quest ، اکثر ماموریت های فرعی ، اول باید با فوکوس ردپا بگیرین ، بعد یک فایت ، باز ادامه رد پا ! و فایت اخر ! متاسفانه ساید کوئست ها خیلی حوصله سر بر و یکنواخت هستند ، غیر چندتا مورد.

لطفا این بازی رو حتما تجربه کنید ، نکات منفی داره ، ولی فوقالعادست ! یه چیزه خاصی داره لاقل برای من که خیلی جذاب بود.از دید قلبی امتیازش برای من 10 هست ولی این میشه فن بازی پس در نتیجه نکات منفی رو هم باید دید ، گفت و لحاض کرد.

Detroit: Become Human

داستان 10
گرافیک 10
صداگذاری 10
گیم پلی -10

از همه کارهای داوود بهتر بود.شخصیت کانر روی اعصاب و به درد نخور ، مارکوس و دارودستش نماد سیاه پوست ها و آزادی (برداشت شخصی) ، کارا و الیس داستان جذابی داشتن برای من.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Detroit ------------------------------------ ?/10

راستش خیلی سعی کردم از بازی خوشم بیاد ولی متاسفانه نتونستم ، حتی نتونستم تمومش کنم ، حتی نتونستم بخاطر Platnium آسونش وقت بذارم . گیمپلی که هیچی ... باید دلمون به داستان خوش باشه که اونم واقعا هیچی ، فوق العاده حوصله سر بر ، انتخابهای بی شمار و بدون منطق و گیج کننده که اصلا نمیدونی بر چه اساسی انتخاب X نتیجه ش میشه Y ؟!!!
در کل اصلا نمیتونم به بازی امتیاز خاصی بدم چون کلا به سختی تا آخرای بازی تحملش کردم .

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
Detroit ------------------------------------ ?/10

راستش خیلی سعی کردم از بازی خوشم بیاد ولی متاسفانه نتونستم ، حتی نتونستم تمومش کنم ، حتی نتونستم بخاطر Platnium آسونش وقت بذارم . گیمپلی که هیچی ... باید دلمون به داستان خوش باشه که اونم واقعا هیچی ، فوق العاده حوصله سر بر ، انتخابهای بی شمار و بدون منطق و گیج کننده که اصلا نمیدونی بر چه اساسی انتخاب X نتیجه ش میشه Y ؟!!!
در کل اصلا نمیتونم به بازی امتیاز خاصی بدم چون کلا به سختی تا آخرای بازی تحملش کردم .
دقیقا من می خواستم بیام به بازی یه 3 بدم گفتم الان خیلیا اعتراض می کنن بیخیال شدم گیم پلی کلا مثله یه شوخیه، دکمه زنی واسه ظرف شستن و چیدن میز صبحونه و ... داستان ضعیف و کلیشه ای فقط می مونه یه مشت انتخاب که هیچ منطق درست و حسابی نداره حیف 7 دلار

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Horizon Zero Dawn Frozen Wilds

تقریبا تمام مشکلات نسخه اصلی رو دیده و حل کرده بودن.Aloy خیلی بهتر شده بود و میتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی.صدا گذاری و دیالوگ ها خیلی بهتر شده بود.ایتم میداد :D خلاصه که به نظرم عالی بود.

فقط دوتا نکته منفی میتونم بگم ، کوتاه بودن زیادی (روی VH فقط 9-10 ساعت طول کشید با تمامی کوئست های اصلی و کوئست های فرعی و ...) و دوم باس آخر بسیار ضعیف و معمولی.

امتیاز 9.5/10

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
dead nation
ارکید شوتر فانیه و چالش های خوبی داره ولی در مقایسه با کارای دیگه Housemarque مثل nex machina ضعیفه
بنظرم مدت کمپینش کاملا مناسب بود و دقیقا تو نقطه ای که داشت حوصله سر بر میشد تموم شد اما داستانش مضخرف ترین چیزی بود که تا به حال دیدم یه چیز الکی و چرند مخصوصا اون پایانش که ارزش تکرارش از بین برد متاسفانه
7
میخواستم 8 بدم ولی اون داستان چرندش نزاشت

detroit

تجربه زیبا و جالبی حداقل از اشغالی مثل بیاند بهتره از یه چیزاییش خیلی خوشم امد و از یه چییزاییش اصلا خوشم نیومد که دونه به دونه میگم
اول اینکه از شخصیت کانر خیلی خوشم امد و به نظرم بهترین کرکتر بازیه و رابطش با هنک (آقای خرچنگ:-") خیلی جالب بود دوتای دیگه هم خوب بودن اما مارکوس یه کمی لوس و ابکی بود داستانش بنظرم خیلی خوشم نیومد با اینکه شخصیت جالبی داشت
درباره موسیقی هم موسیقی کانر و کارا عالی و بیاد موندنی مخصوصا تم کانر تو صحنه های تعقیب و گریز اما مارکوس.....نه
با طراحی اندرویدهای رندوم اصلا حال نکردم یا سیاه یا چینی یا سیاه یا چینی یا قیافه های رو مخ:D
با هزار بار ری پلی کردن بهترین پایان گرفت و امتیاز من به بازی و پایان خوب کارا از همه بیشتر دوست داشتم
8
نه بیشتر نه کمتر خوب بود بعد این میرم سراغ هوی رین ولی خوشحالم که سونی دیگه از این بازیا نمیسازه کلیتش وقت تلف کردنه و واسه صنعت سودی نداره:D

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
مثل اینکه یه سریا فک میکنن ویدیو گیم یعنی اینکه یه اسلحه بدن دستت باهاش همه رو بکشی
خدا رو شکر آدم هایی مثل دیوید کیج هنوز توی این صنعت وجود دارن و هنوز اونقدر جسارت دارن که بدون توجه به این حرفا ، یه بازی متفاوت بسازن...

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مثل اینکه یه سریا فک میکنن ویدیو گیم یعنی اینکه یه اسلحه بدن دستت باهاش همه رو بکشی
خدا رو شکر آدم هایی مثل دیوید کیج هنوز توی این صنعت وجود دارن و هنوز اونقدر جسارت دارن که بدون توجه به این حرفا ، یه بازی متفاوت بسازن...
بازی متفاوتی که طرفدار نداره چه ارزشی داره؟ بشخصه با گیم پلی بازیای دیود کیج مشکلی ندارم اتفاقا عاشق qte و چیزای سینمایی ام ولی این سبک کارش تمومه دیگه هیچ چیز نویی توش نیست خود qd هم دیگه نمیتونه به این روند ادامه بده و برای پول هم که شده میره سراغ سبکای دیگه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
534a1ccad0a35013349c848980801426.jpg

دارک سولز ۳ :

بعد از تجربه لذت بخش دارک سولز یک ، به سراغ نسخه سوم بازی رفتم یعنی دارک سولز ۳

واقعا زبانم قاصره از دیدن این همه زیبایی هنری در یک بازی . از لحاظ هنری با یکی از بهترین های صنعت گیم طرفیم . گیم پلی بازی هم مثل نسخه های قبلی بسیار چالش برانگیز و جذاب است طوری که وابستگی که بعد از تجربه این بازی پیدا میکنید به حدی است که تا مدتها مزه هیچ بازی دیگری جز دارک سولز را نمیپسندید!
از لحاظ موسیقی هم بازی هیچ کم و کاستی نداره و من شخصا عاشق موسیقی های بازی بخصوص هنگام باس فایت ها شدم.

امتیاز من به دارک سولز ۳ بعد از حدود ۶۰ ساعت بازی: ۱۰/۱۰

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
A Plague Tale: Innocence

113728
درود
هر وقت اسم طاعون میاد اکثرا اولین چیزی که یادش میکنیم اون موش های سیاه رنگ چندش اوره (:D) که خوراکشون انتشار طاعونه که از قضا توی بازی خیلی باهاشون سرو کار داریم!
جالب اینجاست که اگر یه ذره باهوش باشیم ، میتونیم از این موش ها سو استفاده و به عنوان صلاح برای پیش بردن مسیر و اهدافمون استفاده کنیم>:)
خب اول کار اینو بگم که بازی بیشتر داستان محوره و روایتش به شش هفت قرن پیش که یه طاعون مرگبار شیوع پیدا کرده بر میگرده که اتفاقا خیلی خوب فضاسازی شده و محو اتمسفر و جوش میشید
زاویه دیدمون سوم شخص هست و واسه پیشروی توی بازی علاوه بر مخفی کاری با پازل ها هم سروکار داریم و در نهایت اینکه گیم پلی پیچیده و آنچنانی نداره(ولی خب یه سری اپگرید های و اسکیل های باحال داره:>)
هوش مصنوعی دشمن ها بدک نیست و اینکه یه سری باس فایت پیش رو خواهید داشت(یه سری انتاگونیست هم داره که انچنان شخصیت پردازی نمیشن)
واسه خودم یه ذره طول کشید تا با آمیسیا ارتباط برقرار کنم ولی رفته رفته و با شناخت بیشترش همه چیز وفق مرادم شد:D
یه چیز هم راجب هیوگو هم بگم ، آتریوس (پسر کریتوس) رو میشناسید که(؟) این کاملا برعکسشه:D
این پسر انقدر معصوم و شیرین و بانمک هست که همش تو فکر این هستید به چاک نره:))
راستی حین گذروندن مسیر با یه سری افراد که اکثرا هم به کارمون میان اشنا میشیم که علاوه بر بگو مگو حسابی کمک دستمون میشن و بکارمون میان و داستان اوناهم جالبه!
خلاصه اینکه اگر از این بتل رویال ها و شوترهای بی دروپیکر و.... خسته شدین و نیاز به تغییر حال و هواتون دارید بهتره یه سر به این ایده ی منحصر به فرد و کم نظیر بزنید
8/10

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
534a1ccad0a35013349c848980801426.jpg

دارک سولز ۳ :

بعد از تجربه لذت بخش دارک سولز یک ، به سراغ نسخه سوم بازی رفتم یعنی دارک سولز ۳

واقعا زبانم قاصره از دیدن این همه زیبایی هنری در یک بازی . از لحاظ هنری با یکی از بهترین های صنعت گیم طرفیم . گیم پلی بازی هم مثل نسخه های قبلی بسیار چالش برانگیز و جذاب است طوری که وابستگی که بعد از تجربه این بازی پیدا میکنید به حدی است که تا مدتها مزه هیچ بازی دیگری جز دارک سولز را نمیپسندید!
از لحاظ موسیقی هم بازی هیچ کم و کاستی نداره و من شخصا عاشق موسیقی های بازی بخصوص هنگام باس فایت ها شدم.

امتیاز من به دارک سولز ۳ بعد از حدود ۶۰ ساعت بازی: ۱۰/۱۰

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

حتما حتما dlc های بازی رو بازی کن که خداست

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر