امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
شما به sata ssd معمولی داشته باشید هم کافیه. مثلا evo 860.
والا بنا به دلایلی یه مدت کنسول گیمر شدم این نسلم با ps5 شروع کردم بسکه تعریف هارد کنسول کردن که نمیدونم نظیرش نیست البت خودمم تو بازیا و کنسول سرعتش تجربه کردم گفتم شاید سرعتشون تو لود فرق داشته باشه در ضمن من خودم یه pc گیمرم از بچگی :)\m/

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Dying light 2
کلا بازی رو بعد از 5 ساعت ول کردم. بازی که اساسا برای پارکور و دویدن روی دیوارها و اکشن سریع ساخته شده رو پر کردن از cut-scene های مزخرف که هر 5 دقیقه یک بار ظاهر میشن. بدبختی داستان بازی هم به قدری ضایع هستش که اصلا ارزش دنبال کردن رو نداره. همون dying light 1 رو دوباره بازی میکردم بهتر بود.
5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,517
نام
سپهر

Capture_2023_09_30_17_12_18_527.png
Castle of Illusion Remake 2013

نکات مثبت: بامزه، حفظ اصالت بازی کلاسیک 1990، طراحی مراحل جذاب، باس فایت‌ها
نکات منفی: کوتاه، گیم پلی ساده، باس‌فایت‌های نه‌چندان چالش‌برانگیز نسبت به مراحل بازی

Score: 6.5

شروع بازی: 8 مهر 1402
پایان بازی: 9 مهر 1402

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,517
نام
سپهر
Capture_2023_10_05_18_16_20_893.png

Carrion 2020

نکات مثبت: کنترل روان؛ ایده جذاب؛ سیستم آپگرید متنوع برای تقویت هیولا؛ سیستم سیو کارآمد؛ طراحی هنری حیرت‌انگیز
نکات منفی: تکراری‌شدن گیم پلی در اواخر بازی؛ نبود باس‌فایت‌؛ داستان گنگ

Score: 8

شروع بازی: 11 مهر 1402
پایان بازی: 14 مهر 1402

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,016
نام
احمد
Control: The Foundation​
8/10 4 ساعت طول کشید ، از بازی اصلی خیلی بهتر بود، دشمنان سخت تر، اسلحه بهتر و جالبتر تنها مشکلم محیط های تکراری بود.

Control : AWE​
9/10 اتمسفر این دی ال سی 2 ساعتی روانی بود خیلی هم ترسناک بود و تاریک، این اچیومنت Vending Spree هم پفیوز ترین اچیومنتی بود که تو عمرم دیدم، برای گرفتن این اچیومنت باید تقریبا 4 تا از اونا که پپسی میدن بیرون رو بزنی و وقتی میزدی هیس میرفت داخلشون و باید میکشتیشون، بدبختیش میدونی چی بود؟ اولا اینا راندوم بودن، چه بدبختی های که من سر اینا نکشیدم تو این فروم و اون فروم ، یعنی تو 20 تایی که تو محیط این دی ال سی هست امکان داشت تو یک بار تموم کردنش یکیش به شانستون بخوره، امکان داره هر 10تاش باشن ،امکان داره مثل من بدبخت با 10/20 بار تموم کردن دی ال سی به بختتون نخوره اگر هم به بختتون بخوره مثل یوزپلنگ سریع فرار میکنن .بله چه اچیومنت ابله هانه و احمقی ابسردکن هیس بره توش فرار کنه باید 4 تا رو از اینا بزنید تا اچیومنت رو بگیرید...

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,016
نام
احمد

Resident Evil Village​

جز بهترین بازی های ترس و بقای تاریخ بود از زمان انتشارش تا الان 3 باری بازی رو شخم زدم واقعا خیلی لذت بردم از بازی، طراحی دشمنان بازی، طراحی باس فایت ها، همه چیز پرفکت بود الی اون بخش کریس :| در هر صورت بازی رو هاردکور برید که به معنی واقعی کلمه لذت بخش بود، البته هاردکورش مثل RE2R خیلی سخت نیست، گرافیک بازی هم خدا بود از حق هم نگزریم بازی واقعا ترسناک بود، خوبی که بازی رزیدنت اویل دارن اینه بعد از اتمام بازی بهت جایزه میده، ایتم بهتر، سلاح بهتر ولی کاش این تیر نامحدود رو برمیداشت لامصب خیلی بده حس ترس و بقای بازی رو میگیره اگر رفتید اصلا تیر نا محدود رو باز نکنید، بازی کنید و از این سبک ترس و بقا ارضا بشید.
نمره من به بازی 10/10
Resident Evil Village: Shadow of Rose​
همون اول کار بازی رو هاردکور رفتم، واقعا سخت بود، خیلی سخت بود، دشمناش کلا 2 نوع هستن ولی خیلی رو مخ و اعصاب خراب کن و اصلا نمیمیرن:| به معنی واقعی کلمه موش گربه بازی بود این دی ال سی برام خیلی جاها تیر کم میاوردم و اصلا بازی غیر قابل رد بود بازی از سه بخش تشکیل شده و هر بخش یک باس فایت داره ولی با این حال رو هارد کور من 2 ساعت 50 دقیقه بازی رو تموم کردم، معماهاشم نسبت به بازی اصلی خیلی سخت بود، بازی هم واقعا ترسناک بود، از در و دیوارش خون میبارید :| همه جا هم تاریک، این دی ال سی هم تو محیط بازی اصلی درست شده که واقعا کاش محیط های جدیدی رو واسش درست میکردن ... در کل ارزش تجربه اش خیلی بالاست باس اخرش هم هفت خان رستمه رو هاردکور...
نمره من به این دی ال سی
8/10​

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Trepang2
یکی از بهترین شوتر های چندسال اخیر که ثابت میکنه بازی با گیمپلی درست میشه نه گرافیک و داستان و غیره. بازی به شدت یادآور نسخه اول بازی FEAR هست. با اینکه کلا 5 ساعته میشه بازی رو تموم کرد ولی واقعا لذت بردم.
9/10

Serious Sam Siberian Mayhem
یه شوتر خوب دیگه. گرافیک و گیمپلی و داستان بازی من رو برد به سالهای 2008-2007 که واقعا واسه من نوستالژیک هستش :D اکثر اسلحه ها و دشمن های نسخه های قدیمی بازی رو میشه دوباره اینجا دید.
8/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,517
نام
سپهر

Capture_2023_10_14_15_28_54_680.png
Serious Sam Double D XXL 2013

نکات مثبت: سیستم شوتینگ نسبتاً خوب؛ مقداری شوخی‌های کلاسیک سری Sam؛ القای حال و هوای نسخه‌های سه‌گانه مجموعه؛ چک‌پوینت‌های عادلانه؛ باس فایت‌ها!
نکات منفی: بیش از حد کوتاه، سیستم آپگرید سطحی، افت تنوع در گیم‌پلی، طراحی زشت محیط‌های هنری و شخصیت‌های بازی؛ دوربین بد

Score: 3.5

شروع بازی: 21 مهر 1402
پایان بازی: 22 مهر 1402​

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
619
1697486338725.png

NIOH 2

8.5/10​
بازی از همه جهات نسبت به نسخه ی قبل خودش پیشرفت داشته .گیم پلی ، گرافیک ( به خصوص بخش هنری ) ، موسیقی ، چالش و... همه چیز بهتر شده اما با این حال کماکان داستان

و روایتش و طراحی مراحل و مراحل فرعی تکراری جزو نکات منفی هستن ولی به هر حال از نسخه ی 1 بهترن .در کل یکی از بهترین بازی های این چند سال اخیر محسوب میشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,016
نام
احمد
Remnant: From the Ashes - Subject 2923
آیا با یکی از بهترین دی ال سی های تاریخ طرفیم؟
آیا با یکی از خاص ترین، و دارک ترین اتمسفر های تاریخ طرفیم؟
آیا با بهترین بازی بر مبنای همکاری تیمی طرفیم؟
ایا با یکی از بهترین طراحی سلاح در تاریخ گیمینگ طرفیم؟
آیا با چند عدد از سخت ترین باس فایت های تاریخ گمینیگ طرفیم؟
جواب ساده است، بله...
به جرعت میگم اتمسفر. این دی ال سی تو نسل هشتم برای من در کنار ومپایر و بلادبورن قرار میگیره در این حد این دی ال سی اتمسفر خدایی داشت، قسمت دوم بازی که تو محیط های برفی هست گرافیکی داره در حد خدای جنگ رگنار رو الترا از بس تکسچر با کیفیت دیدم کف و خون قاطی کردم... اگر قرار بود یک ثانیه بتونید باس فایت های بازی اصلی رو تنهایی رد کنید اصلا و ابدا سراغ این دی ال سی بصورت تک نفره نرید! اچ پی بینهایت دارن باس فایت ها تا دلتون بخواد هم استراتژیک هستن و نوچه هاشون آنچنان میریزن سرت که من با دوستان تا خرخره لول آپ شدن قوی ترین سلاح های بازی هم به معنی واقعی کلمه عرق پیشانی مون دراومد... این دی ال سی هم چند تا از بهترین سلاح های که تو این ۲۰ سالی که بازی کردم نمونشو ندیدم تو گیم ها... از بس لذت بخش هستن ، دی ال سی برای من ۱۳ ساعت طول کشید البته بیشتر دانجن های بازی رو نرفتم و اگر رو درجه سختی های بالاتر برید محیط ها تغییر می‌کنه و همین طور باس فایت ها و آیتم های دراپ شدن هم قوی تر میشن... در کل بشدت این دی ال سی پیشنهاد میشه ولی حتما قبلش خوب لول آپ بشید و حتما کو آپ برید...تنها مشکل من با این بازی نحوه حرف زدن کارکتر ها هست که واقعا خیلی افتضاحه در کل بازی مورد احترامی هست به معنی واقعی کلمه این دی ال سی چالش برانگیزه.
جالب هم بود بازی اصلی رو چند سال پیش رو گیم پس رفتم وقتی بازی رو استیم دانلود کردم سیوم رو سریع شناخت و با همون کارکتر چند سال پیشم دی ال سی رو رفتم ...
۹/۱۰

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
High on Life
یه بازی شوتر خیلی بامزه با گرافیک کارتونی. گیم پلی بازی (اکثرا) معمولی هست ولی این ایده که اسلحه های بازی حرف میزنن خیلی جالب بود. باس فایت ها هم خلاقانه طراحی شدن. اگه کسی به rick and morty علاقه داره احتمالا از این بازی هم خوشش بیاد.
داستانش هم در عین سادگی بامزه ست و من خوشم اومد.
7.5/10

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,365

The Medium​

1697653434952.png

The Medium (Video Game 2021) ⭐ 7.2 | Horror, Mystery, Thriller
7/10
بازی داستان دختری به نام ماریان هست ک یه مدیومه یا به عبارتی توانایی رفتن بین این دنیا و دنیای ارواح رو داره
یه شخصی بنام توماس باهاش تماس میگیره و میگه تو منو نمی شناسی ولی من تو رو میشناسم
بیا فلان جا به کمکت نیاز دارم، اینم مثل اسکولا پا میشه میره و می بینه یه جای خرابه هست و کسی نیس و درواقع تمام آدمای اونجا سلاخی شدن
و اینجاس که داستان شروع میشه

حدود 6 7 ساعت طول کشید تموم بشه، و کلا به قول دوستم پیاده روی با اندکی هیجانه
پس اگه دنبال چیز اکشن و بزن وبکش هستین بیخیال بشین

مشکلات بازی روی PC سنگینی بیش از حد و کنترل بد بوسیله ماوس و کیبورده وگرنه مشکل دیگه ای نداره

آخرشم یجوری تموم شد انگار نسخه دومی داره ولی باید ببینیم واقعا ساخته میشه یا نه​

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
619
1697741011657.png

من با انتظار خیلی بالایی سراغ بازی رفتم و بعد از تموم کردنش یه احساس mix متمایل به بدی داشتم نمیدونم مقایسه ی این و until dawn از کجا میاد quarry ضعیف تر از

until dawn و حتا بعضی از قسمت های dark pictures هستش. داستان به شدت کلیشه ای و قابل پیشبینی ،افت و خیز کیفی زیاد در طول داستان گویی ( مثلن پرولوگ خوب شروع

میشه و بعد تا اواسط چپتر 3 خیلی خسته کننده میشه و بعد دوباره اوج میگیره و با پایان بندیش دوباره خراب میکنه) ،پایان بندی عجله ای و شتاب زده ، آنچنان ترسناک نبودن ،

پرفورمنس بد ، موسیقی نه چندان خوب ، انیمیشن ضعیف دشمن ها از مشکلات بازین . عوضش گرافیک خیلی خوب و شخصیت های دوست داشتنی و

دیالوگ های بامزه شون بازی را تا حدی سرپا نگه میداره . در مجموع خیلی اتنظار بیشتری داشتم و اصلن ترغیب نشدم که دوباره برای پایان های متفاوت سراغش برم .

6.5/10​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
Cyberpunk 2077
سازنده: حضرت cd project red
پلتفرم PS5 بعد ابدیت 2
اینطور که معلومه چند تا پایان مختلف و عالی داره، از انتخاب های این مرحله معلومه، ( و مراحل فرعی که کاملا مرتبط هستن به پایان بازی)
چطور فهمیدم اخرین مرحله هست؟ (موقع شروع مرحله اخطار داد که هیچ راه برگشتی نیست) اکشن این واقعا مرحله دیوانه وار هست
تموم شم یه فیدبک مفصل میدم اینجا،
تا اینجا اینطوریه که : (به هز بخش جداگانه نمره میدم)
1. مراحل اصلی داستان عالی دارن (8 از 10) و اکشن مراحل اصلی فوقالعاده هیجانی و سخت (10 از 10)
2. مراحل فرعی داستان فوقالعاده ای دارن (8 از 10) و اکشن عالی (9 از 10)
3. تو مود نرمال بازی یکم اسون تر از بازی های دیگست ( انقدر ابیلیتی و امکانات داری اسون میشه) واسه همین رو هارد میرم و رو هارد دشمنان عادی سختی معمولی دارن، ولی ولی باس ها و دشمنای الیت خیلی سخت میشن، (تو یکی از باس های مرحله ی آخر حدود 10 بار مردم تا همین الان کنسول رو خاموش کردم بمونه بعدا بزنم) ( لذت سختی بازی 9 از 10)
4. هوش مصنوعی دشمنا جای بحث داره، بعضا عالیه و نمیتونی جلوشون دووم بیاری (از بس زرنگن و دور میزننت و از محیط استفاده میکنن) بعضا (خیلی کم) وایمیسن و نگات میکنن تا نوبت مرگشون برسه
ولی هوش مصنوعی پلیسا در حد جلبک، میبینی 10 تا پلیس دارن با 10 تا خلافکار تو خیابون میجنگن، میایی یه تیر میزنی به خلاف کارها (یعنی کمک کردی به پلیسا)، حالا همون پلیسا خلاف کارها رو ول میکنن و هر 10 تاشون به تو شلیک میکنن.
یا میبینی با چندتا خلاف کار درگیری تو خیابون، پلیس میاد از کنار درگیری بی تفاوت رد مشه، در عوض اگه هنگام رانندگی اشتباهی بزنی به یه ماشین پلیس، کل پلیسای شهر میوفتن دنبالت (نمره هوش مصنوعی 6از10)
5. بازی کلی هم کاراکتر مونث (کارکتر های داستانی نه NPC) داره که اصلا نمیشه عاشقشون نشی ( کاراکتر های مونث موثر در داستان 9از10)
6. قبلا هم چند بار گفتم، بازی یه چیزهایی داره (جزئیات گیمپلی و کامبت و....) که فقط تو سایبرپانک میشه اینا رو دید ( 10 از 10)
8. گرافیکش هم جای بحث داره ، شبها (10 از 10)، روزهای بارونی (9از10)، روزهای افتابی (7از10)
9. نایت سیتی خیلی خیلی عالی طراحی شده. طنوع محیط ها عالیه، هر محله نسبت به گروهایی که حکمرانی میکنن توش فرق داره. محله های لوکس و حلبی آباد و محله های ویلایی و مناطق فقیر و پولدار و مناطق پر تراکم و مناطق کم تراکم،..... همه ی همه با هم فرق دارت تو همه چی ( تو تعداد پلیس ها، تعداد خلافکار ها، تمیزی یا پر از اشغال بودن و......) کلا طراحی هنری بازی (10 از 10)
10. بازی حدودا 7هشت نو فعالیت جانبی هم داره که بعضی ها خوبن ولی بعضی ها تکراری (6از10)
11. موزیک های بازی خیلی عالین در حین مبارزات و قشنگ ادرنالین تزریق میکنن تو مبارزات، از CDPR کمتر از این هم انتظار نداشتم (9از10)
12. جانی سیلور هند. نمیدونم بدون اسپویل چطور توضیح بدن، فقط اینطوری بگم که کاراکتر اصلی ایشون هستن تو داستان و ما نقش مکمل رو بازی میکنیم تو بازی (10 از10)
13. منی که خیلی خیلی زود خسته میشم از بازی ها، و بازی ها زود تکراری میشن برام ( نسخه های اخیر بازی های یوبیسافت رو نتونستم بیشتر از دو ساعت تموم کنم)، تا همین الان بالای 45 ساعت پای بازی نیخکوب شدم و لذت بردم (9از10)
14. اکشن بازی برامن در کار DOOM ETERNAL و تایتان فال 2 و BORDERLANDS 3 جزو بهترین های عمرمه (خیلی سریع و خشن و چالشی) جیگر ادم حال میاد (10از10)
15. سلاح هاس سرد بازی هم خوبن انگار (چون زیاد احل سلاح سرد نیستم زیاد استفاده نکردم) البته یه پتک از یکی از باسها گرفتم که با اون همه رو وان شات میکنم، طوری پتک رو میکوبه رو سر دشمنا که ارضاع میشی
16. این مهمه : یعنی بهترین و لذت بخش ترین سلاح های بازی ( پیستول و روولور «مگنوم») هستن، تا تاریخ ویدئو گیم من ندیدم بازیی بسازن که اینقدر کشتن دشمنا با کلت و مگنوم حال بده، نمیدونم چیکار کردن اینا، بازی یک عالمه سلاح متنوع داره ( در حد بوردرزلند3) ولی مو تو کل بازی تو سه تا اسلاتی که برا سلاح ها داره دوتاش مختص مگنوم و کلت هست، و فقط اسلات سوم رو عوض میکنم بین سلاحها
17. حالا ببین این DLCیش چطوره که میگن خیلی خیلی بهتره از بازی اصلی. داستانی تموم بشه میرم مستقیم سراغش
______نکات منفی بخوام بگم:
_هوش مصنوعی ها در حد بازی های عالی نسل نیست
_ تعامل با NPC ها خیلی کمه
_ رفتار گاهن احمقانه NPC ها،
_ باگ داره همچنان ( خیلی خیلی کم) ( فقط 2 بار شده به خاطر باگ دوباره بازی رو LOAD کنم) (با اینکه باگ داره ولی اصلا باگ های گیم بریکر نیست) (یه بار مثلا یه باس تو یه گوشه وایساد و حرکت نکرد و خیلی راحت زدمش)
_ یه نکته ی منفی هم داره که. همیشه حین گردش ازادانه تو شهر این حس رو دارم که بازی یه چیزی کم داره، نمیدونم چی و نخواهم دانست، ولی همیشه این حس باهاته که این بازی یه چیزیش کمه. البته فقط تو FREE ROOM، وگرنه که اکثرا ماموریت ها اکشن هست و سیستم شوتینگ انقدر خوبه که لذت میبری
_ مخفی کاری بازی خوب نیست (خوب هست ها ولی درحد اکشن بازی نیست) البته من هیچکدوم از ابیلیتی های مخفی کاری رو باز نکردم.
_ اگه خوب و با دقت لول آپ کنی کاراکترت خیلی OVER POWER میشه و چالش بازی کم میشه.

نکته: من شدیدا طرفدار دنیای سایبرپانکی هستم واسه همین خیلی خیلی خوشم اومده از بازی و شایدم یکم جوگیر شدم و اغراق میکنم، یکم شاید از دوز حرفام کم کنین، ولی واقعا بازی به همه پیشنهاد میشه
یه بازی هست که شخصیت خودش رو داره و تقلید و کپی نیست و کاملا بازی متفاوتی هست که قطعا ارزش وقت گذاشتن داره
تا اینجا برام بازی قطعا نمره 9 از 10 داره و اگه پایان بندیش خوب باشه (که احتمال زیاد حماسی خواهد بود) نمره ی کامل 10 میدم بهش.
تشکر که خوندین مطلب من رو و بگم اینا نظر شخصی من هست و ممکنه یکی اصلا خوشش نیاد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر