امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Dishonored اصلا گرافیک نداشت !
خدا رو شکر شما منتقد نشدی;)
همچنان تا وقتی که مهمترین دلیل بازی کردنتون گرافیک بالای اون بازی باشه، بازی کردنتون چیزی جز اتلاف وقت نیست.

پ.ن: نظر شخصیتون هم برای خودتون نگه دارین. نیازی به گفتن این جمله کذایی در پس هر جمله-تون نیست. سعی کنین با Medal Of Honor Warfighter-تون حال کنین و اون گرافیک شاخش8-|

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
Dishonored
گرافیک تکنیکی : 1
گرافیک هنری : 6
داستان : 7
موسیقی : 6
گیمپلی : 10
ارزش : 5
nfs mw
گرافیک تکنیکی :0
گرافیک هنری 5
موزیک :9
گیم پلی:8
نمره :3
...................
افت فریم تو باز ی بیداد می کنه ی پورت کامل بد رو pc

کافیه کرک اسکید رو و کانفیگ عالی پیسی داشته باشی رو گرافیک بالا خیلی فرق داره معرکس

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
آقا دیگه بحث نکنید
اینجا جاش نیست

البته بازم من موندم NFS با اون گرافیکش چطوری بعضیا میان میگن گرافیکش بد بود!؟!؟!؟!

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
بازی با همچین اتمسفر تاریکی و گیم پلی فوق العاده ای برای زیر 12 سال هست؟خداییش حرفت هر چقدرم نظر شخصیت حساب غیر قابل قبوله

ببین دوست عزیز یه سری بازیها هستن که طرفداران خاص خودشونو دارن دقیقا مثه فیلمهای هنری که برنده اسکار و هزارتا جایزه دیگه میشن ولی هر کسی ازشون لذت نمیبره و بیننده های خاص خودشونو دارن...
به نظر منم Dishnored با وجود تمام بزرگیش شامل این دسته از بازیهاس...البته شاید به نظر خیلیها بکش برو جلو خیلی جذاب باشه و ما هم این وسط چیزی نمیفهمیم و اونا اخر درک و فهمن...
به هر حال این یه نظر شخصی بود که مطمعنم خیلیها با من موافقن...:)

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
ببین دوست عزیز یه سری بازیها هستن که طرفداران خاص خودشونو دارن دقیقا مثه فیلمهای هنری که برنده اسکار و هزارتا جایزه دیگه میشن ولی هر کسی ازشون لذت نمیبره و بیننده های خاص خودشونو دارن...
به نظر منم Dishnored با وجود تمام بزرگیش شامل این دسته از بازیهاس...البته شاید به نظر خیلیها بکش برو جلو خیلی جذاب باشه و ما هم این وسط چیزی نمیفهمیم و اونا اخر درک و فهمن...
به هر حال این یه نظر شخصی بود که مطمعنم خیلیها با من موافقن...:)

بکش برو جلو:-?? Dishnored

dishonored گزینه زیاد داره از جمله آپدیت های کفشو ماسکو تفنگو ... مثلا وقتی یک مرحله رو تموم میکنی میتونی اصلا دیده نشی یک تیک رو برات میزنه یا اصلا کسی رو توی مرحله نکشی مثل یک شبح همه مرحله رو بری
من که نمیتونم :d
کلی دنگو فنگ داره اگر شما روش cod و bf رو دوست داری بکشو برو جلو اگر روش asc و SC یا هیتمنو دوست داری دست خودته.

حالا برای چی پست منو نقل قول کردی؟ اینایی که گفتی من خودم میدونم تا حالا هم بازی رو 2 دور به هر دوصورت ممکن رفتم:d

برای اینکه پستم از حالت اسپم در بیاد:d

Dishonored
گرافیک تکنیکی : 8
گرافیک هنری : 9
داستان : 9.5
موسیقی : 9
ارزش تکرار: 10

آخرین ویرایش:

halker2009

کاربر سایت
Aug 9, 2008
95
نام
ZAC

dishonored گزینه زیاد داره از جمله آپدیت های کفشو ماسکو تفنگو ... مثلا وقتی یک مرحله رو تموم میکنی میتونی اصلا دیده نشی یک تیک رو برات میزنه یا اصلا کسی رو توی مرحله نکشی مثل یک شبح همه مرحله رو بری
من که نمیتونم :d
کلی دنگو فنگ داره اگر شما روش cod و bf رو دوست داری بکشو برو جلو اگر روش asc و SC یا هیتمنو دوست داری دست خودته.

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:31 AM ارسال شده بود ----------

حالا برای چی پست منو نقل قول کردی؟ اینایی که گفتی من خودم میدونم تا حالا هم بازی رو 2 دور به هر دوصورت ممکن رفتم:d

برای اینکه پستم از حالت اسپم در بیاد:d

Dishonored
گرافیک تکنیکی : 8
گرافیک هنری : 9
داستان : 9.5
موسیقی : 9
ارزش تکرار: 10
خوب حرفت پارادوکس داشت :d

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یادش به خیر یه زمان سیستم این تاپیک به کلی فرق داشت خیلی منظم و مرتب یه سری بازی انتخاب میکردیم بقیه نمره میدادن انقدر هم نظر خنده نداشت نمرات یک سری دوستان و تجزیه تحلیل کردنشون خیلی با حاله:d
این نظرات و نمرات نباشه تاپیک اون نشاط لازم رو از دست میده :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
medal-of-honor-warfighter-logo1.jpg

متاسفانه سری MOH مدت هاست که روندی نزولی خودشو در پیش گرفته و با این قسمت به نابودی خودش نزدیک تر شده. بازی حقیقتا چیز جدیدی برای عرضه نداره و پر از کلیشه های رایج در این سبک هست. گیم پلی تا اواسط بازی خشک و بی روح و تقریبا از همون اواسط بازی خوب میشه. بازی فاقد هیجان بالا هست که در کنار هوش مصنوعی پایین دشمنا به یکی از بدترین تجربه های بازی تبدیل میشه. موسیقی بازی جالب نیست و فرقی نمیکنه باشه یا نباشه.
جای جای بازی تقلید آشکار و روشن از سری COD به چشم میخوره و نشون میده سازنده ها ذره ای ایده برای ساخت این بازی نداشتن. کاملا روشنه که با یه بازی ناقص روبرو هستیم و تقلید کورکورانه برای رسیدن به سری COD گواه بر این ادعاست.
گرافیک بازی حتی از BF3 هم پایین تر بوده و این مورد برای موتور قدرتمندی مثل FB2 اصلا خوب نیست. بعضا با انیمشن های خشک روبرو هستیم. با اینکه این موتور برای تخریب پذیری خوب هم استفاده میشه اما توی این قسمت چندان این مورد دیده نمیشه.
از حق نگذریم، قسمت های رانندگی بازی خوب کار شده و هیجان خوبی به آدم انتقال میده. کات سین های بازی فوق العاده هستن و واقعا طبیعی کار شدن.

در نهایت با یه عنوان متوسط رو به ضعیف روبرو هستیم که تنها ارزش یک بار تموم کردن رو داره. اگر بازیش نکردین، چیز خاصی از دست ندادین.

سری MOH باید به همون دوران جنگ جهانی برگرده نه جنگ مدرن.

گرافیک: 7
موسیقی: 5
گیم پلی: 5

مجموع: 5

آخرین ویرایش:

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
گرافیک بازی حتی از BF3 هم پایین تر بوده و این مورد برای موتور قدرتمندی مثل FB2 اصلا خوب نیست. بعضا با انیمشن های خشک روبرو هستیم. با اینکه این موتور برای تخریب پذیری خوب هم استفاده میشه اما توی این قسمت چندان این مورد دیده نمیشه.
از حق نگذریم، قسمت های رانندگی بازی خوب کار شده و هیجان خوبی به آدم انتقال میده. کات سین های بازی فوق العاده هستن و واقعا طبیعی کار شدن.

اینا رو قبول دارم ولی دیگه بی انصافی هست اینقد کم بش بدیم 8 خوبه دیگه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینا رو قبول دارم ولی دیگه بی انصافی هست اینقد کم بش بدیم 8 خوبه دیگه :D
اتفاقا اگر بهش بیشتر بدیم در حق بازیای دیگه ظلم کردیم و نمره 8 ارزش اصلیشو از دست میده. بازی همونجور که گفتم چیز جدیدی ارائه نمیده و تکرار یه فرمول قدیمی و از مد افتاده هست

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
medal of honor: warfighter

کلا یکی از عجیب ترین بازی هایی بود که بازی کردم!بازی جوری هست که شما همون دقیقه ی اول ازش متنفر می شید!گیم پلی خیلی خشک, حمل اجباری سلاح ها, هوش مصنوعی افتضاح, تنوع کم سلاح ها ...!من که فکر کردم دارم Modern Conbat جدید بازی می کنم!از بخش single بدتر Multi بازی هست!بازی سعی کرده خودش رو بین COD و BF قرار بده!یه جوری close quarters از نوع Tactical!گرافیک این بخش هم که کلا یه سر و گردن پایین تر از بخش single هست!

اما ...

توی هر دو بخش بازی, با یکم صبر و تحمل کردن بدی های اولیش می بینید خیلی هم بد نیست!یکی دو تا کلاس و سلاح های جدید توی بازی که انلاک کنید می بینید بازی قابل تحمل تر داره می شه!بازی به هدفی که می خواسته توی بخش مولتی تونسته نزدیک بشه و یه جور COD با تکنیک و کار تیمیه!بیشتر که بازی کنید و به مپ های بازی عادت کنید می بینید بازی به نسبت جذابی هست و ارزش بازی کنار BF رو داره!
در بخش single هم از اواسط بازی, بازی بهتر و هیجانی تر می شه!چند جا واقعا ادرنالینتون بالا می ره هر چند از این نظر به COD نزدیک نمی شه!
البته همه ی قسمت های بازی براتون تبدیل به نکته ی مثبت نمی شه!موسیقی بازی از اول تا اخر داغون و داستانش فاجعه هست!هوش مصنوعی هم که برای عذاب شما نازل شده!

بازی جوریه که به نظر من نمی شه جداگانه به بخش های مختلفش امتیاز داد!ولی اگه بخوام میانگین بگیرم به نظرم 7.5 شایسته ی بازی هست!

---------------------------------------------------------------------------

و اما به مناسبت اتمام این رویداد فرخنده یعنی N7 Day, , عرضه شدن Trilogy این عنوان و نزدیک شده به تاریخ عرضه ی DLC جدید برای تاکید بیشتر, یه بار دیگه نمره می دم که احتمالا با دفعه های قبل متفاوته!:dالبته امروز N9 هستش!:d ولی خب N7 Day challenge همین چند دقیقه پیش تموم شد:d

Mass Effect 1
9.5/10

mass effect 2
11/10

mass effect 3
10/10
Happy N7 Day!
n7day_logo.png

n7day_vignette-p.jpg
n7day-fan_kit-p.jpg

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
در نهایت با یه عنوان متوسط رو به ضعیف روبرو هستیم که تنها ارزش یک بار تموم کردن رو داره. اگر بازیش نکردین، چیز خاصی از دست ندادین.

گرافیک: 7
موسیقی: 5
گیم پلی: 5

مجموع: 5

ولی جدی اگر الان یه بازی بیاد دوران جنگ های جهانی رو با کیفیت عالی و ... عرضه کنه یکی از بازی های خوب خواهد بود

علی جان یخورده کم لطفی کردی بازی از صداگذاری و گرافیک خوبیبرخوردار می باشد نمره ی کلی 7 منصفانه تر خواهد بود

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
خدا رو شکر شما منتقد نشدی;)
همچنان تا وقتی که مهمترین دلیل بازی کردنتون گرافیک بالای اون بازی باشه، بازی کردنتون چیزی جز اتلاف وقت نیست.

پ.ن: نظر شخصیتون هم برای خودتون نگه دارین. نیازی به گفتن این جمله کذایی در پس هر جمله-تون نیست. سعی کنین با Medal Of Honor Warfighter-تون حال کنین و اون گرافیک شاخش8-|
من نمیدونم چرا من هرجا یک پستی دادم یا اومدین گفتین اسپمه یا ازش ایراد گرفتین :| .

این حرفیم که میگی گرافیک برات مهمه ایشون گفتن مشکل گرافیک هنریش چی بود ، منم گفتم کلا گرافیک نداشت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر