امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Prince of Persia: The Lost Crown ------------------- 8.5

+ کامبت و پلتفرمینگ بسیار جذاب، روان و با چالش مناسب
+ لول دیزاین عالی
+ دوبله و زبان فارسی
+ موسیقی‌ ایرانی و دلنشین
+ تنوع بالای دشمنان
+ باس فایت‌های هیجان‌انگیز و پُر چالش

- ظاهر و اسم شخصیت اصلی و بعضی از شخصیت‌های فرعی ایرانی و پارسی نیست
- داستان و شخصیت پردازی متوسط

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
به نام خدا
Curse of the dead gods (نفرین خدایان مرده)
میخوام یه نقد و معرفی از یه بازی underrated تو سبک روگلایک بنویسم، ( تا جایی که تونستم بیشتر بازی های روگلایک و روگلایت رو بازی کردم و تقریبا همه ی باید ها و نباید های این سبک رو میدونم)
این بازی بیشترین شباهت رو با بازی شاهکار hades داره، البته یه کپی محض از hades. نیست و شخصییت و نکات مثبت و منفی خودش رو داره، ( دوربین، گیمپلی و گرافیک)
* نقطه قوت بازی گیمپلیش هست
سیستم کامبت اینطوریه که، (کلیت کامبت هک اند اسلش هست)
1، شما یه مشعل دارید و با اون محیط روشن میشه، میتونید دشمنا رو اتیش بزنید و تله ها رو ببینید (دکمه ی ضربدر)
2، یک سلاح اصلی دارین (شمشیر، تبر، گرز، خنجر، پنجه بکس) دکمه ی مربع
3، یک سلاح ثانویه دارین (تپانچه، شلاق، خنجر پرتابی) دکمه دایره
4، سلاح های دو دستی (تیرکمان، نیزه، بمب، پتک و..) دکمه ی مثلث
با ترکیب این چهار سلاح میتونین کومبو و چند ضرب های متنوع بزنین،
5، هر دگمه هم یک حالت شارژ اتک هم داره
6، به اینا، داج، پرفکت پری، دیفلکت و کانتر اتک هم اضافه کنید
7، به اینا انواع المنت ها مثل برق، اتیش، مسمومیت هم اضافه کنید،
8، به اینا مدیریت استقامت هم اضافه کنید
خلاصه بگم گیمپلی هیچ چیزی تو سبک h&s کم نداره و اعتیاد خالص هست

مهمترین شاخص بازی سیستم فساد و نفرین هست
شما با پاکسازی هر اتاق و یا با دریافت اتک های خاص بعضی انمی ها دچار فساد میشین ( هر در اتاق 20 و هر اتک مخصوص 10 فساد) و وقتی نوار فساد به عدد100 رسید شما دچار نفرین میشین، هر نفرین یه تاثیر منفی و یه تاثیر مثبت داره براتون ( مثلا 50 درصد دمیج بیشتر میخورین و 50 درصد دمیج بیشتر میدین) ( یا مثلا تله ها دمیج بیشتری بهتون میدن ولی درعوض طلای دراپ شده از دشمنا بیشتر میشه) میتونین با کارهایی این نفرین ها و فساد ها رو کم کنین،
_ بازی مثل اکثر روگلایک ها پر از موحبت ها و ایتم هایی هست که تو هر ران به صورت رندوم به دست میارید وتاثیرات خیلی خوبی تو بازیت داره، داخل هر ران میتونید سلاح ها رو اپگرید یا تعویض کنین و المنت های مختلف به سلاح اضافه کنین و....
کلی هم سلاح خفن و متنوع هست تو بازی،
دو نوع واحد پولی هم هست که بعد هر مردن باهات میمونن و میتونی با اونا ایتم ها، سلاح ها و توانایی های جدید باز کنی و بازی های بعدی رو برا راحت کنه

گرافیک بازی هم با نورپردازی داینامیکی که داره خیلی زیباست و یه اثر هنریه
تنوع دشما زیاده و هر دشمن تو مراحل بالا نسخه elite هم دارن
تنوع باسهای اصلی خوبه و بازی 10 تا باس اصلی داره
درجه سختی بازی نسبت به بازی های روگلایک بالاست و جزو سخت ترین ها هست و لذت بخش ترین ها
تا اینجا همه چی عالی هست، حالا بریم برا نقاط ضعف بازی
داستان بازی کاملا تو دیواره، کل داستان اینه ( شخصیت بازی که اسمشم نمیدونیم از خواب بیدار میشه و میبینه تو یه دنیای نفرین شده توسط خدایان گیر کرده و برا اینکه از اونجا بیاد بیرون باید همه ی خدایان اونجا رو بکشه تا طلسم بشکنه) واقعا کل داستان همین هست،
شخصیت بازی قیافه زشتی داره، شخصیت بازی کلا حرف نمیزنه، هیچ دیالوگی تو بازی نیست، هیچ npc تو بازی نیست، فقط فقط اول بازی و بعدش بعد تموم کردن بازی یه کاتسین پخش میشه، کلا داستان رو این دوتا کاتسین نمایش میدن،
موزیک ها کاملا معمولی، ولی صداگذاری خوب هست

داستان و شخصیت پردازی 2
ولی به همه ی عاشقای روگلایک و h&s و کلا اونایی که میخوان خودشون رو به چالش بکشن پیشنهاد میشه
در مورد پلات کردن بازی هم بگم که بازی یه تروفی خیلی خیلی سخت داره ( باید هر 10 تا باس بازی رو ده بار بدون دمیج خوردن بزنید، یه چیزی در حد غیر ممکن برا من، بازی خیلی سخت هست و من که حدودا 50 ساعت بازی کردم و تو این 50 ساعت فقط تونستم 8 بار به باس اخر برسم و از این 8 بار 4 بارش رو تونستم باس نهایی رو بزنم، با این اوساف چقدر باید بازی کنم تا برسم به باس نهایی و 10 بار هم بدون دمیج بزنمش)
اینم بگم خیلی چیزها رو نتونستم بگم چون دیگه خیلی متن طولانی و boring میشد ( مثلا مدیریت روشنایی و تاریکی تو بازی که یه چالش لذت بخش هست، یا نقشه بازی که اول هر ران میتونی باتوجه به اولویت هات انتخابش کنی، یا چالش های روزانه)
داداش کم کم باید بری عضو تحریریه بشی . نمراتی که دادی رو تایید میکنم .

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Evil West

+ گیمپلی و کامبت عالی الهام گرفته از GOW
+ لول دیزاین کاملا خطی و کلاسیک که خاطرات نسل 7 زنده میکنه
+ گرافیک هنری یه سری مراحل واقعا زیباست

- داستان و شخصیت پردازی معمولی
- بالانس نبودن سختی بازی رو درجه هارد ( یه جاهایی بی منطق سخته )
- اغراق بیش از اندازه رنگ ها تو بازی. همه چی خیلی پر رنگه

6.5/10

Prince of Persia: The Lost Crown

+
گیمپلی,کامبت و پلتفورمینگ فوق العاده
+ پازل های متعدد و پلتفورمینگ کاملا چالشی
+ احترام به مخاطب فارسی و پشتیبانی کامل بازی از زبان و دوبله فارسی
+ باس فایت های مختلف همراه با چالش
+ لول دیزاین و مراحل فرعی + دنیای یکپارچه که به هم متصل هستن

- طراحی چهره یه سری از کاراکتر های میتونست بهتر باشه

پیشنهاد میکنم حتما بازی رو تجربه کنید. یکی از بهترین بازی های مترویدوانیا و پلتفورمینگی هست که تجربه کردم

10/10

.

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
Ac Mirage

7/10

مثبت : طراحی نقشه و جزییات شهر بغداد خیلی خوبه
سیستم مبارزات بازی روان و جذاب طراحی شده
گرافیک خوب

منفی : مثل همه نسخه های قبلی ماموریتها بازی تکراری و خسته کننده میشوند

وقت کشی بازی زیاده ( فرستادن پلیر پی نخود سیاه !)
کات سینهایی بعضا طولانی و حوصله سر بر

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
Ghost of Tsushima Director's Cut​
بالاترین مقام انسانیت، شرافت، مردانگی، شجاعت، جاه طلبی،با وجدان، سخت کوش، قاطع، بخشنده، حمایت گر مطلق، مورد اعتماد همه، شخصیت اصلی این بازیه، طوری که حتی اختلافات شخصی با بقیه رو کنار میزاره تا فقط بتونه دشمن مهاجم رو شکست بده، در یاری دادن مردم رنج دیده اش کوتاهی نمیکنه و همیشه خودسرانه به همشون درخواست کمک میده. شخصیت اصلی بازی وقتی میبینه با شرافت سامورایی ها که کشتن و مردن با افتخار هست نمیتونه مغو ل ها رو شکست بده راه خودش رو میره و قواعد سامورایی رو تا یک جایی زیر پا میزاره واسه همین توسط شوگان متهم میشه و باید مجازات بشه، ولی اون حتی شوگان و عموش رو زیر پا میزاره تا تیغه شمشیرش مغول ها رو تک به تک از لبه تیغ بگذرونه. حقیقتا هم خیلی کیف کردم وقتی بصورت مخفیانه وارد یک کمپ مغول ها میشد و فرمانده اون کمپ رو بصورت مخفیانه اعدام میکنیه انچنان قشنگ سرش رو میزنه ادم کیف میکنه...
نکات مثبت بازی
داستان حماسی و شخصیت های اصلی فوق العاده
سیستم مبارزه شبیه سازی شده خاص سامواریی ها
سیستم بشدت فوق العاده توانایی ارتقا مهارت های کارکتر اصلی
زیبا ترین گرافیگ تاریخ بازی های کامپیوتری
طراحی بشدت فوق العاده محیط بازی در زمان جنگ که بشدت روستاها نابود شدن و مردمش اسیر شدن
مینی گیم های بسیار زیاد و خوب
تمام کننده های فوق العاده
موسیقی عالی
طراحی شخصیت اصلی خداترین
اتمسفر عالی ژاپن
ست گیر های بسیار زیاد و قابلیت ارتقا هر کدام تا 5 مورد

نکات منفی بازی

سیستم شکار پیش و پا افتاده
تعداد بسیار زیاد کمپ های تکراری
3 خط فرعی داستانی بازی که هر کدام 7/8 ساعت طول میشکه زیاد درگیر کننده نبودن

9/10

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
سال 2008 که Dead Space اومد یادمه سر و صدا زیادی کرد ولی من خیلی کلاً طرفدار سبک ترس نبودم و سراغش نرفتم تا اینکه وقتی نسخه 2 معرفی شد گفتم برم ببینم چیه و خوشم اومد، بعد هم DS2 فوق العاده لانچ شد و نسخه 3 رو هم با اینکه در حدی قبلی ها نبود دوست داشتم.

Dead_Space_2022_Teaser_Art.jpg

در مورد ریمیک، اول باید از استودیو محبوب اون زمان یعنی Visceral یاد کرد که این کانسپت ها، طراحی ها و ستاپ خفن رو خلق کردن و هم چنین از EA که پشت چه بازی های خوبی بود! هم چنین مشخصه بازی یه ریمیک سرسری نبوده و واقعاً زحمت زیادی کشیده شده براش و تفاوت های زیادی داره با نسخه 2008:
+ یکی از برجسته ترین نکات گیم همون سال هم، HUD خفنش بود که تا با امروز هم کمتر بازی ای نزدیکش شده
+ تنوع دشمن ها و اینکه نحوه مبارزه با هر کدوم تا حدودی متفاوت بود باعث می شد پلیر خسته نشه از بازی کردن
+ به نظرم طراحی لباس آیزک یکی از بهترین طراحی لباس کاراکتر اصلی تو گیم ـه که تو ریمیک خیلی بهتره هم شده بود و هم چنین تنوع، طراحی و کاربرد های گان ها
+ تو بحث القا ترس، Encounter های مختلف با دشمن ها و هم چنین باس فایت ها و بخصوص شوتینگ هم عالی بود و اون جو سنگین نسخه اصلی هم به خوبی حفظ شده بوده. جا هایی که No Gravity بود از بهترین لحظات بازی بود :D
+ فقط مأموریت های جانبیش (که تو نسخه اصلی وجود نداشت) چیز خاصی نداشت و تنها کمک کرده بود که بشه تایم بیشتری از گیم لذت برد ولی لوت کردن اش لذت بخش بود.
درآخر ریمیک Dead Space تقریباً یه بازی جدید تو سبک ترس و بقا هست و موقع بازی کردنش انگار داری نسخه جدیدی از این فرنچایز رو میری و به شدت منتظرم ریمیک یا حتی ریمستر نسخه 2 معرفی بشه :D

10

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
Marvel's Spider-Man: Miles Morales​
فوق العاده بود بازیش، گرافیکش و انیمیشن هاش عالی بودن، سیستم مبارزه بازی بی نقص، سیستم مخفی کاری عالی. بعد از یک دهه هم به لطف سونی اسپایدرمن های با کیفیتی دیدیم! فقط حیف نسخه اولش از رو پلاس حذف شد یعنی خاک عالم... تنهای ایرادی که میتونم از بازی بگیرم گیم پلی 5 ساعته داستانی اصلی برای 39 دلار خیلی کمه هر چند من رو پلاس زدم ولی خوب بازم کمه در کل 5 ساعت داستانی...
8.5/10

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
Until Dawn​

موقعه بازی کردنش حس افسردگی شدیدی میومد سراغم، اصلا حال خوبی نداشتم موقعه بازی کردنش:| فشار خیلی زیادی به ادم میاره، 99درصد صحنه های بازی طوری طراحی شدن که واقعا ادم میخکوب میشه، محیط بازی هم همش تاریک ، برف شدید، داستان و شخصیت پردازی بازی طوری طراحی شده که ادم از صد کیلومتری میفهمه فلان شخصیت در فلان لحظه غرق در خون میشه...حال نکردم با بازی...بازی سه پلن اصلی داستانی داره که در 10 چپتر خلاصه میشه، انتخاب های بازی هم بیشتر در مورد نجات دادن شخصیت هاست، که همیشه دو راه وجود داره یکی بد که به مرگ منتهی میشه، یکی خوب که یا قایم شدن هست یا فرار کردن که در اون صورت هم هواستون نباشه اونم مرگ صد در صدی هست...بازی بعضی وقت ها هم ادم رو گول میزنه :| مثلا چپتر 8 زیر زمین صدای جسیکا میومد داد میزد بیایین نجاتم، وقتی رفتم سراغش دیدم بله تله بود و اشلی به فاک اعلا رفت:| کاشکی این گرافیک هیولایی ، این اتمسفر خوب صرف یک داستان بهتر میشد نه این مسخره بازی سبک فیلم های اره....
در کل از بعد داستانی ارزش صفر مطلق
بعد موسیقی و اهنگ زباله
شخصیت پردازی بد ترین چیزی که تو عمرم دیدم:|
بنظرم تا حدودی گرافیک بازی خوب بود بقیه اش بد اصلا ارزش تجربه نداره
نمره کلی هم 4/10

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226

assassin's creed mirage​

8/10
بازی از نظر بصری بسیار چشم‌نوازه و شاهد جزئیات دقیق در طراحی محیط‌زیست و شخصیت‌ها هستیم. بغدادِ بازی پر از رنگ و زندگی است و گشت و گذار در آن حسابی لذت‌بخشه.
داستان بازی جذاب و پرکشش دنبال می‌شه و شخصیت Basim به خوبی پرداخت شده. شاهد دیالوگ‌های قوی و شخصیت‌های فرعی به‌یادماندنی هم هستیم.گیم‌پلی بازی روان و لذت‌بخشه و تنوع خوبی در ماموریت‌ها وجود داره.
نقاط ظعف هم تکراری شدن با اینکه گیم‌پلی بازی جذابه، اما بعد از مدتی کمی تکراری میشه

نکاتی که دوست دارم بهشون اشاره کنم
موسیقی متن بازی بسیار زیبا و حماسیه.تنوع لباس‌ها و تجهیزات در بازی خوبه.سیستم ارتقای مهارت‌ها و تجهیزات یه تنوع خوب به بازی می‌بخشه.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین

9 hi fi rush ps5 ver

+ گرافیک بی نظیر بازی تا الان من گرافیک کارتونی و سل شیدی اینجوری ندیده بودم انقدر تر و تمیز واقعا برای تانگو یه دست اورد حساب میشه

+ داستان جالب و از اون مهمتر همراه با حس طنز و شوخ طبعی که باعث میشه تا اخر بازی فقط بخندید و بازی کنید

+ استفاده مناسب از هپتیک فیدبک
+ قیمت گذاری عالی .بازی به اندازه خیلی از بازی های ۶۰ دلاری محتوا داره ولی با قیمت ۳۰ دلار عرضه شد تازه با پلاس ۲۷ دلاره

+ موسیقی های بی نظیر که باعث میشه همش سرتون هم با بازی تکون بخوره مخصوصا اگه مثل من با هدست بازی کنید دیگه خیلی بیشتر حال میده

_ این واقعا نکته منفی حساب نمیشه ولی پلات کردن بازی واقعا سخته نه تنها باید بازی را توی ۵ درجه سختی از اول تا اخر برید باید رنک s هم بگیرید و باس ها را هم بدون ضربه خوردن بزنید.حقیقتا از عهده و مهارت من خارجه :D

واقعا خیلی حال داد تو تاپیک بازی هم گفتم حیف بود روی ps5 نمیومد از اون بازی هایی هست که سونی فنها حال میکنن باهاش

Last edited by a moderator:

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
300

9 hi fi rush ps5 ver

+ گرافیک بی نظیر بازی تا الان من گرافیک کارتونی و سل شیدی اینجوری ندیده بودم انقدر تر و تمیز واقعا برای تانگو یه دست اورد حساب میشه

+ داستان جالب و از اون مهمتر همراه با حس طنز و شوخ طبعی که باعث میشه تا اخر بازی فقط بخندید و بازی کنید

+ استفاده مناسب از هپتیک فیدبک
+ قیمت گذاری عالی .بازی به اندازه خیلی از بازی های ۶۰ دلاری محتوا داره ولی با قیمت ۳۰ دلار عرضه شد تازه با پلاس ۲۷ دلاره

+ موسیقی های بی نظیر که باعث میشه همش سرتون هم با بازی تکون بخوره مخصوصا اگه مثل من با هدست بازی کنید دیگه خیلی بیشتر حال میده

_ این واقعا نکته منفی حساب نمیشه ولی پلات کردن بازی واقعا سخته نه تنها باید بازی را توی ۵ درجه سختی از اول تا اخر برید باید رنک s هم بگیرید و باس ها را هم بدون ضربه خوردن بزنید.حقیقتا از عهده و مهارت من خارجه :D

واقعا خیلی حال داد تو تاپیک بازی هم گفتم حیف بود روی ps5 نمیومد از اون بازی هایی هست که سونی فنها حال میکنن باهاش
خونده نمیشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
به نام خدا
Steelrising
این مطلب یک تیر و دو نشان هست
سبک بازی سولزلایکه، داستان یه برداشت آزاد و تخیلی از انقلاب فرانسه، (چون بازی رو تموم نکردم نمیتونم در مورد داستان چیزی بگم ولی به نظر خوب میومد)
حالا چرا تموم نکرده اومدم نقد کنم؟
1- بازی اصلا برام قابل تحمل نبود ( همه ی سولزلایک ها رو بازی کردم، از بهترین تا بدترین) این بازی با اختلاف بد ترین بازی سولزلایکی بود که دیدم، حالا ایده های بازی خیلی خوبه ولی اصلا خوب پیاده نشده، انمیشن ها افتظاح، یعنی دشمن میخواد اتک بده اصلا متوجه نمیشی که با دستش اتک داد یا با پاش (اصلا انقدر بده انمیشن ها که واقعا نمیفهمی دشمن داره چیکار میکنه، داره میپره، یا داره اتک میده، یا...) خود کاراکتر بازی هم همین مشکل رو داره و اصلا کمبوهایی که میزنه رو نمیتونی تشخیص بدی چطوری زد، دشمنا طوری طراحی شدن که نمیفهمی پشتشون به توعه یا روشون،
حالا بد تر از این طراحی دوربین هست، هر کاری کردم، و هرمدلی دوربین رو تنظیماتش رو تغییر دادم بعد یک ربع بازی کردن شدیدا سردرد گرفتم، حرکت و کنترول کاراکتر هم که خیلی بد قلق هست و تو پلتفرمینگ خیلی اذیت میکرد،
کلا تو این سبک که اولویت گیمپلی هست و این بازی تو تمام بخش های گیمپلی لنگ میزد
حالا نکات مثبت بازی رو هم بگم. طراحی هنری بعضی مراحل تا اونجایی که من رفتم خوب بود
بازی المان های متوریدونیا هم به بازی اضافه کرده بود ولی صد حیف که بازی قابل بازی نبود برام،
داستان تو اونجا که رفتم خوب بود.
2- اصولا کار درستی نیست که بازی رو با چند ساعت تجربه نقد کرد ولی گفتم بیام بگم که احیانن 35 گیگ حجمتون رو حرومش نکنی
نکته: من عاشق سرسخت سبک سولز هستم و تقریبا همه رو بازی کردم، حتی ظعیف ترین ها مثل the surge یا حتی کد وین، یا حتی wo long، حتی thymesia و......،. این بازی رو خیلی خیلی سعی کردم تا ارتباط بگیرم و چند بار رفتم سراغش تا شاید جذبم کنه ولی متاسفانه اصلا نتونستم ارتباط بگیرم،
به هیچ وجه سراغش نرین، حتی اگه هیچ بازی نداشته باشین، برین یه قل دو قل بازی کنین ولی سمت این نرین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
به نام خدا
Steelrising
این مطلب یک تیر و دو نشان هست
سبک بازی سولزلایکه، داستان یه برداشت آزاد و تخیلی از انقلاب فرانسه، (چون بازی رو تموم نکردم نمیتونم در مورد داستان چیزی بگم ولی به نظر خوب میومد)
حالا چرا تموم نکرده اومدم نقد کنم؟
1- بازی اصلا برام قابل تحمل نبود ( همه ی سولزلایک ها رو بازی کردم، از بهترین تا بدترین) این بازی با اختلاف بد ترین بازی سولزلایکی بود که دیدم، حالا ایده های بازی خیلی خوبه ولی اصلا خوب پیاده نشده، انمیشن ها افتظاح، یعنی دشمن میخواد اتک بده اصلا متوجه نمیشی که با دستش اتک داد یا با پاش (اصلا انقدر بده انمیشن ها که واقعا نمیفهمی دشمن داره چیکار میکنه، داره میپره، یا داره اتک میده، یا...) خود کاراکتر بازی هم همین مشکل رو داره و اصلا کمبوهایی که میزنه رو نمیتونی تشخیص بدی چطوری زد، دشمنا طوری طراحی شدن که نمیفهمی پشتشون به توعه یا روشون،
حالا بد تر از این طراحی دوربین هست، هر کاری کردم، و هرمدلی دوربین رو تنظیماتش رو تغییر دادم بعد یک ربع بازی کردن شدیدا سردرد گرفتم، حرکت و کنترول کاراکتر هم که خیلی بد قلق هست و تو پلتفرمینگ خیلی اذیت میکرد،
کلا تو این سبک که اولویت گیمپلی هست و این بازی تو تمام بخش های گیمپلی لنگ میزد
حالا نکات مثبت بازی رو هم بگم. طراحی هنری بعضی مراحل تا اونجایی که من رفتم خوب بود
بازی المان های متوریدونیا هم به بازی اضافه کرده بود ولی صد حیف که بازی قابل بازی نبود برام،
داستان تو اونجا که رفتم خوب بود.
2- اصولا کار درستی نیست که بازی رو با چند ساعت تجربه نقد کرد ولی گفتم بیام بگم که احیانن 35 گیگ حجمتون رو حرومش نکنی
نکته: من عاشق سرسخت سبک سولز هستم و تقریبا همه رو بازی کردم، حتی ظعیف ترین ها مثل the surge یا حتی کد وین، یا حتی wo long، حتی thymesia و......،. این بازی رو خیلی خیلی سعی کردم تا ارتباط بگیرم و چند بار رفتم سراغش تا شاید جذبم کنه ولی متاسفانه اصلا نتونستم ارتباط بگیرم،
به هیچ وجه سراغش نرین، حتی اگه هیچ بازی نداشته باشین، برین یه قل دو قل بازی کنین ولی سمت این نرین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
اینو من رو اکانت فرعیم واسه تست اجرا کردم که ببینم ارزش بازی داره رو اکانت اصلیم بزنم. ولی نشستم پاش یهو دیدم ۴ ساعت بازی کردم دیگه رو همون اکانت فرعی تمامش کردم 😁 بازی ضعیفی هست بی شک ولی اونقدر بد نیست بیخیالش شید. به نظرم اگه به سولز بورن علاقه دارید قابل بازیه 😁 من لذت بردم از اون چیزی که بود. ولی خب بزرگ ترین مشکلش اینه شدیدا اسونه 😁 کل بازی من فکر نکنم ۵ دفه مرده باشم. یه سری مشکلات تکنیکی هم داره. گرافیک در حد نسل ۷ ولی افت فریم داره یا وقتی کنسول به نت وصل باشه بازی گاهی چند ثانیه فریز میشه. من بهش ۵.۵ از ۱۰ میدهم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
Produes
۱۰/۳
آقا بازی نکنید سم خالصه
اتفاقا بهترین بازی که در این سبک اومده همین بازی هست
قطعا این بازی برای سنین پایین و یا روحیه های لطیف مناسب نیست

یک گرافیکی پیکسلی اما میکس شده با نورپردازی و ریفلکشن مدرن که سبک جدید و جالبی در این سبک هست در کنارش یک گیم پلی عالی و خشونت امیز محض که حتی از دوم خشن تره و شبیه ماد بروتال دوم هست

این بازی رو من به همه ی طرفدارهای دوم به شدت توصیه می کنم
گیم پلیش حرف نداره و لذت شلیک و کشتارش و تیکه پاره کردن دشمنان در کنار متلاشی شدن و حجم زیادی از خون برای عشاق این سبک بی نظیره واقعا ادم توی اینجور بازی ها تخلیه روحی می شه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
God Of War Ragnarok

10/10

خب این بازی هم بالاخره تموم و پلات شد
این بازی رو از نسخه قبلی بیشتر دوست داشتم :x

مثبت :

سراسر خلاقیت
گرافیک خوب
داستان عالی
شخصیتهای گیرا

منفی : ندارد

اما باور کنید برای پلات کردن بازی و کشتن دو تا باس king hrolf و ملکه Gna
از ساعت نُه شب شروع کردم به مبارزه و دو شب تونستم بزنمشون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر