امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
demons-souls-ps5-review-im-test.jpg

به جرات میتونم بگم بهترین انحصاری پلی 5 تا الان برام همین بازی بود .
نقاط مثبت و منفی زیادی براش نمینویسم ، چون فقط دقت ، زیبایی ، ظرافت و یه گیم پلی بسیار اعتیاد آور برامون داره . شاید تنها نقطه ضعف بزرگ بازی World Tendency مسخرشه که یه جاهایی شورشو در میاره . در مواردی گنگ بودن و نبود هینت در بعضی کارها و آیتم ها هست که با وجود واکتروها و مقالات و یوتویوب میشه پرده از اسرارشون برداشت ! :p:p:p.
برای اولین بار بازی رو بعد 43 ساعت و در لول 89 و با کلاس رویال تموم کردم . واقعا کیف کردم . اما یهو متاسفانه بعد از اتمام بازی از اول شد و تمام دنیاهایی که تا تهش رفته بودم بسته شد و به شدت تو ذوقم خورد x-(~X(.
در کل اگر اعصاب نیمه پولادین دارین و عاشق فارم کردن هستین و از سختی ملال آور خوشتون میاد ، این بازی رو اصلا از دست ندین . شاهکاره !

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
81wXH8IqhKL._AC_SL1500_-1.jpg

یه بازی جمع و جور و راحت . پرفورمنس عالی ، ویژوال خوب و ری تریسینگ اعجاب آور . شخصیت فان و کودکانه مایلز ، ماموریت های اصلی متنوع و کالکتیبل های باحال .
در کل حس خوبی به آدم میده و با توجه به کوتاه بودنش نسبت به نسخه اولی زیاد خستمون نمیکنه .
برای یه بار تموم کردن بدک نیست و یه شو کیس گرافیکی خوبی از قدرت پلی 5 رو نمایش میذاره .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Ratchet & Clank: Rift Apart - 7.5

بازی خوش ساخت با production value بسیار بالا، اما به شدت سطحی تو بخش گیم‌پلی و لول‌دیزان. راستش نمی‌دونم پتانسیل این سری همینه یا نه، ولی امیدوارم اگر قراره دوباره از این سری یه نسخه‌ی دیگه بسازن، یه فکری به حال عمق دادن بهش بکنن.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
Ratchet & Clank: Rift Apart - 7.5

بازی خوش ساخت با production value بسیار بالا، اما به شدت سطحی تو بخش گیم‌پلی و لول‌دیزان. راستش نمی‌دونم پتانسیل این سری همینه یا نه، ولی امیدوارم اگر قراره دوباره از این سری یه نسخه‌ی دیگه بسازن، یه فکری به حال عمق دادن بهش بکنن.
نظر منم تقریبا همینه البته بازی از نظر گرافیکی واقعا چشم نوازه و گیم پلی و لول دیزاینش رو سطحی نمیدونم ولی خب خیلی پتانسیل بیشتری داره مخصوصا تو آزادی عمل دادن و مهمترین مشکل هم بنظرم کم محتوا بودن بازی بود. نهایت باید ۴۰-۵۰ دلار میفروختنش. نمره من ۷.۵ هست بیشتر بخاطر محتوای کم. اگر یکم پر و پیمون تر بود تا ۸ -۸.۵ هم راه داشت :D

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
Ratchet Clank Rift Apart

9/10

بازی پلات شد 😍

گرافیک بی نظیر بود محیط رنگارنگ و جذاب

سیستم گان پلی و آپگرید اسلحه ها لذت بخش بود

مشکل بازی به نظرم کوتاهی و سطحی بودن داستان بود وگرنه ایراد دیگه ای ندیدم

در کل خیلی لذت بردم و به همه توصیه میکنم​

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
The Last Of Us 2

10/10

بازی دیگه نیازی به تعریف من نداره
در یک کلام فوق العاده 😍

روی ps5 شصت فریم تجربه عالی بود

خواستم بگم اگه مثل من قبلا روی پی اس فور بازیش کردید ارزش داره دوباره روی پی اس فایو هم
تجربه ش کنید​

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
Warhammer Chaosbane Slayer Edition
8/10

واقعا سورپرایز خیلی خوبی بود برای من. از دیابلو ۳ به اینور و البته تورچ‌لایت ۱ هیچ ARPG نبود که بتونه جذبم کنه و خوشم بیاد. نسخه ۲ و ۳ تور‌لایت که فاجعه بودن و PoE هم زیادی پیچیده و بزرگ بود. اما Chaosbane در عین حال که زیادی بزرگ و پیچیده نیس اما محتوای خیلی خوبی در اختیار گیمر قرار میده مخصوصا به عنوان Endgame. نکته‌ی خیلی مثبتی که کاملا توجهمو جلب کرد گرافیک خیلی خوب و پرفورمنس عالی بازی بود که در کنار انیمیشنای نرم و رَوونش بازی رو خیلی لذتبخش میکردن. البته چندباری پیش اومد که افت فریم ببینم اما زیاد و اذیت کننده نبودن. بازی ۶تا کلاس داره که هر کدوم حس و حال خودشونو دارن. مقدار زیادی Active و Passive Skill داخل بازی وجود داره و سیستم استفاده ازشون هم خیلی جالبه. شما یه سقفی برای Skill Point دارید که با لول آپ شدن این عدد تا ۱۰۰ بالا میره. هر اسکیل چه اکتیو چه پَسیو ۳تا Tier داره که معمولا مقدار اسکیل پوینتی که مصرف میکنن ۵ ۱۰ و ۱۵ هستش. میتونید اسکیل‌های مختلف رو با هم ترکیب کنید و به همراه ست بونس های آرمورتون یه بیلد خیلی خوب و قوی بسازی و بازی رو رو درجات سختی بالا پیش ببرید. ۵تا آیتم رریتی داره بازی. سفید، آبی، نارنجی، قرمز و سبز. از قرمز که Heroic باشه میتونید با جمع کردن ۵تیکه از آرمور‌ها، ست بونس‌های خوب بازی رو جمع کنید. من خودم با کلاس Elf تیرکمون به دست بازی میکنم و تونستم ۲تا بیلد خیلی خوب ببندم. درجات سختی بازی از ایزی شروع میشه تا Chaos 10. من خودم تا Chaos 6 رو تونستم بدون مشکل برم فعلا. مُدهای اندگیم بازی خیلی خوب و متنوع هستن ولی ۲تاشون خیلی خوبن برای فارم آیتمای قرمز و سبز که Relic Hunt و Boss Rush هستن. داستان بازی خووبه و وُیس اکتینگ‌ها به خوبی انجام شده. صداگذاری بازی و موسیقی‌ها هم خیلی خوبن. ۶تا لوکیشن مختلف داخل بازی وجود داره و ۵ نوع نژاد مختلف برای انمی‌ها. از نظر تنوع انمی میتونستن بهتر عمل کنن. مثلا یه سری از الیت‌ها فقط از نظر ظاهری فرق داره و نوع حملاتشون یکیه. باس‌فایت‌ها خوب و جالب طراحی شدن. البته باس‌های لوکیشن ۵ و ۶ خیلی مکانیزم عجیبی دارن و بیخودی وقت‌گیر طراحی شدن مخصوصا اگه رو درجه سختی بالا بازی کنید. در کل به کسانی که این سبک رو دوس دارن پیشنهاد میکنمش. الانم تو آف هستش و شده ۱۵$. فقط حواستون باشه نسخه PS5 رو بخرید. رو ۴ نمیدونم چطوره وضعیت پرفورمنس بازی فقط میدونم ۳۰فریم قفله.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین

ENDER LILIES: Quietus of the Knights 9.5:x

فوق العاده بود بازی یه تجربه 22 ساعته ترو تمیز و سرشار از لذت خالص
البته بازی چند ماهی میشه که اومده و منم تو تخفیفات کریسمس زدم تو گوشش و از وقتی شروعش کردم تا تموم شدنش و پلات کردنش نتونستم ازش دست بکشم .الانم پشیمونم چرا همون لانچ نخریدمش.
کلا تو این چند ماهه به غیر از این یکی دوتا مترویدوانیا کت و کلفت دیگه هم بازی کردم یکی fist و یکی هم metroid dread ولی باور کنید این از اون 2 تا بازی بهتری بود و ارزش خرید بیشتری داشت.مثلا در مقایسه با dread که نینتندو دزد بابت یه بازی 10 ساعته 60 دلار ازتون میگیره هم داستان و lore بهتری داشت هم طولانی تر بود و هم کنترل بهتری داشت (dread تو بحث کنترل فاجعه بود).
موسیقی بازی هم بینظیر بود توی کردیت بازی هم چند جا اسم یه بابایی به نام امیر گوئینی بود .
اگه بازی را توی 2021 بازی میکردم بدون شک بهترین بازی اون سال برام بود از دستش ندید.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
10 <-------------------------- Final Fantasy VII Remake Integrate

نقاط قوت:
+ گرافیک بسیار چشم نواز
+ موسیقی عالی
+ فریم ریت ۶۰
+ شخصیت پردازی عالی
+ داستان بسیار درگیرکننده و وفادار به نسخه کلاسیک
+ تنوع بالای دشمنان
+ طراحی عالی باس ها
+ تغییر سیستم سنتی نوبتی به سیستم قابل تعویض جدید با حفظ ATB
+ کلاود
+ تیفا و دیگر هیچ
+ درخت های ارتقای سلاح، تنوع Materia و inventory‌ در دسترس و بسیار قابل فهم

نقاط ضعف:
- یکسری از بافت ها علیرغم ارتقای گرافیکی برای PS5 کماکان بی کیفیت هستند، ولی قابل چشم پوشی هست
- سیستم lock یکمی مشکل داره، بخصوص وقتی با Barret بخواید این turret ها رو بزنین

مدت زمانی که من صرف این بازی کردم: حدود ۴۰ ساعت

آقا اصلاً الله الله
هر چی بگم کم گفتم
واقعاً کلاس درسه برای بازی سازها که بدونن بازی ساختن یعنی چی، داستان سرایی یعنی چی... و remake یعنی چی...
سرگرم کننده، درگیر کننده، با پایان بندی عالی (که البته میان بندیه در اصل، چون پارت ۲ ش هم داره میاد که کل بازی رو جمع کنه)
شروع بازی شاید یکم کند باشه، ولی وقتی رو جریان می افته اصلاً نمی تونین از پای تلویزیون بلند بشید.

توصیه ی اکید می کنم که هر کسی از کنارش رد میشه، رد نشه، بازی کنه این عنوان بی نظیر رو
بخصوص اینکه پلاس دارها این بازی رو چند ماه قبل (و طی ماه اخیر آپدیت رایگان PS5 ش رو) دریافت کردن و دیگه بهانه ای باقی نمی مونه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
Children of Morta
فرزندان مورتا
البته بازی نسخه ps5 نداره و من نسخهps4 رو بازی کردم رو ps5
بسم الله الرحمن الرحیم
یه بازی تو سبک روگلایک و ساخته ی یه استدیوی ایرانی، بازی رو میشه کاملا فارسی هم کرد (همه چیزش),
گیم پلی خیلی اعتیاد اوری داره، هرچی بیشتر بازی میکنی قوی تر میشی و بازی برات راحت تر میشه
کلا بین بازی های روگلایکی که انجام دادم، راحت ترین بود. البته یه مود هارد هم داره که با فعال کردنش پدرت در میاد
گرافیک بازی پیکسل آرتی هست و واقعا مست میکنه ادمو، فوقالعاده هست آرت استایل بازی
صداگزاری بازی عالی هست، مخصوصا راوی بازی فوقالعاده هست تو زبان فارسی، موزیک هم خوبه
گیم پلی هم واقعا اعتیاد آوره و چند تا کاراکتر با قابلیت ها و سبک مبارزه ی کاملا متفاوت داره که ارزش تکرار بازی رو زیاد میکنه،
میتونین با دوتا کنترولر هم coop بازی کنین

نمره کلی من به بازی 8 از 10
البته اگه به عنوان یه بازی ایرانی نمره بدم قطعا 10 از 10 میدم

واقعا باعث افتخاره برا ایرانی ها این بازی به این خوبی
نکته، اگه اهل تروفی و پلات هستین، پلات کردن این بازی راحت هست و تقریبا تو 15 ساعت میشه پلات کرد،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
Dirt 5
بسم الله الرحمن الرحیم
6 از 10
من خیلی وقت بود میخواستم تا اگه تخفیف بخوره بگیرمش، تا اینکه رو پلاس رایگان شد و با خوشحالی دانلودش کردم و بازی رو تو حدودا 20 ساعت تموم و پلات کردم و نیخوام نظرمو بگم در خصوص بازی
گرافیک: گرافیک محیط های بازی تنها زمانی که هوا بارونی و خیس هست قشنگ دیده میشه و در مابقی لحظات یه ناامیدی بزرگ هست برا بازی نسل 9، مدل سازی ماشین ها هم که در حد بازی های معمولی نسل پیش هست، یا مثلا جاده پر از گل و لای هست و تو دو دور از پیست رو رفتی، ولی درکمال تعجب میبینی ماشین انگار تازه از کارواش درومده و هیچ اثری از گل تو بدنه و چرخها نیس، یه ریت ریسینگی هم داره بازی که فقط رو اب های جمع شده تو وسط پیست ها دیده میشه
گیم پلی: گیم پلی بازی برای یه بازی ریسینگ که بیس بازی فقط کنترول ماشین هست هیچ جذابیتی نداره ( بعد دو سه ساعت اول)، واقعا انگار داری یه بازی دیگه انجام میدی که گه گاه توش باید رانندگی بکنی ( مثل واچداگز 2)، بابا شما ریسینگ ساختین چرا باید اینطوری بد قلق باشه، حتی پیست ها هم گاها طراحی خوبی ندارن و مانع لذت بردن میشن، میبینی که دور اخر یه پیست هستی و کلی هم جلو افتادی از رقبا، ولی به خاطر طراحی بد پیست ماشینت به یه مانع الکی گیر میکنه و چپه میشه و همه ازت جلو میزنن، کلا گیم پلی روان و ارضاع کننده نیست، هوش مصنوعی هم به شما بستگی داره، شما چه تو hard بازی کنی چه تو very easy بازی کنی ، رقیبهات به یه اندازه از شما جلو میوفتن و یا از شما عقب میمونن،
تنوع مسابقات که اِسمن زیاده ولی در کل همشون یکی هستن با اسم های متفاوت، کل بازی باید مسابقات تکراری رو با ماشین های متفاوت تکرار کنی، واقعا این بازی یه پس رفت هست برا سری، بعد چپتر 3 بازی طوری شد که من گذاشتم رو very easy و دادم دختر 6 سالم باقی مسابقات رو رفت و بازی رو تموم کرد،
نکته: البته اینم بگم ها من با دید بازی های قبلی سری اینا رو گفتم، بازی بد نیست، یه بازی متوسط هست که واقعا بعضی مسابقاتش لذت بخشه، اینطوری بگم 30 درصد بازی عالیه ولی 70 درصد دیگش نمیزاره ازش لذت ببری،
البته شاید من با پیش زمینه سری فورزا رفتم سراغش که اینهمه خورد تو ذوقم،
نکات مثبت و منفی
+ طراحی هنری زیبای بعضی پیستها
+ هیجان تو بعضی مسابقات
+ گرافیک چشم نواز مواقعی که بارونی هست هوا،
+ گرافیک زیبا تو شب های بارونی

- طراحی به شدت پایین خودروها
- گیمپلی تاریخ گذشته و بد واسه یه بازی ریسینگ
- تکراری شدن بازی بعد چند ساعت اول
-هوش مصنوعی واقعا مصنوعی
- نمیدونم چرا ولی واقعا نمیشه از رانندگی با این بازی لذت برد

خلاصه این بازی ارزش 60 دلار رو نداره اصلا حتی هرچقدر هم عاشق ریسینگ باشین،
و برای بازی کردنش انتظارتون رو بیارین پایین، و به عنوان یه بازی کژوال بهش نگاه کنین نه یه بازی کامل ریسینگ
( همه اینا نظر شخصی من بود و شاید خیلی ها از بازی لذت بردن و دوستش دارن)
واقعا بازی یه جوری هست که بعضی وقتا لذت میبری و میگی عالیه، بعضی وقتا لعن و نفرین میکنی سازنده ها رو

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Mafia definition edition
+ نکات مثبت
داستان خیلی خوب
شخصیت پردازی خیلی خوب
پیاده سازی بسیار عالیه اتمسفر دهه ٣٠
محیط پویا
عکس العمل جالب دشمنها هنگام تیر خوردن
پایان بندی بی نظیر
- نکات منفی
گان پلی نچندان خوب
کنترل شخصیت بازی میتونست بهتر باشه
استفاده نبردن کامل از محیط پویای بازی
--------------
نتیجه ی گیری کلی:
بازی به شدت عالیه! اتمسفر بازی همراه با داستان گنگستری و شخصیت پردازی خیلی خوب قطعا شما رو تا انتها با داستان فراز و نشیب تامی انجلو همراه میکنه. بازی رو به هیچ وجه از دست ندید.
٨ از ١٠
Resident evil 3 remake
نکات مثبت منفی این بازی رو نمیدنم چجوری بگم. کلیت بازی خیلی خوبه. سرگرم کننده است برای دوست داران سوروایول هارور جزو بهترین بازی های موجوده. منتها من نسخه ی کلاسیکش رو بازی نکردم. شنیدم خیلی از بازی رو زدن، بازی متاسفانه کوتاهه و تایم بازی بیشتر بود خیلی بهتر بود. شخصیت جیل ولنتیاین برای مخاطب جذابه. شخصیت منفی بازی یعنی نمسیس رو مخه بنظرم. محیط های بازی خیلی خوبن. پازل ها بد نیست، اسونه و کم. من حیث المجموع خیلی از بازی لذت بردم ، در حد ریمیک نسخه ی دوم نیست اما به اندازه ی کافی خوب هست که اگه از نسخه ی دوم لذت بردید از این هم لذت ببرید.
۵.٧ از ١٠

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
Ghost of Tsushima:9/10

نکات مثبت:
فضا و اتمسفر عالی
گرافیک فوق العاده
سیستم مبارزات دقیق و پرجزییات