امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
Bloodborne
10/10

شاهكار نسل ٨ بدون شك !!!
واقعا تجربه ي خاص و بي نظيري بود اين بازي ، از تك تك لحظه هاش لذت بردم ، خيلي وقتا دهنم صاف شدم عصبي شدم اما همونم حال ميداد
تنها بازي بود كه بعد زدن هر باس احساس غرور ميكردم ، پيروزي واقعي :d
بازي كه بايد قوانينش رو مو به مو اجرا كني و با استراتژي بري جلو ، تنها بازي هم هست كه كلا نبايد از مُردن ناراحت بشي ، بايد ازش استفاده كني تا بهتر بري جلو ، تو اين احتمالا خيلي خواهيد مُرد پس بايد باهاش كنار بيايد
توضيحات رو دوستان و سايت ها و مجلات دادن ، به طور كلي بازي هيچ نقصي نداره غير از مقداري افت فريم كه بعضي وقتا واقعا اذيت ميكرد
اما اينقدر نكات خووب داره كه گور پدر افت فريم
قبل خريد بازي خيلي وحشت داشتم خيليا ميگفتن سولز باز نباشي نميتوني بازي كني ( بماند كه يه عدشون كلا PS4 ندارن :d ) اما الان كه تموم شد خوشحالم خودمو ازين تجربه ي يونيك محروم نكردم و البته به سفارش و كمك هاي [MENTION=7189]REZA TAEL[/MENTION] و [MENTION=67643]Safety & Peace[/MENTION] در خريد بازي كه ممنونم ازشون :d
بهترين باس فايت ها رو تو اين بازي ديدم ، از اسمشون بگير تا طراحي و روش مبارزشون
طراحي هنري محيط ها شااااهكاااار ، گرافيك بازي هم عالي بود
صداگذاري وحشتناك !! مخصوصا وقتي با هدفون بازي ميكردي ، واقعا چندتا لوكيشن رو جرعت نميكردم برم جلو ! اتمسفر بازي هم فوق العاده سنگين و گيرا بود
طراحي سلاح هاي بازي و لباس ها !! سلاح مورد علاقم Ludwig's Holy Blade , عالي بود
بعد از اتمام بازي هم رفتم Coop با دوست عزيزم [MENTION=4321]kiya[/MENTION] كه عجيب حال داد ، فوق العاده فان ، منفجر شديم از خنده :))
با تشكر فراوان از ميازاكي بابت خلق اين اثر هنري بي نظير

موفق باشيم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
The Order 1886 ----- 8/10
خوب بود نه خیلی بد بود نه خیلی عالی از گرافیکش هم اونقدرا لذت نبردم به خاطر داشتن Film Grain . بازی هم از نظر من کوتاه نبود . فقط تو بخش صدا و افکت ها فوق العاده بازی ضعیف بود ولی موزیکهای بازی خوب بودن .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
The Order 1886 ----- 8/10
خوب بود نه خیلی بد بود نه خیلی عالی از گرافیکش هم اونقدرا لذت نبردم به خاطر داشتن Film Grain . بازی هم از نظر من کوتاه نبود . فقط تو بخش صدا و افکت ها فوق العاده بازی ضعیف بود ولی موزیکهای بازی خوب بودن .
اشتباه نمیکنی؟ تو بخش صدا بازی فوق العاده بود :|

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
9/10 Guacamelee

این بازی رو من قبلا بارها تعریفشو شنیده بودم ولی متاسفانه سراغش نرفته بودم که این بار تونستم بازی کنم :

نکات مثبت:

• کمبات سیستم خیلی عالی و دقیق برای یه بازی کوچیک
  • سیستم پلتفرمر دقیق و کارآمد
  • گرافیک هنری خیلی عالی و متنوع
  • موسیقی های زیبا و متناسب با محیطهای بازی که از گوش کردنشون خسته نمی شید
  • اپگرید ها و راه ها و مراحل مخفی مختلف که اجازه تکراری شدن به بازی نمیده
  • طراحی مراحل و مکانیزمهای متنوع و دشمنان متنوع
  • داستان و کاراکتر و فضای شنگول
  • داشتن دو پایان برای بازی که برای بازی دوباره اشتیاق رو تو گیمر ایجاد می کنه

نکات منفی :
  • گهگاهی سختی تو قسمت سکو پرانی بیش از اندازه میشد(مخصوصا در مراحل مخفی)

در نهایت بازی فوق العاده ای بود و به همه پیشنهاد می کنم .برای اعضای پلاس هم که رایگان

.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
اشتباه نمیکنی؟ تو بخش صدا بازی فوق العاده بود :|
من با هدست گلد بازی کردم دقیقا فاجعه بود افکت های صوتی موقعی که رو سطوح مختلف حرکت میکرد شخصیت اصلی یا بعضی وقتها دیالوگ ها و میکسشون خوب نبود اصلا .

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
6lt5_bloodborne_2015-t2.jpg

میازاکی در این بازی از همون فرمول های خاص خودش در سری souls استفاده کرد منتهی یک سری نکات مثبت داشت نسبت به قبلی ها .

این اثر به قدری زیبا طراحی شده بود که در طول بازی نفس تو سینه حبس میکرد .

در هنگام مبارزه با باس فایت ها ، سختی بازی که نیاز به تاکتیک های مختلف داشت . ساند ترک های واقعا زیبا و حماسی .

اتمسفر و مپ شگفت انگیز بازی . پیچ در پیچ بودن مپ که میتونستی در اواخر بازی ، دروازه ای باز کنی درست به قسمت اغازین بازی .

اکتشاف محیط حقیقتا لذت بخش بود .

سیستم گیم پلی ، ایتم های متنوع و سلاح های بسیار پرکاربرد و متفاوت از یکدیگر ، که با هر سلاح میشد تاکتیک های بسیار مختلفی جهت از بین بردن دشمنان استفاده کرد .

داستان زیبا با پایان های مختلف دوست داشتنی .

بازی پاره ای از resident evil 4 الهام گرفته بود . شهری که مرموز و ویران هست و فقط کلیسا ها وجود دارند که مردم جهت عبادت کردن در زیر لب چیز های زمزمه میکنند و در خیابان ها حرکت میکنند .

این اثر در حین بازی بار ها و بار ها نفس گیمر رو تو سینه بنا به دلایل مختلفی حبس میکنه .

این اثر تا کنون برای من بهترین بازی نسل 8 بوده و یقینا تا پایان نسل از لیست بهترین های من خارج نمی شود . یک RPG واقعی .

ایراداتی مثل افت فریم و لودینگ های طولانی داشت که فدای سرش و ازش چشم پوشی میکنم .

10/10

Dark Crusader

کاربر سایت
May 8, 2015
57
Infamous Second Son

Infamous Second Son این بازی رو خیلی وقته که خریدم اما فرصت نشد بازی کنم بعد از چندیم ماه بلاخره تجربه اش کردم,فوق العاده بود و اصلا انتظار چنین انحصاری بزرگی رو نداشتم مینی گیم های متنوع و فوق جذاب شخصیت پردازی عالی و کاراکتر های شوخ طبع و پر انرزی,پر از دیالوگ های طنز و نیش و کنایه جذاب گیم پلی دوست داشتنی و آزادی عمل و اسپری کردن دیوار نابود کردن DUPها و قدرت های جدید و قابل ارتقاء گرافیک بی نظیر!جز بی نظیرترین و گرافیکی ترین بازی های PS4 امتیاز:10

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Project CARS
9

+:
تبدیل به بازی میشه که شما میخواین - tuning عمیق و حرفه ای - گرافیک زیبا در کنار یک نورپردازی فوق القعاده - حسه واقعی رانندگی و فیزیک فوق القعاده - تنوع بالا و صدا گزاری ستودنی
-:
تعدادی باگ و گلیچ توی بازی -

DriveClub
8

+:
گرافیک فوق القعاده زیبا و ستودنی - لیست عالی ماشیها - تنوع خوب در track ها - Handling ساده ولی لذت بخش - سرعت !!
-:
صداگزاری نه چندان راضی کننده - بیشتر ماشیها European -

Witcher III
9.7

+:
دنیای فوق القعاده پر وسعت و واقعی گرانه و dynamic - نبردهای responsive - یک rpg عمیق و زیبا - شخصیتهای زیبا و درگیر کننده - انتخابهای پر تاثیر - محتوای بسیار زیاد و ستودنی - تنوع در هر گوشه و کناره بازی
-:
مقداری باگها ... و دیگر هیچ !

Home
6.7

+:
یک text adventure کلاسیک جالب - صداگزاری نسبتا خوب
-:
بیشتر شبیه یک novel هست تا بازی - هیچ برد و باختی در بازی وجود نداره

Hohokum
8

+:
طراحی هنری بسیار زیبا و رنگهای عالی - موسقی خیلی خوب - یک بازی خاص و متفاوت اما لذت بخش
-:
کنترل بازی مقداری متفاوت هست به نسبت استانداردها

Ether One
8

+:
داستان درگیر کننده و جالب - دنیای زیبایه بازی
-:
سیستم Inventory -

Race The Sun
8

+:
معتاد کننده - ساده ولی مکانیزمهای درست و سرگرم کننده - گرافیک ساده اما زیبا و مناسب - تغریبا همه سیسمتهای بازی بر حسبه تصمیماتی درستی گرفته شدند! - سرعت
-:
هیچ !

Guacamelee
8.5

+:
Metrodavania !! - مبارزات راضی کننده و جذاب - دنیای زیبای بازی - مکانیزمهای مختلف
-:
چیزه جدیده قابل توجهی نداره

Aarus Awakening
5

+:
طراحی هنری تحسین برانگیز -
-:
کنترل ! - داستان ! -

Never Alone
7

+:
emotional
-:
بسیار ساده - gameplay ناامید کننده به نسبت اتمسفره زیبا

Tower Of Guns
8

+:
اکشن درگیر کننده و سریع - متنوع و حالب و بسیار random
- :
از نظره هنری شاید به نظر برسه جایه بیشتر برای کار داشت - افت فریم شدید توی بعضی قسمتهای بسییار شلوغ

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Bloodborne

9.5/10

+ گرافیک خیلی خوب مخصوصا از نظر هنری-اتمسفر فوق العاده بازی-تنوع عالی دشمنان که هر محیط بازی دشمنان متفاوتی با محیط قبلی داشت-Boss های فوق العاده که طراحی خیلی خوب داشتند-سختی خیلی خوب بازی که درسته اوایل با سخت گیری زیاد شروع شد اما هر چی جلوتر میریم با آشنایی با بازی سختی بازی مناسب میشه و از بازی لذت میبریم-تنوع بالا اسلحه ها و تجهیزات که باعث میشد در هر روش مبارزه ای که دوست داریم بازی جلو ببریم-موسیقی عالی بازی که کاملا با محیط بازی هم خونی داشت-داستان بازی درسته برای متوجه شدن اش باید کاغذ ها خونده میشد و به خیلی از موارد دقت میشد اما بازم خوب بود-ارزش تکرار بازی خوب هست و در +ng چیزهای جالبی در انتظارمون هست

- درسته نبود 1 سری از چیزها جزو شاخصه های بازی های میازاکی هست اما خوب این ها استاندارد هر بازی هستند و نبودش نقطه مثبت به حساب نمیاد مثل نبود pause در بازی یا نداشتن نقشه محیطی که در اون هستیم

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Metal Slug 3
چقدر حال داد بعد مدت ها دوباره 1 شماره از این سری بازی کردم:xکاش نسخه جدیدی ازش می ساختند

8.5/10

+ گیم پلی فوق العاده fun و جذاب-صحنه های خنده دار در بازی-لول دیزاین خوب و متنوع-coop خیلی خوب

- کوتاه بودن بازی-1 ذره تغییر در گرافیک بازی نداده بودن حتی رزولوشن

metal-slug-3-art-1.jpg

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
pJo9y.jpg

FARCRY 4

حدود یک ماهی میشه بازی رو تموم کردم ولی گفتم یک نمره ای هم به کلیت بازی بدم. از نظر گیم پلی بازی مشابهت بسیار زیادی با شماره قبلی داره. گیم پلی بازی هم چنان سریع و جذاب هست و تنوع سلاح ها هم در بازی بیشتر شده با این حال به نظرم برای شماره 5 یوبیسافت باید یک تحول اساسی تو بازی بده تا بازیباز رو مرتبا یاد نسخه های قبلی نندازه. محیط های بازی از نظر تنوع گیاهی و آب و هوایی متنوع و منحصر به فرد هستن گرچه میبایست محیط های برفی بازی به خاطر نزدیکی به هیمالیا بیشتر می بود. پاگان مین گرچه معرفی خوبی داره ولی در ادامه نمی تونه هماورد شخصیت منفی نسخه قبل یعنی واس باشه با این حال اونقدر تو ذوق هم نمی زنه. از نظر ماموریت های فرعی و شخصیت های جانبی کاراکتر ها می تونست بیشتر باشه داستان پیرامونشون کشش بیشتری داشته باشه. موسیقی و آهنگ های بازی هم گاهی واقعا شنیدنی و لذت بخش هستن به خصوص وقتی با سکوت شب یا محیط در آمیخته میشن. من کوآپ بازی قبل رو انجام ندادم اما مود های آنلاین این بازی واقعا لذت بخش هست گرچه حتی همینجا هم به نظرم میشد بیشتر مانور داد و قابلیت های بیشتری به دو طرف مبارزه داد ولی ترکیب جادو و تجهیزات نظامی تو این مود ها تا حد زیادی موفق بود. از نظر من بخش آنلاین بازی و مود های آن واقعا جذاب هستن و با وجود بد بودن سرعت اینترنت برای من زیاد آزار دهنده نبود. گرافیک بازی هم به خصوص تو نورپردازی زیبا و چشم نواز هست البته خب نمیشه انتظار یک PC High End رو داشت ولی خب به نظر می رسه سازنده ها بازی رو خب روی PS4 اجرا کردن. در پایان یک نکته که نمی دونم بهش منفی بگم یا مثبت وجود داره و اون هم تروفی های بازی هست. این بازی شاید یکی از آسون ترین مسیر ها برای گرفتن پلات رو داشته باشه همینه که کمتر فردی هست که نخواد این بازی رو پلات کنه ولی از طرفی عنوان دیگه این ناشر یعنی AC:Unity شاید یکی از سخت ترین و در پاره ای از مواقع عجیبت ترین تروفی ها رو داره . به نظرم این عنوان جا داشت به خاطر وسعتش کمی تروفی ها رو مشکل تر بکنه تا بازیباز ها بیشتر تو محیط های بازی بگردن.

امتیاز 8/10

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Bloodborne
خب ما هم بازی رو پلات کردیم و بوسیدیم و گذاشتیم کنار ( البته NG+) رو هم رفتم :d
تمام گفتنی ها رو دوستان گفتن، فقط توصیه من به کسانی که شک دارن بازی رو بخرن یا نه، که بگم اصلا درنگ نکنید
بدون هیچ اغراقی بهترین بازی نسل 8 تا الان، یعنی اتوماتیک وار رفت تو لیست Top 5 من
محیط و اتمسفر ای که من تو هیچ بازیی ندیدم، با هر Boss ش، زندگی کردم
شاهکار میازاکی واقعا منو مجذوب خودش کرد
ضمنا بازی بشدت ارزش تکرار چندین باره رو داره خیالتون راحت
تا حالا انقد Boss متنوع تو یه بازی ندیده بودم
تمامی سلاح ها با دقت فراوان طراحی شدن به طوری موقع سوییچ بین حالت کوتاه با حالت بلند هر سلاح، کیف میکنید و انگاری دارید خواب میبینید
در کل شاهکاری هست که فراموش نخواهد شد

10/10 :d

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
فارکرای۴
گرافیک بسیار زیبا و ستودنی
گیم پلی بسیار عالی و تکامل یافته
داستان !!!!! زیاد خوشم نیومد