امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
The Order 1886

+گیم پلی خوب
+گرافیک خارق العاده و یکی از بهترین ها در تاریخ صنعت بازی...واقعا در بعضی از صحنه ها بازی مثل فیلم بود.
+موسیقی خوب
+انیمیشنهای عالی
+فیزیک عالی
+اسلح های فوق العاده جذاب که کار کردن با بعضی از اونها واقعا لذت بخش بود.
مخفی کاری متوسط
هوش مصنوعی متوسط

- داستان کاملا خسته کننده و نه چندان جذاب
-مبارزه با انسان های گرگ نما و تکرار پی در پی اون در بعضی مراحل بدون اضافه کردن کار خاضی در مبارزه با این موجودات یکی از ضعف های بزرگ این بازی بود.
-پایان بسیار بسیار ضعیف و باس فایتی کاملا عجله ای برای زود پایان دادن به بازی.
-کات سین های زیاد.

امتیاز کلی :7.5/10

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
agegate-logo-the-order-1886.png

The Order: 1886 = 8.5 / 10

درود.
خیلی عجیبه واسم بازی رو اینقدر کوبوندن منتقدا. البته مهمترین دلیلش نداشتن مولتی پلیر هست ولی این ضعف دلیل بر داغون بودن بازی نیست.

من خودم با حالت یاس و ناامیدی بازی رو شروع کردم. البته بابت گرافیک هیچ ترسی نداشتم چون گرافیک بازی رسما باعث شد من پشمهام بریزه :D
این لذت از گرافیک بازی تا آخر منو مجذوب خودش نگه داشت. نوردازیه عالی، بافت های با کیفیت و پیاده سازی محیط استیم پانک بازی (دوره ویکتوریایی) به بهترین و کاملترین شکل ممکن The Order رو از لحاظ گرافیک بین بازیهایی کنسول بی رقیب کرده و این قدرت گرافیک بازی واقعا برای کنسولهای نسل هشتم حیرت انگیزه و من تعجب کردم که از کنسول PS4 چنین گرافیکی قابل مشاهده هست.

صدا گذاری و موزیک بازی هم بسیار قوی هست و گویندگان هم عالی صحبت کردن. و هیچ مشکلی من ندیدم تو این مورد.

مهمترین مشکل بازی که بشدت باهاش دست و پنجه نرم میکنه گیم پلی هست. بخش شوتینگ بازی بسیار عالی هست ولی متاسافانه میان پرده های طولانی و بخصوص دکمه زنی های افراطی و خسته کننده گیم پلی رو خراب کرده. شاید اگر بازی بخش Coop یا مولتی پلیر داشت امتیازهاش اینقدر پایین نمیومد.

مشکل دیگه بازی اینه که با وجود اونکه فقط بخش تکنفره داره اما براحتی بازی تو کمتر از 8 ساعت تموم میشه و این خودش از ارزشهای بازی کم میکنه.

The Order: 1886 بازی بسیار جذاب و زیبایی هست که اگر از دکمه زنیهای افراطیش خسته نمیشین حتما ازش لذت میبرین. هر چند نداشتن بخش آنلاین و کوتاهی بازی کمی خریدارن بازی رو مایوس میکنه.

خوب:
1. گرافیک حیرت انگیز و چشم نواز
2. فضا سازیه خاص و عالیه بازی
3. صداپیشگی حرفه ای
4. اسلحه های متنوع
5. شوتینگهای لذت بخش

بد:
1. نبود بخش آنلاین
2. دکمه زنی های (QTE) بسیار زیاد و افراطی
3. بسیار کوتاه (حدود 6 ساعت)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
bfh:
خوب: ـ‌ مد های جالب در مالتی پلیر
ـ بازی باگ نداشت (جزو معدود بتل هایی هست که موقع لانچ باگ نداشت)
بد:ـ مد ها و بازی بعد از مدت کوتاهی تکراری میشه با این حال که مد ها جالب هستن ولی چیزه خیلی جدیدی نسبت به bf4 نداره
ـ گرافیک خیلی ضعیف
ـ سینگل پلیر فوق العاده خسته کننده(بدترین سینگل عمرم بود:d)
​5.5/10

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
VALIANT HEARTS -THE GREAT WAR-

9/10

+ داستان فوق العاده همراه با صحنه های احساسی از جنگ جهانی-گیم پلی خوب همراه با معماهای جذاب که متنوع هم هستند و اصلا خسته کننده نبودند-اتمسفر فوق العاده بازی(مخصوصا با اون عکس های واقعی از جنگ جهانی که داخل بازی میدیدیم همراه میشد)-موسیقی بازی خیلی قشنگ بود و کاملا منطق بر بازی بود

- درسته گرافیک تو این جور بازی ها زیاد مهم نیست اما جا داشت کمی بیشتر روش کار میشد-سگ بازی بعضی جاها دچار باگ میشد و سر جاش میایستاد و هر چقدر بهش دستور میدادیم حرکت نمی کرد.چون بهش نیاز داشتیم بازی جلو نمی رفت و مجبور بودیم اون تیکه بازی دوباره از اول بریم

2664006-7158019745-VH-BA.jpg

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
نمراتی که من دادم از دیدگاهه خودمه و متفاوته با دیدگاهایه دیگه پس کسی از یک بازی خوشش اومد و من دوستش نداشتم دنباله نقل قول و بحث لطفا نباشه..متشکر
tlou: 9.5
داستان جذاب و چینش عالیه مراحل و اتمسفر جذاب ...نکته منفی:تنها گاهی الی در کاور گیری گاهی در بدنه جول فرو میرفت و بس دیگر نکته منفی نداشت
gta 5: 9
یک بازیه پر از هیجان و گنگستر بازی و مراحل دزدی عالی و گرافیکه جذاب و شخصیته جذاب و روانیه TREVOR...نکته منفی:کمبوده بعضی اماکن از قبیله بار هایه خاص که یکی هست;) و بعضی باگ هایه جزیی

ODD WORLD : 8.5
فقط بازیش کنید همین یک بازیه سرگرم کننده و از دستش ندین تا وقتی که FREE هست

FARCRY 4: 8.5
یکی از بهترین سیستمهایه سیوینگ که کافیه هر جایی باشین و برق بره دقیقا شما از همون جا مثلا نزدیکه یک TOWER که رفتین ازش بالا برین دقیقا میاد از همون جا که برق رفته بود برام جذاب بود.
گرافیک نماهایه نزدیک خوب و جذاب حیواناته عالی ولی گرافیک از رو مینی کوپتر که بالا میرین چنگی به دل نمیزنه زیره پاتون ..نقشه و اتمسفر بازی جذابه و اکشن ها و فیل بازی خوب هستن و وجوده افرادی که سلاح میفروشن و تجهیزاته به صورته یک دوره گرد که عالیه این سیستم و لازم نیست به مارکت ها فقط مراجعه کنید....
نکاته منفی:باگ هایی از قبیل گیر کردن قلاب در دیوارهایی که مثلا از برجی بالا میخواهین بروین...باز کردن و FREE کردنه نارنجک هایه دستی که بازیو آسون میکنن عملا با نارنجک پرتاپ کردن میشه همه رو کشت و داستان که در اواخر چرتو پرت یهو میشه و عدم پرداخت درست به شخصیته منفی

WOLFENSTEIN: 8
یک بازیه اکشنه جذاب و اتمسفر عالیه نازی کشی که زیبا طراحی شده و اکشنه خوب و رو به عالی اما نکاته منفی بازی بعضی بافت ها و در و دیوارها خوب طراحی نشدن

STICK IT TOTHE MAN: 8
زیبا باحال 1 ساله پیش همین موقع FREE شد سرگرم کننده بود

VALIANTS HEARTS: 8
موسیقی و موسیقی و بس و داستانه عالی همین از خیلی بازی ها مثله KILLZONE SHADOW هم بهتره با اون همه وقتو هزینه

INFAMOUS SS: 8
بازیه خوبی بود اما حس میکنم وقتی رویه ساختمانها میرفتی گرافیک بد بود و انیمیشن دشمن ها و افراده تو خیابان جذاب نبودن اما گاهی بسیار عالی میشد بازی تو مراحلی

FIFA 14: 8
وقتی از رو 360 اومدم رو PS4 اولین بازی بود که خریدم گرافیکش خوب شده بود اما عالی نه و گیم پلی که هیچ تفاوت خاصی نداشت به جز چنتا چیزه جزیی که در کل گیم پلی رو زیاد جدید نمیکرد

AC UNITY: 7.5
داستانه نسبتا بهتر از سری هایه قبلی نحوه کشتنه افراده جذاب تا اواخره بازی وجوده شخصیته منفیه لاتوش که واقعا کثیف و عوضی بود و اما داستان و نحوه قتله در اواخر بازی حنبه جذابیتشو از دست میداد چون نحوه کشتنه افراد بر پایه مشاهده یک محیط پیش میرفت و این عشق به دختره تو بازی کلا انتقام گونه کرده بود بازیرو و اما باگ و افت فریم که بگذریم اگه بخوایم به این فکر کنیم 6 میگیره اما افراده تو خیابان درسته بیشتر یک شکل هستن ولی وجوده شلوغی ها و جو پاریس و آشوبه شهر منو از فکر به باگ ها انداخت و از بازی لذت بردم

FIFA 15: 7.5
خوب گرافیکش که جذابه انیمیشنها و استایل بازیکن ها رو به جلو رفتن ...دروازبانی مشکلاتی داره دفاع ها منگ شدن جلو سرعت بازیکنانه مهاجم اما چیزی که باعث شد به بازی 7.5 بدم ایجاد یک جو مناسب برا لیگ انگلیس و جذابیته زیاده بازی تو کریر مود و لیگ انگلیس و چمن عالی و تماشاگران و سیستم تشویق که از 14 خیلی بهتر هستن اما گیم پلی تغییراتی داشته در جهته مثبت شدن اما چون ماهیته کلی گیم پلی در حاله تغییر هست بعضی چیزها یا از دستشون در رفته یا خوب پایه ریزی نشده مثلا بازیکنانه سرعتی مثله فوتباله واقعی رو قلتکه سرعت و جابه جاییه جهت خوب قرار میگیرن اما مدافعان جلو این طراحی طراحیه خوبی نشدن و دروازبان ها هم گاهی محشر هستن و گاهی بد

COD ADVANCED: 7.5
بخش داستانیه جذاب و زیبا حداقل بهتر از GHOST اما کمبود زیاد داره بعضی مراحله خیلی کشکی هستن مثلا مرحله هواپیما اصلا بدجور مسخره هست و جذابیت سری هایه قبلی که هواپیمایی هست رو نداره و اینکه من خودم بیشر واقعیت و جنگ هایه چریکی و جنگ جهانیه دومو بیشتر چون در یک واقعه تاریخی اتفاق میوفته رو ترجیح میدم تا آینده اما بازی از سری قبلیش خیلی بهتر بود..

METRO REDUX: 7.5
یک کلام بگم باگ زیاد داشت اما چون رو 360 هر وقت خریدمش DVD هاش خراب بود و وسط بازی اجرا نمیکرد بازیرو عاشقش شدم به خاطر داستانش و اتمسفرش عالی بود برا من اما در کل بیشتر از 7.5 نمیگیره چون پیشرفت گرافیکی زیادی ندیدم

THE EVIL WITHIN: 7
چی بگم من خوشم نیومد از سبکش 2 مرحله بازی کردم فروختم اما اتمسفرش جذاب بود برایه دوستارانه سبک HORROR زیاد با انیمیشن هایه موجودات خوشم نیامد

WATCH DOGS: 7
یک ایده خوب که به خرابی کشیده شد مراحله فرعی سرتاسر یکنواخت که ارزش بازی نداشتن ..بیخود شدن بازی در اواخر ..گرافیکش خوب بود اما عملا چیز خاصی نداشت و فقط موبایل و هک

COUNTER SPY: 7
خیلی باحاله بعضی تروفی هاش جون به لب میکنه اما بدک نیست از دو بعدی به سه بعدی تغییر وضعیت میده بازی

THE ORDER: 6.5
وای خدا بد جور ناراحتم از سازنده هاش ..1:موجوداته بازی عملا تقلیدی از بازیه METRO که میومدن سمتتون و جا خالی میدادی تا بر میگشت تیر اندازی میکردی تا دوباره بره و بیاد خیلی ضایع بود..2.سر جمع 1ساعت گیم پلی نداشت و بعضی چپتر ها که آبرو ریزانه بود مثلا 3 4 چپتر بود که کلا نقشتون فقط تماشا بود و هرکی بازی کنه میفهمه ی جور سر هم بندی کردن..3..گرافیکه خیره کننده بازی اما هر شرکتی میتونه گرافیکه خطی عالی طراحی کنه که اینا کرده بودن یک دونه مکانه اضافیه خاص تو بازی نبود ...4.ضد حال پشته ضد حال همش تا میومدی گرم بشی بازی سینمایی میشد.5.موسیقیه عالی شک نکنید و گرافیکه جذابه محیط بازی که واقعا محیط ها محدود بود.6.پایانه نه چندان بزرگو جذاب ..7.رنگ کم رنگه تسلا در بازی .8.نبود شهری زنده اصلا شهر لندن از مکان هایه دور فقط قابله لمس بود.9.برداشتنه اشیا شبیه بازی NOIRE. مردن شبیه بازیه GOW کلا بازی نه نو آوری داشت نه داستان پر مغز و نه گیم پلی در گیر کننده شک نکنید نمره هاشم حقش بود که گرفت.
اما بازی رو به خاطر همون گرافیکش و موسیقیش بازی کنن بد نیست اما بازی هم نکنن چیز خاصی رو از دست ندادن

KILLZONE SHADOW FALL : 5
یک آشغاله پر مغز که نه فیزیکه درست حسابی داشت و کلا تعطیل بود ..کلا یک بازیه تعطیل بود..بعد 2 3 ساعت بازی فروختمش رفت

و متاسفانه عناوینه جذابی چون NBA و غیره که باید بازی بشه به دلیله قیمت هایه بازی ها و مشتری نداشتن زیاد خریدش ریسک هست و تنها بازی که فعلا ناراحتم که بازیش نکردم DRIVER CLUB هست و بس ...BLOODBORNE هم که از اتمسفرش خوشم نمیاد با اینکه بازیه خوبیه و جذاب

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
The Order 1886
6
+:
گرافیک فوق القعاده بالا ( از نظره تکنیکی ) - اتمسفره زیا و دنیای باورکردنی و پر جزییات -
- :
gameplay بسیار خسته کننده و نا امید کننده - داستان معمولی و کلیشه ای و سطحی - بخشهای خوبه بازی بسیار کم هستند - بدون ارزش و بسیار کوتاه - بیشتر یک فیلم معمولی تا یک بازی

BloodBorne
9
+:
دنیای فوق القعاده درگیر کننده و سنگین و گیرا - نبردهای فوق القعاده درگیر کننده - Boss fight های بی نظیر -
- :
loading های طولانی - مشکلات frame rate - کم شدن از عمقه RPG و ارزشه تکراره پایین به نسبت سریهای قبلی ( نظره شخصی )

Dark Souls II Scholar Of The First Sin
9
+:
بسیار سخت ولی rewarding - دنیای پر جزییات و متنوع - بخشه multi بسیار خوب - حسه واقعی exploration و hero بودن - گرافیک بازی زیباتر و زنده تر شده - DLC ها خیلی عالی هستند
-:
کم شدن جون بعد از مرگ همچنان annoying as hell

The Evil Within : Assignment
8.8
+:
gameplay عالی بر پایه مخفی کاری - محیطهای ترسناکتر از قبل - داستان خوب
- :
همچنان مقداری کنترل بازی annoying هست به خاطره دوربین و 16:9 بودنش

Valiant Hearts
8
+:
روایته بسیار زیبای داستان - انیمیشن های بسیار زیبا - تنوع بسیار خوب در رونده کلی بازی
- :
داستان مقداری کلیشه و معمولی هست - gameplay بعضی قسمتها به نظر بیش ار حد شبیه به بقیه قسمتها به نظر میاد

Apotheon
7
+:
گرافیک هنری بسیار زیا - تنوع خوب
- :
خسته کننده - منوی عجیب و غریب

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Bloodborne :10
گرافیک فنی و هنری عالی، گیمپلی فوق‌العاده -نبرد های بی نظیر -جو و اتمسفر فوق العاده،داستان بسیار جالب
-:لودینگ طولانی
بازی به شدت عالی و اعتیاد اوره.. اگر هاردکور هستید در خرید این شاهکار شک نکنید ؛)

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
GTA V

داستان گیرا
شخصیت پردازی عالی
صدا گذاری عالی
گرافیک در این سبک بازی عالی کار شده
من هیچ مشکلی توی این بازی نمیبینم و جز کلکسیون بازیم همیشه دارمش.
بخش آنلاینش خیلی خوب طراحی شده و طرفدار داره ولی خب من زیاد باهاش راحت نیستم.

نمره 10/10

The Last Of Us

به جرات میتونم بگم یکی از بهترین بازیایی بود که انجام دادم .
این عنوان یه چی بیشتر از یه بازی عالی و بی نقصه.
بازی کاملا احساسی و فلسفی که به شخصه وقتی تمومش کردم تا دو روز داشتم به داستانش فکر میکردم.
گرافیک و صدا گذاری و داستان محشر ، شوتینگ و کاورگیری بی نظیر ، بخش آنلاین این اثر واقعا لذت بخشه
این بازی رو همیشه جز بازیای ps4 ام نگه میدارم.

نمره 10/10

The Order

گرافیک عالی
صداگذاری مزخرف
شوتینگ و کاورگیری خوب و مناسب
داستان نسبتا خوب
باگ های زیادی تو بازی بود جوری که نجبور شدن ۲ ۳ بار بازی رو دوباره load کنم.

این بازی هیچی نیست جز نمایش گرافیک ، تنها نکته ی عالیه بازی گرافیک و اتمسفر طراحی شهره

کل بازی با فیلمایی که وسط بازی پخش میکنه ۶ ساعته ، اگر فیلما رو از بازی جدا کنیم و فقط بازی رو انجام بدیم کلا ۳ ساعت نمیشه.

این بازی رو خریدم و به محض تموم کردنش فروختمش :|

نمره 10/4

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
220px-Acunity.jpg

Assassin's Creed: Unity

+ گرافیک هنری عالی
+طراحی مکان های پاریس به شکل بی نظیر
+انیمیشن مبارزات
+بعد از GTA V زنده ترین و زیبا ترین شهر حال حاضر

- افت فریم وحشتناک در اوایل بازی اما در ادامه بهبود نسبی پیدا میکنه.
- باگ به وفور اما نه اذیت کننده!
-بازی همچنان فوق العاده آسون و کودکانه هست.
- داستان فوق العاده آبکی
- هدر دادن انقلاب فرانسه بصورتی که هیچ فرقی نمی‌کرد که بازی در چه بازه زمانی و مکانی باشه.
-موسیقی خاصی در بازی شنیده نمی‌شد!
-ماموریت ها بسیار بی مزه و meh...
-
شخصیت های افتضاح اللخصوص Arno

6/10

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
The Order: 1886

نکات مثبت:
جلوه های بصری شاهکار همراه با اتمسفری ناب و صحنه های سینماتیک تحسین برانگیز
صداگذاری فوق العاده
شوتینگ و کاور گیری نسبتاً خوب

نکات منفی:
هسته اصلی داستان چندان درگیر کننده نیست و روایتی که از آن انجام می گیرد بعضاً آن انسجام خود را حفظ نمی کند
تمرکز بیش از حد بازی در کم تر کردن مرز بین بازی و فیلم. همین امر باعث می شود که به یاد آثار سینمایی بیفتید
هوش مصنوعی بازی موجبات خنده و شادی شما را فراهم می کند
نبود چالش آنچنان خاص در طول بازی و علل خصوص در مواقع مبارزه با باس فایت ها

نمره نهایی 7/10

AC:Unity
خب این بازی رو قبلاً با PC انجام داده بودم اما چون بیشتر بر روی PC شبیه به شوخی بود نسخه PS4 رو گرفتم و واقعا باید بگم تجربه بهتری رو برام باقی گذاشت

نکات مثبت:
طراحی بی نظیر شهر پاریس
محیط پویا
جلوه های بصری عالی
همچون اکثر عناوین یوبیسافت از موسیقی و صداگذاری قابل تحسینی بهره می برد
پیاده سازی بسیار خوب سیستم مبارزات، پارکور و بالا رفتن از ساختمان ها

نکات منفی:
مخفیکاری ضعیف
باگ
داستان بازی آنچنان درگیر کننده نیست و به نوعی سادست. داستانی که عشق در آن حرف های زیادی می زند و ممکن است طرفداران قدیمی این سری را نارضی کند
روایت بازی به نحوی تلفیقی از فرمول های نسخه های گذشته در خصوص روایت است

7.5/10

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
INJUSTICE : GODS AMONG US ULTIMATE EDITION

6/10

+ نوآوری در گیم پلی(استفاده از محیط بازی در مبارزات)-بخش های مختلف سینگل پلیر که ارزش تکرار بازی بالا میبره

- گرافیک بد که حتی برای نسل قبل هم مناسب نیست-افت فریم در کاتسین ها-داستان بازی خیلی بد طراحی شده بود-کرکترهای بازی بالانس نبودند و بعضی ها قوی و بعضی ها ضعیف بودند

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
battlefield hardline
7.5 از 10
-:سینگل فوق العاده مسخره.گرافیک نسبت به بتل4 پیشرفت نداشته
+:مولنی پلیر جذاب-مود blood money-و مولتیش برا چند وقت سرگرمتون میکنه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
bloodborne 9.5

گیم پلی عالی + هوش مصنوعی نسبتا خوب + Boss fight های عالی + طراحی و تنوع بخش ها عالی .

نبود نقشه راه (نبود نقشه یه چیزه نبود نقشه راه یه چیز دیگه نقشه میگه کجایی boss کجاست هستش یا نیست اما نقشه راه میگه دقیقا چه منطقه های رو تا الان پوشش دادی یا از کجا میشه به کجا رفت و کجای کار پایان بخش یه منطقه هستش
(برای مثال برای کشتن یکی از boss ها باید یک شیشه بشکنی که هیچ کجای بازی شما شیشه ای نیاز نبود بشکنی قبلا حتی شیشه های از این دست زیاد بود اما شکستنی نبودن حالا یکی نمیومد شانسی شیشه بشکنه شاید فکر میکرد اونجا بخش آخر )
) - co-op نه چندان خوب .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
Dragon Age:inquisition:10/10
نکات مثبت:
بازی با60 تا 80 ساعت سرگرمی بدون اینکه تکراری شه.
گرافیک هنری فوق عالی و فنی عالی(نسبت به محیط وسیع بازی من گرافیک فنیشو عالی میدونم).صدای بازی عالیه.موسیقی فوق العاده است.وارد هر منطقه ای میشید موسیقی هماهنگ جو و محیط اون منطقه شنیده میشه.آهنگهای جو دهنده هنگام مبارزه با دراگونهای بازی.
داستان بازی هم خوب و درگیر کننده است.
منطقه های خیلی زیبایی درمراحل فرعی بازی هست پس حتما مراحل فرعی رو تموم کنید.
بالانس خیلی خوب ایجاد شده بین بخش کرفتینگ و لوتینگ بازی.
سیستم مبارزه پر عمق و بسیار عالی هستش.
نکات منفی:
وجود برخی باگ که البته در روند بازی تاثیر گذار نیست.
وجود برخی لودینگهای طولانی

The order 1886:6/10
بعد از بازی فوق العاده دراگون ایج اینو بازی کردم که خورد تو ذوقم.
نکات مثبت:
گرافیک فنی و هنری خوب.صداگذاری خوب.سیستم شوتینگ و گان پلی خوب.کاور گیری بدون مشکل
نکات منفی:
هوش مصنوعی مسخره/کات سنس های طولانی کم محتوا/راه رفتنایی که سازنده مجور به انجامت میکنه و هیچ نکته خاصی ندارن فقط و فقط برای طولانی شدن مدت بازی گذاشته شدن.روابط بین شخصیتها و دیالوگ های ضعیف.طراحی مراحل ضعیف.بیشتر اوقات باید تعداد بی نهایت دشمن رو در فضایی چند متری بکشید.
این بازی تا چپتر 12 نمره عملا چیز خاصی نداره و همش خلاصه میشه در:دو چپتر کات سنس ببین یه ربع دشمنایی که به صورت نامحدود از در و دیوار میان پایین رو بکش و یه مدت راه برو.از چپتر 12 به بعد کیفیت کات سنس ها خیلی بهتر میشه و یه تعادل بین دیدن کات سنس و گیم پلی برقرار میشه.داستان هم جذابتر میشه.
تا چپتر 12 عملا نمره 5 هم برای بازی زیاده.از 12 به بعد من به بازی 7 میدم که در کل همون نمره 6 لایق بازی هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر