امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
GTA V Next Gen:6
با توجه به اینکه روی نسل قبل بازی کردم نمره دادم واقعا نیازی به عرضه ی دوباره نبود
GTA V Online:8
------------
Evil Within
نمره:9.5
جز بهترین تجربه های گیمینگ من روی ps4بوده عاشق تم محیط این بازی هستم نور پردازی تو نسخه ی نسل هشتمی بینظیر بود
------------
shadow Mordor
نمره:4
احساس کردم بیشتر بدرد بچه های 12تا16ساله میخوره اصلا خوشم نیومد
------------
Destiny
نمره:5.5
بسختی باهاش ارتباط برقرار کردم تا حدی خوب بود اما امکانات کافی نداشت و در آخر مجبور میشدید با دو بازیکن دیگه بازی رو ادامه بدید وگرنه نمیتونستید Level Upبشید الانم که دیگه اصلا سمتش نمیرم
-----------
Tomb Raider Defintive Edition
نمره:10
از لحظه لحظه ی این بازی لذت بردم..داستان گرافیک گیم پلی موسیقی این بازی شاهکاره و تاثیر روانی روی گیمر میزاره...حس لارا بعد از کشتن اولین ادم برام جالب بود آدم سر سختی بود و به خودش روحیه میداد و پس خیلی از مشکلات بر اومد
------------
The Last Of Us Remastred
نمره:9
احساس میکنم داستان بازی بیش از حد خطی هست دریغ از کوچکترین انتخاب تو بازی و یا حل معماهای فرعی! همه چیز خطی!گشت و گذار بسیار محدود آن هم برای پیدا کردن یکسری آیتم برای راحتر پیش بردن بخش اصلی داستان بازی!
-----------
Far Cry 4
نمره:6.5
ایراد این بازی کپی پیست بودنه!یوبی سافت جز کپی پیست کار دیگه ای بلد نیست! تو بازی از روی یک مانع بپرید هنگام پریدن صوت Jasonو صدای پاش به گوش میرسه! ویژگی های کاراکتر کاملا بخوده و میتونست در قسمت قبلی به ویژگی های Jasonاضافه بشه
BadManبازی چیز زیادی ازش دستگیرتون نمیشه و مثل vassاصلا جذاب نیست
----------
Metro redux
نمره:7.5
تغییرات اساسی در این بازی داده شد به نظرم ارزش دوباره تموم کردنش رو داشت
-----------
Lords Of The Fallen
نمره:3
نباید سعی میکرد تا مثل Dark Soulبشه چون نشد!
-----------
Watch Dogs
نمره:8.5
این بازی فقط روی نسخه ی ps4خوب بود من نسخه های x360وPcرو هم بازی کردم,از اون دسته عنوانیه که یوبی سافت قرار حسابی خرابش کنه چون نسخه ی دوم در راه!
این بازی در شروع یک دمو داره که اگه اون رو نبینی رابطه ی کاراکتر ها رو تو بازی بسختی تشخیص میدی
ایدن پیرس شخصیت جالبی داشت بخاطر گرفتن انتقام تمام زندگیش رو باخت :در آخر دوستش بهش خیانت میکنه,خانواده اش رو از دست میده و دیگه هرگز اونا رو نمیتونه ببینه,آبروش میره,همیشه تحت تعقیبه میمونه

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Dragon Age: Inquisition 10/10

زیبایی هایی که تو این بازی دیدم تو کمتر بازی ای دیده بودم. از گیمپلی و داستان گیرا بگیرید تا لوکیشن های واقعا زیبا و گاها مرموز و Dark Souls ـگونه و طبیعت زنده (کافیه یه چرخی تو Emerald Graves یا هر جای دیگه بزنید تا متوجه بشید چی میگم). دیالوگ های حرفه ای و روایت زیبای داستان دنیای Dragon Age از زبان مردم این سرزمین در دست نوشته ها و مکالمات. Main Missionـهای بازی فوق العاده چالش برانگیز و عالی طراحی شدن. و حتی بعضیاشون رو به راحتی نمیشه انجام داد و واقعا باید با سیاست بری جلو و دیالوگ ها رو به دقت انتخاب کنی :D صحنه های مبارزه با High Dragon ها هم که جدا زیبا طراحی شدن با یه موسیقی حماسی و صدای غرش اژدها وااای :D

همچنین یکی از بهترین طراحی های Side Quest رو تو این بازی میشه دید که به طرز زیبایی داستان و تاریخ مربوط به بخش های مختلف و شخصیت های همراه رو آشکار میکنه. علاوه بر گرافیک هنری بازی از لحاظ تکنیکی هم فوق العاده هست. نقشه بسیار وسیع با جزئیات فوق العاده و پویا بدون ذره ای باگ یا افت فریم داره اجرا میشه. در کل به طرز وحشتناکی حال کردم با بازی، واقعا Bioware سنگ تموم گذاشت دستش درد نکنه :hug:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Call of Duty: Advanced Warfare
خوشبختانه برخلاف سال پیش کالاف امسال خوب بود. گرافیک بازی به نحو قابل توجهی پیشرفت کرده بود. صحنه های هیجانی بسیار خوب و گیمپلی آرکید بسیار خوب انجام بازی رو لذت بخش کرده بود. برخلاف سال های قبل که بازی در 4 ساعت تموم میشد AW به 6.5 تا 8 ساعت زمان نیاز داره که واسه یه همچین سبکی واقعا خوبه. داستان بازی هم جدا از بعضی قسمت های مسخره در کل خیلی خوب بود و کوین اسپیسی هم عالی بود تو این نقشش. مولتی پلیر بازی بازی رو هم آزمایش نکردم چون هم وضع اینترنتم داغونه و هم بازی کرایه ای بود و فرصت آپدیت کردنشو نداشتم.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Fifa 15
نکات مثبت:
هیچی
نکات منفی:
انواع و اقسام باگ های مسخره و افتضاح، گیم پلی مسخره، همه بازی ها از نظر گرافیک نیل هشتمی شدن EA Sports هنوز همون طوری مونده، دروازه بان های Next Gen آشغال و مسخره، سیستم شوت زنی و پاس دهی تخیلی. به طور کلی اگر بازی کردن بلد باشید به هیچ جا نمیرسید باید باگ ها رو یاد بگیرید. نمیدونم EA S تو این یک سال چه غلطی میکرده که این آشغال رو بیرون داده.
3 از 10

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Apotheon

8/10
خب به لطف PS PLUS بازی رو تجربه کردیم و خیلی چسبید :d

مثبت :
گیمپلی ساده و زیبا - تنوع بالای اسلحه ها - دیالوگ و داستان خوب - طراحی هنری بسیار خوب - مراحل فرعی جالب - گرافیک دوست داشتنی - تنوع قابل قبول دشمن ها و باس فایت ها

منفی :
باگ و گلیچ :d پورت بد باعث شده توی مکالمه ها صدای شخصیت هایی که چند قدم از شما دورتر هستن نیاد - مشکل در باز نشدن چند تروفی ( که قراره با پچ حل بشه ) - کرش کردن زیاد. برای من در طول بازی 6-7 بار کرش کرد

در کل همه چیز در سطح قابل قبولی بود برای استدیو به این کوچیکی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
CHILD OF LIGHT

خوب يه بازي ايي بود كه بيشتر به خاطر سبك گرافيكي و استفاده از يوبي ارت برام جذابيت داشت
داستان خيلي ساده و فانتزي ايي داشت و پاياني فانتزي تر !!!
گيم پلي هم خيلي ساده بود و بعضي جاها سازنده خواسته بود پلتفرمر و معما هم اضافه كنه كه بدك نبود وسعي خودشون رو كرده بودن اما چالش نداشت و همه اسون بودن . ميتونستن خيلي ساده با اضافه كردن معماهاي بيشتر گيم پلي رو طولاني تر كنن
گيم پلي كه ساده بود و كار خاضي براي شكست دادن دشمنان نداشت و اتفاده از فاير فلاي بازي هم براي كندكردن دشمن بدك نبود و بيشتر يه شطرنج فكري راه ميانداخت كه الان تاخير بندازم تو كارش يا ولش كنم كه بتونم حركت دشمن رو خراب كنم ! اون اوايل خسته كننده بود ولي رفته رفته يه مقدار چالش هاش كه بيشتر شد جذبم كرد
كاراكترها هم قدرت هاي خوب و جالبي داشتن و عملا" ميشد با تريستيس ( يا همچين اسمي :d ) و همون سرباز كه اسم سخت تري داشت كل بازي رو پيچوند :d
بعضي مواقع هم براي هيل دادن روبلا رو ادم ميتونست وارد بازي كنه ولي خوب اين مدلي كش دارتر ميشد :d

كلا" الان موندم اين RPG نوبتي رو بازي كردم و دارم منفجر ميشم از اين نوبت بازي ها چه مدلي بايد برم سراغ ترانزيستور كه اين همه منتظرش بودم و بازي كنم و لذت ببرم :|:d

امتياز 8/10 ( البته ميشد 7.5 هم داد ولي همون هشت به عنوان يه بازي خوب و نه عنوان خيلي خوب براش مناسب تره )

KZ:ShF
درباره اين هم كه توي تاپيك اش گفتم

من خيلي وقته كه بازي رو تموم كردم ولي خوب اصلا" حس و حالش نبود در موردش چيزي بگم !

به عنوان يه فن دو اتيشه KZ واقعا" اين يه تعريف ديگه از KZ بود ! البته نمونه هاش SHADOW MARSHAL ايي ديگه ايي مثل مراحل مربوط به ShM زن توي KZ : LIBERTY و نسخه PSP بوده اما فكر نكنم به اين وضع و اوضاع !

متاسفانه بازي دچار بلندپروازي ها و توهمات دوستان يوبي سافتي و طراح گيم پلي FC شده و خوب فقط به يه دليل دنبال اسمش نرفتم بگردم كه اون هم نداشتن حال و حوصله و وقت گذاشتن براي چنين احمقي بوده
با توجه به موفقيت هاي FC3 (!) از المان هاي OPEN WORLD و ماموريت هاي سبك OW استفاده شده كه اصلا" به سبك KZ نميخوره !
فرض كنيد براي بستن يك پيچ و مهره از پيچ 5 ميليمتري و مهره 2.5 ميلي استفاده بكنيد و بخوايد به زور اون رو جا بزنيد خوب نتيحه مشخصه مي زنيد كل حلقه ها و قلاويزكاري هاي پيچ رو داغون مي كنيد و در اخر يك چيز عجيب غريب و نافرمي خواهيد داشت

ميشه گفت تمامي مراحل و پرداخت ماموريتي بازي بر اساس تئوري هاي OW انجام شده بود ! اصلا" چه معني ميده توي بازي ايي به سبك KZ شما بايد بري توي نقشه بگردي دنبال روبات ها و DRONE هايي كه دارن يه كپسول خاصي رو حمل ميكنه و بهشون شليك كني و بعد اون هارو ببري يه جايي و به عنوان سوييچ مانند استفاده كني و بعد اونهارو بتركوني تا يه چيزي شبيه تانك خودكار بتركه !
يا بدتر از اون مراحل قسمت هلگاني وكتا بود كه هيچ هدف خاصي رو نداشت ! با اين كه بعضي جاها حس مي كردم بازي داره سمت ريشه هاش ميره اما يهو بر مي گشت سمت همون اكشن نداشته و گيم پلي خشك
يا مثلا" يكيشون بياد توضيح بده كه سقوط ازاد و رد شدن از بين يه سري پره و توربين يعني چي ؟ اين شد گيم پلي يه شوتر سنگين ؟

من حس مي كنم بازي داره فداي خودخواهي هاي شخصي مثل هرمان هالست ميشه چون دقيقا" از زماني كه اين بشر كنترلش رو استوديو و قسمت ها بالاتر رفت بازي سقوط كرد
از چهره اش هم كه به شدت به نظر ميرسه ادم خودخواهي باشه و از اون سري ادم هايي باشه كه بگه من درست مي گم و بس

كارگرداني سينمايي بازي هم كه هر دفعه از قبل بدتر ميشه و PLOT HOLE ها همينطوري صعودي تعداد شون ميره بالا و شما مي موني كجاي بازي رو ناديده بگيري

باز هم بايد گفت فقط مايه تاسفه كه چنين طراحاني بالاي سر يه همچين IP ايي قرار گرفتن و با اين كه چندين نسخه از بازي اومده و همين نسخه ها ميتونه كلي زمينه سازي انجام بده ، به جاي پيشرفت سراغ تغييرات اشتباه ميره

نهايت نمره ايي كه ميتونم بدم 7/10 نمره ايي كه اگر KZ نبود كمتر از اين حرف ها بود

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
KZ:ShF
یه بازی که فقط گرافیک داره
یادش بخیر یه زمانی میرفتم کلوپ به صاحب کلوپیه التماس میکردم فیلمای kz2 رو بزاره
واقعا نسخه دوم و سوم عالی بود
این نسخه کاملا مشخص بود زود و بی منطق ساخته شده
به هرحال اگه به چشم سری کیلزون نگاش نکنی قابل قبوله
نمره من 6

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,782
نام
مراد حلیمی
Dragon age : Inquisition

نکات مثبت:
  1. گرافیک دلنشین و واقعا نسل بعدی -هم در بخش مناظر و محیط و هم چهره
  2. مناظر وسیع عظیم متنوع و زیبا که به لطف گرافیک بالای بازی از دیدنشون سیر نمی شید(مخصوصا دو مپ مربوط به خرابه های dwarf ها در صحرا و یکی هم خرابه های elf ها در جنگل که بی نظیر بودند)
  3. پیشرفت محسوس مبارزات و جذابتر کردنشون(دلچسب هم برای کسانی که اکشن دوست دارن هم کسانی که میخوان تکنیکال برن جلو)
  4. Crafting کاملا موثر که میتونین دهها محصول برای خودتون بسازین
  5. داستان و روابط داستانی خوب و البته نوشته هایی که خیلی عالی گذشته محیطها رو تعریف میکنن
  6. اژدها کشی قهرمانانه:d

نکات منفی:
  1. به جز بخش crafting در بقیه بخشها کمی بعد نقش آفرینی بازی کمرنگ شده بود
  2. Loading بازی نامناسب بود گاها سریع لود میشد گاها اعصاب خرد کن میشد
  3. روابط انسانی و گفتگوها و رومانس و ..... در حد بقیه المانهای بازی پیشرفت شگرف نداشتن

+

در کل GOTY شدن بازی حق بازی بود و به نظرم هر کی rpg باز هست و همینطور عشق گرافیک:d نباید این بازی رو به هیچ وجه از دست بده
در نهایت:
9/10

.

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
killzone:sf
خب باید قبول کرد که این بازی توسط تیم اصلی ساخته نشد و فقط عرضه شد تا روز لانچ ps4 چیزی وچود داشته باشه!
بازی هم خواسته ریشه هاش رو حفظ کنه و هم از شوتر های مدرنی چون cod و farcry ‌و.... تقلید کنه! همین ترکیب و دوگانگی ضربه زده به بازی! داستان و روند پیشروی سرد و کسل کننده هستش و اصلا در حد نام این سری نیست! بگذریم از اون اتمسفر نابی که در این شماره نیست و نابود شده! داستان و بخش های دیگه به جز گرافیک چیز خاصی نداره! گرافیک بهترین و موفقترین بخش بازی هست که عالی کار شده.
بخش مولتی رو هم چند دست بازی کردم که سرگرم کننده تر از سینگل بازی بود!
نمره ی کل :۷

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
GTA V 9/10 اون یدونه هم کم کردم به خاطر این بود که رو پلی3 تجربه کرده بودم.
Killone sf 6/10 گرافیک سطح بالا.گیمپلی خوب.ولی از فلسفه عنوانش خیلی فاصله گرفته بود.
FIFA 15 8.5/10 همیشه پیشرفت در همه ی زمینه ها.به خصوص اتمسفر فوتبال واقعی.
PES 15 6/10 سازنده ها کمکاری میکنن از بافت ها و گیمپلی سبکش معلومه.
DriveClub 8.5/10 بدون فن بازی میگم اتومبیل رانی در این حد جذاب هیچ وقت ندیدم.بعد از آپدیت واقعا بی نظیر میشه.
از گیم لذت ببرید...

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Wolfenstein: The New Order
4/10
بدترین بازی بود که روی PS4 بازی کردم، الان اگر ریتینگ تروفیم نمی اومد پایین بازیرو ولش میکردم! عجب مزخرفی هستش :d طراحی محیط گنگ و عجیب و غریب، گان پلی به شدت خسته کننده و مصنوعی (در حدی که اگر Doom 2 توی 2013 عرضه میشد)، گرافیک از مد افتاده و مدل های مصنوعی و خسته کننده، داستان بیخود و جوگیر همیشگی راجع به جنگ جهانی از دید آمریکایی ها....Eeeeew
کاملا بازی چندش آور هستش :d

• Like
Reactions: ata.royalfalcon

L O R D

کاربر سایت
Apr 2, 2014
48
نام
IT BOOD
Wolfenstein: The New Order
4/10
بدترین بازی بود که روی PS4 بازی کردم، الان اگر ریتینگ تروفیم نمی اومد پایین بازیرو ولش میکردم! عجب مزخرفی هستش :d طراحی محیط گنگ و عجیب و غریب، گان پلی به شدت خسته کننده و مصنوعی (در حدی که اگر Doom 2 توی 2013 عرضه میشد)، گرافیک از مد افتاده و مدل های مصنوعی و خسته کننده، داستان بیخود و جوگیر همیشگی راجع به جنگ جهانی از دید آمریکایی ها....Eeeeew
کاملا بازی چندش آور هستش :d

حاجی بازی رو شستی گذاشتی کنار اینجورم که شما میگید نیست آخه امتیازی که میدید میتونه نظر افراد به اون بازی رو تغییر بده به نظرم دلایل خوبی نیود و نمره من بهش حداقل 7 هست چون واقعا بازی شوتر خوبی بود...

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
حاجی بازی رو شستی گذاشتی کنار اینجورم که شما میگید نیست آخه امتیازی که میدید میتونه نظر افراد به اون بازی رو تغییر بده به نظرم دلایل خوبی نیود و نمره من بهش حداقل 7 هست چون واقعا بازی شوتر خوبی بود...
دوستای خوب بازیسنتر من بازی رو روی ps3 بازی کردم بازی متوسطی هستش یه جورایی رنگ و بوی کلاسیک میده و گیم پلی روونی داره منم امتیازم 7 هستش

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
The order 1886

+=گیمپلی نرم و روان -اتمسفر فوق العاده -بهترین گرافیک تاریخ صنعت گیم-گان پلی عالی-داستان غافلگیر کننده -جذابیت بالا -اسلحه های بینظیر !

- = پایان ناقص - AI نسبتا ضعیف -طراحی بسیار بد باس فایت اخر

خیلی خیلی با بازی حال کردم :x به هیچ وجه گول نمراتشو نخورید !

8.5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر