امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

morgul

کاربر سایت
Dec 2, 2005
52
نام
محمد
سلام به دوستان
چه کرده این مایکرو
من که گفتم هرکی با علیرضا ViVaNReD صحبت کنه بن میشه حالا از ما گقتن بود.
عرفان تو هم که بن شدی بابا دوستان ما هم که همگی ملکووتی شدند. من هم منتظر هستم ولی تا این لحظه خبری نشده اگر که من بن نشم نظریه من اثبات میشه قابل توجه امیر NIK "هر کسی که NBA 2K10 بازی کرده باشه بن نمیشه." :-"

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
خوب شما بعد از بن شدن کنسول روش بازی کردید؟ منظورم اینه که بازی کردید که سیو بشه؟؟ چون اگر بازی نکنید احتمال برگشت هست. که خوب مال شما هم مشکلی ایجاد نکرده.
آره! بعضی (یه دو سه تایی) از سیوهام هم توی بازی مینوشت لود نمیشه! (Corrupt نبود!) مثلا Forza 3 رو مینوشت که لود نخواهد شد و باید یه سیو جدید بسازی! ولی از بین 50 60 تا سیوهام فقط 2 3 تاش خراب بود! شایدم همونایی بوده که بعد از بن شدن کنسول بازی کردم! چون یادم نمیاد!:biggrin1:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام به دوستان
چه کرده این مایکرو
عرفان تو هم که بن شدی بابا دوستان ما هم که همگی ملکووتی شدند. من هم منتظر هستم ولی تا این لحظه خبری نشده اگر که من بن نشم نظریه من اثبات میشه قابل توجه امیر NIK "هر کسی که NBA 2K10 بازی کرده باشه بن نمیشه." :-"

خوب دیگه چی چشم روشن :biggrin1::cool::love: محمد تو هم بن میشی نگران نباش :cheesygri

حالا دیگه به من گیر میدی من چقدر گفتم این بابا دیوانه هستش گوش نکردین .:-"

هر چی من گفتم اصل بهتر هستش گفتی بن نمیشی دیگه من و امیر رو نگاه که این همه وقت بن نشدیم بعد که کپی کردم همتون بن شدین خیلی باحال بود بهتر هستش سمت من نیای دیگه بن میشی .

======================================================================

محمد جان بر مبنای نظر مساعد شما و امیر من دور جدید بن رو اعلام میکنم باشد که جوانان ما به راه راست هدایت شوند. تاریخ شروع بن جدید به دلخواه ماکروسافت از تاریخ شروع شده تا تاریخ فوتش باشد که به راه راست هدایت شویم همه با هم.

======================================================================

آخرین ویرایش:

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
سلام به دوستان
چه کرده این مایکرو
عزیزم تو از همون اولشم یه رابطه پنهانی با بیل داشتی :biggrin1: چون تو نامرد از همون موج اول همرو شانسی پیچوندی رفته . جون ممد فکر کنم کنسول تو اصلا ثبت نشده و کناره دادن بهت .
بخاطر همون بستنی هم که بهت دادم ( به مناسبت دهه فجر ) منم با این بیل اشنا کن :biggrin1:
"و خداوند پسران کریم را افرید ":biggrin1:

morgul

کاربر سایت
Dec 2, 2005
52
نام
محمد
آخه چه ربطی داره ! منم اینو بازی نکردم و هنوز بن نشدم ! حرف های فضایی نزنید خواهشا !

اونایی که باید قضیه رو درک می کردن درک کردن شما خودتو وارد قضیه نکن هر وقت که خواستم نظرتو جویا بشم بهت خبر می دم.
موفق باشی

spending sina

کاربر سایت
Sep 28, 2007
83
آخه چه ربطی داره ! منم اینو بازی نکردم و هنوز بن نشدم ! حرف های فضایی نزنید خواهشا !
اتفاقا نظریه ش در حال به اثبات رسیدنه.:cheesygri
میگم محمد این مطلب رو به C4eva بگو اونم یه برسی‌ بکنه ببینه چیه این قضیهٔ NBA 2K10 \

شاید یه Anti Ban Hammer همراش Patch بوده، نمی‌دونم!؟:-"

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میگم محمد این مطلب رو به C4eva بگو اونم یه برسی‌ بکنه ببینه چیه این قضیهٔ NBA 2K9 \

سینا تو ام :smile: این بچه یه رابته ای با بیلی داره نکنه تو هم رابطه داشتی ما خبر نداشتیم :confused::biggrin1:

محمد که از اسمش پیداست یکم اسمانی هم شانس میاره یکم هم دم بیلی رو دیده دیگه نباید مشکلی داشته باشه.:cheesygri

محمد امشب ساعت 10:30 دقیقه به وقت تهران بن میشه میگین نه نگاه نمیدونم یه چیزی به من میگه امشب محمد بن میشه یکم نمکش رو اضافه میکنم که حتما بشه.

به به آقا محمد و آقا سینای گل! از این طرفا!
محمد کاشکی زود تر گفته بودی تا من هم NBA رو بازی کنم و بن نشم. LOL
علیرضا هدایت با ه هست نه با ح!!!

تو این همه نوشته گیر دادی به یه ه حقت هستش که بن شدی .

آخرین ویرایش:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan

morgul

کاربر سایت
Dec 2, 2005
52
نام
محمد
یعنی محمد تو بن نشدی؟!:D
ای بابا:D
راستی من NBA بازی کردم بازم بن شدم:D
اون روزی که بهت گفتم باید بازی می کردی نه بعد از اینکه بن شدی
متاسفم برات رامین جان
گوش نمیکنی دیگه چه کارت کنم حالا دعا کن که بن نشم :(( منم قول میدم که برات دعا کنم افتخار بازی NBA 2K10 نصیبت بشه
عزیزم تو از همون اولشم یه رابطه پنهانی با بیل داشتی :biggrin1: چون تو نامرد از همون موج اول همرو شانسی پیچوندی رفته . جون ممد فکر کنم کنسول تو اصلا ثبت نشده و کناره دادن بهت .
بخاطر همون بستنی هم که بهت دادم ( به مناسبت دهه فجر ) منم با این بیل اشنا کن :biggrin1:
"و خداوند پسران کریم را افرید ":biggrin1:
نامه از بزرگترت بیار معرفیت می کنم البته بیل مثله من نیست که با یه بستنی 1000 تومانی سرش کلاه بره

موفق باشید

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
تو این وسط فدا شدی عرفان . واقعا میدونم الان چه حسی داری که MW2 ریلیز شده و نمیتونی بازی کنی :biggrin1:
بدن درد گرفتی احتمالا ( البته رامینم باید همین حال داشته باشه :biggrin1: )
میگم محمد این مطلب رو به C4eva بگو اونم یه برسی‌ بکنه ببینه چیه این قضیهٔ NBA 2K10 \

سینا جان اون محمد CE4va رو هم میکنه تو جیب ساعتیش . چون احتمالا کنسولای Ce4va هم بن بشه محمد بن نشه . من از فردا شروع میکنم کل سری NBA 2k و حتی NBA Live رو 1000 میکنم:biggrin1:
نامه از بزرگترت بیار معرفیت می کنم البته بیل مثله من نیست که با یه بستنی 1000 تومانی سرش کلاه بره
بابا با دقت بخون پست
"وخداوند پسران کریم را افرید:biggrin1:"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر