امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اینطور که حرفش هست و من توی فوروم های دیگه خوندم، فیرم ویر اصلی و iXtreme یه تفاوتهایی داشتن که از روی اونها مایکروسافت کنسولهای رو بن کرده، اون سه تا کنسول c4eva هم بن شدن و الان داره روی یه فیرم ویر جدیدی کار میکنه که حداقل تغییرات رو نسبت به نسخه اصلی داره و باعث بن نمیشه. اینم کل داستان توی IRC

Code:
(23:39:52) * Neo- changes topic to '[c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient, minimal patching, fw indistinguishable from orig'
(23:39:52) * Neo- sets mode: +l 2015
(23:39:53) * grrox sets mode: +l 2012
(23:39:59) <@[X]nWo[X]> not enough room
(23:40:00) * ayzee sets mode: -b nirv*!*@*
(23:40:02) <@Neo-> nope
(23:40:05) * Joins: flawl3z_ (~chatzilla@c-24-16-155-35.hsd1.wa.comcast.net)
(23:40:07) * Quits: fenix31- (~blah@CPE-72-135-116-156.new.res.rr.com) (Client Quit)
(23:40:13) * Joins: freshtrea (~no@173-19-128-203.client.mchsi.com)
(23:40:20) * Quits: afc1 (~gayboi5@5e0101ce.bb.sky.com) (afc1)
(23:40:23) * Joins: juditho (~compu_fix@189.231.99.123)
(23:40:27) <@[X]nWo[X]> [c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient , minimal patching , all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans, No ETA!
(23:40:31) <@[X]nWo[X]> dont ask eta = ban
(23:40:35) * Joins: appealing (~irchon@cpe-98-155-29-74.san.res.rr.com)
(23:40:35) <@[X]nWo[X]> dont ask question = ban
(23:40:40) * Quits: ps3suxxxx (~hghf@sud-cable-cmts1-69-60-228-242.vianet.ca)
(23:40:40) <@[X]nWo[X]> liteon will be 1st
لینک

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اینطور که حرفش هست و من توی فوروم های دیگه خوندم، فیرم ویر اصلی و iXtreme یه تفاوتهایی داشتن که از روی اونها مایکروسافت کنسولهای رو بن کرده، اون سه تا کنسول c4eva هم بن شدن و الان داره روی یه فیرم ویر جدیدی کار میکنه که حداقل تغییرات رو نسبت به نسخه اصلی داره و باعث بن نمیشه. اینم کل داستان توی IRC

Code:
(23:39:52) * Neo- changes topic to '[c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient, minimal patching, fw indistinguishable from orig'
(23:39:52) * Neo- sets mode: +l 2015
(23:39:53) * grrox sets mode: +l 2012
(23:39:59) <@[X]nWo[X]> not enough room
(23:40:00) * ayzee sets mode: -b nirv*!*@*
(23:40:02) <@Neo-> nope
(23:40:05) * Joins: flawl3z_ (~chatzilla@c-24-16-155-35.hsd1.wa.comcast.net)
(23:40:07) * Quits: fenix31- (~blah@CPE-72-135-116-156.new.res.rr.com) (Client Quit)
(23:40:13) * Joins: freshtrea (~no@173-19-128-203.client.mchsi.com)
(23:40:20) * Quits: afc1 (~gayboi5@5e0101ce.bb.sky.com) (afc1)
(23:40:23) * Joins: juditho (~compu_fix@189.231.99.123)
(23:40:27) <@[X]nWo[X]> [c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient , minimal patching , all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans, No ETA!
(23:40:31) <@[X]nWo[X]> dont ask eta = ban
(23:40:35) * Joins: appealing (~irchon@cpe-98-155-29-74.san.res.rr.com)
(23:40:35) <@[X]nWo[X]> dont ask question = ban
(23:40:40) * Quits: ps3suxxxx (~hghf@sud-cable-cmts1-69-60-228-242.vianet.ca)
(23:40:40) <@[X]nWo[X]> liteon will be 1st
لینک
البته هنوز جایی مطرح نشده که کنسول های تست c4e بن شدن و توی خبری هم که توی xbox-scene نوشته شده، ذکر شده که تا جایی که می دونیم کنسولا بن نشدن هنوز.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
هومن جان من دیشب تا ساعت 4 صبح تو IRC Fw بودم، دیگه خسته شدم اصلا نمیخواست چیزی بگه این C4E. امروز صبح که بلند شدم دیدم برق رفته و تمام نوشته ی چت ها پریده..!!!

از روی کامنت های ثبت شده موضوع رو سعی کردم دنبال کنم که، مثل همیشه نوشته های ساختگی باعث این میشه که واقعیت موضوع روشن نشه، خودتون مقایسه کنید
http://pastebin.ca/1664696?srch=ixtreme+LT+(Lite+Touch)
http://pastebin.ca/1664686?srch=ixtreme+LT+(Lite+Touch)

الان هم تو IRC FW سوال کردم...سه تا جواب از سه نفر گرفتم.. اولی گفت که بن شدند...دومی گفت بن نشدند...سومی گفت هیچ خبری نیست

به این آخری بیشتر میشه اعتماد کرد چون تو X-S هم گفته که جزئیاتی در دسترس نیست.

البته شاید C4E خواسته آبرو داری کنه ;)

ولی حداقل برای کسایی که LiteOn دارند و بن نشدند هنوز، این موضوع چندان بد هم نشده.

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
هومن جان من دیشب تا ساعت 4 صبح تو IRC Fw بودم، دیگه خسته شدم اصلا نمیخواست چیزی بگه این C4E. امروز صبح که بلند شدم دیدم برق رفته و تمام نوشته ی چت ها پریده..!!!

از روی کامنت های ثبت شده موضوع رو سعی کردم دنبال کنم که، مثل همیشه نوشته های ساختگی باعث این میشه که واقعیت موضوع روشن نشه، خودتون مقایسه کنید

الان هم تو IRC FW سوال کردم...سه تا جواب از سه نفر گرفتم.. اولی گفت که بن شدند...دومی گفت بن نشدند...سومی گفت هیچ خبری نیست

ولی حداقل برای کسایی که LiteOn دارند و بن نشدند هنوز، این موضوع چندان بد هم نشده.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
احتمالا بن شده /
یادمه ایشون گفت بودن که فریمور شون مشکلی نداره و باعث شناسایی نمی شه
با این حال چرا به فکر نوشتن یه فریمور جدید شده؟ ( مگر اینکه باعث شناسایی یا همون بن شده باشه؟! )

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
کنسول من هم امروز بن شده.
فقط می خواستم یک راهنمایی به تمامی دوستانی که می خوان Offline بازی کنن بکنم. از آنها می خوام که آفلاین بازی نکنن چرا که در غیر این صورت دیگر پروفایل و سیو های استفاده شده روی کنسول بن شده روی کنسول بن نشده کار نمی کند و تمام آنها Corrupt(یعنی خراب) می شوند و دیگر نمی توان آنها را استفاده کرد.
خلاصه از ما گفتن بودا.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
فقط می خواستم یک راهنمایی به تمامی دوستانی که می خوان Offline بازی کنن بکنم. از آنها می خوام که آفلاین بازی نکنن چرا که در غیر این صورت دیگر پروفایل و سیو های استفاده شده روی کنسول بن شده روی کنسول بن نشده کار نمی کند و تمام آنها Corrupt(یعنی خراب) می شوند و دیگر نمی توان آنها را استفاده کرد.
خلاصه از ما گفتن بودا.

HOWTO: Fix your 360 HDD after you've gotten banned

امیر جان، این رو تقریباً دو روز پیش دیدم....درباره همین موردی که گفتید هستش و شیوه ی درست کردن پروفایل و سیو ها هستش
حالا دیگه نمیدونم درست هستش، عملی هست و یا نه...!!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
HOWTO: Fix your 360 HDD after you've gotten banned

امیر جان، این رو تقریباً دو روز پیش دیدم....درباره همین موردی که گفتید هستش و شیوه ی درست کردن پروفایل و سیو ها هستش
حالا دیگه نمیدونم درست هستش، عملی هست و یا نه...!!
خلیل جان یعنی من الان اگه مموری که روی کنسول بن شدم بوده(با مموری من فقط بازی میکردم)رو بزارم روی کنسول بن نشدم کار نمیکنه یا خطریه(کنسول جدیدم کپی خور نیست)؟!:biggrin1:

----------
خوب به یاری اهورامزدا من هم بن شدم!:biggrin1:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

میدونم منظورت چیه، از طرفی اگر واقعا بن شدنهای این دفعه بخاطر فیرم ویر باشه (که به نظر من هست)، شدیدا باعث وجدان درد طرف میشه، چون میدونی باعث بن شدن چندصد هزار شده؟
من اینطوری فکر میکنم چون خیلی هایی مثل من یا حتی اشکان و علی که دیگه آخر این موضوعات هستن و همیشه تمام نکات رو رعایت میکردن و آن لاین نمیرفتن و بازی زودتر از موقع بازی نمیکردن و با همه اینا بن شدن.
حتی یه جایی من خوندم که طرف دستگاه نو رو باز کرده و فقط فیرم ویرش رو عوض کرده و هیچ دیسکی توش نذاشته و به لایو وصل شده و بن شده.
علاوه بر همه اینا، راستش من از این جمله برداشتم اینه که بقول تو خواسته آبرو داری کنه و واقعا فیرم ویر باعث بن میشده: all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans

بهرحال چند سال پیش هم یه باگ توی فیرم ویر کرئون باعث بن شدن خیلی ها شد، برای همین اینطور موضوعات خیلی هم دور از ذهن نیست.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
بن ویو امسال خیلی سنگین بوده. الان توی لایو 3 نفر آنلاین هستند.

جالب اینه که رامین ، عرفان و امیر رو انتظار نداشتم بن بشن چون خیلی چک می کردند. من هم توی مایکروسافت پارتی دارم و فعلا بن نشدم :D

جاتون خالی رنک 40 MW2 هستم و لیدربورد ها هم ریست نشد!

در کل خطر بن واسه من هم وجود داره. فقط یک سوال:

خلاصه از ما گفتن بودا.

یعنی هارد اطلاعات پروفایل رو می بنده !؟ دقیقا توضیح بدید که چه بلایی سره پروفایل می یاد.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
سلام
ما نیز به دام مایکرو افتادیم:biggrin1:
من فریم ویرم 1.6 هست. و طر جمع 10 ساعت هم تو لایو نرفتم و همش 10 دست فیفا بازی کردم. جدیدا هم 1 ماهه به لایو وصل نشدم. دیشب چک کردم بن نبودم. امروز شدم:biggrin1:
در کل برای من که فرق نداره،صد سال یه بار هم لایو نمیومدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر