امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
اقایون یعنی هر کسی بن شد Save ها و GS هاش رو نمیتونه روی یه کنسول دیگه استفاده کنه؟!!!
خیلی بد شد که راه حلی نداره؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اقایون یعنی هر کسی بن شد Save ها و GS هاش رو نمیتونه روی یه کنسول دیگه استفاده کنه؟!!!
خیلی بد شد که راه حلی نداره؟
چرا بابا! کافیه هاردت رو بذاری رو یه کنسول بن نشده ی دیگه!!! اونجوری میتونی راحت به بازی و اضافه کردن گیمراسکورت ادامه بدی!!! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
همچنان خبری از بن شدن نیست ! :-"
دیر و زود داره; سوخت و سوز نداره.
از قرار معلوم این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست. بن نشدم ولی کلا دور لایو رو خیط میکشم تا کنسول اورجینال کپی نشده بگیرم. بدین سان Wave م دیگه فرق نداره، هر بازی جدید که بیاد میگم Wave 3 کن خلاص.

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
اقایون شما میگید اگه دستگاه بن بشه نمیشه رویه هاردش بازی ریخت؟من xbox ام رو دسته دوم خریدم 2سال پیش ولی نمیدونم بن شده یا نه ولی الان رویه هاردش بازی میتونم نصب کنم.میخواستم ببینم همچین چیزی میشه یا دستگاه من استثنا هست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
از دوستانی که تو این هفته بن شدن بگن آیا فریمور دستگاهشون 1.4 یا پایین تر بوده..؟

اقایون شما میگید اگه دستگاه بن بشه نمیشه رویه هاردش بازی ریخت؟من xbox ام رو دسته دوم خریدم 2سال پیش ولی نمیدونم بن شده یا نه ولی الان رویه هاردش بازی میتونم نصب کنم.میخواستم ببینم همچین چیزی میشه یا دستگاه من استثنا هست

تو این یک هفته هرکی بن بشه این بلا سرش میاد دو سال پیش که اصلا نمیشد بازی تو هارد ریخت چه طوری میخواد هاردتو رو بلوک کنه..!!؟ شما خیالت راحت.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
حتما Pes2010 و fifa10 رو بازی نکردی
نه بازی نرکدم و هنوزم همین 1 دقیقه پیش تست کردم بن نشدم !
این سری هیچ ربطی به بازی نداره میاکروسافت این بار یه جور دیگه عمل کرده من خودم به شخصه زیاد به Stleath پچ و اینکه FW چند باشه اهمیت نمیدم ! ولی بازی ها رو معمولا دیر بازی میکنم بازی های جدید رو میگم !

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اقا من یه سوال داشتم؟؟؟ می خواستم بدونم که این جریان بن شدن xboxها فقط برای بازی های جدید است یعنی اگه بازی های جدید که تازه اومدن مثل Modernwarfare 2 رو بازی کنیم امکان داره دستگاه بن بشه؟؟ یا کلن هر بازی ای چه جدید و چه قدیمی؟؟؟ مثلا من الان می خوام بازی call of duty 4 رو انلاین بازی کنم بن میشم؟؟ ممنون از همگی:love:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
الان قکر کنم فقط دو نفر تو کل ایران بن نشدن ! یکیش که منم و یکی دیگه !؟

منم هنوز بن نشدم ! نميدونم چرا !
امسال آمار خياي بالا بود ! تو اون تاپيك بن شدگان ميرم سال 2009 سر به فلك ميكشه !
البته من wave 4 اصلا بازي نكردم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر