امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من که تا الان هیچ کدوم از بازی جدیدا رو بازی نکردم
بنم نشدم
دلتونم بسوزه
19 که آپدیت اومد میریزم با خیال راحت میشینم بازی میکنم
حالا هی حول بزنین
fallout نسخه ریوییو همه رو به .... داد

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
من امروز doa 4 رو fifa09 و cod4 رو امتحان کردم بازیم کردم
مشکلی نداره اما حدیدارو نمیخوام امتحان کنم:cheesygri
وقعا اگه سر خودم بیاد ناراحت میشم

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من که تا الان هیچ کدوم از بازی جدیدا رو بازی نکردم
بنم نشدم
دلتونم بسوزه
19 که آپدیت اومد میریزم با خیال راحت میشینم بازی میکنم
حالا هی حول بزنین
fallout نسخه ریوییو همه رو به .... داد
100% باهات موافقم محمدرضا جان. چقدر من خودم رو تو تاپيک های مربوط جر دادم تا به این ملت بفهمونم بازی نکنن ، اما جای اینکه متوجه بشن . شروع کردن به مقابله و مسخره کردن بنده جلوی خاص و عام ! متاسفم

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
حرفت درست نیست همین فریدون
بازیاشو خودش دانلود میکرد همه هم مطمئن بود fullStealthتند هیچ بازیروهم تا عرضه جهانی بازی نکرد اما بهم پیغام داد بن شده:(..........
منم بن شدم:(:(:((:((
خاک تو سر این مایکروسافت با این کنسول درست کردنش:evil::evil:
البته من فکر میکنم شما بخاطر Saints Row2 بن شده باشی! چون چندتا از imageهایی که زودتر اومده بودن مشکل داشتن.
منم saints row2 رو بازی کردم ولی بن نشدم.
نمیدونم والا اما تجربه نشون داده کسانی که از FullStealth بودن دیسک هاشون اطمینان پیدا می کنند بعد شروع میکنن بازی کردن بن نمیشن ، نمونش هم اشکان(ThunderC4T) است.
پ.ن: به هر حال همه چیز به Stealth بودن/نبودن دیسک ها بر می گرده.

آخرین ویرایش:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
فريدون قبلا هم Halo3هم The orange boxهم Bioshockرو بازی کرده بود.
تو که نميدونی اون از کی تو لايو بوده و چه بازی هايی رو انجام داده . همون Halo3هرچی هم مطمئن باشه اما بازم مشکل داره . اینو همه ميدونن.
در ضمن مهدی پيغام داد که بن شده نه فريدون ، شايد فريدون يک کنسول ديگه داشته باشه. از این بشر هيچ چيزی بعيد نيست :D
تو خودت هم همه ی بازی هارو تو کنسولت انجام دادی. پس بعيد هم نبود که بن ميشی. بعدشم بورو مطمئن شو که کنسولت بن شده يا پروفايلت.

d چرا از خودتون اراجيف تف ميدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من الان هم با مهدي هم با فريدون در ارتباط بودم جالبه كه بدونين روح اين 2تا از اين اراجيف شما بي خبر بود و خيلي هم شاكي شدن !!!!
هيچ كدوم هم بن نشدن !!!!
لطفا شايعه درست نكنيد .
از تو امضات هم persianking رو پاك كن !

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
فريدون قبلا هم Halo3هم The orange boxهم Bioshockرو بازی کرده بود.
تو که نميدونی اون از کی تو لايو بوده و چه بازی هايی رو انجام داده . همون Halo3هرچی هم مطمئن باشه اما بازم مشکل داره . اینو همه ميدونن.
در ضمن مهدی پيغام داد که بن شده نه فريدون ، شايد فريدون يک کنسول ديگه داشته باشه. از این بشر هيچ چيزی بعيد نيست :D
تو خودت هم همه ی بازی هارو تو کنسولت انجام دادی. پس بعيد هم نبود که بن ميشی. بعدشم بورو مطمئن شو که کنسولت بن شده يا پروفايلت.

با سلام خدمت همه دوستان
من مهدي داداشه فريدونم يا به عبارتي همون (persianking82) خواستم اول از همه به همه دوستاني كه بن شدن تسليت بگم و ازشون صميمانه بخوام مارو در غم خودشون شريك بدونن :cheesygri دوما هركي به لايو وصل شد و بازيه كپي بازي كرد بايد به قول خيلي از بزرگان لايو صابونه بن شدن رو به تنش بزنه و سوما براي كساني كه در مورد بن شدن فريدون و من چيزي گفتن بگم كه فريدون و كنسولش الان شهرستان هستند و تا اطلاع ثانوي دسترسي به اينترنت ندارند كه بخواهد بفهمد بن شده است يا خير و من هم هرگونه خبري مبني بر بن شدن فريدون و خودم را تا اين لحظه تكذيب ميكنم و كنسول من با گيمرتگ persianking82 به لايو متصل است ولي به توصيه هكرهاي ساته xbox-fcbne تا چند روز اينده از بازي در لايو خودداري ميكنم .

موفق باشيد
از طرف فريدون : مهدي

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
d چرا از خودتون اراجيف تف ميدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من الان هم با مهدي هم با فريدون در ارتباط بودم جالبه كه بدونين روح اين 2تا از اين اراجيف شما بي خبر بود و خيلي هم شاكي شدن !!!!
هيچ كدوم هم بن نشدن !!!!
لطفا شايعه درست نكنيد .
پس اون کی بود با گيمر تگ مهدی پيغام داد که من هم بن شدم . خدا لعنت کنه این مايکروسافت رو. ایشالا بعدا که پولدار شدم برميگردم. فکر نميکنم چشام اشتباهی ديده باشه. الان دوباره ميرم چک ميکنم
------------------------------
ok
EDIT : ليست تصحيح شد. پيغام رو هم دوباره چک کردم. اولش نوشته بود "اگه بن شدم ... " که به خاطر حول بودن در خواندن پيغام این قسمت رو نديدم.!

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
دوستان همین الان الان یکی دیگه از دوستام زنگ زد بهم نمیدونست بن شده فکر میکرد مال نت بوده.بعد نه تست کرد دید بله بن شده اون کد بن هم اومده اونم دقیقآ مثل من و میلاد روی gow2 بن شده.شما فکر نمیکنین این gow2 بد جوری مشکل داره ؟:blushing::blushing:اگه شما جای من بودید که توی لایو همه ی بازی ها رو بدون مشکل بازی میکردید بعد درست وقتی gow2 رو میزارین بازی کنین لایو دیسکانت شه وقتی بازی بالا میاد بعدش تا که از بازی میای بیرون لایو وصل میشه.حالب اینجاست که بعد یه دونه بازی دیگه میزاری اصلا مشکل نداره و راحت میشه تو لایو بازی کرد(من که بعدش fifa09 رو گزاشتم مشکل نداشت بازی هم کردم)بعد که gow2 رو گذاشتم 2باره قطع شد )نمی خوام بگم همون لحظه شناسایی شدم ولی مطمنم که مشکل بن شدن من از gow2 هست اخه از این نشانه ها تابلوتر؟:eek:چیزی که شک منو تقریبا به یقین تبدیل کرده اینه که این اتفاق دقیقا همزمان با دوستم افتاد .واسه این میگم همزمان چون میخواستیم کواپ gow2 رو با هم بریم بعد تا بازی بالا میومد قطع میشد لایو واسه جفتمون.میلاد (gamertag:scalybighunter) هم بعد از عرضه ی gow2 گرفته بود پس نمیشه گفت اونایی که بازی رو زود تر انجام دادن بن میشن البته نمیشه ردش هم کرد:laughing:ما 2 نفر که با هم بن شدیم روی بازی gow2 به کنار.دوست دیگمم که زنگ زد مثل ما نشده بود ولی اخرین بازیش gow2 تو لایو بوده بعد هم بووووووووم:((3نفر بن بشن سر یه بازی زیادی تابلو هست.فکر کنم من و دوستام از طرف epic بن شدیم:laughing::laughing:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
پس اون کی بود با گيمر تگ مهدی پيغام داد که من هم بن شدم . خدا لعنت کنه این مايکروسافت رو. ایشالا بعدا که پولدار شدم برميگردم. فکر نميکنم چشام اشتباهی ديده باشه. الان دوباره ميرم چک ميکنم
------------------------------
ok
EDIT : ليست تصحيح شد. پيغام رو هم دوباره چک کردم. اولش نوشته بود "اگه بن شدم ... " که به خاطر حول بودن در خواندن پيغام این قسمت رو نديدم.!

الان چند پست بالاتر جناب vahid1400 نوشتن که بن نشدن اما شما تو لیست نوشتی که ایشون بن شدن !! :)

مثل اینکه خیلی دوست داری تعداد بن شده های ایرانی بره بالا نه ؟! :)

ویرایش :

لیست تصحیح شد خوشبختانه !

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
الان چند پست بالاتر جناب vahid1400 نوشتن که بن نشدن اما شما تو لیست نوشتی که بن شن ایشون !! :)

مثل اینکه خیلی دوست داری تعداد بن شده های ایرانی بره بالا نه ؟! :)

oh oh
نميدونم چم شده. چيز خور شدم .چشام آلبالو گيلاس ميچينه. الان اديت ميکنم . ببخشيد از دوستان.

دوستان همین الان الان یکی دیگه از دوستام زنگ زد بهم نمیدونست بن شده فکر میکرد مال نت بوده.بعد نه تست کرد دید بله بن شده اون کد بن هم اومده اونم دقیقآ مثل من و میلاد روی gow2 بن شده.شما فکر نمیکنین این gow2 بد جوری مشکل داره ؟:blushing::blushing:اگه شما جای من بودید که توی لایو همه ی بازی ها رو بدون مشکل بازی میکردید بعد درست وقتی gow2 رو میزارین بازی کنین لایو دیسکانت شه وقتی بازی بالا میاد بعدش تا که از بازی میای بیرون لایو وصل میشه.حالب اینجاست که بعد یه دونه بازی دیگه میزاری اصلا مشکل نداره و راحت میشه تو لایو بازی کرد(من که بعدش fifa09 رو گزاشتم مشکل نداشت بازی هم کردم)بعد که gow2 رو گذاشتم 2باره قطع شد )نمی خوام بگم همون لحظه شناسایی شدم ولی مطمنم که مشکل بن شدن من از gow2 هست اخه از این نشانه ها تابلوتر؟:eek:چیزی که شک منو تقریبا به یقین تبدیل کرده اینه که این اتفاق دقیقا همزمان با دوستم افتاد .واسه این میگم همزمان چون میخواستیم کواپ gow2 رو با هم بریم بعد تا بازی بالا میومد قطع میشد لایو واسه جفتمون.میلاد (gamertag:scalybighunter) هم بعد از عرضه ی gow2 گرفته بود پس نمیشه گفت اونایی که بازی رو زود تر انجام دادن بن میشن البته نمیشه ردش هم کرد:laughing:ما 2 نفر که با هم بن شدیم روی بازی gow2 به کنار.دوست دیگمم که زنگ زد مثل ما نشده بود ولی اخرین بازیش gow2 تو لایو بوده بعد هم بووووووووم:((3نفر بن بشن سر یه بازی زیادی تابلو هست.فکر کنم من و دوستام از طرف epic بن شدیم:laughing::laughing:
دوست عزيز ميشه BC idو Gamertagخودتون و دوستاتون رو لطف کنيد ؟ ممنون ميشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر