امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
اگر خودمم بن شده بودم هیچ فرقی نمیکرد! پست خداحافظی من از لایو برای پارسال که بن شدم هنوز تو سایت هست! برو ببین داشتم گریه می کردم یا داشتم می خندیدم!
این هم اختصاصی برای خودِ خودت ( با ته اعماق دلت باهاش ارتبط برقرار کن ) : :biggrin1:
این متن به علت نداشتن شرایط اخلاقی پاک می شود:biggrin1:
یادش بخیر ! :) آقا ما تو این کشور امکانات نداریم ! بازی اورجینال نداریم ! اینترنت نداریم ! هیچی نداریم ! :biggrin1: تو رو خدا ما رو از بن دربیارید ! :biggrin1:

ولی من به طور قریب به یقین میگم اینطور که شما میگین فلان بازی مشکوکه ، بازی نکن ، اینطوری نیست ...
تنها عاملی که تا الان شناسایی شده ، فقط و فقط Stealth Patch هست !
درد ما را تازه نکن:biggrin1:
BC ID: Fereydoon ( dar asl dadashesh mehdi ) - Gamertag : Persianking82 - Reason : Playing Halo3 and more
شایعه است!
سلام دوستان فکر نمیکنم از fallout3باشه چون من این بازیرو کردم ولی فعلا بن نشدم اصلا این بن کردن ماکرو به یه چیز دیگه ربط داشته باشه:-"
نیکنام جان یکی fallout3 زده بن شده یکی fifa09 زده بن شده یکی هم cod5 زده بن شده....:biggrin1:
داشتم فکر می کردم که بن شدن مثل مرگه، دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره.
برای افرادی مثل اشکان و امیر سوخت و سوز هم نداره!:biggrin1:
خاک تو سر این مایکروسافت با این کنسول درست کردنش:evil::evil::mad:
خاک بر سر ما با این قانون کپی رایتمون.
با سلام خدمت دوستان.........
اقا ما هم تست کردیم و دیدیم بله بن شدیم.............
مطمئنا این جوریه که ماکروسافت بازی هایی رو که شما به صورت غیره استلث اجرا کردید رو چه اف و چه ان شناسی میکنه........
در این مورد من شک ندارم.......
آریا تو دیگه چرا؟:smile:
من برای بار سوم از خطر گریختم.:biggrin1:
samsung ms-25,ixtreme 1.2,
cod5 رو هم یک روز قبل از عرضه بازی کردم.gears of war 2 رو هم 2 هفته قبل از عرضه.fallout3 رو هم گرفتم اما بازی نکردم.همینطور farcry2.
halo3 رو هم قبلا آنلاین بازی کردم.دیگه چی بگم؟
امیدوارم همه ی بچه ها برگردن تو لایو...
شما باید زیاد بازی کنید تا بن شید.کسی که سالی یک بار لایو می زنه بن نمی شه.
من که تا الان هیچ کدوم از بازی جدیدا رو بازی نکردم
بنم نشدم
دلتونم بسوزه
19 که آپدیت اومد میریزم با خیال راحت میشینم بازی میکنم
حالا هی حول بزنین
fallout نسخه ریوییو همه رو به ....
این متن به علت غیر اخلاقی بودن پاک می شود:biggrin1:
البته من فکر میکنم شما بخاطر Saints Row2 بن شده باشی! چون چندتا از imageهایی که زودتر اومده بودن مشکل داشتن.
100% +
من هم بن نشدم

09 زیاد بازی کردم و یه مقدار کم هم cod4 و gow1

البته هر 3 stealth بودند
xbox360 نخرید سنگین تر هستید.3 تا بازی را خریدید و با دقت استیلث کردید، می خواهید بن هم بشدید؟:biggrin1:
d چرا از خودتون اراجيف تف ميدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من الان هم با مهدي هم با فريدون در ارتباط بودم جالبه كه بدونين روح اين 2تا از اين اراجيف شما بي خبر بود و خيلي هم شاكي شدن !!!!
هيچ كدوم هم بن نشدن !!!!
لطفا شايعه درست نكنيد .
از تو امضات هم persianking رو پاك كن !
مهدی ظهر داشت بازی می کرد.من از xbox.com دیدم.
ok
EDIT : ليست تصحيح شد. پيغام رو هم دوباره چک کردم. اولش نوشته بود "اگه بن شدم ... " که به خاطر حول بودن در خواندن پيغام این قسمت رو نديدم.!
خدا صبر بده:biggrin1:
الان چند پست بالاتر جناب vahid1400 نوشتن که بن نشدن اما شما تو لیست نوشتی که بن شن ایشون !! :)

مثل اینکه خیلی دوست داری تعداد بن شده های ایرانی بره بالا نه ؟! :)
خدا بده صبر.جدی نگیر:biggrin1::smile:
.......................................................................................

در کل 4 صفحه در عرض 2 ساعت نوشته شده بود.خدا بده برکت!:biggrin1:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
اقا اسم من تو لیست بن شده ها چیکار میکنه؟:cheesygri

Mcafee جان احیانا تو microsoft که کار نمیکنی؟

xbox360 نخرید سنگین تر هستید.3 تا بازی را خریدید و با دقت استیلث کردید، می خواهید بن هم بشدید؟

آقا من 2 هفته است adsl ام وصل شده :cheesygri

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
oh oh
نميدونم چم شده. چيز خور شدم .چشام آلبالو گيلاس ميچينه. الان اديت ميکنم . ببخشيد از دوستان.

به این حالت headshot می گویند.:biggrin1:
آقا من 2 هفته است adsl ام وصل شده :cheesygri
منظورم اینه که با 1 یا 2 هفته بازی کردن کسی بن نمی شه...

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان عزيز ليست به تاپيک جديد منتقل شد. ( لينک در امضا ) لطفا از دادن هرگونه پست در اون تاپيک خود داری فرماييد.
باتشکر

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
اشکان تو چه خبر؟؟؟:eek:
امروز بار سومه که این سوال را می پرسید!
اشکان بن نشده!:confused:
دوستان عزيز ليست به تاپيک جديد منتقل شد. ( لينک در امضا ) لطفا از دادن هرگونه پست در اون تاپيک خود داری فرماييد.
برای هر مسئله ای تاپیک نمی زنند.;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب این دوصفحه آخر رو خوندم و و بقیه رو هم حدس زدم از روی اینا که دوستان چیا نوشتن ولی چنتا نکته رو بگم که انقدر اینجا تکرار نکنید برای همدیگه و بخواید بحث و دعوا کنید:

1. بن شدن به بازی خاصی ربطی نداره. هر بازی ای که مشکل stealth داشته باشه یا review copy باشه می تونه باعث شناسایی شدن بشه. حالا این بازی می خواد PGR3 باشه یا CoD5 باشه، بنابراین اینکه من به فلان بازی مشکوکم یا فلان بازی رو اگر نمی کردم بن نمی شدم و این حرفا بی مورد هست و باید بگردید ببینید کدوم بازیتون ایراد داشته. تنها بازی ای که بهش شک شده تا حالا Halo3 بوده و بقیه همگی یک شکل هستند.
  2. مایکروسافت از روی زودتر بازی کردن بازی ها قبل از ریلیز جهانی کسی رو بن نمی کنه. چند بار من اینو گفتم و باز هم تکرار می کنم. (اگر هم یه زمانی به سرش بزنه و بخواد بن کنه فقط اکانت بن می شه اونم به احتمال زیاد برای مدتی خاص.)
  3. خواهشاً این پست های خارجی ها رو تو سایت هایی مثل xbox-scene انقدر نخونید و از روشون نتیجه گیری کنید. هرکی که به زبان انگلیسی تو اینترنت چیزی می نویسه به این معنی نیست که حتماً اطلاعات داره. خیلی از این افراد خودشونم هیچی نمی دونم و همینطور الکی میان تو این سایتا یه چیزایی می نویسن مثل اینا که گفتن ما اکانتمون بن شده. تمام بن های امروز مربوط به کنسول هست نه اکانت.
اشکان تو چه خبر؟؟؟:eek:
سلامتی شما، هستیم در خدمتتون.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
خوب این دوصفحه آخر رو خوندم و و بقیه رو هم حدس زدم از روی اینا که دوستان چیا نوشتن ولی چنتا نکته رو بگم که انقدر اینجا تکرار نکنید برای همدیگه و بخواید بحث و دعوا کنید:

1. بن شدن به بازی خاصی ربطی نداره. هر بازی ای که مشکل stealth داشته باشه یا review copy باشه می تونه باعث شناسایی شدن بشه. حالا این بازی می خواد PGR3 باشه یا CoD5 باشه، بنابراین اینکه من به فلان بازی مشکوکم یا فلان بازی رو اگر نمی کردم بن نمی شدم و این حرفا بی مورد هست و باید بگردید ببینید کدوم بازیتون ایراد داشته. تنها بازی ای که بهش شک شده تا حالا Halo3 بوده و بقیه همگی یک شکل هستند.
  2. مایکروسافت از روی زودتر بازی کردن بازی ها قبل از ریلیز جهانی کسی رو بن نمی کنه. چند بار من اینو گفتم و باز هم تکرار می کنم. (اگر هم یه زمانی به سرش بزنه و بخواد بن کنه فقط اکانت بن می شه اونم به احتمال زیاد برای مدتی خاص.)
  3. خواهشاً این پست های خارجی ها رو تو سایت هایی مثل xbox-scene انقدر نخونید و از روشون نتیجه گیری کنید. هرکی که به زبان انگلیسی تو اینترنت چیزی می نویسه به این معنی نیست که حتماً اطلاعات داره. خیلی از این افراد خودشونم هیچی نمی دونم و همینطور الکی میان تو این سایتا یه چیزایی می نویسن مثل اینا که گفتن ما اکانتمون بن شده. تمام بن های امروز مربوط به کنسول هست نه اکانت.
سلامتی شما، هستیم در خدمتتون.
اشکان جان یعنی 1 سال گلد من می پره؟ پروفایل من بن نشده! ( البته فکر می کنم:biggrin1: )
از کجا بفهمم که پروفایل بن شده یا خیر؟
من سالی یک بار لایو می زنم؟؟؟!!!:laughing::laughing::laughing:
منم همین طور:D

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
مایکروسافت از روی زودتر بازی کردن بازی ها قبل از ریلیز جهانی کسی رو بن نمی کنه
اشکان جان این قضيه رو برای من روشن کن
مگه اگر کسی يک بازيرو زودتر از تاريخ ريليز انجام بده معلوم نميشه که طرف کنسولش کپی خور هست و داره از بازی کپی استفاده ميکنه. معلوم ميشه ديگه . نگو نه :D آخه خيلی مشخصه ، چطور بن نميکنه؟!!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,590
نام
محمدرضا

مگه اگر کسی يک بازيرو زودتر از تاريخ ريليز انجام بده معلوم نميشه که طرف کنسولش کپی خور هست و داره از بازی کپی استفاده ميکنه. معلوم ميشه ديگه . نگو نه :D آخه خيلی مشخصه ، چطور بن نميکنه؟!!
از کجا معلومه که بازی کپی استفاده می کنه؟؟؟بازی ارجینال رو به دلایلی زودتر تونسته بگیره و میره حالشو می بره...

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
از کجا معلومه که بازی کپی استفاده می کنه؟؟؟بازی ارجینال رو به دلایلی زودتر تونسته بگیره و میره حالشو می بره...
فیلسووووف:biggrin1: بازی ارجینال مگه می شی دزدی باشه یا image غیر STD داشته باشه:biggrin1::smile:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ميشه دلايل رو بگی؟ فکر نميکنم همچين چيزی امکان پذير باشه . به جز نسخه های ريويو و ...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

نه معلوم نمی شه چون این بازی ها همیشه 1-2 هفته قبل از ریلیزشون برای تمام فروشگاهها و سایت های فروش آنلاین فرستاده شدن و تو انبارهاشون هست و به محض اینکه روز ریلیز فرا می رسه اونا جنس رو میارن رو کار. اینطوری نیست که مثلا روز 7 نوامبر مایکروسافت با 200 تا کامیون gow2هارو 12 شب برسونه به مغازه ها.
حالا ممکنه کسایی برن بازی رو از این انبار ها کش برن چند روز زودتر و اقدام به فروش یا اجرای بازی بکنن. بازی هم کاملاً اورجینال و نسخه اصلی هست. مایکروسافت همچین مواقع در صورت شناسایی می ره پدر اون فروشگاه رو در میاره و با شخص کاری نمی تونه بکنه چون فرض بر اینکه طرف رفته مغازه و پول داده بازی رو خریده، اون دیگه تقصیر فروشنده بوده که بازی رو زودتر به اون شخص فروخته و باید می گفت که فعلا نداریم.
اشکان جان یعنی 1 سال گلد من می پره؟ پروفایل من بن نشده! ( البته فکر می کنم:biggrin1: )
نه 1 سال سر جاش هست ولی خوب روزاش داره حساب می شه. اکانت کسی الکی بن نمی شه و خیلی به ندرت هست این مسئله.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
نه 1 سال سر جاش هست ولی خوب روزاش داره حساب می شه. اکانت سکی اکلی بن نمی شه و خیلی به ندرت هست این مسئله.
من که COD5 را قبل از تاریخ ریلیز بازی کردم، احتمال داره دستگاه بن نشده باشه و بعد از چند روز وصل بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر